Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

12.08.2017 vyber sniperky

denis antalicdenis antalic

Chcel by som sa spytat aku spolahlivu, presnu a kvalitnu sniperku by ste mi mohli doporučit do 250 eur {6538.99CZK} ale musi byt manualna. Dakujem za odpoved..........

AirsoftGuns: Nejlepší volbou bude VSR od Tokyo Marui. Další možností jsou levnější VSR od firmy Well nebo např. MB08D.


23.07.2017 m24 socom snow wolf

Lukáš 00Lukáš 00

dobry chtel bych poradit,jake montazni krouzky se hodi k m24 od snow wolf

AirsoftGuns: To záleží na typu puškohledu.


17.07.2017 Zanášení

Ondřej ČmelíkOndřej Čmelík

Zdravím. Při střelbě ze zbraňě L96 MB-01 mi kulička zatáčí doleva. Nebo jakmile vystřelím tak trefí cíl ale kulička zatočí doprava a pak se stočí doleva a zasahne cíl. Neměla by ta kulička létat spíš jen rovně?

AirsoftGuns: Toto je závisle na hmotnosti/kvalitě kuliček, na nastavení hop-up, kvalitě hop-up gumičky, čistotě hlavně, stabilním výkonu pušky ....


15.07.2017 M24 Classic Army

Václav MenclVáclav Mencl

Dobrý den, již rok vlastním M24 od firmy Classic Army, tehdy jsem dal zbraň do servisu na "upgrade" došlo k tomu že technik upravil HopUp komoru pro M24 od Snow Wolf, následně byla pořízena hlaveň: myslím od Prometheus přesněji nevím. Ohledně spouštověho mechanismu mi bylo řečeno, že vydrží hodně. Píst že vydrží taktéž, válec není potřeba měnit a páku vytvořil.. No výsledek byl takový. Dodatek je takovým, že pružina 190. Postupovaly další věci: Píst se nepochopitelně zdeformoval, páka byla tak tragická a vše bylo tak špatné, až jsem se rozhodl tedy objednávat díly od PDI. Momentální stav je: Prometheus hlaveň(přesněji nevím), pdi Válec> od vás(myslím). Páka, hop-up komora, hopup gumička, ložiska pod páku objednáno z japonska (x-fire) asi PDI vše nevím. Nic méně, po roce jsem se ke zbrani vrátil, stím, že ji dodělám. Problém je v tom, že hopup je je povolen(MAX) a kuličky nereagují na hop... Dnes jsem provedl několik střel a po zjištění a střídání kuliček váhy 0.25 a 0.43 jsme zjistil, že občas zbraň reaguje na HOP-UP a občas ne.... Jelikož jsme si neustále myslel, že je problém v hop-up, ignoroval jsem výkon, válec, píst a vše co by kuličky mělo hnát.. po mém poznatku dnes jsme zjistil,že zbraň má neustále nebo chvilkama divný zvuk, jakoby někde lítal zvuk. Proto jsme se chtěl zeptat, je možné že by toto dělalo tento problém. (Píst a trn pružiny: AirsoftPro, Válec : PDI, Hlava Válce: ZÁKLAD) Koukal jsme,že zde máte toto: http://www.airsoftguns.cz/precizni-set-valce-hd-pro-m24-pdi Nebylo by možné objednat od Vás například jen píst, a hlavu válce?? Mockrát děkuji za rady, tipy, nápady a vše kolem toho.

AirsoftGuns: Kombinace dílů různých značek často nebývá dobrým řešením. Problémů tvořících Vámi popisovanou závadu může být více (nestabilní výkon, špatná hop-up gumička, netěsnost pístu ve válci nebo hlavy válce v komoře). Pokud chcete zbraň seřídit a ušetřit za zbytečné díly, doporučujeme pušku zaslat k nám do servisu.


09.07.2017 650mm nebo 590mm ?

Patrik KristekPatrik Kristek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, u vnitřních hlavní délky 650mm píšete, že je vhodné i pro svd, ale můj dragunov má vnitřní hlaveň dlouhou 590mm, chci se zeptat jakou si mám pořídit.

AirsoftGuns: Delší hlaveň bude přesnější, ale po instalaci může být viditelná v pružezech na kompenzátoru.


04.07.2017 Hlasitost a dostřel

Ondřej ČmelíkOndřej Čmelík

Dobrý den, mám sniperku L96 MB-01C a zdá se mi že je velmi hlasitá (Při výstřelu má taký až kokový zvuk), když jsem střílel z jiné úplně stejné tak zněla mnohem tišeji. A ještě mám problém s dostřelem. Mám pocit jako by hopup neměl vůbec žádný účinek. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte čím by to mohlo být a jak bych tyhle vady mohl odstranit. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Je dost možné, že máte špatné dotěsnění ve válci tzv. kompresi. Problém s hopem bude pravděpodobně ve špatné gumičce nebo přítlačném válečku. Pokud chcete, zašlete pušku k nám do servisu na opravu a seřízení.


26.06.2017 Údržba

Jan MrázekJan Mrázek

Dobrý den, mám dotaz ohledně čištění,mazání kompletně údržby u Well MB4412 ?? Dík y

AirsoftGuns: Potřebné informace jsou v CZ návodu (velikost A5). Důležité je čistit hlaveň vytěrákem a případně promazat válec v pouzdře závěru. To je asi jediné, co jako běžný uživatel na zbrani budete dělat. Vše ostatní je většinou záležitostí servisu.


25.06.2017 Utěsnění

Jakub PavelkaJakub Pavelka

Dobrý den, mám zbraň l96 mb01 kompletní upgrade od airsoftpro (hop-up komora, válec kompletní, spoušť a hlaveň madbull 6,01) a chci se zeptat jak zbraň utěsnit při pružině 190 a již zmíněné komoře od aspro. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na to neexistuje přesný návod. V první řadě je nutné změřit výkon a následně zjistit místa netěsnosti. Tyto se pak dotěsňují jinými O-kroužky či probíhají další úpravy na zbrani a dílech. Důležité je i správné sesazení zbraně včetně nově instalovaných upgrade částí.


Novinky a slevy emailem