HI-CAPA 5.1 Classic, GBB, CO2, kufřík, Well,

Plynová airsoftová zbraň. Celokovový model HI-CAPA 5.1 Classic od firmy Well. Pistole zaujme hlavně silným systémem Blow Back, který je poháněný CO2 bombičkou 12g.

Skladem > 20 ks 30.05.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 650 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 17 kreditů.

Více informací
Plynová airsoftová zbraň. Celokovový model HI-CAPA 5.1 Classic od firmy Well. Pistole zaujme hlavně silným systémem Blow Back, který je poháněný CO2 bombičkou 12g. Zbraň má mimo jiné realistickou rozborku, je opatřena funkční pojistkou závěru i pojistkou dlaňovou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch bočních střenek v černé barvě. Na jednu bombičku lze vystřílet okolo 60 ran. Komplet je dodávaný v pevném kufříku, který je vhodný pro transport i bezpečné uskladnění pistole.
- upozornění - Pouze na CO2 bombičky.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 120 mm
Délka zbraně 222 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,02 kg
Hnací plyn CO2
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s
Zásobník kapacita 20 BB

Komentáře k produktu

13.04.2017 Rozborka

Miroslav LangerMiroslav Langer

Nevím jestli jsem sám, ale ať se snažím jak se snažím tak mi zbraň nejde po rozborce složit. Z návodu toho moc nevyčtu a podle dostupných zdrojů dělám vše správně, nevíte co s tím?

AirsoftGuns: Správně asi vše neděláte, protože jinak to prostě musí jít. V jaké fázi tedy končíte? Co Vám přesně nejde? Máte na správném místě tyčku s vratnou pružinou? Základní rozborku pistole HI-CAPA naleznete i zde.


29.12.2016 Zásobníky

Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
kdyby někdo sháněl další zásobník do této zbraně, mohu vás ujistit, že do toho jde skoro každý zásobník od Tokyo Marui, Dokonce i GreenGasový. Takže pokuď seženete GreenGas zásobník do nějaké hi capi od TM Nemusíte se bát, určitě to tam půjde...

17.12.2016 Kterou vybrat + tlumič

Jarek MaldyJarek Maldy
Dobrý den, chci se zeptat jestli se na tyto zbraně : HI-CAPA 5.1 Classic, GBB, CO2, Well a M1911, MEU Pistol, Black, GBB, ARMY, R27 lze namontovat tlumič a případně jaký a jaké jsou jejich náklady na údržbu + provoz a jejich životnost.

AirsoftGuns: Obě zbraně se řadí mezi levné a tedy i méně kvalitní. Pro provoz je třeba hnací plyn, kuličky a vhodné silikonové mazivo. Ani jeden z modelů nemá závit na tlumič. Pokud chcete lepší provedení a možnost přidělání tlumiče hluku výstřelu, tak doporučujeme pistole značky WE

14.06.2016 hop-up

Filip JakubecFilip Jakubec
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat protože si tuto ganu chci kupovat a tak jestly se tam dá nastavit hop-up předem děkuji a pěkný den :)

AirsoftGuns: Hop-up má možnost regulace viz parametry.

16.03.2016 Zásobník

Štěpán BerkaŠtěpán Berka
Máte na vašem e-shopu i náhradní zásobníky do této pistole. Děkuji

AirsoftGuns: Nemáme žádný vhodný typ.

11.02.2016 Jen tak. :-D

ladislav simunekladislav simunek
Dobrý den, naprosto nesouhlasím s komentářem od Pana Štěpána. Já jsem si tu koupil zbraň G36 za poměrně levnou cenu, byl jsem sní naprosto spokojen, poté přišel osudný den, a pistole se zesekla s nekvalitní kuličkou z jiného obchodu. Poslal jsem ji do opravy, a zbraň mi přišla opravená a promazaná. S Airsoftgunsem jsem naprosto spokojen. :-D

11.02.2016 rozdíl

ladislav simunekladislav simunek
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je lepší co2, nebo plynové doplňovní.

AirsoftGuns: Pro životnost a funkci zbraně je lepší plnění plynem. Proto se 90% plynových zbraní dělá přepouštění a ne na bombičky.

11.12.2015 Průměrná zbraň za dobrou cenu (názor na airsoftguns)

Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
Průměrná zbraň za dobrou cenu, pokud jí před první střelbou nepromažete a kompletně neseřídíte tak se tim rapidně sníží živostnost zbraně, klidně i o 50% hlavně to ale nedávejte do servisu u airsoftguns. Ty vám to možná ještě víc zku**ý, než to aktuálně máte (sám lituju, že jsem k nim zbraň dal na jak oni tomu říkají "seřízení". Strhli šroubky co drží hopup přistroj na vnitřní hlavni, což mělo za následek vymrštění hlavně po pár tisíc výstřelech z vnější hlavně a totální zdevastování závitů, tu vnitřní hlavenň jsem nenašel ... :) Také mi něco udělali se šroubem co mi držel střenky a totálně rozjebali pažební pojistku. Nejradši bych je zažaloval. Doporučuji si od nich nic nekupovat. Pro airsoftguns: Podle mě jste docela dobrý obchod, ale měli by jste si udělat pořádek u servisáků zbraní, zbraně akorát rozjebou a rozhodně je neseřídí, neberte toto jako Antireklamu, ale jako názor. Děkuji

AirsoftGuns: O kvalitě těchto levných zbraní čínské produkce víme a nikomu nic nenalháváme. Životnost i funkce na CO2 je opravdu mizerná. Bohužel i tak si pistole v řadách českých airsofťáků naleznou místo. Pokud by jste chtěl doporučit kvalitní pistoli, každý z prodeje i servisu Vám doporučí GBB pistoli od Japonské značky Tokyo Marui. Tyto pistole prodáváme více jak 10 let a stejně dlouho používáme v praxi. Pokud člověku projde rukama několik stovek typů zbraní, dokáže posoudit kvalitu i další vlastnosti. Nařčení že náš servis může za poškození snad nebudeme brát ani vážně a jednoznačně se od tohoto distancujeme.

Avatar
Luboš Prchlik, 26. 09. 2015

Avatar
Daniel Vrána, 30. 09. 2015

Avatar
Miroslav Macura, 20. 10. 2015

sem naprosto spokojen s touto zbrani

Avatar
Matěj Štěpán, 11. 12. 2015

Zbraň je dobrá, ale potřebuje zezačátku nechat promazat seřídit hopup a hlavně seřídit kolik plynu vyjde ze zásobníku a kolik vyjde z hlavně, protože to jinak dělá hroznej bordel a snižuje se žvotnost zbraně, když jsem poprvé vystřelil udělalo to asi jenom 2x slabší zvuk než expanzní pistole a dost mi to hodilo s rukou, takže fakt to doporučuji seřídit. Být vámi to hlavně NEDÁVÁM do servisu u Airsoftguns.cz protože ty to ještě více zku**ý (vlastní zkušenosti) Pokud to neumíte najděte si opravdového odporníka. Mě tuto zbraň celou podělali a odešla mi ve tříčtvrtině airsoftovýho tábora... Fakt super

Avatar
Zdeněk Šebesta, 27. 12. 2015

Zdeněk. Za málo peněz dobrá zbraň s 28 kuličkou 60m což je dobrý výkon

Avatar
Peter Kičák, 21. 02. 2016

Avatar
Daniel Výška, 27. 02. 2016

Avatar
Miroslav Pavlík, 22. 03. 2016

Avatar
David Klabeček, 31. 08. 2016

Avatar
Lenka Kruťková, 10. 10. 2016

Brali jsme s partnerem dvě, jedna komplet v pohodě..vše ok, dle mne i vynikající zbraň na poměr cena výkon(výkon tedy super-je to silné). Ale u druhé špatný zásobník,byl i v horním náběhu vyšší,špatně šel díky tomu závěr,to partner..mimo jiné i servisák soft.zbr.upravil. Ale z výroby špatné trysky a vrchní guma v přepouštěcí komoře zásobníku(výmet kule do hlavně)velký únik Co2 a tím špatná funkce zbraně,zásobníky ani zbraň na výměnu nemají,na mail neodpovídají! Z té zbraně absolutně zbytečně "vystříleno"-spíše vyfoukáno 20ks bombiček..další ztráta 600,- . Odezva,řešení oprav,reklamace..komunikace mimo objednávku tedy špatná!

Novinky a slevy emailem