AirsoftGuns YouTube: Brokovnice M870, Cyma CM 350, recenze a střelecký test

07. 04. 2017

Zaujali Vás manuální brokovnice z naší nabídky? Přinášíme Vám krátké video zaměřující se na ovládací prvky, správnou manipulaci i střelecký test brokovnic Cyma M870 ze série CM 35x.

img

Tyto manuální airsoftové brokovnice jsou zdařilými replikami zbraní Remington M870. Vybrat si můžete z různých variant, např. dle délky vnější hlavně, nebo podle typu pažby (klasická pevná, sklopná, taktická nebo varianta bez pažby). Volit můžete i podle provedení těla zbraně - celokov či plast. Levnější modely používají ABS plast, ale dražší typy mají plastové díly z velmi kvalitního nylonu se skelným vláknem.

Zbraně série CM 35x vystřelí po natažení vždy 3 BB najednou, protože každá z těchto manuálních brokovnic má tři samostatné vnitřní hlavně s fixním hop-upem. Klasické pumpovací brokovnice jsou efektní i efektivní pro střelbu na kratší vzdálenosti, kdy je vyžadován rychlý výstřel umocněný kinetickou energií třech střel dopadajících na cíl, kterým může být protivník v airsoftové hře nebo prázdné plechovky při střelbě na zahradě. 

Komentáře

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem