Univerzální MOS FET spínací sada, PWM regulátor, AirsoftGuns

Univerzální MOS FET spínací sada je moderní elektronické zařízení, které zabraňuje opalování kontaktů u AEG zbraní, zvyšuje kadenci zbraně a šetří spotřebu akumulátoru. Tato spínací sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s extrémním proudovým zatížením (Ip = 680A). Zařízení je vybaveno i speciálním obvodem bezztrátové PWM regulace kadence (otáček motoru) v rozsahu 0 až 100%. Tím si vždy můžete nastavit optimální kadenci Vaší zbraně bez ohledu na použitou pružinu, motor nebo akumulátor. Nyní již nic nestojí v cestě k použití kvalitních, levných, malých, lehkých a výkonných akumulátorů Li-Pol 11,1V i na slabší pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

790 Kč s DPH

Univerzální MOS FET spínací sada je moderní elektronické zařízení, které zabraňuje opalování kontaktů u AEG zbraní, zvyšuje kadenci zbraně a šetří spotřebu akumulátoru. Tato spínací sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s extrémním proudovým zatížením (Ip = 680A). Zařízení je vybaveno i speciálním obvodem bezztrátové PWM regulace kadence (otáček motoru) v rozsahu 0 až 100%. Tím si vždy můžete nastavit optimální kadenci Vaší zbraně bez ohledu na použitou pružinu, motor nebo akumulátor. Nyní již nic nestojí v cestě k použití kvalitních, levných, malých, lehkých a výkonných akumulátorů Li-Pol 11,1V i na slabší pružiny. Bez použití nebo při špatném nastavení regulátoru by mohla být kadence tak vysoká, že by hrozilo poškození vnitřních dílů nebo by nemusela být zaručena 100% funkce podávání kuliček, ale s regulátorem toto nehrozí. Tato sada je vhodná pro vysoké proudové zatížení a doporučujeme jí instalovat do všech zbraní s pružinou M90 – M170 v odpovídající konfiguraci a s použitím Li-Pol 11,1V akumulátoru. Určeno pro všechny modely zbraní, obsahuje veškeré nezbytné instalační komponenty a podrobný instalační návod.

PWM (pulse width modulation) regulátory se používají na regulaci otáček stejnosměrných motorů. Jedná se o regulaci využívající změny šířky proudového impulzu do motoru, tím se liší od obyčejné spojité regulace proudu, kde nedochází jen ke snižování proudu ale i napětí. Při pulzní regulaci zůstává proud i napětí stejné, ale mění se aktivní doba, kdy prochází proud motorem. Motor takto regulovaný má větší sílu i při nižších otáčkách, ale hlavně je tento druh regulace prakticky bezztrátový, protože tranzistor přechází do plně otevřeného stavu velice rychle. Když je otevřen má velmi malý odpor mezi C-E a tak nemají ztráty kde vznikat.

Obsah balení:
- MOS FET spínač s PWM regulátorem kadence a silikonovou kabeláží 1 ks
- smršťovací bužírka malá 2 ks
- smršťovací bužírka velká 2 ks
- smršťovací bužírka extra-velká 1 ks
- konektor Fast-On velký 2 ks (pojistka)
- konektor Fast-On malý 2 ks (motor)
- velká nožová pojistka (autopojistka) 32V/30A 1 ks

Komentáře k produktu

07.04.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Doporucujeme klasicky MOS FET a odpovidajici prevod kol, pro dosazeni zdrave a bezproblemove kadence na finalni sestave.

02.04.2014 UPGRADE

matusmezesmatusmezes
Zdravím, mám doma AK-47 CM.042 všetko v základe. Na akcii mi namerali 335FPS, na AEG je to nič. Chcel by som tam hodiť nejake to upgrade a tu M130 pružinu tam dať nanovo + nejaký ten piest a par veci do mech. Používam dve 10,8V 1600mAh baterky a kadencia je taká že točné zásobníky nestihajú podávať. chcem sa spýtať či bude potreba si zakúpiť tento mosfet s regulatorom, aby som potom mohol tu kadenciu znížiť alebo stači obyčajný typu 3D, standar by som nechcel lebo dosť často streľam :) Vopred ďakujem.

01.08.2013 Re: StrongAir

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Moc nechapeme Vasi sestavu. Pokud chcete extremni kadenci, tak nema smysl davat zatezova kola. Dale netusime jakou realnou tuhost ma PDI 130%. Pokud je to stejne jako bezne M130, tak to neni na vysokorychlostni dily optimalni a musite si rict co vlastne chcete (vykon/kadenci). Doporucujeme dat M120, kola SHS 13:1, vysokorychlostni motorek, pist a i se slabsim akumulatorem bude kadence pres 30BB/s. Pokud chcete maximalni kadenci, tak nema smysl davat rozmerove vetsi PWM regulator. Ve Vasem pripade bude idealni MOS FET 3D.

30.07.2013 Kadence

StrongAirStrongAir
Dobrý den chtěl bych se zeptat , do zbraně hk 416 odsuď si chcu pořídít kabeláž s mosfetem,jenže v této zbrani je kabeláž uyvedena předpažbím a je tam silňě skřípnutá nejspíše má 0,4mm2 takže bych se chťel zeptat kudy bych ji měl vyvést(tuto) jestli okínkem nebo pilovat nebo komorou u zasobníku a ještě tuto zbraň mám na CQB takže tam kupuji shs vysokorychlortní,pist odlehčený shs,pružina pdi 130 procent ,lipo 11,1V a kola zatěž tak bych chtěl optat jakou byto mělo udělat kadenci jelikož ji chcu velikou :-) děkuji

20.05.2013 Re: Ratt

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S Vami uvedenou setavou bude kadence mensi jak 15BB/s, takze zadny regulator nebude vubec nutny. Radeji doporucujeme kvalitni MOS FET s chadicem a vykonnymi tranzistory: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1829

19.05.2013 Kadence

RattRatt
Dobry den, chcem sa spytat ci pri pouziti vysokozatazoveho shs motoru, kolach SHS 32:1, M170 pruzine a LiPolke 11,1v 2200 20c je nutne pouzit aj regulator, alebo aka moze byt cca pri tom prevode kol a pruzine kadencia (nikde som nenasiel kolko ma ten motor otaciek)

19.03.2013 Re: martin...

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PWM regulatory jsou primarne urcene na li-pol 11,1V. Nevidime duvod, proc by byl nutny na li-pol 7,4V s kterou bude nizka kadence. Z techto duvodu jsme to na Vami uvedeny akumulator ani dlouhodobe netestovali.

15.03.2013

Daemon4EDaemon4E
díky moc rozhodně pouvažuju nad těmito kabeli, ale půjdou až někdy příště, teď se chystám objednat za cca 6 tis. :D :D skompletovat si mech a potom juhu na brigadu vydelat na lipol a kabely :D

Novinky a slevy emailem