Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

22.05.2019 zrušení objednávky

Martin DouděraMartin Douděra

Dobrý den, omylem sem si objednal M4 a nevím jak objednávku zrušit

AirsoftGuns: Nejlépe zavolat nebo napsat na příslušný email. Psát do komentářů není rychlé sdělení.


20.04.2019 Glock 18C WE

Ondřej HanšOndřej Hanš

Dobrý den, chci se zeptat kupoval jsem u Vás, Glock 18 C WE zhruba před půl rokem a se zbraní se mi děje toto “ dam plyn do zásobníku a zásobník následně do zbraně. Natáhnu uzávěr dozadu a ačkoliv tam mám jednotlivé rány zbraň sama bez zmacknuti spoustě začne střílet automatem.” Co stim? Děkuji

AirsoftGuns: Doporučujeme zaslat pistoli se zásobníkem do servisu. Bude nutné zkontrolovat funkci úderníku. 


09.04.2019 US M1 Garand

Milan LabašMilan Labaš

Ahoj Dobrý den, Jsem fanoušek Americké armády z druhé světové války a zájem o pušku M1 Garand . Chci se zeptat jestli se tato zbraň dá vzít na splátky . Děkuji za odpověď . S přátelským pozdravem Milan Labaš z Děčína

AirsoftGuns: Prodej na splátky již neposkytujeme. Pokud nemáte finance na vysněnou zbraň, zkuste se domluvit na půjčce u své banky.


03.04.2019 Zásobník

Ondřej SobolOndřej Sobol

Dobrý den, chci se zeptat, jestli prodáváte zásobník kompatibilní k této zbrani? http://www.secutorarms.com/rudis/50-secutor-rudis-model-ii.html Děkuji

AirsoftGuns: To neprodáváme. S tímto dotazem doporučujeme kontaktovat prodejce pistole.


06.03.2019 Dodavka do zhranici

Jan BalogJan Balog

Zdravim.. Mam zajem o koupi zbozi v hodnote neco pres 20 000.. Je mozne mi to dodat do Zhranici. Presneji.. Velká Britanie.. Dekuji Jan. Balog..

AirsoftGuns: Do doby Brexitu dodáváme/zasíláme každý den i do Velké Británie. Možností je objednat na EU verzi našeho Eshopu (přepnutí vlajkou vlevo nahoře) a vybrat cílovou zemi a tedy i odpovídající dopravu.


04.03.2019 Glock 18C AEP, TAN, Cyma, CM.030

Monika HubálovskáMonika Hubálovská

Dobrý den, koupil jsem si mojí první airfoftovou zbraň Glock 18C AEP, TAN, Cyma, CM.030 přišla my v pohodě ale když jsem začal střílet tak u semi my to začalo střílet 2 kuličky a bylo to nepřesné kvůli tomu že jse ty kuličky v letu srazí a letí pryč, tak jse chci zeptat jestli to je v pohodě nebo jestli to mám reklamovat

AirsoftGuns: Kuličky se v letu srazit nemohou. Spíš jde o to, že podané dvě kuličky mají menší výkon a z hlavně je pistole jenom "vyflusne". Pro odstranění tohoto problému bude potřeba seřídit chod trysky podavače.


24.02.2019 mg42

Josef ValtrJosef Valtr

zdravím tak jsem dal hlídání na mg42, a těším se jestli by byl ještě do sezony tedy do jara naskladněn. :) S k98 pps od Vás jsem již delší dobu spokojen proto Vás volím pro další nákup a poradna tehdy při nákupu byla kvalitní.

AirsoftGuns: MG42 v nejbližších měsících bohužel nebudou.


01.01.2019 Obědnávka

Filip JuračkaFilip Juračka

Dobrý den pře dvěmi dny jsem si obědnal zbran a zajímalo by mě kdy by cca měla přijít

AirsoftGuns: Mezi svátky bylo zavřeno viz informace na úvodní stránce. Nahromaděné objednávky rozešleme v nejbližších dnech. O přesném doručení Vás bude informovat Vámi zvolený přepravce. Děkujeme za pochopení.


Novinky a slevy emailem