CO2 upgrade set pro Dragunov SVD, A&K, SHS

Plynový upgrade set pro manuální odstřelovací pušku Dragunov SVD [A&K]. Jeho instalací přestavíte manuální (natahovací) verzi oblíbené a rozšířené zbraně na verzi plynovou, která následně využívá k pohonu 12g CO2 bombičky. Přesné rozměry a dokonalé utěsnění setu v kombinaci s vysokým tlakem CO2 nabízí výkon vyšší jak 250 m/s.

Skladem > 3 ks 13.12.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 650 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 17 kreditů.

Více informací
Plynový upgrade set pro manuální odstřelovací pušku Dragunov SVD [A&K]. Jeho instalací přestavíte manuální (natahovací) verzi oblíbené a rozšířené zbraně na verzi plynovou, která následně využívá k pohonu 12g CO2 bombičky. Přesné rozměry a dokonalé utěsnění setu v kombinaci s vysokým tlakem CO2 nabízí výkon vyšší jak 250 m/s. Další značnou výhodou je jednoduché a rychlé natahování bez většího odporu. Součástí balení jsou všechny potřebné díly jako válec s prostorem pro bombičku, hlava válce, tryska, vrátná pružina a vodič pružiny se základnou. Veškeré díly jsou vyrobeny na přesných CNC strojích z nerezové oceli, mosazi nebo vysokopevnostního hliníku.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

19.10.2016 svd

Josef HorákJosef Horák
A za kolik Kč by jste mě to namontoval do svd od ACM?

AirsoftGuns:Cena viz. aktuální servisní sazebník, je potřeba počítat min. 1000 Kč.

17.10.2016 svd

Josef HorákJosef Horák
Dobrý den za kolik by jste mi namontoval tento co2 upgrade plus jeste tu hop-up komoru a záchyt pístu do svd od ACM.děkuji předem za odpověd.

AirsoftGuns:Samotné vložení setu netrvá zase tak dlouho, jako pak finální odladění a rozfungování (aby byl výkon, nic neucházelo, stabilní hopování, střelba pouze jednou kuličkou,...). Orientační čas na práci může být 3-5 hod. dle dalších dílů a stavu zbraně.

03.10.2016 poptávka

Josef HorákJosef Horák
Dobrý den šel by tento upgrade dát do svd od ACM?

AirsoftGuns: Ano, mělo by to jít (pokud je to manuální verze).

12.05.2016 svd od cyma

Vratislav BubeníkVratislav Bubeník
chci se zeptat jestli by se tento set dal dát do svd od cyma, nebo co by se tam muselo upravit aby se tam mohl dát. děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Do námi nabízené verze CYMA AEG SVD určitě ne. Montáž máme potvrzenou do manuálního SVD A&K.

11.05.2016 ještě jeden dotaz

Vratislav BubeníkVratislav Bubeník
Ještě se chci jestli je potřeba vyměnit nějaký díl za zesílenoun verzi toho dílu když tám namontuji tento upgrade set. předem děkuji za oboje odpovědi

AirsoftGuns: Většinou se mění záchyt pístu za ocelový. Další častou změnou je lepší hlaveň i komora - nejsou však nutností.

11.05.2016 typ zásobníků

Vratislav BubeníkVratislav Bubeník
chci se zeptat jestli když tento set dám do manuálního svd tak jestli musím použít plynový zásobník nebo ten normální pro manuální svd.

AirsoftGuns: Zásobník zůstává stále stejný.

25.04.2016 hlava válce

Radim JanekRadim Janek
Zdravím, nejde mi zašroubovat hlava válce do válce ve zbrani. Maximálně dva závity, víc ani ťuk. Origo hlava jde dotáhnout normálně. Dík

AirsoftGuns: Pokud si s montáží nevíte rady, doporučujeme zbraň svěřit do servisu.

14.08.2015 Upgrade

Radek BělíkRadek Bělík
A ještě pár otázek.1.Jak se vyměňuje (vkládá a odebírá) CO2 bombička? Je to tak že musím odmontovat šroubky toho co drží tu pružinku s tou věcí ve které je bombička? nebo tak že to stáčí posunout do zadu tím to vyleze z těch šroubků a jsem tam? Omlouvám se za tu nepžímost ale vím že jen oddělám kryt závěru tím se dostanu do vnitř a poté je tam ta černá věc která drží osičku s pružinou a nevím jakým způsobem se to při takovém upgradu oddělává (ta černá věc). 2. Další věc je ta jak se mám o zbraň starat jestly to mám mazat nějakými oleji, silikony či vazelínou (jestly ano tak kde a čím) a jestly když jí nebudu nějakou dobu používat (např 2 měsíce) tak jestly tam mám nechat bombičku. 3. A poslední otázka je ta jesly neomezí funkčnost hlavěn s průměrem 6.01mm (ultimátně přesná hlaveň) a jestly ano (omezé) tak jaký průměr hlavně (čím nižší průměr tím větší přestnost podle toho chci co nejmenší průměr) byste mi doporučily. Předem díky

AirsoftGuns: Pro výměnu bombičky je třeba odklopit kryt, vyháknout blok s vodičem pružiny a následně vyndat píst. Ten se rozšroubuje a lze vložit bombičku. Není potřeba vůbec žádné nářadí a je to otázka chviličky. Informace pro údržbu naleznete v příbalovém návodu. Určitě je třeba mazat veškerá těsnění mazivem na bázi silikonu, jako u každé plynové zbraně. Přesná hlaveň určitě možná je, ale je třeba brát v potaz kvalitu vhodných kuliček a pravidelně jí čistit.

Novinky a slevy emailem