RAVEN 6,01 mm hlaveň VSR-10/AEG, long, 554 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně VSR-10 - prodloužená verze - délka 554 mm. Pro použití této hlavně je nutné instalovat i kovový hop-up set pro VSR-10 od firmy PDI, který využívá standardní AEG hop-up gumičky. Tento upgrade díl je za stejných podmínek použitelný i pro levnější čínské pušky BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior. Vybrání na hop-up gumičku a umístění drážek zámku hlavně umožňuje i bezproblémové použití v běžných AEG zbraních.

Skladem > 10 ks 26.10.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 490 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 15 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně VSR-10 - prodloužená verze - délka 554 mm. Pro použití této hlavně je nutné instalovat i kovový Hop-Up set pro VSR-10 od firmy PDI, který využívá standardní AEG Hop-Up gumičky. Tento upgrade díl je za stejných podmínek použitelný i pro levnější čínské pušky BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior. Vybrání na Hop-Up gumičku a umístění drážek zámku hlavně umožňuje i bezproblémové použití v běžných AEG zbraních.

Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

29.07.2016 Naskladnění

Lukáš PlundraLukáš Plundra
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy budete naskladnovat tuto hlavěn?

AirsoftGuns: Snad do konce práznin.

24.11.2015 sd

František MiličkaFrantišek Milička
Dobrý den takže tato hlaven půjde na manualní svd značky AK s novou komorou ASpro

AirsoftGuns: Mělo by to jít.

27.06.2015 upgrade

Jiří KmoníčekJiří Kmoníček
Dobrý den, Lze použít do L96A1 ?

AirsoftGuns: Pokud máte komoru na AEG gumičku/hlaveň, tak půjde použít i tato PDI Raven. Na základní typ komory nepůjde.

Avatar
František Chalupa, 13. 07. 2015

Přesná hlaveň špičkové kvality. Sázka na jistotu

Avatar
Radek Filip, 11. 09. 2015

Novinky a slevy emailem