Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

12.11.2018 Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou odstřelovací pušku

Lukáš VoříšekLukáš Voříšek

Sem úplném začátečník přemejšlím o SVD na plyn do 8000 a jestli by šlo na SVD tlumič

AirsoftGuns: Tlumič na SVD bohužel nemáme. Pro začátek je podle nás vhodnější manuální odstřelovačka (např. VSR, MB01, MB08, CM.702). Má stabilnější výkon, je provozně méně nákladná a nevyžaduje takovou uživatelskou údržbu jako plynovka.


19.10.2018 Upgrade

Marek PaukMarek Pauk

Jaká by byla nejsilnější kompatibilní pružina pro http://www.airsoftguns.cz/l96a1-od-dvojnozka-kvalitni-optika-well-warrior-mb01c ?

AirsoftGuns: Pro maximální pružinu je nutné vyměnit celý set válce, který využívá jiný rozměr pružiny s vyšší tuhostí. Aby vše fungovalo, je také nutné instalovat kvalitní spoušťový mechanismus.


16.10.2018 zbraň

Jiří BeckJiří Beck

Dobrý den rád bych se zeptal zdali tahle zbraň střílí aspoň 80 metrů přesně. http://www.airsoftguns.cz/custom-cyma-vsr-10-black-180-m-s-airsoftguns-cm-701b Nebo jestli by jste mi doporučily nějakou která by to dostřelila za podobnou cenu Děkuji

AirsoftGuns: Jde o to, co je pro Vás parametr přesně. Dá se říci že ano, na uvedenou vzdálenost lze celkem dobře trefovat torso stojící dospělé postavy. Pokud bereme v potaz doporučené střelivo, dobré podmínky, seřízený zaměřovač a zkušeného střelce :) Pokud zvolíte výkonnější verzi, bude dostřel vyšší a lze použít těžší střelivo tzn. na stejnou vzdálenost bude zbraň přesnější. Nevýhodou ovšem je těžší natahování.


16.10.2018 Pružina

Marek PaukMarek Pauk

Jak moc se vylepší ------------------------ při nasazení této pružiny http://www.airsoftguns.cz/pruzina-m190-super-shooter-shs ?

AirsoftGuns: Odkaz je nefunkční, takže nechápeme bohužel smysl Vašeho dotazu.


12.10.2018 Dotaz ohledně zbraně

P SlvP Slv

Dobrý den, chtěl byhc se zeptat jestlu by jste mi nedoporučili nějakou kvalitní odstřelovací pušku, ale protože ji chci koupit kamarádovi k narozeninám tak aby byla pod 4000kč. Mám už nátkou vybranou VSR-10 od JG ale byl bych rád za ještě nějaké typy abych měl z čeho vybírat ;-) Předem děkuji

AirsoftGuns: Podle nás je lepší volbou VSR od značky Cyma. V případě jiného požadavku na vzhled je možností i M24 nebo L96 AWS.


09.10.2018 Dotaz na obchod

Marek PaukMarek Pauk

Bude ještě někdy naskladněna tato zbraň? Popř. kdy? http://www.airsoftguns.cz/l96a1-od-dvojnozka-kvalitni-optika-well-warrior-mb01c

AirsoftGuns: Zbraně značky WELL očekáváme do konce tohoto měsíce. Hned jak budou skladem, změní se statusy na Eshopu.


08.10.2018 Aim Top Dragunov

Kuba TrnecKuba Trnec

Dobrý den máte nějaké zkušenosti s firmou aimtop? Líbí se mi plynový dragunov od nich. Jde mi o to abych nezakoupil něco, co bude nekvalitní. A taky kolik toto SVD vydrží(výrobcem udána životnost: 7000 ran). Předem děkuji.

AirsoftGuns: Zbraně AimTop nenabízíme, pouze jsme měly pár kusů na servis. Ptáte se na výdrž, když přitom máte životnost uvedenou. Co se týče vlastností, tak GBB samonabíjecí odstřelovací puška podle nás není šťastnou volbou, ale to záleží na Vašich preferencích a způsobu využití.


25.09.2018 Hlasitost

Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak lze utlumit pokud možná co jejvíc bez ztrát výkonu odstřelovací pušku VSR-10 ( s upgradem na 180m/s přímo od vás)

AirsoftGuns: Při správném sesazení a vhodném tlumiči je výstřel zbraně velice tichý (pokud bereme v potaz sílu pružiny).


Novinky a slevy emailem