Amoeba M4 Long, black, Ares, AM-009, CG-002

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Amoeba M4 Long [AM-009/CG-002] v černé barvě od firmy Ares. Série zbraní Amoeba se vyznačuje velmi kvalitním provedením nylonového těla se skelnými vlákny.

Skladem > 5 ks 31.05.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

5 990 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 60 kreditů.

Více informací
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Amoeba M4 Long [AM-009/CG-002] v černé barvě od firmy Ares. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má výborně zpracované kvalitní nylonové tělo s funkčním výhozným okénkem. Kovové RIS předpažbí umožňuje použití dalšího taktického příslušenství, včetně dodávaných sklopných mechanických mířidel. Standardem je i taktická zásuvná Crane stock pažba (6 poloh nastavení).

Kovový zesílený mechabox typu Amoeba obsahuje zátěžová ocelová kola, zátěžový motor, kluzná kovová 8 mm ložiska, eloxovaný válec, protitlakou hlavu pístu a nízkoodporovou kabeláž. Zbraň v základu obsahuje elektroniku s MOS FET spínačem, která je plně integrována v mechaboxu a která má funkce obdobné elektronice ASCU. Hlavní pružina je na tuhostní úrovni M130. Součástí balení je vysokokapacitní zásobník na 300 BB typu PMG s imitací nábojů ráže 5,56x45 a s integrovaným sklopným rychlovytahovačem zásobníku.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 330 mm
Délka zbraně 850/760 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/2000 mAh)
Hmotnost zbraně 2,60 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 115 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesíle verze Amoeba (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

06.02.2017 Ramínko trysky

David PreislerDavid Preisler
Dobrý den, Mám prosbu. Prasklo mi u této zbraně ramínko trysky. Můžete mi poradit jaké ramínko mám objednat? Předem moc děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Máte správně nasazenou vratnou pružinku na ramínku? Pohybuje se ramínko hladce v drážkách mechaboxu? Pokud je moc široké, je potřeba ho sbrousit. Pokud úprava nepomůže, můžete zaslat zbraň k nám do servisu.

11.08.2016 Zásobník a baterie

Daniel BatěkDaniel Batěk
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda tato Ares pažba pojme i Crane Stock baterie a zda lze do této zbraně používat klasické PMAG zásobníky jako je např. tento http://www.airsoftguns.cz/zasobnik-m16-m4-70-bb-pmag-cerny-acm. Děkuji za případnou odpověď.

AirsoftGuns:Odkazovaný zásobník nemáme bohužel potvrzený/odzkoušený, akumulátory typu CQB pro Crane Stock jsou použitelné.

17.07.2016 11.1V Li-Pol

Jan DoležalJan Doležal
Dobrý den, z komentáře pana Radka, proč se nedoporučuje používat 11.1V baterie Li-Pol, když zbraň má už nainstalovaný MOS-FET? Děkuji.

AirsoftGuns: Vyšší napětí na slabou pružinu znamená vyšší kadenci, vyšší opotřebení a riziko poškození -> nižší životnost.

24.03.2016 Naskladnění

Michal PeteraMichal Petera
Dobrý dne chtěl jsem se zeptat na dobu dalšího naskladnění.

AirsoftGuns: Bližší informace zatím nemáme, v nejbližších měsících to nebude.

27.08.2015 Upgrade

Josef RousJosef Rous
Dobrý den, Chci se zeptat, jestli tato zbraň vydrží silnější pružiny a jak je na tom obecně s životností? Jde mi hlavně o atypické díly které nejdou tak lehce nahradit. Děkuju

AirsoftGuns: V základu je životnost a funkčnost na dobré úrovni. V případě silnější pružiny na původních dílech toto však logicky tvrdit nelze. Standardní opotřebováváné a namáhané díly lze jednoduše nahradit.

15.05.2015 Dotaz

Tomáš BuchtaTomáš Buchta
A ještě se chci zeptat jestli to pasuje na většinu modelu M4/M16. Díky za odpověď.

AirsoftGuns: To záleží na konkrétním výrobci, ale pažby jsou jinak "kompatibilní".

14.05.2015 dotaz

Tomáš BuchtaTomáš Buchta
Dobrý den, rád bych se zeptal jak se jmenuje pazba na této zbrani. Díky za odpověď.

AirsoftGuns: Jde o Ares Amoeba Butt Stock, nic jiného se neuvádí.

04.01.2015 Dotaz

CurieCurie
Dobrý den, zajímalo by mě, zda máte náhradní díly na tyto zbraně (externí a interní) a jak je mechabox rozdílný od standardu TM? Případně bych měl dotaz na cenu noveho mechu. Je mech hybridní s možností rychlé výměny pružiny? Dále zda je nutné instalovat Mosfet. Zbraň je programovatelná? Lze ji u vás naprogramovat? Popřípadě zda lze koupit programovací jednotku a za kolik? Zda lze do teto zbraně použít LiPol 11.1 baterie nebo jaké jiné? Děkuji za informace. Radek

AirsoftGuns: Co je standardní lze zaměnit, specifické díly však zatím nemáme a standardně nejsou potřeba. Mechabox je odlišný hlavně svojí elektronikou a QD vodičem pružiny. Ostatní je v podstatě standardní a běžně nahraditelné. MOS FET již nutné instalovat samozřejmě není. K programování je nutná "krabička", které však v době objednání zbraní nebyla dostupná. Při dalším naskladňování se jí určitě pokusíme dovést alespoň pro naše servisní účely nebo i k běžnému prodeji. Pro základ není akumulátor 11,1V vhodný typ. Ideální je Ni-MH 9,6V nebo li-pol 7,4V.

Avatar
Róbert Grežo, 27. 09. 2015

Novinky a slevy emailem