Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

29.11.2016 Manuální odstřelovačka

Adam HurdaAdam Hurda
Dobrý den, chci se zeptat jestli je těžký natahovat manuální odstřelovačku pro jedenáctiletýho kluka?

AirsoftGuns: To je závislé na vnitřní pružině, která udává výkon zbraně. Pušky v základu většinou zvládnou natáhnout i mladší střelci v tomto věku.

18.11.2016 Custom A&K SVD, manuální

Miroslav ŠedýMiroslav Šedý
Dobrý den, pokud není skladem tato zbraň http://www.airsoftguns.cz/custom-a-k-svd-manualni-190-m-s-airsoftguns šla by pořídit ta samá akorát levnější, kterou bych upgradoval do podobného stavu?

AirsoftGuns: Bohužel není základní model, z kterého se Custom vyrábí tzn. nemáme žádné manuální SVD. Nějaké zbraně tohoto typu očekáváme začátkem roku.

06.11.2016 Jaký mám použit puškohled

Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
Dobrý den mám doma tuto odstřelovací pušku ( http://www.airsoftguns.cz/l96a1-black-agm-mp002b) úplně tu stejnou a zatím jsem do ni nekoupil žádné příslušenství a nevyznám se vtom mohli by jste mi prosím poradit jaké BB kuličky zvolit pokuď vní je pružina M120 + jaký zvolit puškohled a montážní kroužky ... nevím zda mám ris lištu která má 22mm nebo 25 ... děkuji když tak pošlu foto do zpráv

AirsoftGuns: Z dostupných lze doporučit: http://www.airsoftguns.cz/kulicky-6mm-0-28g-3500-ks-bls , http://www.airsoftguns.cz/puskohled-3-5-10x40e-sf-r-g-flip-up-covers-acm , http://www.airsoftguns.cz/montazni-krouzky-30-mm-vysoke-std-acm

02.11.2016 plynové odstřelovačky (omezení výkonu)

Jirka DoležalJirka Doležal
Dobrý den Měl bych otázku jestli jde nějak omezit výkon plynových odstřelovacích pušek a jestli se takový díl dá koupit děkuji

AirsoftGuns: To může záležet na konkrétním modelu zbraně a jeho výrobci. Většinou toto uživatelsky přístupné není.

02.11.2016 Dotaz

Martin HubenýMartin Hubený
Dobrý den. Chtěl bych se optat na pušku MB04D. Jake jsou třeba dokoupit komponenty na zlepšení do střelu a přesnosti. Díky předem ?

AirsoftGuns: Pro tuto pušku jsou vhodné upgrade díly typu APS Typ 96 a MB01 Well.

18.10.2016 Sestavení pušky

Martin HubenýMartin Hubený
Dobrý den. Chtěl bych se optat zda Je těžké sestavít pušku MB4407D, doma nebo je lepší využít vašeho servisu a technika,který je k tomu určený?Děkuji za odpověď.Zpozdravem Hubený M.

AirsoftGuns:Prvotní složení je pouze o třech šroubech, takže to těžké není. Pak stačí osadit puškohledem a dvojnožkou. Pokud je však zbraň celá rozdělaná např. po něčí odborné demontáži, bylo by lepší zaslat do servisu.

12.10.2016 Upgrade pro MB01 od Well

Petr BohuslavPetr Bohuslav
Dobrý den, potřeboval bych vědět co bych měl vše zakoupit do MB01 aby jsem dosálh co nejlepšího dostřelu, úsťové rychlosti, ale aby to šlo natahovat co nejlépe.

AirsoftGuns:Vaše otázka si dost odporuje. Čím větší dostřel a tedy úsťová rychlost, tím je třeba silnější pružina. Proto je tedy třeba najít ideální tuhost, která Vám půjde co nejlépe natahovat a bude mít rozumný výkon.

22.09.2016 Prechodka na tlmič WELL MB02

Roman ŽivorRoman Živor
Dobrý deň viete mi poradiť akú prechodku na tlmič kúpiť na well mb 02.Dakujem

AirsoftGuns:Tento model v nabídce nemáme, takže není možné ověřit. Pravděpodobně to bude tato: http://www.airsoftguns.cz/prechodka-pro-vsr-10-g-spec-a-l96-aws-pdi

Novinky a slevy emailem