Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

02.01.2020 Re: L96 MB01 propadává kulička

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma

Zdravím,První rozborka zbraně může poukazovat na chybné složení,třeba se pohla gumka v komoře a ani o tom nevíte,stává se to často u neodborných zásahů nebo je špatně usazená hlaveň,důvod takhle od oka těžko říct. Pokud chcete,ozvěte se mi ;)


01.01.2020 L96 MB01 propadává kulička

Vendula TomanováVendula Tomanová

Dobrý den, vyměňovala jsem hopku a vnitřní hlaveň, šťourala jsem se v tom poprvé... zbraň střílí, ale třeba až každá šestá kulička vystřelí, zbytek vypadává hlavní po natažení. Jak přesně mám poštelovat hop? Vím, kde se to šteluje jakým šroubkem na imbus, ale jako... jak?

AirsoftGuns: Jde o to, zda Vám nechybí přítlačný váleček. Případně hop přidat a seřídit na danou váhu kuliček.


24.11.2019 Re: Dotaz

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravim,neuvádíte model zbraně,takže nelze přesněji říct. Ale snipy obecně mívají stavění hopu buď zboku nalevo posuvnou páčkou nebo imbusovým šroubkem buď zespoda v komoře nebo shora přístupný přes plášť hlavně. Obecně tam je červík na 1,5 mm nástrčný klíč bývá ve výbavě pušky.

24.11.2019 Dotaz

Matěj HošekMatěj Hošek

Dobrý jak si mohu dotáhnout hop up gumičkou když mi vypadávají kuličky z hlavě po nabití

AirsoftGuns: Regulace se liší typem a konstrukcí každé pušky. V místě komory je třeba páčka, kolečko nebo červík na malý umbus. Tím se dá hop-up efekt přidat.


17.11.2019 Re:Upgrade - dodatek

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Jako kryt dlouhé hlavně PDI je vhodné použít imitaci tlumiče spolu s redukcí na klasické závity AEG,třeba toto : http://www.airsoftguns.cz/prechodka-pro-vsr-10-g-spec-a-l96-aws-pdi http://www.airsoftguns.cz/tlumic-hluku-vystrelu-blackwater-shs

17.11.2019 Re:Upgrade

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,jde o to,kolik hodláte do upu investovat,pokud na financích nesejde a chcete zásadně top věci,může to být toto : Hlaveň : http://www.airsoftguns.cz/precizni-nerezova-6-01-mm-hlaven-psg1-650-mm-pdi Gumka : http://www.airsoftguns.cz/nitrilova-hop-up-gumicka-pdi Komora : http://www.airsoftguns.cz/kovovy-hop-up-set-pro-vsr-10-pdi Set válce : http://www.airsoftguns.cz/precizni-set-valce-hd-pro-vsr-10-pdi Pružina : http://www.airsoftguns.cz/pruzina-ss-5000-aps-2-m24-vsr-10-pdi Spoušťový mechanismus : http://www.airsoftguns.cz/spoustovy-mechanismus-pro-vsr-10-pdi . Pokud chcete vylepšit stávající základ a moc neinvestovat,jsou na trhu díly mnohem levnější,třeba zn.SHS,tam je upgrade na úroveň cca 170 m/s cenově kolem 5000 + - za všechno. Obecně stačí jen lepší píst,vodič pružiny a spoušťová páka spolu se záchytem z oceli. Dobré je dát i válec z oceli či nerezu,hlavu válce a hop gumku. Možností je spousta,lze i kombinovat dražší díly s levnějšími,záleží na schopnostech a možnostech jedince.

15.11.2019 Upgrade

Matěj HošekMatěj Hošek

Dobrý den chtěl bych pomoct s výběrem upgradu do Mb03

AirsoftGuns: V první řadě jde o představu Vámi požadovaného výkonu nebo případně o rozpočet na celkové vylepšení zbraně. Z dílů doporučujeme nejčastější volbu celého setu válce VSR BU + ocelový spoušťák IRON 10 + adekvátní tuhost pružiny. Dle požadavku pak vnitřní přesnou hlaveň např. něco lepšího z nerezu + adekvátní hop-up gumičku. U hlavně lze řešit i delší provedení (přesah se schová do tlumiče hluku výstřelu), pak lze docílit lepšího soustřelu i nárůstu výkonu. 

 


29.09.2019 Re,Re,Re: Dotaz

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Prosim,rádo se stalo ;)

Novinky a slevy emailem