L96 AWS2, Black, dvojnožka, optika, Well, MB4402D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 AWS2 - Black [MB4402D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem > 20 ks 24.10.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 610 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 36 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 AWS2 [MB4402D] s plastovým pažbením v černé barvě, integrovanou RIS lištou na horní části kovového pouzdra závěru a plně nastavitelnou pažbou. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně již na první pohled zaujme specifickým kompenzátorem. Puška je dále již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 40 kuliček.

Upozornění: Zbraň je přesnou kopií pušky Tokyo Marui L96 AWS a využívá tedy rozměrově jiné upgrade díly, než běžně rozšířené systémy L96 (APS-2 Typ 96, MB01) nebo VSR-10. Spoušťový mechanismus, válec, píst, pružina atd. musí být určené pouze pro konkrétní systém AWS.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1190 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,65 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 40 BB

Komentáře k produktu

19.07.2017 L96

Denis UradnikDenis Uradnik

Dobrý deň chcem sa opýtať či je hlaveň l96 vrtana presne na dlhšie vzdialenosti

AirsoftGuns: Kvalita hlavně odpovídá ceně zbraně a na základ není špatná. Pro přesnost je ve finále vhodnější kvalitní střelivo vhodné hmotnosti a správně nastavený hop-up. Pokud Vám hlaveň nebude stačit, lze pořídit kvalitnější např. PDI nerez 6,01 mm.


24.10.2016 Naskladnění

Martin FingerMartin Finger
hmm už za několik dní by měli přijít v listopadu zásilka těchto pušek a tak se ptám byla by nějaká rada od mistra přes tyto zbraně jak nastavit Hop-up tak aby to střílelo přestně doprostřed plechovky a v jak si to např. u AK-47 tam mám hop-up nastavení na začátek ukazatele Hop-up spíš první čárka a jak to nastavit aby to létalo zároveň s muškou či optikou ale a tak se ptám polopaticky buď o jednu otočku doleva nebo doprava a nebo to už je nastavení už výrobcem ? ale moc se těším až ji budu mít vyzkoušim si ji ale kterou kuličku na bázi gramů které jsou vypsané na parametrech abych dosáhnul přesného třefeňí i možná k setřelení na stromě šišky ?

AirsoftGuns:Hop je potřeba seřídit tak, aby kulička letěla co nejvíc rovně (dle použité gramáže). Pokud kulička má tendenci padat, hop se přidá a naopak. V případě zájmu, v rámci služby předprodejní servis technik zbraň rozdělá, seřídí, upevní puškohled a vše nastaví.

Avatar
Jiří Otta, 22. 04. 2016

Avatar
Luděk Tuška, 12. 05. 2016

Avatar
David Klabeček, 30. 07. 2016

Avatar
Adrián Hlava, 13. 05. 2017

Novinky a slevy emailem