Upgrade set válce VSR BU, nerez, Bore Up, AirsoftGuns

Kompletní nerezový Bore Up set válce ze série AirsoftGuns Custom Parts pro odstřelovací pušky typu VSR a kompatibilní modely. Kvalitní válec se zvýšeným objemem vzduchu, včetně odolných vnitřních dílů jako je píst a vodič pružiny, je nezbytnou součástí při kompletním upgrade airsoftové zbraně na silnější pružinu resp. vyšší výkon. Celý set byl kompletně navrhnutý zaměstnanci naší firmy a to na základě mnohaletých zkušeností s upgradem odstřelovacích pušek a je celý vyrobený v České republice.

Skladem > 50 ks 25.01.2019 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 500 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 15 kreditů.

Více informací
Kompletní nerezový Bore Up set válce ze série AirsoftGuns Custom Parts pro odstřelovací pušky typu VSR a kompatibilní modely. Kvalitní válec se zvýšeným objemem vzduchu, včetně odolných vnitřních dílů jako je píst a vodič pružiny, je nezbytnou součástí při kompletním upgrade airsoftové zbraně na silnější pružinu resp. vyšší výkon. Celý set byl kompletně navrhnutý zaměstnanci naší firmy a to na základě mnohaletých zkušeností s upgradem odstřelovacích pušek a je celý vyrobený v České republice. Jak již samotný název napovídá, tak jsme se rozhodli jít cestou Bore Up varianty, pro kterou je specifický větší vnitřní průměr válce a tedy i větší objem vzduchu v něm. A zejména u pušek s dlouhou hlavní platí pravidlo, že kde je více vzduchu, tam je větší tlak a tím je i vyšší výkon. S tímto ultimátním řešením jsou však spojené specifické rozměry i dalších vnitřních částí, takže kombinace s díly jiných značek rozhodně nedoporučujeme.

Samotný set obsahuje nerezový bezešvý válec typu Bore Up, ke kterému je našroubovaná a následně přilepená zadní stopka pro připevnění natahovací páky. Takže už žádné problematické čepy, které se stále jen uvolňují a žádné problematické svařování, které časem praská! Hybridní píst se skládá z duralové protitlaké hlavy, středového odlehčeného těla také z duralu, centrovacího silonového kroužku a koncového záchytu z nerezové ocele, který má úhel 90°. Protitlaká hlava a tělo pístu mají povrchovou úpravu HARD ELOX, což je anodický oxidový povlak, jehož primárními vlastnostmi jsou otěruvzdornost (je srovnatelná s nástrojovou ocelí nebo tvrdochromem) a korozní odolnost. Oproti běžnému barevnému ELOXu je v případě varianty HARD tloušťka nanesené vrstvy 4x větší (tzn. až 100 µm = 0,1mm). Protitlaká hlava pístu s rovným čelem záměrně nemá žádnou dosedovou gumu, která by mohla vlivem rázů a pohybů pístu odpadnout a je opatřena gumovým O-kroužkem, který při uvolnění pístu při výstřelu zajistí maximální tlak vzduchu bez nežádoucích úniků.

Nerezová hlava válce má naopak přilepenou silnou dopadovou gumu, která absorbuje veškeré rázy pístu po výstřelu. Přední část hlavy válce je zakončena prodlouženou trysku s koncovým zúžením pro ideální těsnost v gumičce typu VSR. Pro zvýšení výkonu je navíc zvětšený i otvor v trysce pro lepší průchod stlačeného vzduchu. Vodič pružiny z leštěného nerezu má ideální průměr tak, aby se pružina při stlačení nedeformovala a zároveň nedrhla o dřík vodiče. Základna vodiče je opatřena sadou otočných axiálních ložisek, na které dosedá jeden z konců pružiny. Součástí dodaného setu jsou i dva silonové kroužky, které vystřeďují válec v kovovém pouzdře závěru a které je nezbytné do zbraně pečlivě instalovat a případně jemně upravit tak, aby válec klouzal naprosto hladce.

Balení tohoto setu neobsahuje žádnou pružinu! S ohledem na rozměr otvoru v těle pístu a vnější průměr vodiče pružiny jsou do setu určené pružiny typu SS nebo MS s označením VSR BU. Každý si tedy může libovolně vybrat z nabízených variant pružin a to dle požadavků na výkon zbraně. S nejsilnějším typem pružiny v naší nabídce Pružina SS, 85mm, VSR BU lze dosáhnout výkonu až 230 m/s. Doporučené pružiny naleznete v kartě příslušenství výše.

Tento set válce je primárně určený pro použití s ocelovým spoušťovým mechanismem IRON 10 pro VSR-10 a konstrukce byla odladěna na modelech značky Tokyo Marui a Cyma. Set je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie stejného technického řešení jako jsou BAR-10 od Jing Gong, nebo MB02, MB03, MB07, M09, M10 a MB11 od firmy Well.

Správná instalace upgrade dílu vyžaduje znalost funkce airsoft zbraně, určité technické zázemí a mnohdy další nutné úpravy. Pokud si na montáž sami netroufáte, můžete vylepšení Vaší zbraně přenechat odborníkům v našem servise.

Komentáře k produktu

02.09.2018 PDI spust.mechanizmus

Peter ŽurkovskyPeter Žurkovsky

Dobry den. Je tento set kompatibilny so spustovym mechanizmom od PDI 90 stupnovym ? Alebo iba s tym celoocelovym iron 10 . Dakujem za odpoved.

AirsoftGuns: Na IRON 10 je set válce odladěný, ale fungovat by měl i s PDI spoušťákem.


26.04.2018 Kompatibilita s PDI HOP UP

Ondřej BěhálekOndřej Běhálek

Zdravím! Je tryska na hlavě válce kompatibilní s PDI Hop up komorou rev. 2? Asi by být měla, ale jistota je jistota. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Tryska na hlavě válce je rozměrem a délkou uzpůsobena na základní VSR komoru s VSR gumičkou. PDI komora používá AEG gumičky, takže tato kombinace není vhodná.


29.03.2018 Udrží to můj spušťák?

Standa svobodaStanda svoboda

Dobrý den, chci se zeptat když mám MB03 a mám základní spušťák mám v něm SHS záchyt pístu a nevím jestli by mi to udrželo ještě doma mám schovanou SHS spoušťovu páku ale potřebuje úpravy zvládne udržet ASPro 160 pružinu? nebo musím koupit celý spoušťák?

AirsoftGuns: Tuto konfiguraci nemáme otestovanou. Původní spoušťák s vnitřními ocelovými díly by nějaký čas na slabší pružině mohl fungovat, ale nový celoocelový IRON 10 bude jistota i na silnější pružiny.


12.03.2018 Vnější rozměry

Tomáš BartončíkTomáš Bartončík

Jaký je vnější průměr válce?

AirsoftGuns: Vnější průměr je 25 mm.


30.01.2018 ares mcm

Jan ZelinkaJan Zelinka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli set bude pasovat do pušky ?http://www.airsoftguns.cz/mcm700x-m40a3-black-ares-msr-016 Děkuji

AirsoftGuns: Do této zbraně nemáme set ověřený, pravděpodobně nepůjde.


04.01.2018 pružina

Daniel CzibulaDaniel Czibula

Dobrý den a dala by použít takováhle pružina ( Pružina M155 pro odstřelovací pušky - standard ) je to od jiného výrobce protože máte na skladě jen od 170 m/s a výš a to je obtížné na natahování Děkuji

AirsoftGuns: Pokud má patřičný průměr a délku tak ano.


03.01.2018 dotaz

Daniel CzibulaDaniel Czibula

Dobrý den zvětší se výkon s tímto válcem i s příslušným mechanismem když pružina bude zhruba 130-140m/s (MB03D)? a o kolik? Děkuji

AirsoftGuns: Tak slabou pružinu do setu nelze rozměrově použít. Pružina z MB03 je průměrově jiná a nepůjde na vodič pružiny.


Novinky a slevy emailem