• Akce

MASADA, ACR, Magpul PTS, Long, Black, A&K [MOD4]

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS v dlouhém provedení a černé barvě. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení.

Skladem 1-3 ks 06.12.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

6 490 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 65 kreditů.

Více informací

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS dlouhé provedení v černé barvě. Tato varianta je přímo ideální pro použití jako sniper nebo DMR puška. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení. Z kovu je kompenzátor na ústí hlavně, vnější hlaveň, mířidla a celá horní polovina těla, která je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tento moderní typ zbraně je vybaven plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Záchyt závěru je plně funkční, což jistě oceníte při regulaci Hop-Up, který se nachází ve výhozném okénku. Zbraň disponuje pevnou pažbou s možností částečné regulace její délky a stavitelnou lícnicí. Akumulátor se v tomto případě umisťuje do prostoru v předpažbí.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M130, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník PMAG na 300 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).

- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 510 mm
Délka zbraně 970/1010 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,20 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 125 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 2 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

30.11.2016 Upgrande

Miroslav KršekMiroslav Kršek
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli je možný na tenhle gun udělat upgrand který by zvedl úsťovou rychlost na 160+ m/s. A pokud jo jaké díly by byli pro ní nejlepší. Děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Z důvodu atypické komory, dlouhé trysky a vnitřního technického řešení není MASADA na upgrade ideální. Upgrade udělat lze, ale za nutné díly dáte cca 10 Kč. Co se týče pracnosti tak to bude také více času než u M4 nebo např. AK. Skoro za podobnou částku lze zakoupit již celou zbraň POWER CUSTOM s výkonem 160m/s.

11.06.2016 dvojnožka

Dominik WalderDominik Walder
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se dá na tento tip pušky dát dvojnožka. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Ano, je to možné. Způsobů upnutí a variant nožiček je hned několik.

23.09.2015 Masada

Tadeáš NěmecTadeáš Němec
Dobrý den chci se zeptat jaká se k této zbrani hodí lipol baterka a jestli je nutná nejaká uprava. A ještě jaký doporucujete tlačný zásobník. Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Do předpažbí se dává 7,4V 2200mAh, pro její používání by bylo dobré do zbraně namontovat MOS FET. Pěkným řešením by byl krátký točák M4/M16 na 190 BB.

02.08.2015 MOD1,2,3,4

Tom KamínTom Kamín
Dobrý den chci se zeptat co znamená to [MOD4] a u jinych treba [MOD3] atd Díky

AirsoftGuns: Číslo je označení jednotlivého modelu, typy se liší vzhledem.

Avatar
Ondřej Nožička, 03. 08. 2015

Avatar
Vaclav Vaclavik, 03. 05. 2016

Novinky a slevy emailem