Sumky FastMag pro pistolové zásobníky, FDE, FMA

Moderní sumky FastMag pro dvouřadé pistolové zásobníky v barevném odstínu Flat Dark Earth od výrobce FMA. Plastové sumky (high density polymer) mají oproti látkovým typům výhodu přesného rozměru a vysoké odolnosti. Jejich hlavní a další výhodou je možnost velmi rychlého vkládání a vyjímání zásobníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

290 Kč s DPH

Moderní sumky FastMag pro dvouřadé pistolové zásobníky v barevném odstínu Flat Dark Earth od výrobce FMA. Plastové sumky (high density polymer) mají oproti látkovým typům výhodu přesného rozměru a vysoké odolnosti. Jejich hlavní a další výhodou je možnost velmi rychlého vkládání a vyjímání zásobníků. Pouzdro je samosvorné a drží tak zásobník spolehlivě na svém místě, dokud ho nevytáhnete. Rychlost je u přebíjení rozhodující a FastMag jednoznačně tento proces urychlí. Výrobek je dodáván jako set dvou kusů sumek. Sumky lze připnout samostatně každou zvlášť, nebo na sumky typu FastMag M16/M4. Připevňují se pomocí průvleků na opasek, nebo i na rozšířený systém Molle. Dle údajů od výrobce je tato sumka použitelná i na zásobníky pro samopaly typu MP5.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Ondřej Kozárik, 13. 03. 2016

Avatar
Lucie Fochtová, 26. 05. 2016

Dobré zpracování, snadné a intuitivní navádění zásobníků. Gumičky jsou slabší, ale není problém je nahradit silnějšími, které zásobníky udrží i při akčnějších změnách pozic. A vejde do nich i rychloplnička na kuličky :-)

Avatar
Pavel Kovář, 04. 06. 2016

Je dobré vyměnit gumičky za pevnější...jinak bez problému.

Novinky a slevy emailem