Sniper poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ke sniper airsoft zbraním nebo vybavení? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

26.06.2017 Údržba

Jan MrázekJan Mrázek

Dobrý den, mám dotaz ohledně čištění,mazání kompletně údržby u Well MB4412 ?? Dík y

AirsoftGuns: Potřebné informace jsou v CZ návodu (velikost A5). Důležité je čistit hlaveň vytěrákem a případně promazat válec v pouzdře závěru. To je asi jediné, co jako běžný uživatel na zbrani budete dělat. Vše ostatní je většinou záležitostí servisu.


25.06.2017 Utěsnění

Jakub PavelkaJakub Pavelka

Dobrý den, mám zbraň l96 mb01 kompletní upgrade od airsoftpro (hop-up komora, válec kompletní, spoušť a hlaveň madbull 6,01) a chci se zeptat jak zbraň utěsnit při pružině 190 a již zmíněné komoře od aspro. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na to neexistuje přesný návod. V první řadě je nutné změřit výkon a následně zjistit místa netěsnosti. Tyto se pak dotěsňují jinými O-kroužky či probíhají další úpravy na zbrani a dílech. Důležité je i správné sesazení zbraně včetně nově instalovaných upgrade částí.


20.06.2017 Optika

Patrik KristekPatrik Kristek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi nemohly dát nějaký typ na optiku pro svd dragunov od firmy A.C.M + montážní kroužky a samotnou montáž na zbraň. Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Například je možná tato kombinace:

http://www.airsoftguns.cz/bocni-montazni-baze-ak-cyma

http://www.airsoftguns.cz/puskohled-3-9x40-strike

http://www.airsoftguns.cz/montazni-krouzky-ca-25-mm-nizke-hd-classic-army


15.06.2017 Špatná úsťová rychlost.

Karel BušekKarel Bušek

Před cca rokem jsem si tu koupil odstřelovací pušku VSR (dřevo/kov) a došla nádherná zbraň s malou chybkou. Psaná naměřená úsťová rychlost rozhodně není 150m/s... Neprostřelí ani plechovku. Mám dvě otázky... 1) Je tam nějaký omezovač? Jak ho odstranit? 2) Pošlete mi nějaký odkaz na pružinu s úsťovou rychlostí 150m/s ?

AirsoftGuns: Tak jak je uvedeno v popisku, puška může mít našroubovaný omezovač, který výkon sníží na cca 1/2 výstupní rychlosti. Pro jeho demontáž je nutné částečně rozdělat zbraň. Pokud je puška rok stará, doporučujeme jí zaslat na údržbu  do servisu, v rámci které omezovač odděláme.


08.06.2017 Kompatibilita

Jozef KmeťJozef Kmeť

Dobry den chcel by som sa opytat ze ci bude pasovat zosileny uchyt piestu od PPS urceny do SVD aj do SVD-S od ASG

AirsoftGuns: To buhužel netušíme. SVD-S od ASG neprodáváme.


25.05.2017 Problem

Ondřej ČmelíkOndřej Čmelík

Dobry den. Zakoupil jsem si odstřelovačku L96 a při nabíjení mi vypadla ze zbraně mala součástka (malý váleček) a páčka nejde dát zpět do původní polohy (nejde zpět dát dolů a spoušť nejde zmáčknout). Chci se zeptat jestli to je nějaká vážná závada nebo jestli nějaká lehce opravitelná popř. jak by se tahle závada dala opravit. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Tento kolíček řeší právě aretaci páky při vytaženém závěru. Standardně s pružinkou nemůže vypadnout, takže je otázkou zda není prasklý. Pro jeho montáž je nutné povolit koncovku s natahovací pákou, která je přidělaná k válci. Pokud si s opravou nebudete vědět rady, můžete využít náš servis.


14.05.2017 Mb 03

Jiří PraxJiří Prax

Zdravím, mám problém se seřízením hop-upu. Když ho dám na min, tak mi přijde stále dost silný, kulička létá hodně nahoru. Pomůže těžší střelivo? U mé hi-capy to pomohlo. Používám 0.30 bls, zbraň je zatím v původní sestavě.

AirsoftGuns: Možností by byla úprava rozsahu hopu, ale nejlepším řešením bude těžší střelivo.


08.05.2017 Krytka

Jan LupšaJan Lupša

Dobrý den, mohu se zeptat jaká krytka puškohledu je vhodná pro odstřelovací pušku VSR-03D.?Děkuji.

AirsofGuns: Průměry vnějšího tubusu na vstupní a výstupní čočce jsou 47 mm a 39 mm. Díky těmto parametrům již snadno zvolíte správný typ krytek.


Novinky a slevy emailem