Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

02.06.2017 vss vintorez

Filip MachálekFilip Machálek

Dobrý den chci se zeptat jestli stojí vss vintorez za to ? Rád bych si ho totiž koupil ale vůbec o airsoftu nic nevím :(.

AirsoftGuns: Pokud Vám jde o zbraň vzhledu VSS, tak nemáte stejně moc na výběr. Pokud Vám jde o zbraň na střílení, tak je lepší pořídit např. AK, na které lze lépe sehnat náhradní díly i příslušenství.


14.04.2017 mg42

Josef ValtrJosef Valtr

ok dík za zprávu, už jsem mg42 sehnal a přijde mi přiští týden jak mi bylo sděleno , byl poslední kus mezi všemi, na skladě. :)

AirsoftGuns: Tak ať slouží k Vaší spokojenosti :)


08.04.2017 mg42 dotaz

Josef ValtrJosef Valtr

dobrý den měl bych zájem o mg42, na splátky homecreditu-což podmínky jsou mi jasné akorát nevím když je dočasně nedostupný jestli mám vyplnovat žádost o splátkový prodej a čekat až bude, nebo mám sledovat naskladnění a pak když bude k mání to vyplnit. dík za radu. Valtr Josef

AirsoftGuns: Nákup na splátky lze pouze u skladově dostupného zboží. Vámi požadovaná zbraň této značky v nejbližších měsících bohužel nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email a pak půjde objednat.


03.04.2017 Servis - nefunkční Glock 18C (CM 0.30)

Jakub OmelkaJakub Omelka

Dobrý den, potřeboval bych poradit co by mohlo být s mým Glockem. Zkoušel jsem použít novou baterku stejné voltáže, ale zbraň po zmáčknutí spouště nevydá žádný zvuk. nereaguje ani na původní baterii. Chtěl bych se zeptat jestli nemáte tip na to, co by s tím mohlo být? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Závadou by mohl být špatný kontakt mezi plechy na akumulátoru a výstupky ve zbrani. Další možností jsou ojiskřené kontakty u spouště nebo přepálené vinutí na motoru. Pokud chcete, zašlete pistoli i akumulátor k nám do servisu a technik přesnou závadu odstraní.


01.04.2017 Airsoft

Natálie BojkováNatálie Bojková

Dobrý den, chtěla bych začít s airsoftem. Odjakživa mě lákaly sniperky, ale bojím se, že pokud bych nějakou případně zakoupila, nebavilo by mě to a chtěla bych být v roli akčnějšího hráče. Proto bych si to nejraději nějak ,,zkusila'', ale nevím, jestli někdo takovou možnost nabízí. A jaký typ sniperky si pořídit? Nejedná se v případě manuálních zbraní o nekvalitní zbraně, které nic nevydrží? Jaké jsou tedy nejlepší kvalitní sniperky pro začátečníky? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Pokud nevíte, jaký styl "airsoft hry" Vás bude bavit, tak by bylo nejlepší si zbraň od někoho půjčit a na akci vyzkoušet. Častou volbou začínajících střelců jsou pušky značky Well. Cenově zvýhodněná balení obsahují dvojnožku i puškohled s přiblížením. Dobrým a oblíbeným typem jsou zbraně série VSR, které jsou i díky skvělému technickému řešení vhodné na budoucí upgrade. Větší výkon a přesnost, obzvlášť u odstřelovací pušky bude dřív nebo později potřeba. Podle nás je lepší volbou manuální puška. Plynovka je dražší na provoz, náročnější na uživatelskou údržbu a ve výsledku nenabízí takovou přesnost. Co se týče kvality zbraní, tak vždy jde o výrobní/prodejní cenu. V naší nabídce naleznete zboží levné, ale také dražší a kvalitní.


20.03.2017 Laserové ukazovátko

Mário LapšanskýMário Lapšanský

Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, aké Laserové "ukazovátko" by ste mi doporučili, alebo ktoré by bolo vhodné na zbraň Beretta M9A1 AEP od Tokyo Marui. Mám totižto záujem si túto zbraň od Vás kúpiť.

AirsoftGuns: Ukazovátka jsou dlouhodobě nedostupné zboží. Žádný vhodný model na pistoli M9A1 v nejbližších měsících nebudeme mít.


09.01.2017 Dotaz

zbyněk kotizazbyněk kotiza
Dobrý den, Mám dotaz kdyby jsem si koupil zbran z jiného e-shopu mohl bych jí Vám přinést na servis nebo tak ?

AirsoftGuns: Ano, je to určitě možné. Pokud je to model se standardním mechanismem, tak nebude problém se servisem ani případnými díly.

08.01.2017 Zbran M24 SWS

Vojtěch ŘezníčekVojtěch Řezníček
Dobrý den, na vánoce mi taťka zakoupil Odstřelovací Pušku M24 SWS od well, ale já stím nebyl spokojen protože jsem chtěl jinou zbraň což je M4. Takže se chci zeptat zda se dá zbraň vrátit nebo vyměnit za jiné zboží, což je ta M4 CQB-R, ABS, Cyma, CM.012 , nebyla ani jednou použita.

AirsoftGuns: Veškeré potřebné informace naleznete v obchodních podmínkách.

Novinky a slevy emailem