Výstrojní poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz s výstrojí, oblečením nebo vybavením? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

06.03.2019 Maska

Dominik HojsákDominik Hojsák

Dobrý den chtěl bych se vás jestli se pod malou masku ACM vejdou dioptrické brýle?? http://www.airsoftguns.cz/ochranna-maska-velka-se-sitkou-cerna-acm

AirsoftGuns: To je potřeba vyzkoušet. Někdo tuto kombinaci používá, ale záleží na typu a velikosti dioptrických brýlí. S brýlemi OTG lze přímo kombinovat i ty dioptrické.


20.02.2019 Kufřík

petr novákpetr novák

Lze do tohoto kufříku strčit mac 11 od wellu?? http://www.airsoftguns.cz/kufr-na-pistoli-29x19x7-cm-2037-sec-negrini

AirsoftGuns: Samopal se do kufříku vejde jen tak tak, ale zásobník již bohužel ne.


16.12.2018 Popruh

Pavel BilkovičPavel Bilkovič

Dobrý den chci se zeptat jestli váš e-shop nabízí popruh který je kompatibilní se zbraní: CZ 805 BREN A1 z vaší nabídky. Předem děkuji Bilkovič

AirsoftGuns: Všechny popruhy v nabídce jsou univerzální a jdou na BRENa. Pokud má zbraň poutka na popruh, tak lze přidělat. Někdy je potřeba poutko dokoupit, nebo pořešit redukční díl mezi malým poutkem na zbrani a poměrně velkou karabinou popruhu (pomůže kroužek z klíčů nebo kousek textilní šňůrky). Typ popruhu se volí v závislosti na tom, jak chcete zbraň nosit zavěšenou tzn. dvoubodový, jednobodový,...


01.09.2018 akumulátor

Ondřej KymrOndřej Kymr

Dobrý den chci se zeptat který akumulátor je nejlepší volbou pro http://www.airsoftguns.cz/kac-sr-15-nylon-pazba-emod-black-cyma-cm-612

AirsoftGuns: Doporučený typ je v kartě příslušenství u konkrétní zbraně. Jde o aktuálně nedostupný CQB 9,6V 1600mAh od VB Power.


24.08.2018 Vysílačka

Filip NovákFilip Novák

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nevíte zda Náhlavní souprava MA 35-L, Midland lze použít s vysílačkou baofeng bf-888s?

AirsoftGuns: Pokud víme, tak vysílačky Baofeng používají konektor Kenwood s větší roztečí. Handsfree Midland použít nepůjde.


06.08.2018 Dotaz

Jiří KejzarJiří Kejzar

Potřeboval bych si sestavit kompletní výstroj britského vojáka jestli by jste mi poradily. Už vlastním kanady, bandalýr ,helmu a L85a1 jesli by jste mi nepomohli prosím?

AirsoftGuns: O britské výstroji bohužel přehled nemáme. V tomto směru by bylo nejlepší kontaktovat nějakou airsoft jednotku, která se zabývá napodobováním britských vojáků.


14.03.2018 Ochranná maska velká se síťkou, černá, ACM

Jana ŘíhováJana Říhová
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je maska http://www.airsoftguns.cz/ochranna-maska-velka-se-sitkou-cerna-acm opravdu ochranná = jestli splňuje CE EN166. Díky za odpověď

23.07.2017 Nosný systém

Michael KocmanMichael Kocman

Dobrý den, plánujete naskladnit nějaký nosný systém nebo vestu s vzorem flecktarn? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Výhledově toto v plánu nemáme. Primárně se soustředíme na zbraně a příslušenství. Sekce výstroj je pro nás doplňková.


Novinky a slevy emailem