Batoh 30L Combat Pack, TAN, ACM

Bojový batoh 30L Combat Pack v pískovém provedení. Menší typ batohu z voděodolného materiálu opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle a další popruhy spolu umožňují znatelné navýšení neseného vybavení. Hlavní velká komora má u zádové části přepážku pro umístění hydratačního vaku. Na zadní části jsou dvě menší kapsy na drobnější příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

570 Kč s DPH

Bojový batoh 30L Combat Pack v pískovém provedení. Menší typ batohu z voděodolného materiálu opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle a další popruhy spolu umožňují znatelné navýšení neseného vybavení. Hlavní velká komora má u zádové části přepážku pro umístění hydratačního vaku. Na zadní části jsou dvě menší kapsy na drobnější příslušenství. Horní část je opatřena krytým vývodem pro hadičku a pevným nosným uchem. Suché zipy umožňují připevnění vlajky nebo jmenovky pro lepší orientaci v jednotce. Záda i nosné popruhy (lze kompletně oddělat) jsou vypolstrované pro delší pohodlné nošení. Za zmínku stojí i odnímatelný bederní pás a užitečné kompresní popruhy, které během chvilky mění velikost a využití batohu.
Barva, Kamufláž TAN

Komentáře k produktu

10.06.2016 Naskladnění

Jiří DoležalJiří Doležal
Dobrý den, kdy bude tento batoh opět skladem? Děkuji

AirsoftGuns: Nejdřív za 2-3 měsíce.

Avatar
Jan Škorvánek, 13. 03. 2015

Měl jsem "stejný" batoh s objemem 30L v černém proevdení (ale protože již dosluhuje objednal jsem náhradu). Ovšem k mému překvapení je tento batoh rozměrově menší (má menší přední kapsu a také menší kapsičky uvnitř). Ovšem jinak si nemůžu stěžovat, vypadá velmi hezky i kvalitně :)

Avatar
Libor Šťastný, 20. 06. 2015

Avatar
Ondřej Šulava, 03. 09. 2015

Avatar
Jaroslav Mičúch, 27. 05. 2016

Novinky a slevy emailem