8mm...!

09. 04. 2003

Taurus Raging Bull .44 Magnum... Neuvěřitelná zbran, kterou používal i Jean Reno ve filmu Wasabi... Marushin Taurus Raging Bull 8mm BB... Neuvěřitelná zbran v neuvěřitelný ráži v AS:))) Ano vážení, TOTO je 8mm!...

img

Kule který vypadají oproti 6mm jako bowlingová koule vedle tenisáku... Revolver, vedle kterýho vypadá Glock jako hračka pro děti... Masooo:)))

Firma Marushin je zatím první, která vyrábí jak kule 8mm, tak zbraně na tyhle kule. Kule jsou 0,34 a 0,45g... Už jen ta váha napoví, co se od nich asi dá očekávat. Mimo zbraní Marushin se vyrábí i sniperky v týhle ráži (Barrett). Kule jsou to pěkný, na první pohled opravdu kulatý a kvalitní. A revolver? Jedním slovem: veliký... Je jednak stříbrný a taky opravdu obří, vždyt hlaven je dlouhá 6,5 palce. První pohled na něj vám vyrazí dech. Je prostě úchvatný...

Mimo vnější hlavně, která je z plastu je celý tělo i bubínek kovový... V porovnání s revolvery ostatních firem je tady ale zásadní rozdíl... Jde o to, že Marushin má tolik kulí, co originál nábojů. Tedy šest. A ty kule jsou každá v jedný nábojnici, takže se funkčně přibližuje originálu jak jen to jde. Patrony jsou také moc hezky provedený, jen zlobí originální těsnění... Vypadává z nich. Tak jsem došel do OBI a koupil nejpodobnější těsnění, který drží a těsní líp než originál, nádhera:) Veškerý ovládání zbraně je v podstatě shodný s originálem, což je ten rozdíl od ostatních. Moooc hezký:)

Zbran má štelovatelný hop, což je provedeno opravdu důmyslně a je to funkční. Pracuje jako DA, což znamená, že se dá natáhnout kohoutek a pak stisknout spoušt, nebo jenom mačkat spoušt, na což je potřeba víc síly. Plyn se plní do spodku pažby a vydrží hooodně dlouho. Na vršek zbraně taky jde přidělat kolejnička (která je v krabici se zbraní) a na ní pak nainstalovat co se komu líbí, od kolimátoru třeba po granátomet - máte-li na to žaludek:). S kolimátorem už je to opravdu "důkladná bestie".

A jakpak to střílí? Dobře... Jen bych rád zdůraznil, že ačkoliv každýho u pistolí zajímá dostřel, tak o ten ani tak moc nejde. Důležitější je přesnost a rychlost střely na vzdálenosti dejme tomu od 5m do 15m. Jak se se zbraní míří a jak sedí v rukou. Jak se cítí střelec... A taky aby to potrefená mrtvola cítila a přiznala se, že jo:) Je třeba si uvědomit že krátký zbraně jsou myšleny jako záložní, nebo pro CQB. Nechtějte po pistoli, aby v lese byla rovnoceným partnerem AEG. To je prostě blbost... Takže: střílí to super:) Má to sílu větší než jsem čekal: aneb jak jsem si omylem střelil do okna v autě a pak mi po něm lezli pavoučci:))) Kupodivu to neprostřelí dno plechovky, ta jenom odletí hoodně daleko, taky do brýlí nebo helmy to pěkně zaduní:) Jo, to dělá těch 8mm... Můžete mít větší energii střely, ale mín to ublíží... Takže - střílí se z ní skvěle. Díky dlouhý hlavni se dobře míří a i mířidla jsou velmi příjemný. Při střelbě s kolimátorem není co řešit, prakticky nemůžete minout... A navíc: zkuste si ten pocit, když na vás s touhle bestií někdo míří na deset merů... Zaručuju, že vám dojde humor :) Všechny AS zbraně a jejich účinek totiž zkouším i na sobě, takže mám jakousi představu, proti čemu bych v akci stát nechtěl:)

A to nejdůležitější:) Tahle zbran a kule 8mm vás prostě nadchnou... Vezmete jí do ruky, protočíte bubínek, vystřelíte... Vezmete do ruky kuli 8mm... Dostane vás to... Je to prostě o velikosti a o síle:) A o emocích... A o to tady běží:)

8mm rulezzzzzzzzzz, můhahaháááááHarry

Komentáře

08.02.2012

masargemasarge
našel obchod kde ho maj,akorat v černym .zde mate link http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1288

23.07.2009 Otázka na autora

michalherakmichalherak
Jaký tam máš kolimátor???

21.11.2007 Re: hitman3

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Poptavky po nestandartnim zbozi a zbozi ktere nemame v nabidce, smerujte, prosim, na nas email. Dekujeme za pochopeni.

20.11.2007

hitman3hitman3
omlouvam se ma tam byt ****ho sehnat ****

20.11.2007

hitman3hitman3
nevíííím jak h osehnat,,,,, pls ...poraďte mi

20.11.2007

hitman3hitman3
kde ho ale sakra sehnat. Nemam skušenosti s prodejem ze zehraničí .a na českých obchodech není .Nebo dělá airsoftguns(best shop) nějakého prostředníka . USA pošle k Airsoftguns pošle k uživateli. nebo je to doopravdy takhle .USA pošle k Uživatel

20.11.2007 Re: hitman3

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Plyn je nutny.

19.11.2007

hitman3hitman3
a mohu střílet i bez plynu tím že budu natahovat po každé střele kohoutek ,nebo je plyn nutný

Novinky a slevy emailem