Nosič plátů MAM, TAN, ACM

Nosič plátů MAM (Marine Assault Molle Plate Carrier Vest) v pískovém provedení. Plně stavitelná vesta dle střihu využívaného u US Marines. Díky vnitřní kapse vpředu a vzadu umožňuje použití neprůstřelných plátů SAPI (plastovou imitaci naleznete i v naší nabídce). Celý nosič je osazený vazbou v systému Molle systému, která nabízí libovolné rozložení všech kapes a sumek dle konkrétních požadavků uživatele.

Skladem > 10 ks 28.03.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

790 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 8 kreditů.

Více informací
Nosič plátů MAM (Marine Assault Molle Plate Carrier Vest) v pískovém provedení. Plně stavitelná vesta dle střihu využívaného u US Marines. Díky vnitřní kapse vpředu a vzadu umožňuje použití neprůstřelných plátů SAPI (plastovou imitaci naleznete i v naší nabídce). Celý nosič je osazený vazbou v systému Molle, která nabízí libovolné rozložení všech kapes a sumek dle konkrétních požadavků uživatele. Vyrobeno z nylonu 600D v pískovém barevném provedení TAN, hmotnost osazené vesty 1,20 kg. Součástí balení jsou následující kapsy/sumky:

- 1x zásobníková trojsumka typu AR15/M16 (zapínání na suchý zip, krytí lze odstranit)
- 1x sumka pro zásobník do pistole (zapínání na suchý zip, součást admin panelu)
- 1x admin panel se suchým zipem a kapsou na mapu/dokumenty
- 1x univerzální sumka s Molle vazbou na povrchu
Barva, Kamufláž TAN

Komentáře k produktu

25.03.2017 Dotaz

Stanislav FuteraStanislav Futera
Dobrý den, Chci se zeptat jestli se do sumky vejde nějaká plynová zbraň. Nejlépe HI-CAPA 5.1, typ M, GBB, WE. A jestli se tam vejde zásobník od M4A1.

14.11.2016 Zasobnik

Tomaš OdehnalTomaš Odehnal
Dobry den, prosim Vas, vejde se do techto zasbonikovych sumek zasobnik AK74? A pujde sumka zavřít? =)

AirsoftGuns: Bohužel ne, sumka je primárně určená na zásobníky M4. AK74 má zásobníky dlouhé/vysoké, takže krycí chlopeň nelze zavřít.

Avatar
Tomas Javurek, 28. 07. 2016

Novinky a slevy emailem