Plyn Predator Vertex Gas, Abbey

Hnací plyn Vertex Gas je nejnovější středně silný typ z řady plynů od firmy Abbey. Nabízí vysoký výstupní tlak a zároveň ideální množstvím mazadla, které je důležité pro všechna těsnění a správnou funkci dalších dílů plynové zbraně. Hmotnost samotného plynu v nádobě je 300g. Záměrně neuvádíme objem plynu, protože pro zjištění množství je tento údaj naprosto nesmyslný. Výrobcem je doporučený pro použití v modelech od firem KSC/KWA, KJ Works, WE, ChinaGun atd.

Skladem > 50 ks 07.12.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

300 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 3 kreditů.

Více informací
Hnací plyn Vertex GAS je nejnovější středně silný typ z řady plynů od firmy Abbey. Nabízí vysoký výstupní tlak a zároveň ideální množstvím mazadla, které je důležité pro všechna těsnění a správnou funkci dalších dílů plynové zbraně. Hmotnost samotného plynu v nádobě je 300g. Záměrně neuvádíme objem plynu, protože pro zjištění množství je tento údaj naprosto nesmyslný. Typ Vertex zajišťuje zbraním vyšší výkon, lepší přebíjení závěru a využití ve větším rozsahu teplot. Výrobcem je doporučený pro použití v modelech od firem KSC/KWA, KJ Works, WE, ChinaGun atd. Dále je možné využití i u plynových zbraní od firmy Tokyo Marui pro dosažení vyššího výkonu, ale pouze s rizikem většího opotřebení a tedy i nižší životnosti zbraně. Má naprosto shodné vlastnosti a sílu jako klasické Green Gas plyny, takže je optimální i pro odstřelovací pušky, brokovnice a GBB automaty. Nový a o trochu menší typ lahve nabízí i zákazníky požadovanou kovovou plnící jehlu.

Rozměry tlakové lahve: 270x65 mm (výška x průměr)

Upozornění:
• Láhev s hnacím plynem je pod tlakem!
• Nevystavujte teplu (nad 50°C) a přímému slunečnímu záření!
• Plyn je extrémně hořlavý, nekuřte při používání!
• Používejte jen venku či v dobře větraných místnostech, plyn nevdechujte!
• Uchovávejte mimo dosah dětí.
• Plynové láhve nelze znovu plnit, po spotřebování patří do nebezpečného odpadu.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

01.06.2016 Plyn

Stanko BrázStanko Bráz
Dobrý den já by jsem se chtěl zeptat jaký je rozdíl mezi Plyn Predator Ultra Gas, Abbey a Plyn Predator Vertex Gas, Abbey? Děkuji.

Avatar
Kamil Boháč, 02. 06. 2016

Avatar
Jiří Svoboda, 29. 11. 2016

Novinky a slevy emailem