Zesílený CNC 8 mm mechabox v. 2, QSC, SHS

Zesílený 8 mm mechabox v. 2 s kuličkovými ložisky od firmy SHS (zn. Super Shooter). QSC varianta s možností rychlé výměny pružiny bez nutnosti celého rozdělání. Mechabox o hmotnosti 130g je vyrobený CNC frézováním z vysoce pevného hliníku 7075 (letecký dural). Součástí dodávky jsou kuličková ložiska 8 mm, ocelový rotační vodič QSC s axiálním ložiskem, sada šroubků a podložky pod ně.

Skladem > 5 ks 17.12.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 730 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 27 kreditů.

Více informací
Zesílený 8 mm mechabox v. 2 s kuličkovými ložisky od firmy SHS (zn. Super Shooter). QSC varianta s možností rychlé výměny pružiny bez nutnosti celého rozdělání. Mechabox o hmotnosti 130g je vyrobený CNC frézováním z vysoce pevného hliníku 7075 (letecký dural). V současné době jde asi o nejodolnější mechabox na trhu, který po správné instalaci a pravidelném servisu ještě nikomu nepraskl!!! Dle zkušeností je zaručena dlouhodobá odolnost i na nejsilnějších pružinách jako je M190 od SHS. Součástí dodávky jsou kuličková ložiska 8 mm, ocelový rotační vodič QSC s axiálním ložiskem, sada šroubků a podložky pod ně.

Komentáře k produktu

07.10.2018 Tělo

Radek ŠudaRadek Šuda

Dobrý den chtěl bych se zeptat do jakého těla nejlépe pasuje dle vašich zkušeností tento mechabox ocenil bych i více variant děkuji za odpověď

AirsoftGuns: CNC mechabox je vždy jiná značka dílu, než je výrobce/značka zbraně. Pro správnou instalaci a usazení je tedy naprosto běžné broušení či frézování. CNC mechaboxy nejčastěji instalujeme do zbraní D-Boy, Cyma, CAA King Arms, Devil ASG,... což je seřazeno dle prodejnosti/rozšíření.


23.08.2016 dotaz na cenu

Jindřich VolfJindřich Volf
Dobrý den, rád bych si u Vás nechal upgradovat svou zbraň M4 PJ, mám v tom základ a rád bych CNC mechabox, nejlepe Retro arms, 150 pružinu, prostě vše aby to opravdu vydrželo. Můžete mi prosím napsat přibližnou cenu?

AirsoftGuns:Hodně záleží na stavu zbraně/vnitřních dílů a na kvalitě použitých upgrade dílů. Cena za díly cca 7-10 tisíc, práce cca 5 tisíc.

Avatar
Vaclav vaclavik, 26. 08. 2016

Avatar
Radek Šuda, 26. 04. 2018

Novinky a slevy emailem