Amoeba M4 Long, black, Ares, AM-009, CG-002

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Amoeba M4 Long [AM-009/CG-002] v černé barvě od firmy Ares. Série zbraní Amoeba se vyznačuje velmi kvalitním provedením nylonového těla se skelnými vlákny.

Skladem 1-3 ks 22.11.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

5 990 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 60 kreditů.

Více informací
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Amoeba M4 Long [AM-009/CG-002] v černé barvě od firmy Ares. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má výborně zpracované kvalitní nylonové tělo s funkčním výhozným okénkem. Kovové RIS předpažbí umožňuje použití dalšího taktického příslušenství, včetně dodávaných sklopných mechanických mířidel. Standardem je i taktická zásuvná Crane stock pažba (6 poloh nastavení).

Kovový zesílený mechabox typu Amoeba obsahuje zátěžová ocelová kola, zátěžový motor, kluzná kovová 8 mm ložiska, eloxovaný válec, protitlakou hlavu pístu a nízkoodporovou kabeláž. Zbraň v základu obsahuje elektroniku s MOS FET spínačem, která je plně integrována v mechaboxu a která má funkce obdobné elektronice ASCU. Hlavní pružina je na tuhostní úrovni M130. Součástí balení je vysokokapacitní zásobník na 300 BB typu PMG s imitací nábojů ráže 5,56x45 a s integrovaným sklopným rychlovytahovačem zásobníku.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 330 mm
Délka zbraně 850/760 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/2000 mAh)
Hmotnost zbraně 2,60 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 115 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesíle verze Amoeba (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

04.10.2017 Upgrade

Dominik ŠimlDominik Šiml

Zdravím, měl bych dotaz zda li se dá na zbraň připevnit tlumič, popřípadě jaký. Díky

AirsoftGuns: Pokud má zbraň kompenzátor na závit vnější hlavně, tak lze z 99% nahradit tlumičem hluku výstřelu. Pokud je to možné, tak je i nějaký tlumič v doporučovaném příslušenství (karta v detailu zbraně).


11.06.2017 spoušť

Lukáš VránaLukáš Vrána

Dobrý den , měl bych pro vás dotaz . Na serveru Yt jsem viděl že se dá programovat spoušť třeba na burst pomocí jistého zařízení , nevíte kde se dá sehnat ? Děkuji

AirsoftGuns: Zmiňovanou pomůcku najdete i u nás v příslušenství u zbraně nebo přímo pod tímto odkazem.


06.02.2017 Ramínko trysky

David PreislerDavid Preisler
Dobrý den, Mám prosbu. Prasklo mi u této zbraně ramínko trysky. Můžete mi poradit jaké ramínko mám objednat? Předem moc děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Máte správně nasazenou vratnou pružinku na ramínku? Pohybuje se ramínko hladce v drážkách mechaboxu? Pokud je moc široké, je potřeba ho sbrousit. Pokud úprava nepomůže, můžete zaslat zbraň k nám do servisu.

11.08.2016 Zásobník a baterie

Daniel BatěkDaniel Batěk
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda tato Ares pažba pojme i Crane Stock baterie a zda lze do této zbraně používat klasické PMAG zásobníky jako je např. tento http://www.airsoftguns.cz/zasobnik-m16-m4-70-bb-pmag-cerny-acm. Děkuji za případnou odpověď.

AirsoftGuns:Odkazovaný zásobník nemáme bohužel potvrzený/odzkoušený, akumulátory typu CQB pro Crane Stock jsou použitelné.

17.07.2016 11.1V Li-Pol

Jan DoležalJan Doležal
Dobrý den, z komentáře pana Radka, proč se nedoporučuje používat 11.1V baterie Li-Pol, když zbraň má už nainstalovaný MOS-FET? Děkuji.

AirsoftGuns: Vyšší napětí na slabou pružinu znamená vyšší kadenci, vyšší opotřebení a riziko poškození -> nižší životnost.

24.03.2016 Naskladnění

Michal PeteraMichal Petera
Dobrý dne chtěl jsem se zeptat na dobu dalšího naskladnění.

AirsoftGuns: Bližší informace zatím nemáme, v nejbližších měsících to nebude.

27.08.2015 Upgrade

Josef RousJosef Rous
Dobrý den, Chci se zeptat, jestli tato zbraň vydrží silnější pružiny a jak je na tom obecně s životností? Jde mi hlavně o atypické díly které nejdou tak lehce nahradit. Děkuju

AirsoftGuns: V základu je životnost a funkčnost na dobré úrovni. V případě silnější pružiny na původních dílech toto však logicky tvrdit nelze. Standardní opotřebováváné a namáhané díly lze jednoduše nahradit.

15.05.2015 Dotaz

Tomáš BuchtaTomáš Buchta
A ještě se chci zeptat jestli to pasuje na většinu modelu M4/M16. Díky za odpověď.

AirsoftGuns: To záleží na konkrétním výrobci, ale pažby jsou jinak "kompatibilní".

Avatar
Róbert Grežo, 27. 09. 2015

Avatar
David Czernín, 05. 07. 2017

Novinky a slevy emailem