AirsoftGuns YouTube: AEP Glock 18C, Cyma CM 030, recenze a střelecký test

20. 06. 2017

Máte v oblibě krátké AEP pistole? Přinášíme Vám krátké video zaměřující se na ovládací prvky, správnou manipulaci i střelecký test pistole Glock 18C AEP, Cyma, CM 030.

img

Replika pistole Glock 18C od výrobce CYMA v AEP provedení, které je alternativou pro plynové modely. Zbraň je z velké části vyrobená z kvalitního ABS plastu a to ve dvou barevných provedeních (černá, nebo písková). Pistole je poháněná malým akumulátorem o napětí 7,2V a funguje prakticky na stejném principu jako velké zbraně z kategorie AEG. Tento airsoftový model je na první pohled téměř k nerozeznání od palné předlohy pistole a je vybaven charakteristickým bočním voličem režimu střelby, který je pro verzi 18C tak typický.

Dodávaný tlačný zásobník ke zbrani je kovový s celkovou kapacitou 30 kuliček. Do zbraně lze použít i zásobník prodloužený o kapacitě 100 BB, který se vyrábí z plastu. Díky svým střeleckým parametrům a nenáročné údržbě je skvělou volbou pro boj na krátkou vzdálenost, nebo jako pohotová záložní zbraň. Replika dosahuje úsťové rychlosti okolo 65 m/s a teoretický dostřel zbraně se tedy pohybuje k 30 m.

Komentáře

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem