G36C, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36C se systémem Blow Back od firmy WE. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je vyrobena v měřítku 1:1 z velmi kvalitního polymeru. Pouze díly jako závěr, přepínač režimu střelby, přední RIS lišty, vnější hlaveň a kompenzátor na jejím ústí jsou z kovu. Technické propracování výrobcem opět nezklamalo, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem a kovové uložení vnější hlavně.

Skladem 1-3 ks 22.02.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

5 990 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 60 kreditů.

Více informací
Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36C se systémem Blow Back od firmy WE. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je vyrobena v měřítku 1:1 z velmi kvalitního polymeru. Pouze díly jako závěr, přepínač režimu střelby, přední RIS lišty, vnější hlaveň a kompenzátor na jejím ústí jsou z kovu. Technické propracování výrobcem opět nezklamalo, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem a kovové uložení vnější hlavně. Všechny ovládací prvky u této GBB útočné pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Nejkratší z rodiny zbraní G36, tedy verze C, je standardně opatřena bočně sklopnou pažbou. Tuto oceníte jak při CQB akcích, tak při skrytých přenosech nebo samotném uskladnění. Horní transportní rukojeť, kromě mechanických mířidel, nabízí dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišty na předpažbí jsou z kovu a umožňují použití libovolného taktického příslušenství. Součástí balení je trubičková plnička a plastový zásobník na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 250 mm
Délka zbraně 710/510 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,75 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 105 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem