MASADA, ACR, Magpul PTS, Long, Black, A&K, MOD4

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS v dlouhém provedení a černé barvě. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení.

Skladem > 5 ks 22.06.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

6 880 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 69 kreditů.

Více informací
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS dlouhé provedení v černé barvě. Tato varianta je přímo ideální pro použití jako sniper nebo DMR puška. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení. Z kovu je kompenzátor na ústí hlavně, vnější hlaveň, mířidla a celá horní polovina těla, která je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tento moderní typ zbraně je vybaven plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Záchyt závěru je plně funkční, což jistě oceníte při regulaci Hop-Up, který se nachází ve výhozném okénku. Zbraň disponuje pevnou pažbou s možností částečné regulace její délky a stavitelnou lícnicí. Akumulátor se v tomto případě umisťuje do prostoru v předpažbí.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník PMAG na 300 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 510 mm
Délka zbraně 970/1010 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,20 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 125 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 2 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

04.10.2017 Upgrade

Dominik ŠimlDominik Šiml

Zdravím, měl bych otázku, jestli se dá na zbraň připevnit granátomet a tlumič? Díky

AirsoftGuns: Pokud má zbraň kompenzátor na závit vnější hlavně, tak lze z 99% nahradit tlumičem hluku výstřelu. Pokud je to možné, tak je i tlumič v doporučovaném příslušenství (karta v detailu zbraně). Na MASADU jde granátomet ELGM viz fotky na google.


22.01.2017 Popruh

Tomáš ZaťkoTomáš Zaťko
Zdravím, mal by som otázku. Úchytný bod na Magpul PTS popruh je na zbrani na fotkách na ľavej strane. Je možnosť ho premontovať na pravú stranu? Na fotke to vyzerá že by sa to mohlo dať ale chcem mať istotu. Ďakujem.

AirsoftGuns: Záslepka otočit jde, ale na druhé straně není bohužel otvor v palstové pažbě. Tzn. QD koncovka nepůjde standardně nacvaknout. Možností by bylo drobné zahloubení vrtákem nebo frézou.

09.01.2017 Dostupnosť

Tomáš ZaťkoTomáš Zaťko
Dobrý deň, Chcel by som sa informovať kedy bude približne produkt naskladnený a dostupný. Ďakujem za odpoveď.

AirsoftGuns: Naskladnění očekáváme každým dnem. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.

30.11.2016 Upgrande

Miroslav KršekMiroslav Kršek
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli je možný na tenhle gun udělat upgrand který by zvedl úsťovou rychlost na 160+ m/s. A pokud jo jaké díly by byli pro ní nejlepší. Děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Z důvodu atypické komory, dlouhé trysky a vnitřního technického řešení není MASADA na upgrade ideální. Upgrade udělat lze, ale za nutné díly dáte cca 10 Kč. Co se týče pracnosti tak to bude také více času než u M4 nebo např. AK. Skoro za podobnou částku lze zakoupit již celou zbraň POWER CUSTOM s výkonem 160m/s.

11.06.2016 dvojnožka

Dominik WalderDominik Walder
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se dá na tento tip pušky dát dvojnožka. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Ano, je to možné. Způsobů upnutí a variant nožiček je hned několik.

23.09.2015 Masada

Tadeáš NěmecTadeáš Němec
Dobrý den chci se zeptat jaká se k této zbrani hodí lipol baterka a jestli je nutná nejaká uprava. A ještě jaký doporucujete tlačný zásobník. Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Do předpažbí se dává 7,4V 2200mAh, pro její používání by bylo dobré do zbraně namontovat MOS FET. Pěkným řešením by byl krátký točák M4/M16 na 190 BB.

02.08.2015 MOD1,2,3,4

Tom KamínTom Kamín
Dobrý den chci se zeptat co znamená to [MOD4] a u jinych treba [MOD3] atd Díky

AirsoftGuns: Číslo je označení jednotlivého modelu, typy se liší vzhledem.

Avatar
Ondřej Nožička, 03. 08. 2015

Avatar
Vaclav Vaclavik, 03. 05. 2016

Avatar
Tomáš Zaťko, 10. 02. 2017

Avatar
David Benda, 01. 02. 2018

Novinky a slevy emailem