Glock 18C, rám gen. 4, Tan, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 18C GEN.4 s pískovým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. Tato verze konstrukčně vychází z varianty G17, která je navíc opatřena přepínačem režimu střelby. Tento umožňuje volbu střelby jednotlivě, nebo v plně automatickém režimu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

2 510 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 18C GEN.4 s pískovým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. Tato verze konstrukčně vychází z varianty G17, která je navíc opatřena přepínačem režimu střelby. Tento umožňuje volbu střelby jednotlivě, nebo v plně automatickém režimu. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru a je také opatřena funkční pojistkou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Spodní rám generace 4. umožňuje individuální volbu velikosti zadního hřbetu pro ještě pohodlnější úchop a lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 97 mm
Délka zbraně 185 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,78kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 95 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 24 BB

Komentáře k produktu

11.12.2017 Naskladnění

Kateřina VašinováKateřina Vašinová

Dobrý den, kdy by mohla být zbraň naskladněna ? Předem Děkuji za Odpověď.

AirsoftGuns: Naskladnění očekáváme za 2-3 měsíce.


01.08.2017 Naskladnění

Jakub RiederJakub Rieder

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jestli bude tato zbraň po Vánocích na skladě, Předem děkuji Rieder

AirsoftGuns: Naskladnění WE očekáváme přibližně za měsíc. Zda bude i po Vánocích, tak to bohužel netušíme.


25.12.2016 Ještě jeden dotaz

Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
Dobrý den, měl bych ještě jeden dotaz při střelbě automatem, uniká se zásobníku 3x více plynu než by mělo, před nad závěrem se mi tvoří bílá mlha plynu, chtěl bych se vás zeptat, jestli by nějak nešel seřídit zásobník nebo zbraň, aby se toto nedělo, používám plyn: Plyn Predator Vertex Gas Abbey . Mimochodem při střílení dávkou se asi zbraň mhonem více opotřebovává, než při klasickém semi, že? Děkuji.

AirsoftGuns: Při střelbě dávkou je únik větší, takže i spotřeba plynu vzroste. Toto je u GBB automatů naprosto normální. Větší opotřebení v dávce je jen o něco málo víc, než v režimu SEMI.

25.12.2016 Dotaz

Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, koupil jsem si tuto zbraň a občas se mi stane že při vysřílení celého zásobníku se mi zbraň nezastaví v pozici, kdy došli náboje, ale pořád závěr skáče, chtěl bych se zeptat jestli nevíte čím by to mohlo být, jestli třeba hodně oleje u zadrhávací součástky nebo problém se zásobníkem, reklamovat to nechci nepředpokládám že to je výrobní vada, děkuji

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude málo plynu v zásobníku na to, aby dojel až dozadu. Může to být způsobené i teplotou. Kde v současné době střílíte? Pokud vložíte zásobník nově naplněný plynem bez kuliček zachytne se závěr?

28.10.2016 naskladnění

Štěpán SchichŠtěpán Schich
Dobrý den, mohu se zeptat,kdy tento produkt bude na skladně

AirsoftGuns:Doufáme, že pistole od WE naskladníme do konce tohoto roku.

28.08.2016 dostupnost

matej mokrymatej mokry
Dobry den mohu se zeptat kdy bude zbran skladem

AirsoftGuns:Zatím nemáme potvrzeno, WE v nejbližších týdnech nebude.

21.07.2016 Zásobníky

Mirek ZouharMirek Zouhar
Děkuji za odpověd přece jenom je lepší mít alespon nějakou tu jistotu a typ.

21.07.2016 Zásobníky

Mirek ZouharMirek Zouhar
Dobrý den chtěl bych se zeptat pokud je možné dat do této zbraně tenhle zásobník http://www.********.cz/plynove-zasobniky/plynovy-zasobnik-pro-we-glock-17-18c-we/ Předem děkuji za odpověd

AirsoftGuns: To bohužel netušíme, ale podle názvu odpovídá typ pistole i výrobce.

Avatar
Kateřina Kolešová, 14. 12. 2016

Avatar
Jan Kozler, 21. 12. 2017

Novinky a slevy emailem