Taktické pouzdro PARA, černé, Dasta

Taktické pouzdro PARA [651B/TZ PARA] v černém provedení a bez krycí chlopně je možné použít pro nošení zbraní na noze. Do pouzdra se vejdou pistole běžných rozměrů, např. Glock, Beretta, CZ 75, Colt M1911, SIG P226, Walther P99, Browning BDA apod.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

870 Kč s DPH

Taktické pouzdro PARA [651B/TZ PARA] v černém provedení a bez krycí chlopně je možné použít pro nošení zbraní na noze. Do pouzdra se vejdou pistole běžných rozměrů, např. Glock, Beretta, CZ 75, Colt M1911, SIG P226, Walther P99, Browning BDA apod. Fixace pouzdra k noze se provádí pomocí stavitelných a stahovacích VELCRO popruhů s našitou gumou. Vloženou pistoli je možné zabezpečit dvěma pásky (druk a suchý zip) přes zadní část závěru a jedním páskem s trojzubcovou sponou přes pažbičku. Způsob fixace pistole a množství těchto pojistek je možné měnit dle povahy akce či situace. Další ocenitelnou vlastností je možnost rychlého odepnutí celého pouzdra od opasku. Součástí pouzdra je i našitá kapsička na náhradní zásobník.
Barva, Kamufláž černá

Komentáře k produktu

15.06.2018 Multifunkčnost

David FofDavid Fof

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli u tohoto pouzdra se dají odepnout popruhy a nosit ho na opasku nebo je to pouzdro určené jen na nohu.

AirsoftGuns: Stehenní gumy odstranit lze, ale zavěšení je k pouzdru přišité napevno. Pouzdro tedy není standardně určené i jako opaskové.


Avatar
Lukáš Indrák, 29. 10. 2016

Avatar
Filip Řezáč, 27. 02. 2021

Novinky a slevy emailem