Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

18.10.2016 Sestavení pušky

Martin HubenýMartin Hubený
Dobrý den. Chtěl bych se optat zda Je těžké sestavít pušku MB4407D, doma nebo je lepší využít vašeho servisu a technika,který je k tomu určený?Děkuji za odpověď.Zpozdravem Hubený M.

AirsoftGuns:Prvotní složení je pouze o třech šroubech, takže to těžké není. Pak stačí osadit puškohledem a dvojnožkou. Pokud je však zbraň celá rozdělaná např. po něčí odborné demontáži, bylo by lepší zaslat do servisu.

12.10.2016 Upgrade pro MB01 od Well

Petr BohuslavPetr Bohuslav
Dobrý den, potřeboval bych vědět co bych měl vše zakoupit do MB01 aby jsem dosálh co nejlepšího dostřelu, úsťové rychlosti, ale aby to šlo natahovat co nejlépe.

AirsoftGuns:Vaše otázka si dost odporuje. Čím větší dostřel a tedy úsťová rychlost, tím je třeba silnější pružina. Proto je tedy třeba najít ideální tuhost, která Vám půjde co nejlépe natahovat a bude mít rozumný výkon.

22.09.2016 Prechodka na tlmič WELL MB02

Roman ŽivorRoman Živor
Dobrý deň viete mi poradiť akú prechodku na tlmič kúpiť na well mb 02.Dakujem

AirsoftGuns:Tento model v nabídce nemáme, takže není možné ověřit. Pravděpodobně to bude tato: http://www.airsoftguns.cz/prechodka-pro-vsr-10-g-spec-a-l96-aws-pdi

02.09.2016 Problém s nabíjením

Jeej JoopJeej Joop
A co bych s tím měl přesně dělat ?

AirsoftGuns:Nejdřív zjistit přesnou příčinu a pak odstranit. Nezlobte se, ale takhle na dálku těžko přesně poradíme. Pokud chcete, zašlete zbraň k nám do servisu.

02.09.2016 Problém s nabíjením

Jeej JoopJeej Joop
Po natáhnutí, když to vracím zpět tak to jde strašně těžce.

AirsoftGuns:V tom případě drhne válec v pouzdře závěru, záchyt trnu o válec nebo třeba píst ve válci. Na dálku těžko přesně určit.

02.09.2016 Problém s nabíjením

Jeej JoopJeej Joop
Dobrý den, na sniperku s jménem MB03D jsem si koupil upgrade. Po tom co sem ho do zbraně dal se zbran těžce nabíjí. Prosím o radu Upgrade:http://********cz/cz/dily-zbrani-upgrade/500-fps-upgrade-set-pro-mb02-3-7-9-10-11-12-detail?showall=1 Děkuji za radu

AirsoftGuns:V případě upgrade se silnější pružinou je logické těžší nabíjení. Dále může být problém i s tím, že někde něco drhne.

30.08.2016 Hop up Komora PDI APS 2

Matěj SchmidMatěj Schmid
chtěl bych se zeptat kdy bude tato HU komora na skladě. díky

AirsoftGuns:PDI očekáváme každým dnem.

07.08.2016 l96

Zeus CzechZeus Czech
Dobrý den prosím o radu potřebuji vědět jestli je možné že za zablokování kuličky v hlavni muže hop up komora :D nebo je zde jiný problém ?

AirsoftGuns:Problémů může být více, často je to poškozenou hop-up gumičkou nebo jen hodně nastaveným přítlakem.

Novinky a slevy emailem