Výstrojní poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz s výstrojí, oblečením nebo vybavením? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

14.03.2018 Ochranná maska velká se síťkou, černá, ACM

Jana ŘíhováJana Říhová
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je maska http://www.airsoftguns.cz/ochranna-maska-velka-se-sitkou-cerna-acm opravdu ochranná = jestli splňuje CE EN166. Díky za odpověď

23.07.2017 Nosný systém

Michael KocmanMichael Kocman

Dobrý den, plánujete naskladnit nějaký nosný systém nebo vestu s vzorem flecktarn? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Výhledově toto v plánu nemáme. Primárně se soustředíme na zbraně a příslušenství. Sekce výstroj je pro nás doplňková.


29.03.2017 Bryle

Stanislav VáclavekStanislav Václavek

Dobry den chci se zeptat jestli je spravne u sklicek to ze kdyz se prez ne koukam tak vidim okoli rozmazane a dvakrat pred dekuji

AirsoftGuns: Vše je o tom jak kvalitní brýle používáte a jak dobrý zrak máte. Pokud Vám doposud používané brýle nevyhovují, doporučujeme zkusit jiné a případně kvalitnější.


16.12.2016 pouzdro

Radoslav TyčRadoslav Tyč
Mám dotaz jestli máte pouzdro na pistoli pro leváky?

AirsoftGuns: Ano máme, např. oboustranné nebo toto stehenní od značky Emerson.

08.05.2016 helmy

Max HanusekMax Hanusek
Dobrý den, mohu se zeptat jestli se dělají taktické helmy na děti?

AirsoftGuns: O tomto bohužel nevíme, některé helmy z naší nabídky lze použít na děti od věku cca 13 let a více - jde o obvod hlavy uživatele.

07.04.2016 Ochranná maska střední se zorníkem, černá, Well

Martin HubenýMartin Hubený
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je tato maska velikostně vhodná pro chlapce ve věku 11-12 let a zda se prodává i v jiné barvě než černá. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Těžko posoudit, na mladší střelce je častěji vhodný typ masky - malá, ta je i v zelené.

04.04.2016 Dotaz ohledně handsfree

Jan JirásekJan Jirásek
Tady posílám odkaz na fotky té vysílačky Brondi 400: http://airoy.rajce.idnes.cz/PMR Poslední obrázek jsou ty zďířky ta v pravo (sluchátka) je jack 2,5 mm a ta vlevo(proud) má kolíček vevnitř a je na připojení nabíjení tak jestli vám tyto fotky pomůžou budu velice rád za odkaz na nějaké handsfree k těmto vysílačkám Děkuji.

AirsoftGuns: Z fotky bohužel vnitřní zapojení nepoznáme, takže tato informace je nepodstatná. Ideální máte pořídit HF od stejné značky jako je vysílačka. Jen tak je zaručena kompatibilita funkce.

04.04.2016 Dotaz ohledně handsfree

Jan JirásekJan Jirásek
Dobrý den potřeboval bych poradit mám vysílačky Brondi 400 tyto v odkazu akorát o něco starší rok ješte bez hodin. a momentálně k nim sháním hansfree sluchátko s mikrofonem můžete mi prosím poradit které by tam fungovali například od vás? Popřípadě i sluchátko s mikrofonem zvlášt. Děkuji Jirásek.

AirsoftGuns: Bohužel netušíme jaký typ konektoru a zapojení využívá značka Brondi.

Novinky a slevy emailem