RAVEN 6,01 mm hlaveň AWS, VSR, 500 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně L96 AWS - délka 500 mm. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui L96 AWS i pro levnější čínské kopie MB4401, MB4402 a MB4403 od firmy Well/Warrior. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

1 490 Kč s DPH

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně L96 AWS - délka 500 mm. Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui L96 AWS i pro levnější čínské kopie MB4401, MB4402 a MB4403 od firmy Well/Warrior. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Vybrání na Hop-Up gumičku a umístění drážek zámku hlavně umožňuje i bezproblémové použití v puškách VSR se základní komorou a Hop-Up gumičkou typu VSR. Ideální pro upgrade odstřelovaček Tokyo Marui VSR-10, kde delší vnitřní hlaveň schováte např. do tlumiče hluku výstřelu. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior.

Komentáře k produktu

14.05.2017 Mb-03

Lukáš SurovecLukáš Surovec

Dobrý den, prosím Vás kdy bude naskladnění tohoto produktu? Děkuji

AirsoftGuns: PDI v nejbližších týdnech nebude.


04.07.2016 MB-01

Tomáš KilianTomáš Kilian
Dobrý den. Prodáváte nějaké Hop-Up komory a gumičky, se kterými by se dala tato hlaveň použít do Well MB-01? Pokud ne, máte na skladu nějakou jinou 6,01mm hlaveň pasující do té zbraně?

AirsoftGuns: Vaše kombinace použít nelze. Ano, máme v nabídce vše potřebné od PDI. Komoru a hlaveň APS Typ 96 a PDI gumičku (typ AEG).

15.06.2016 Mb03

Matyas KristofMatyas Kristof
Půjde mi tato hlaveň do mb03 s hop-up setem Aspro.

AirsoftGuns: Hop-up set neprodáváme, takže bohužel netušíme.

13.05.2016 MB-01

Karel KucínKarel Kucín
Dobrý den, půjde tato hlaveň spolu s touto hop up komoropu ( http://www.airsoftguns.cz/kovovy-hop-up-set-pro-aps-2-typ-96-shs ) do Well [MB01C]?

AirsoftGuns: Tato kombinace možná není, hlaveň je dělaná na VSR gumičku. Na danou komoru je nutná AEG hlaveň.

04.10.2015 Naskladnění

Zdeněk ŠkvrnaZdeněk Škvrna
Kdy by byla skladem? :)

AirsoftGuns: Pokud do konce roku, byl by to malý zázrak.

09.08.2015 Hlaveň

Péťa VyskočilPéťa Vyskočil
Pujde do mb08d?

AirsoftGuns: Na původní komoru/gumičku tato nepůjde.

19.07.2015 Dotaz

Lubor VoleskýLubor Voleský
Zdravím, doporučujete tuto hlaveň do MB-01 ? (Well L96) se základní hop-up komorou ?

AirsoftGuns: Pokud se nepleteme, tak základní gumička/osazení na hlavni u MB01 je jiná, než u AWS typů.

07.04.2014 Re: Pampo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Bohuzel u dane hlavne mame nevhodny ilustracni obrazek (pri nejblizsi aktualizaci bude nahrazen za odpovidajici). Tato hlaven je ve skutecnosti uzpusobena zapichem na VSR gumicku. Jako nejblizsi delkove alternativy do AEG muzeme nabidnout: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2315 http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2136

Novinky a slevy emailem