L96-08D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB08D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 [MB08D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 940 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 [MB08D] s plastovým pažbením v černé barvě se vyznačuje především neobvyklým zpracováním pažby, kterou je možné i bočně sklopit. Také je možné pohodlně nastavovat lícnici a celkovou délku pažby pro ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Puška je dále již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník s kapacitou 30 kuliček.

Upozornění: Vnitřní systém zbraně je stejně řešený jako v případě odstřelovačky MB01. Do pušky lze tedy použít upgrade díly s primárním určením pro APS-2 Typ 96 a tedy i příslušné čínské kopie této oblíbené levnější série.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 920/1145 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,78 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

31.03.2017 Děkuji

David MäsiarDavid Mäsiar

Mockrát děkuji, bylo to nastavením HOP-UP, byl nastaven na minimum, po přidání už je vše tak jak má být. PS: Po natažení kulička vypadla a výstřel šel naprázdno.

AirsoftGuns: Pak funguje vše jak má a těší nás, že předchozí příspěvek k něčemu byl a Vám pomohl.


24.03.2017 Dotaz

David MäsiarDavid Mäsiar

Dobrý den, mám dotaz zda by po nabití měla kulicka po naklonění zbraně směrem dolů vyjet z hlavně?

AirsoftGuns: Důležité pravidlo u manuálních pušek je jedno natažení a jeden výstřel. Pokud se závěr vysmekne nebo nenatáhne celý naráz, nabije se kulička. Pak je třeba vyndat zásobník (aby tam nešla další), natáhnout a vystřelit. Pak lze vložit zásobník a pokračovat. U manuálních zbraní je velice důležité zachovat cyklus celého nabití a jednoho výstřelu. Pokud se stane, že kulička vypadne přes hlaveň a vystřelíte, tak jiná kulička vyletí nebo je výstřel naprázdno? Pokud je HOP-UP (roztáčení kuliček) na minimum, nebojte se imbusem přidat. Hop-up gumička resp. její hrbolek bude v hlavni větší a kuličku v komoře před výstřelem lépe podrží. V tomto případě jde i o vhodnou gramáž kuliček, které používáte.


03.11.2016 upgrade l96

Pavel LepičPavel Lepič
Dobry den, poslete mi prosim na mejl co vse bych musel u vas koupit i do teto pusky abych dosahl ustove rychlosti 200m/s. Dekuji predem

AirsoftGuns: Celý komplet od PDI na APS Typ 96 vychází na cca 15 000 Kč za díly + cca 10 hod. práce v případě upgrade v našem servise.

27.08.2016 Dostupnos

David VaníčekDavid Vaníček
Dobrý den, kdy bude zhruba tato puška skladem ?

AirsoftGuns:Očekáváme za cca 2-3 měsíce.

13.07.2016 Je L96 na skladě?

Jiří HaronekJiří Haronek
Dobrý den, je tato L96 na skladě? Děkuji za odpověd'.

AirsoftGuns: Viz status zboží u ceny.

07.02.2016 Dotaz

Štěpán SkopalŠtěpán Skopal
Dobrý den, chtěl bych se s zeptat kdy bude na skladě?

AirsoftGuns: Snad v příštím týdnu.

08.12.2015 Naskladnění

Aleš BrázdilAleš Brázdil
Dobrý den chci se zeptat kdy tuto zbraň naskladníte ?

AirsoftGuns: Během ledna očekáváme velkou zásilku pušek WELL.

26.06.2015 dotaz

Honza DankoHonza Danko
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli zbraň dorazí v celku nebo rozložená a také které z vašich tlumičů lze na tuto zbraň namontovat.Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Zbraň je rozložená v krabici na pažbení a pak hlaveň s pouzdrem závěru. Složení je otázkou chvilky, kdy se do sebe obě části vcvaknou a přitáhnou šrouby (potřebné imbus klíče jsou v balení). Puška na konci hlavně nemá vhodný závit pro instalaci tlumiče.

Avatar
Michal Jelínek, 26. 04. 2015

jsem max spokojen,super ochota!

Avatar
Miroslav Jirman, 23. 07. 2015

Novinky a slevy emailem