Kovový hop-up set pro VSR-10, PDI

Kovový hop-up set pro zbraně Tokyo Marui VSR-10 od firmy PDI. Komoru je možné použít i pro některé přesné kopie čínské produkce jako je Well MB03 a BAR 10. Pro instalaci hop-up komory je nutné použít hop-up gumičku a hlaveň příslušné délky pro AEG zbraně. Velice přesná regulace se provádí díky dvěma šroubkům na imbus klíč skrze zásobníkovou šachtu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

1 720 Kč s DPH

Kovový Hop-Up set pro zbraně Tokyo Marui VSR-10 od firmy PDI. Komoru je možné použít i pro některé přesné kopie čínské produkce jako je Well MB03 a BAR 10. Pro instalaci Hop-Up komory je nutné použít Hop-Up gumičku a hlaveň příslušné délky pro AEG zbraně. Velice přesná regulace se provádí díky dvěma šroubkům na imbus klíč skrze zásobníkovou šachtu. Komora je velice důležitý upgrade díl, který zásadně ovlivňuje výkon i celou funkci zbraně.

Komentáře k produktu

12.02.2017 MB11

Karel ŠkývaraKarel Škývara

zdravím, chci se zeptat jestli je tato komora použitelná pro VSR11. A obecně jestli jsou díly pro VSR 10 použitelné i pro VSR 11.

AirsoftGuns: Díl je konstruovaný pro TM VSR-10. Jde však i do levnějších replik VSR od firmy Well / Warrior, takže půjde i do Vaší VSR 11 s jiným tvarem pažbení. To samé platí i o většině ostatních upgrade dílů, jako set válce nebo spoušťový mechanismus.


21.10.2016 MB07

Martin HasalMartin Hasal
Dá se také použít do MB07?

AirsoftGuns:Je to VSR, takže ano.

12.10.2016 Kompatibilita

Leoš BischofLeoš Bischof
Při použití teto HOP komory ve zbrani od wellu MB03 http://www.airsoftguns.cz/vsr-03d-black-dvojnozka-optika-well-mb03d Je potřeba jiná hlava válce? Nebo je to kompatibilní bez problému? Popř. která AEG hop-gumka a hlaveň ke komoře sedí nejlépe? Děkuji za ochotu

AirsoftGuns:Ideální je samozřejmě kombinovat díly jedné značky, které na sebe navazují a jsou vzájemně kompatibilní tedy vše od PDI. Pokud ponecháte původní hlavu válce, tak ta nebude ideálně doléhat na hop-up gumičku typu AEG.

31.08.2016 kombinace

Marek RichterMarek Richter
Mohu skombinovat z touto komorou tento set válce ? http://www.airsoftguns.cz/kompletni-upgrade-set-valce-vsr-140-m-s-shs?_fid=0fwp

AirsoftGuns:Ano, mělo by to jít.

31.08.2016 Dostupnost

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den. Mohu vědět přibližnou dostupnost tohoto produktu ?

AirsoftGuns:5.9.2016

23.02.2016 Kompatibilita

Šimon PekárikŠimon Pekárik
Dobry den, prosim Vas je kompatibilna so zbranou CM.701C ? Ak ano, su pripadne dalsie diely v ponuke tiez kompatibilne s toutou zbranou? Myslim napriklad spustovy mechanizmus pre VSRod SHS, ocelovy zosileny valec od SHS a podobne. Vopred dakujem za odpoved.

AirsoftGuns: CM.701 je kopie TM VSR, takže lze použít i díly určené pro tento model.

26.11.2015 Dostupnost

Libor VáclavíkLibor Václavík
Zdravím kdy bude dostupná tato položka ? :-)

AirsoftGuns: V nejbližších měsících bohužel nebude.

20.11.2015 mb4411d

Radek NovákRadek Novák
šla by tato hopup komora použít do zbraně mb4411d a nebo ne, popřípadě která a jestli vůbec nějaká

AirsoftGuns: Podle nás použít nepůjde a žádný vhodný typ komory konkrétně určenou pro tuto pušku nemáme.

Novinky a slevy emailem