Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

14.05.2017 Mb 03

Jiří PraxJiří Prax

Zdravím, mám problém se seřízením hop-upu. Když ho dám na min, tak mi přijde stále dost silný, kulička létá hodně nahoru. Pomůže těžší střelivo? U mé hi-capy to pomohlo. Používám 0.30 bls, zbraň je zatím v původní sestavě.

AirsoftGuns: Možností by byla úprava rozsahu hopu, ale nejlepším řešením bude těžší střelivo.


08.05.2017 Krytka

Jan LupšaJan Lupša

Dobrý den, mohu se zeptat jaká krytka puškohledu je vhodná pro odstřelovací pušku VSR-03D.?Děkuji.

AirsofGuns: Průměry vnějšího tubusu na vstupní a výstupní čočce jsou 47 mm a 39 mm. Díky těmto parametrům již snadno zvolíte správný typ krytek.


03.05.2017 Ubgrade set

Jiří AdamecJiří Adamec

Dobrý den mohli by jste mi poradit nějaký dobrý ubgrade set do VSR-10 pro sniper.

AirsoftGuns: Návrh na upgrade pušky VSR jsme zaslali do emailu. Samozřejmě jde i o to, jaký výkon požadujete a kolik do upgrade hodláte investovat.


22.04.2017 Tlumič

Jan LupšaJan Lupša

Dobrý den, můžu se zeptat jaká přechodka a jaký tlumič je vhodný pro odstřelovací pušku VSR-03D.? Děkuji.

AirsoftGuns: Tlumič je otázka vkusu a preferencí. Vhodné doplňky naleznete v kartě příslušenství (v detailu zbraně).


15.04.2017 Rozdíl

Lukáš JanoušekLukáš Janoušek

Jaký je rozdíl mezi sniperkou VSR-03D a VSR-07D a jak je rozdíl mezi puškohledy a jiné rozdíly u těchto sniperek?? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Rozdíl je ve vnější hlavni a jejím zakončení kompenzátorem. Jinak jsou zbraně totožné, včetně příslušenství.


15.04.2017 AWP

Martin KrpešMartin Krpeš

Brý den, dneska jsem na akci poprvé použil AWP z bazaru za 4000. všechno bylo úplně v pohodě ale z ničeho nic se postupneš začalo s*át natahování. někdy se to zaseklo a nekdy zase ne. pak už jsem to natahoval pořád dokola a proste to nenatáhlo i když jsem to úplně natáhnul. Cestou domu mi to v autě jednou zase seklo a vystřelilo OK ale ted zase nic a j*be se to dál. Nemužete někdo poradit co s tim může být poprípadě jak to fixnout?

AirsoftGuns: Podle popisku to vypadá na opotřebenou záchytovou hranu na pístu. Tak jako tak, bude nutné zbraň rozdělat, zjistit stav a špatné díly nahradit.


13.04.2017 Mb03 Problém se zásobníkem

Daniel WyležichDaniel Wyležich

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak vyřešit problém když při složeni zbraně do kupy se mi hop up posune dozadu a tím zabere pár mm místa pro zásobník a ten pk nemůže do zbraně. Děkuju za odpoveď

AirsoftGuns: Pokud je vše správně složené a dotažené, tak takový problém nastat nemůže.


11.04.2017 Spružina

Jana KozaňákováJana Kozaňáková

Keď si kúpim spružina dobrú M190 (190m/s | 650 fp Musím si kúpiť aj niečo iné alebo to bude pasovať.

AirsoftGuns: Jde o konkrétní zbraň, ale M190 je prakticky nejsilnější pružina, která vždy vyžaduje kvalitní díly zatěžované její silou.


Novinky a slevy emailem