Chest Rig Tactical, ACU, ACM

Praktický Chest Rig Tactical v maskovacím vzoru ACU. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

470 Kč s DPH

Praktický Chest Rig Tactical v maskovacím vzoru ACU. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Na spodní části nosiče jsou čtyři úchyty k provléknutí a fixaci opasku. Plně nastavitelné a polstrované popruhy ponechávají volná záda pro nesení další výstroje. Vyrobeno z nylonu 600D s nepromokavým zátěrem.
Barva, Kamufláž ACU digital

Komentáře k produktu

04.03.2017 Dobry den

Alexandr HalaszAlexandr Halasz

kdy bude zboži na skladě

AirsoftGuns: V současné době nemáme žádné bližší informace ohledně naskladnění. Doporučujeme využít funkci hlídacího psa, po naskladnění budete informován emailem.


Novinky a slevy emailem