CZ 805 BREN A2, desert, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A2 v pískovém provedení je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy.

Skladem 1-3 ks 25.09.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

8 790 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 88 kreditů.

Více informací
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A2 v pískovém provedení je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy. Známý model této útočené pušky je v současné době zavedený do výzbroje AČR, proto jej nejspíše není nutné sáhodlouze popisovat. Zastoupení kovů a plastů na vnějších dílech je s předlohou v podstatě totožné. Horní polovina těla je vyrobena z kovu na CNC a opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optických zaměřovačů nebo kolimátorů. Na části předpažbí jsou další tři kratší RIS, které umožňují použití taktického příslušenství dle individuálních potřeb uživatele. Verze s označením A2 je kratší a kompaktnější variantou standardního pěchotního modelu A1, který má delší vnější hlaveň.

Spodní část těla s pistolovou pažbičkou, oboustranným přepínačem režimu střelby a zásobníkovou šachtou je z pevného polymeru. Zásobníková šachta kromě originálních zásobníků typu BREN nabízí i možnost využití kompatibilních zásobníků typu G36 (AEG). Tato moderní verze zbraně je vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly na RIS. Pažba je délkově nastavitelná v pěti různých pozicích a lze ji také celou sklopit do strany, nebo dokonce po vyjmutí čepu úplně odstranit. Lícnici na pažbě lze posouvat a jednoduše přizpůsobit pro praváky i leváky. Akumulátor se umisťuje zezadu do těla po odstranění pažby, do určeného prostoru nad mechabox. V případě použití delšího akumulátoru 9,6V se zmenší možnost otevření výhozného okénka pro regulaci hop-up. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny (QSC), kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako u samopalu Scorpion EVO). Zbraň si neklade za cíl konkurovat levným čínám. Je určena pro hráče, kteří ocení kvalitu, výjimečnost, realističnost a jsou ochotni za ní zaplatit. Ostatní nechť se poohlédnou po něčem levnějším.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 310 mm
Délka zbraně 847/792 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,1 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3, QSC (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 550 BB

Komentáře k produktu

09.09.2017 CZ 805 BREN A2, desert, ASG

Petr SedláčekPetr Sedláček

Dobrý Den, chci se zeptat jestli se dá dát do zbraně mosfet a pružina 130,140, bez zásahu do zbraně krom vysokozátěžového motorku ,zbraň si chci u vás koupit ,nebo popřípadě poradit co přesně mám do téhle zbraně koupit za upgrade na silnější pružiny do 140 .Děkuji za odpověď ☺

AirsoftGuns: Na upgrade doporučujeme určitě i další díly. Původní takovou zátěž dlouhodobě nezvládnou. Do přílohy emailu jsme zaslali orientační nabídku pro představu co vše do zbraně při upgrade instalujeme.


Novinky a slevy emailem