Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

04.09.2019 Dotaz

Jan KuncJan Kunc

Dobrý den, nevíte jak nejlíp utlumit zbraň Mb03? Díky.

AirsoftGuns: Tlumič hluku výstřelu na ústí hlavně, píst s nosem do trysky na hlavě válce, slabší pružina,...


31.08.2019 Re,Re,Re:L96 AWS CM.703

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Nu,řešením muže byt výběr místa střelby,jistě,ale neřeší to problém trvale. Zkuste instalaci cnc komory která má mnou zmíněnou pojistku,tuším že shs nebo pdi ji mají. Nebo si pojistku vyrobte,jde to jednoduše.Pokud nevíte jak,svěřte ji technikům z asguns,nejsou to jen měniči dílů. Nebo napište sem : https://www.facebook.com/6Speci%C3%A1ln%C3%AD-Brig%C3%A1da-gener%C3%A1la-Moravce-701336199950673/ určitě se domluvíte :)

30.08.2019 Re,Re:L96 AWS CM.703

Petr MikšPetr Mikš

Ta zbraň je nová a vystřelil jsem z ní asi 50x. V reklamačnim protokolu mi bylo řečeno že reklamace neuznána a že mám dbát na pomalé nabíjení a lepší navádění kuličky do hlavně :D . Já už se vidím jak budu kvůli správnému nabíjení na akci vstávat ze země abych dal hlaveň dolu :D

AirsoftGuns: Tento systém podávání má většina kopii L96 AWS od TM, která s tímto technickým řešením přišla jako první. Není to úplně ideální, ale jen díky tomu dostali reálný zásobník na správné místo. Při nabíjení těchto pušek je lepší vracet závěr hlavní dolu. Pak jede kulička po dopravníku do komory díky gravitaci. Pokud se při nabíjení vyvine větší síla, je to špatně a kulička může dopravník či podávací praporek zdeformovat. Aby se kulička nedostala mezi válec a komoru, tak tam jsou dvě odpružené pacičky. Pokud nefungují jak mají, může kulička propadnout. Doporučujeme rozdělat, zkontrolovat či promazat. Pušky typu VSR nebo L96 (typ Maruzen APS) mají podávání přímé tryskou do komory, takže tam je rychlejší nabíjení možné. I AWS však musí fungovat, takže se nemůže stát, že by Vám z 50ti výstřelu 50x kulička propadla tam, kam nemá.


30.08.2019 Re:L96 AWS CM.703

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,párkrát jsem se setkal s propadem kuliček mezi válec a hop komoru,většina závad byla na uživateli a nedostatečné údržbě,mnohdy opomíjená část zbraně kterou je naváděcí praporek(někdo tomu říká tryska) se ráda oláme na hranách a pak se dějí věci. Často se stávalo,že lidi vyměnili hop komoru za nějakou CNC a nezkontrolovali si osu usazení a nenastavili pojistku proti propadu kuliček(bývá na konci komory nejblíže hlavě válce v podobě odpruženého dílku). Pokud je Vaše puška tzv. v základu a neinstaloval jste do ní žádný upgrade díl doporučuju návštěvu servisu,pokud je v záruce,není co řešit. Vámi popisovaná skluzavka musí být trošku prohnutá,je-li deformnace hodně vidět jako lom nebo pokroucení,jedná se zřejmě o opotřebení nebo výrobní vadu. Každopádně radši dejte do servisu,samodoma se snadno zbraň zničí ;)

29.08.2019 L96 AWS CM.703

Petr MikšPetr Mikš

Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli už jste tady někdy řešili problém s L96 cyma .Pri pokusu o rychlém nabití se někdy kulička dostane mezi komoru a válec.Závěr pak nejde zpět do výchozí polohy.Pravděpodobně za to může plastová naváděcí dráha,která je uchycena 2 šrouby na začátku a na konci.Uprostřed tedy vzniká prohýbání a kulička propadne kam nemá.Co s tím? Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Tento systém podávání má většina kopii L96 AWS od TM, která s tímto technickým řešením přišla jako první. Není to úplně ideální, ale jen díky tomu dostali reálný zásobník na správné místo. Při nabíjení těchto pušek je lepší vracet závěr hlavní dolu. Pak jede kulička po dopravníku do komory díky gravitaci. Pokud se při nabíjení vyvine větší síla, je to špatně a kulička může dopravník či podávací praporek zdeformovat. Aby se kulička nedostala mezi válec a komoru, tak tam jsou dvě odpružené pacičky. Pokud nefungují jak mají, může kulička propadnout. Doporučujeme rozdělat, zkontrolovat či promazat.


24.08.2019 Tlumič a dvojnozka

Adam SemerádAdam Semerád

Dobrý den, jaký tlumič byste mi doporučil na L96A1 Well? A měla by být dvojnozka zafixovaná (nevyklat se). Mě se vyklá. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Uchycení RIS bloku má v otvoru v pažbení drobnou vůli, takže se dvojnožka nepatrně vyklat bude. Pokud Vám toto vadí, je třeba uchycení vymezit. S vhodnou redukcí na tlumič lze pak použít libovolný tlumič s odpovídajícím závitem. Možné doplňky naleznete v kartě příslušenství v detailu zbraně.


24.08.2019 SVD Dragunov AimTop

Matyáš VopatMatyáš Vopat

Dobrý den, vlastním sniperku SVD Dragunov od značky Aimtop, která je poháněná greengasem. Rozbil se na ní Blowback a nevím jakými díly bych je zpravil. pokud by jste věděli, byl bych rád za nějaké info.

AirsoftGuns: Modely tohoto výrobce nedovážíme, takže nemáme bohužel ani náhradní díly.


23.08.2019 M24 SW

Jan BurianJan Burian

Dobry den mam problem s vtahováním kuliček z zásobníku mohli by jste my poradit?

AirsoftGuns: Pružina v zásobníku kuličky tlačí pomocí jezdce. Není zásobník zaseklý? Zkuste poklepat např. o dlaň. Pak by po vložení do pažbení neměl být problém s nabráním kuličky. Tryska kuličku zatlačí do komory, takže nabíjení je na jednoduchém principu.


Novinky a slevy emailem