Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

20.03.2017 Laserové ukazovátko

Mário LapšanskýMário Lapšanský

Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, aké Laserové "ukazovátko" by ste mi doporučili, alebo ktoré by bolo vhodné na zbraň Beretta M9A1 AEP od Tokyo Marui. Mám totižto záujem si túto zbraň od Vás kúpiť.

AirsoftGuns: Ukazovátka jsou dlouhodobě nedostupné zboží. Žádný vhodný model na pistoli M9A1 v nejbližších měsících nebudeme mít.


09.01.2017 Dotaz

zbyněk kotizazbyněk kotiza
Dobrý den, Mám dotaz kdyby jsem si koupil zbran z jiného e-shopu mohl bych jí Vám přinést na servis nebo tak ?

AirsoftGuns: Ano, je to určitě možné. Pokud je to model se standardním mechanismem, tak nebude problém se servisem ani případnými díly.

08.01.2017 Zbran M24 SWS

Vojtěch ŘezníčekVojtěch Řezníček
Dobrý den, na vánoce mi taťka zakoupil Odstřelovací Pušku M24 SWS od well, ale já stím nebyl spokojen protože jsem chtěl jinou zbraň což je M4. Takže se chci zeptat zda se dá zbraň vrátit nebo vyměnit za jiné zboží, což je ta M4 CQB-R, ABS, Cyma, CM.012 , nebyla ani jednou použita.

AirsoftGuns: Veškeré potřebné informace naleznete v obchodních podmínkách.

11.11.2016 Chronograf X3200 Plus, Xcortech

David HolubDavid Holub
Dobrý den, umí změřit diabolky 4,5 a 5,5 v rychlostech 100-300 m/s? Měl jsem podobný, ale ten viděl jen dibolky .22 a ne vždy. Děkuji za info David

AirsoftGuns: Tuto informaci nemáme bohužel ověřenou.

03.11.2016 Kredity

Damián DuchoňDamián Duchoň
Kde konkrétne?

AirsoftGuns: Po přihlášení rozkliknete Váš účet (jméno vpravo nahoře) a tam vedle adresy vpravo jsou zákaznické body.

02.11.2016 Kredity

Damián DuchoňDamián Duchoň
Ako zistím koľko mám kreditov?

AirsoftGuns: Stav zjistíte po přihlášení do svého účtu.

27.09.2016 Zbraň

Vojtěch DušekVojtěch Dušek
Dobry den mam dotaz.koupil jsem si u vas asi pred 3 mesicema zbran s puskohledem za 7000.- Zbran se mi spatne drzi v rukou a chtel bych poridit novou Koukal jsem ze prodavate i bazarove zbrane a ruzne veci,..slo by tohle taky? Predem dekuji

AirsoftGuns:Námi prodávané zboží v sekci bazar je vždy nové zboží od výrobce, ale s nějakou vadou. Nejde tedy o žádný výkup od zákazníků a uživatelů. Pokud chcete zboží prodat, doporučujeme online inzerci na příslušných místech. Děkujeme za pochopení.

21.09.2016 objednávka

Radim VagnerRadim Vagner
jak mohu zrušit objednávku

AirsoftGuns:Napsat na příslušný email nebo zavolat.

Novinky a slevy emailem