Nerezová 6,01 mm hlaveň PSG1, SVD, 650 mm, PDI

Precizní nerezová 6,01 mm hlaveň PDI pro zbraně PSG1 nebo Dragunov SVD - délka 650 mm. Extremně přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

4 690 Kč s DPH

Precizní nerezová 6,01 mm hlaveň PDI pro zbraně PSG1 nebo Dragunov SVD - délka 650 mm. Extremně přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm. Vzhledem k přesnosti hlavně je nutné používat pouze kvalitní střelivo a hlaveň pravidelně čistit, jinak může docházet k „zadušení“ zbraně.

Komentáře k produktu

03.11.2016 SVD- AaK

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den mohu tuto hlaveň použít do SVD Dragunov od firmy AaK. Nebude hlaveň koukat ven, když základní hlaven má jen 590mm ?

AirsoftGuns: Hlaveň se vejde.

16.06.2016 naskladnenie

Patrik ŠuhajPatrik Šuhaj
Budete mať ešte niekedy tieto hlavne skladom ?

AirsoftGuns: PDI snad za 1-2 měsíce.

14.02.2014 Re: uruk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Orientacne se da rici ze na cca 50m bude oproti zakladni hlavni polovicni rozptyl. Presnost a vyznam hlavne je pak znatelny hlavne po upgrade na silnejsi pruzinu a pri strelbe na vyssi vzdalenosti. Dlouha presna hlaven bude mit i kladny vliv na navyseni finalniho vykonu (o par m/s).

11.02.2014

urukuruk
Dá se napsat o kolik se zvíší přesnost psg-1 s touto hlavní? předem dík.

11.12.2013 Re: Max_ik

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dle nasich informaci PDI nedela hlavne o prumeru 8 mm.

05.12.2013

Max_ikMax_ik
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli PDI nebo i jiná firma vyrábí precizní 8 mm hlavně ve stejné délce. Děkuji za odpověď

25.06.2013 Re: ArchDeamon

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PDI hlavne jsou vyborne a maji nejlepsi presnost. Verime ze uvedena tolerance odpovida po cele delce, a proto je take finalni cena tak vysoka. Hlavne zde jeste nejake jsou, takze pokud o ni mate zajem, vytvorte si prosim zavaznou objednavku.

24.06.2013 Tolerance a prozba

ArchDeamonArchDeamon
Dobry den chci se zeptat jesli ta tolerance je zaručená po cele delce hlavně a potom jesli byste mi jendu hlaven nemohl zarezervovat až budu mít penize. melo by to byt do konce července. Dekuji.

Novinky a slevy emailem