M24 RAS, pažba M4, Black, dvojnožka, optika, Well [MB4412D]

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4412D] s plastovým pažbením v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem 1-3 ks 07.12.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 850 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 39 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4412D] s plastovým pažbením v černé barvě. Na první pohled Vás jistě zaujme její moderní až futuristický vzhled, který je způsoben hlavně taktickou sklopnou pažbou typu M4 a masivním předpažbím. Teleskopicky stavitelná pažba CAA (6 poloh nastavení) s gumovou patkou je osazena krátkou RIS lištou a disponuje i prostorem na drobnosti (např. 4 ks baterií CR123). Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně je standardně osazené specifickým kompenzátorem. Tato velice moderní verze pušky již v základu nabízí poutka s úchyty na popruh a velké množství dlouhých montážních RIS lišt pro snadné připevnění optického zaměřovače nebo dalšího taktického příslušenství. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, dvoubodový popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 30 kuliček.

Díky podobnému technickému řešení jako známe u pušek L96 AWS je i zde docíleno uložení schránkového zásobníku na reálném místě přímo pod závěrem. Tato puška je tedy opatřena obdobným podavačem s dopravníkem, který kuličku zavede od zásobníku až do Hop-Up komory. Zbraň je samozřejmě vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1285/1200/970 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 4,10 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

22.06.2016 Otázka

Patrik KlichPatrik Klich
Dobrý den. Nevíte jestli jde na zbraň pridělat tlumic? Děkuji

AirsoftGuns: Ano, jde ale je nutná redukce/přechodka viz karta příslušenství.

Avatar
Helena Šmejkalová, 27. 11. 2016

Novinky a slevy emailem