CAA RONI G1 konverze, Glock 17, 19, 18C, black, King Arms

Konverze RONI G1 pro pistole typu Glock 17/19/18C od firmy King Arms v licencovaném provedení značkou CAA Airsoft Division. Funkční a promyšlený set poskytuje mnohem lepší držení zbraně a zároveň funguje jako platforma pro montáž velkého množství dalších doplňků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 050 Kč s DPH

Konverze RONI G1 pro pistole typu Glock 17/19/18C od firmy King Arms v licencovaném provedení značkou CAA Airsoft Division. Funkční a promyšlený set poskytuje mnohem lepší držení zbraně a zároveň funguje jako platforma pro montáž velkého množství dalších doplňků. Nyní můžete využívat pistoli v mnohem širším rozsahu, s větší rychlostí střelby a zároveň je kladen důraz na dosažení vyšší přesnosti střelby. Pistole nevyžaduje demontáž či jiné zásadní úpravy, takže stačí jednoduché vložení (zaklapnutí) do konverze. Pistole je integrována do pažbení jako celek a je hlavní funkční díl celého kitu. Na horní části se nachází 24 cm dlouhá RIS lišta, která umožňuje snadnou montáž libovolného zaměřovače, nebo můžete využívat dodaná sklopná mířidla. Další tři kratší raily usnadní montáž libovolného taktického příslušenství. Konverze dále vyniká otvory na QD úchyty popruhu, teleskopickou pažbou se stavitelnou lícnicí a držákem na náhradní zásobník. Součástí balení je i přední sklopný grip pro přední ruku.

Upozornění: Do této konverze lze použít pouze plynové verze zbraně Glock. Elektrické (AEP) a manuální varianty pistole nejsou s RONI kompatibilní.

Komentáře k produktu

01.03.2017 Naskladnění

Dominik ČajanDominik Čajan

Dobrý den, je nějaká možnost, že bude tato konverze k dispozici do 15.8.2017?

AirsoftGuns: Doufáme že k naskladnění dojde o několik měsíců dříve. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


21.05.2016 CAA RONI G1 konverze, Glock 17/19/18C, black, King Arms --- Glock 18C, GBB, Tokyo Marui

Filip BalwarFilip Balwar

Je konverze kompatibilni s Glockem 18C od Tokio Marui?

AirsoftGuns: Ano, tato kombinace je v případě GBB pistole použitelná.


09.11.2015 Marui

Adam PoucheAdam Pouche
Dva dotazy: Je konverze kompatibilni s Glockem od Tokio Marui? A asi neni pristupne prepinani rezimu strelby na 18C? Podle fotek to tak vypada

AirsoftGuns: 18C do konverze jde, ale na přepínač se z venku nedostane.

Avatar
Radek Bláha Greif Czech Republic a.s., 28. 10. 2016

Avatar
Petr Dittrich, 07. 09. 2017

Celkový dojem bych hodnotil jako dobrý nějaké mouchy tam jsou spodní dil moc dobre nesedi je tam dost velka mezera ale za ty penize asi nemuze clovek pocitat s zadnym zazrakem jinak nic hrozného jsem nenašel

Novinky a slevy emailem