M24 RAS, Black, dvojnožka, optika, Well [MB4411D]

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4411D] s plastovým pažbením v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 850 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4411D] s plastovým pažbením v černé barvě. Na první pohled Vás jistě zaujme její moderní až futuristický vzhled, který je způsoben hlavně taktickou sklopnou pažbou a masivním předpažbím. Pažba je maximálně stavitelná, takže se přizpůsobí každému střelci. Lze ji kompletně sklápět na levou stranu, délkově prodlužovat i výškově nastavit lícnici. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně je standardně osazené specifickým kompenzátorem. Tato velice moderní verze pušky již v základu nabízí poutka s úchyty na popruh a velké množství dlouhých montážních RIS lišt pro snadné připevnění optického zaměřovače nebo dalšího taktického příslušenství. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, dvoubodový popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 30 kuliček.

Díky podobnému technickému řešení jako známe u pušek L96 AWS je i zde docíleno uložení schránkového zásobníku na reálném místě přímo pod závěrem. Tato puška je tedy opatřena obdobným podavačem s dopravníkem, který kuličku zavede od zásobníku až do Hop-Up komory. Zbraň je samozřejmě vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1250/980 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 5,10 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

28.04.2016 Upgrade

Patrik ŠuhajPatrik Šuhaj
ak by som chcel do nej SS 5000, tak by do nej pasovali aj tieto veci ? http://www.airsoftguns.cz/spoustovy-mechanismus-pro-sw-m24-pdi http://www.airsoftguns.cz/precizni-set-valce-hd-pro-m24-pdi http://www.airsoftguns.cz/precizni-nerezova-6-01-mm-hlaven-m16a1-a2-aug-509-mm-pdi neviem či by bolo treba aj novú hop up komoru a gumičku

AirsoftGuns: Tyto díly do pušky M24 Well nelze použít. Well má jiné technické řešení a rozměry vnitřních částí. Na uvedenou hlaveň určitě bude nutná příslušná komora i vhodná gumička.

Avatar
Vaclav Hudec, 28. 04. 2016

Avatar
Kateřina Kolešová, 28. 09. 2016

Novinky a slevy emailem