Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

16.07.2019 upgrade zbraně

David MatulíkDavid Matulík
Dobrý den, které všechny vnitřní součástky zbraně by se měly upgradovat před pořízením silnější pružiny? Děkuji předem

11.07.2019 M24 snow wolf

Tomáš RosaTomáš Rosa

Dobry den. Mam v plane menit seriovu hlaven za hlaven s priemerom 6.01 bez vymeny hop up komory kde som sa docital ze je lepsie davat hlaven z elektriky. Co odporucate radsej? Zainvestovat do presnejsej hlavne alebo radsej vymenit komoru aj s hlavnou? Dakujem vopred za objasnenie

AirsoftGuns: Pokud vyměníte i komoru, budete mít na výběr z většího množství hop up gumiček i vnitřních hlavní typu AEG. Na původní komoru/gumičku máme asi jen 1-2 hlavně.


22.05.2019 Začátečník odstřelovač

Ondřej ŠvejdíkOndřej Švejdík

Dobrý den, měl bych pár otázek k AIRSOFTU ohledně odstřelovacích pušek, a vše kolem, pro odstřelovače pokud nevadí že píšu tak velký sloh. byl bych rád za každou radu. 1) Jakou odstřelovací pušku byste doporučili začátečníkovi ( Odstřelovací pušku ) ( cena do 10.tis ) ( a nejlépe nějakou s velmi dobrou kvalitou). 2)- Pokud byste doporučili nějakou zbraň která je "HOLÁ" tak bych rád když tak kdyby jste přidali kvalitní (Scope, 1x Zásobník navíc). 3) - Poté bych rád kdyby jste mi doporučili nějakou "sekundarní zbraň" (pistoli) k té odstřelovačce a zase nějakou do ( 4tis.) aby byla dost kvalitní. 4)- Poté bych rád kdyby jste mi doporučili. pokud se vyznáte v OBLECÍCH pro odstřelovače (Něco jako "HEJKAL") nebo něco jiného. je to do "Českého Lesa" a také něco na zamaskování odstřelovačky. 5) Poté nějaké věci k tomu jako (Pouzdro pro sekundární zbraň, a všechno co by odstřelovač potřeboval k Hraní Airsoftu).

AirsoftGuns: V airsoftu je dobrou volbou puška typu VSR. V dané hodnotě lze zvolit i nějaký ten vylepšený model s větším dostřelem, což jako odstřelovač budete potřebovat. Na VSR lze sehnat mnoho vnitřních dílů i vnějších doplňku dle Vaších požadavků. U záložní zbraně je třeba rozmyslet zda plynovku, nebo AEP. Určitě doporučujeme značku Tokyo Marui. U odstřelovačů jsou populární např. Mk23 Socom GNB (velice tichý), nebo G18C (umí střelbu dávkou). Na našich stránkách je návod pro domácí výrobu hejkala (barvy můžete přizpůsobit lokaci). Komerčně vyráběné maskování pro odstřelovače seženete na army-shopech s výstrojí. Pouzdro na záložní zbraň je třeba volit dle požadavků na umístění a typu pistole. 


22.05.2019 AIRSOFT SNIPER Tokyo Marui L96 AWS

Ondřej ŠvejdíkOndřej Švejdík

Dobrý den, uvažují o koupi této SNIPER Tokyo Marui L96 AWS a přemýšlím jaký puskohled koupit někdo nějaký rady ? ( chci tu nejlepší kvalitu )

AirsoftGuns: Dobrou variantou je 3-9X50E od firmy Strike. Velká vstupní čočka zaručuje dobrou světelnost a také větší výstupní dobré zorné pole. Díky tomu máte přehled o cíli i okolí. Pokud bude puška pro airsoftovou hru, tak tam je potřeba rychlost a přehled o situaci na poměrně malé vzdálenosti, což Vám malý puškohled nenabídne (tam to bude jako koukat do trubky).


16.04.2019 L96 AGM

Matěj WágnerMatěj Wágner

Zdravím chtěl bych vyměnit pružinu a válec v této zbrani aby střílela nad 150 m/s. Máte zde v obchodě vhodné díly ? Jestli ano prosím odkaz.

AirsoftGuns: Pro AGM nemáme vhodné díly ověřené. Rozměry válce a vnitřních dílů jsou jiné, než u MB01 od Well.


14.04.2019 VSR 10 zásobník

Jakub HoráčekJakub Horáček

Dobry den mam týden starou zbraň a už mi nepodává zasobnik kuličky, prosím o radu děkuji

AirsoftGuns: Zkuste zásobník domáčknout více do pažbení tím by se měl otevřít a podávat. Pokud nepomůže, bude potřeba pušku poslat.


13.04.2019 L96 AWS, Black, Cyma, CM.703

Tomáš BolekTomáš Bolek

Dobrý večer. Můžete mi poradit jaký set koupit . Zlomil se trn plastový. Takže bych chtěl zatím vyměnit trn(vodič) , píst a pružinu. Děkuji

AirsoftGuns: Z nabídky lze použít pouze tento set: http://www.airsoftguns.cz/precizni-set-valce-hd-pro-l96-aws-pdi Po úpravě na soustruhu by mohl jít použít zkrácený vodič z levnějšího setu např. L96 nebo VSR, ale to by se muselo vyzkoušet.


06.04.2019 Dotaz

Matěj WágnerMatěj Wágner

Zdravím, máte tady v obchodě dvojnožku pro L96 ?

AirsoftGuns: Ano máme, většina nožiček je univerzálních. Jde i o požadovaný způsob uchycení a konkrétní typ L96.


Novinky a slevy emailem