M4A1 MWS, GBB, Tokyo Marui

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4A1 MWS se systémem Blow Back od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

12 850 Kč s DPH

Automatická plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4A1 MWS se systémem Blow Back. Kompletně nové technické řešení zhotovené japonskou firmou Tokyo Marui nabízí přelomový vnitřní mechanismu výrobcem označovaný jako Z System. Ten se oproti jiným stará o podstatně stabilnější dávkování plynu a mnohem spolehlivější funkci chodu závěru při přebíjení. Další doposud nepoužitou záležitostí u sériově vyráběné airsoft zbraně je i povrchová úprava těla formou Cerakote Coatings.

Uživatelé jistě ocení i lépe přístupnou regulaci Hop-Up přes výhozné okénko nebo zásobníkovou šachtu. Všechny ovládací prvky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Proto se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ jednotek, nebo samotných uživatelů, kteří jednoduše chtějí trénovat manipulaci se zbraní bezpečně a mimo střelnici.

Tento modernější typ standardní koncepce M4A1 je osazený kovovým RIS předpažbím, takže umožňuje libovolnou montáž taktického příslušenství. Zbraň má dále teleskopicky zásuvnou pažbu (6 poloh nastavení) a kovovou hlaveň s 14 mm levotočivým závitem, který je schovaný pod kompenzátorem zdvihu na samotném ústí. Na horní tělo je přidělané zadní sklopné mířidlo KAC 600m, před které je na RIS možné připevnit různé optiky nebo libovolné kolimátory. Součástí balení je kovový zásobník na 35 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 250 mm
Délka zbraně 860/770 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,98 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 110 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s
Zásobník kapacita 35 BB

Komentáře k produktu

24.06.2016 Náhradní zásobníky

Vladimír BujárekVladimír Bujárek
Dobry den mel bych velky zajem o tuto zbraň ale tak se chci zeptat jak je to s náhradními zásobníky. Jestli jsou kompatibilní s klasickou m4 od jinych výrobců a nebo ne. Protože v položce příslušenství nejsou. Dekuji za odpověď a jsem s pozdravem.i

AirsoftGuns: Kompatibilní zásobníky s jinou značkou nejsou. Originální typy budou skladem snad za měsíc.

Novinky a slevy emailem