VSR-03D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB03D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB03D] s plastovým pažbením v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem > 20 ks 23.02.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 660 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 27 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB03D] s plastovým pažbením v černé barvě. Základní model se dále vyznačuje robustní kovovou hlavní, poutky na přidělání nosného popruhu a krátkou přední RIS lištou pro připevnění dvojnožky nebo jiného taktického příslušenství. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Regulovatelný Hop-Up systém je možné snadno a rychle upravovat malou páčkou na vnější straně předpažbí. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník s kapacitou 30 kuliček.

Upozornění: Vnitřní systém zbraně je řešený stejně jako v případě značkové odstřelovací pušky VSR-10 od Tokyo Marui, takže stejné upgrade díly lze použít i do této levnější a oblíbené čínské kopie.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 430 mm
Délka zbraně 1145 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 2,65 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

08.02.2017 Otázka

Prokop HuvarProkop Huvar
Prosím vás z jakého materiálu je spoušťový mechanismus děkuji

AirsoftGuns: Základní spoušťák je ze slitiny kovu.

23.11.2016 otázka

Martina PaterováMartina Paterová
Je v balení kryt na optiku?

AirsoftGuns: Základní prachové krytky se žlutým filtrem jsou v balení. Nejde ovšem o odklápěcí krytky, které lze u nás zakoupit samostatně.

10.09.2016 otazka

Jan ChmelařJan Chmelař
Dobrý den chci se zeptat v popisu zbrane se píše něco o omezovaci rychlosti. Chtel bych si ho odstranit ale nevim jak. Prosím poradte mi děkuji.

AirsoftGuns:Nejčastěji se využívá služeb našeho servisu. Další možností je rozdělání zbraně Vámi, ale záleží, zda s tímto máte zkušenosti.

09.09.2016 Naskladnění

Jan SvětlíkJan Světlík
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bude zbraň na skladě ještě do těchto Vánoc :)

AirsoftGuns:Doufáme že ano.

28.08.2016 Naskladnění

Pavel KopřivaPavel Kopřiva
Dobrý den, kdy bude tato zbraň na skladě.

AirsoftGuns:Well očekáváme za cca 2-3 měsíce.

27.07.2016 sklad

Jiří KalinaJiří Kalina
Prosímvás nešlo by obědnat nějákych par kusů?pred vánocemi po vánocích má kamoš narosky a jeho puška je na ho*** takže bych mu chtěl udělat radost a myslím že mluvím za všechny co chcou tuto seper levnou ale parametrově dokonalou zbraň děkuji

AirsoftGuns: Malé množství nám výrobce nedodá. Jsou stanovené určité odběry a objemy, které musíme dodoržet. Zboží Well plánujeme naskladnit za cca 3 měsíce.

26.07.2016 SKLAD

Jakub MálekJakub Málek
Dobrý den , už víte kdy bude zbraň na skladě?:) nebo jestli je už objednaná?

AirsoftGuns: Naskladnění Well za cca 3 měsíce.

09.05.2016 Sklad

Filip AmbrožFilip Ambrož
Prosím vás o uskladnění co nejdříve, také bych si ji rád koupil k narozeninám.

AirsoftGuns: naskladnění v nejbližších měsících neproběhne. Doporučujeme volit jiný aktuálně dostupný model. Typů VSR je spousta a liší se většinou jen tvarem nebo barvou pažbení.

Avatar
Tomáš Breth, 25. 04. 2016

Avatar
Igor Bubeník, 03. 05. 2016

Novinky a slevy emailem