Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

21.03.2019 Well mb03

Jakub HoráčekJakub Horáček
Dobrý den mam tuto zbraň a uš jsem kvuli natahování kupoval mechanismus dal sem ho tam a stejně to nestříly kdyš to natáhnu tak to nezůstane natáhlé ale musím zabrat a ono to zas spadne nevím co stím prosím poraďte mi

19.03.2019 hlavně

Jan BarančíkJan Barančík

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda existují nějaké druhy hlavní.

AirsoftGuns: Jistě hlavně se liší cenou, výrobcem, kvalitou, materiálem, délkou, vnitřním průměrem, typem vnitřního vývrtu atd.


17.03.2019 mb03

Tomáš BilaničTomáš Bilanič

Dobrý den chci se zeptat jak se dá zbran mb03 pořádně utěsnit?

AirsoftGuns: Výměna O-kroužků, promazání, výměna celého setu válce včetně pístu a dalších dílů.


11.02.2019 Dragunov

Michal JaškoMichal Jaško

Dobrý den, rad bych rozšířil svůj arzenál zbraní o sniperku. Po dlouhém vybíráni jsem došel k dragunov 2015 ma slušnou ústavou rychlost i teoretický dostřel a samozřejmě cena. Proto se Vás ptám Jestli to je dobrý volba nebo jestli by jste mi doporučil jinou (tak do 2500 Kč . Děkuji

AirsoftGuns: Na tento dotaz jsme reagovali již ve Vašem emailovém dotazu. Příště prosím neposílejte duplicitní žádosti na více kanálů, jejich odpověď tím neuspíšíte, ba naopak. Děkujeme za pochopení.


17.01.2019 MB4411D Well - Zásek kuliček v těle

Sebsatian KholSebsatian Khol

Dobrý den. Mám veliký problém. Zbraň jsem koupil z bazaru, je skoro celá upgradovaná. Problém je, že kulička není vtlačena až do hlavně a vypadne. To by nebyl až takový problém, ale ona nejde dostat ven, zbraň musím celou rozebrat, vyndat ji a zase složit. Když je kulička v těle, nejde dorazit závěr, prostě překáží někde kolem, občas dokonce po natažení a následném vracení závěr sám vystřelí. Nevíte, co by to mohlo způsobovat ? Všiml jsem si, že zásobník nedoléhá, držel jsem ho vždy nahoře ale i pře to se mi to stalo. Není to způsobené třeba tím, že při vracení závěru můžu se zbraní nějak hnout a gule vypadne z toho podavače ? Jsem fakt zoufalí... Děkuji.

AirsoftGuns: Verze 4411 mají mezi zásobníkem a komorou poněkud nešťastný dopravník, v kterém je kulička tlačena praporkem (ploutvička přidělaná na trysce hlavy válce) až do komory. Jde o to, kde a proč se kulička sekne. Zda je problém v komoře, v podavači či dopravníku. Pokud zásobník kuličku uvolní, tak v něm problém pravděpodobně nebude. To že hned vystřelí je způsobené nefunkčním záchytem pístu nebo opotřebenou záchytovou hranou na pístu. Někdy může být povolený i celý spoušťák. Pokud nevíte co dál, obraťte se na člověka co dělal upgrade nebo zaneste zbraň do odborného servisu.


07.01.2019 Neszrelba VSR-10

Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák

Dobrý den. Vlastním odstrelovací pušku VSR-10 dlouhodobě používanou. Teď se mi začíná stávat že zbraň nechce vystřelit, proto musím vytáhnout zásobník dát do mechanismu ručně kuličku, vystřelit a nasadit zásobník. Poté to delší dobu zase funguje. Nevíte čím to může být?

AirsoftGuns: Zkuste domáčknout/zatlačit zásobník při natžení více do pažbení (aby se otevřel jistící zobáček). Pokud nefunguje podávání, tak nepodává zásobník nebo je problém ve funkci pacek u komory, které zabraňují podání více kuliček.


06.01.2019 Upgrade vsr 10 pro

Jiří VícenaJiří Vícena

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda do vsr 10 pro jde dát pružina o síle 145 m/s bez dalšího upgradu, bez ryzika zničení pístu nebo jiné části zbraně. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Takový upgrade neděláme. Silnější pružina bude mít za následek vždy rychlejší a větší opotřebení základních dílů, které jsou určené pro dlouhou a správnou funkčnost s původní pružinou. Nikdo Vám neřekne, zda píst či záchyt vydrží 100, 1000 nebo více fungujících ran.


19.12.2018 Sniper mb03

martin vychopenmartin vychopen

Dobrý den mam 500,6 fps,a používám kuličky 0,45g

AirsoftGuns: Gramáž je na daný výkon dostatečně těžká. Hledejte tedy problém v nastavení hop-up nebo gumičce.


Novinky a slevy emailem