Sumky FastMag pro pistolové zásobníky, FDE, FMA

Moderní sumky FastMag pro dvouřadé pistolové zásobníky v barevném odstínu Flat Dark Earth od výrobce FMA. Plastové sumky (high density polymer) mají oproti látkovým typům výhodu přesného rozměru a vysoké odolnosti. Jejich hlavní a další výhodou je možnost velmi rychlého vkládání a vyjímání zásobníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

290 Kč s DPH

Moderní sumky FastMag pro dvouřadé pistolové zásobníky v barevném odstínu Flat Dark Earth od výrobce FMA. Plastové sumky (high density polymer) mají oproti látkovým typům výhodu přesného rozměru a vysoké odolnosti. Jejich hlavní a další výhodou je možnost velmi rychlého vkládání a vyjímání zásobníků. Pouzdro je samosvorné a drží tak zásobník spolehlivě na svém místě, dokud ho nevytáhnete. Rychlost je u přebíjení rozhodující a FastMag jednoznačně tento proces urychlí. Výrobek je dodáván jako set dvou kusů sumek. Sumky lze připnout samostatně každou zvlášť, nebo na sumky typu FastMag M16/M4. Připevňují se pomocí průvleků na opasek, nebo i na rozšířený systém Molle. Dle údajů od výrobce je tato sumka použitelná i na zásobníky pro samopaly typu MP5.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

16.09.2017 Josef Kotyk

Josef KotykJosef Kotyk
Můžu se zeptat možná je to logické ale radši pro jistotu jestli dostanu dvě sumky za tuto cenu?

17.08.2017 naskladnění

Daniel CzibulaDaniel Czibula

Dobrý den kdy budou sumky na skladě. Děkuji

AirsoftGuns: Nemáme bohužel v nejbližší době potvrzeno. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


Avatar
Ondřej Kozárik, 13. 03. 2016

Avatar
Lucie Fochtová, 26. 05. 2016

Dobré zpracování, snadné a intuitivní navádění zásobníků. Gumičky jsou slabší, ale není problém je nahradit silnějšími, které zásobníky udrží i při akčnějších změnách pozic. A vejde do nich i rychloplnička na kuličky :-)

Avatar
Pavel Kovář, 04. 06. 2016

Je dobré vyměnit gumičky za pevnější...jinak bez problému.

Novinky a slevy emailem