Plyn Brut Sniper Gas, Abbey

Hnací plyn Brut Sniper Gas je nejsilnější z řady plynů od firmy Abbey. Nabízí nejvyšší výstupní tlak a zároveň jde o "suchý" typ plynu bez dalších mazadel. Dle výrobce se absence maziva pozitivně podílí na větším výkonu a znatelném nárustu přesnosti (lepší funkce hop-up efektu). Hmotnost samotného plynu v nádobě je 340g. Záměrně neuvádíme objem plynu, protože pro zjištění množství je tento údaj naprosto nesmyslný. Primárně je tento plyn výrobcem určen pro výkonné odstřelovací pušky a GBB automaty.

Skladem > 20 ks 25.10.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

300 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 3 kreditů.

Více informací
Hnací plyn Brut Sniper GAS je nejsilnější z řady plynů od firmy Abbey. Nabízí nejvyšší výstupní tlak a zároveň jde o "suchý" typ plynu bez dalších mazadel. Dle výrobce se absence maziva pozitivně podílí na větším výkonu a znatelném nárustu přesnosti (lepší funkce Hop-Up efektu). Z důvodu jeho specifických vlastností je obzvlášť důležité důkladně mazat všechna těsnění a další funkční díly plynové zbraně. Hmotnost samotného plynu v nádobě je 340g. Záměrně neuvádíme objem plynu, protože pro zjištění množství je tento údaj naprosto nesmyslný. Primárně je tento plyn výrobcem určen pro výkonné odstřelovací pušky a GBB automaty. Dále je možné využití i u plynových Blow Back zbraní s kovovým závěrem od firem KSC/KWA, KJ Works, WE a ChinaGun pro dosažení ještě vyššího výkonu. Jak je již u značky Abbey zvykem, všechny lahve jsou opatřené polymerovou plnící tryskou, která zamezuje většímu unikaní plynu při přepouštění a minimalizuje poškození plnícího ventilku.

Rozměry tlakové lahve: 285x66 mm (výška x průměr)

Upozornění:
• Láhev s hnacím plynem je pod tlakem!
• Nevystavujte teplu (nad 50°C) a přímému slunečnímu záření!
• Plyn je extrémně hořlavý, nekuřte při používání!
• Používejte jen venku či v dobře větraných místnostech, plyn nevdechujte!
• Uchovávejte mimo dosah dětí.
• Plynové láhve nelze znovu plnit, po spotřebování patří do nebezpečného odpadu.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

12.03.2014 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
4ID: O-krouzky u ventilku na zasobniku je dobre mazat pravidelne s kazdym plynem. V pripade tohoto "sucheho" bude prokapavani olejem jeste o neco castejsi... Zergs: Plyn je nepatrne silnejsi.

09.03.2014 Plyn Ultrair Power Gas

ZergsZergs
Je tento plyn silnější než plyn Ultrair Power Gas?

26.02.2014

4ID4ID
Dobrý den, chci se zeptat jestli nebude dochazet k vysušování o-kroužku v zásobníku zbraně pokud bude použit tento "suchý" plyn? Popř. jak doporučujete pak promazavat tesnění například u zásobníku u Well G96 ? Děkuji za odpověď.

Avatar
Miroslav Šudoma, 21. 12. 2015

V popisu je uveden jako nejsilnější - BRUT - varianta,ale mě přijde slabší,spíš lepší medium. Možná v automatu GBB dává vyšší výkony,ale v opakovací pušce WELL zklamal mé očekávání. Proto mu dávám jako velmi dobrý.

Avatar
Miloš Vendera, 24. 02. 2016

Avatar
karel ruzicka, 24. 03. 2016

Novinky a slevy emailem