Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

20.04.2019 Glock 18C WE

Ondřej HanšOndřej Hanš

Dobrý den, chci se zeptat kupoval jsem u Vás, Glock 18 C WE zhruba před půl rokem a se zbraní se mi děje toto “ dam plyn do zásobníku a zásobník následně do zbraně. Natáhnu uzávěr dozadu a ačkoliv tam mám jednotlivé rány zbraň sama bez zmacknuti spoustě začne střílet automatem.” Co stim? Děkuji

AirsoftGuns: Doporučujeme zaslat pistoli se zásobníkem do servisu. Bude nutné zkontrolovat funkci úderníku. 


09.04.2019 US M1 Garand

Milan LabašMilan Labaš

Ahoj Dobrý den, Jsem fanoušek Americké armády z druhé světové války a zájem o pušku M1 Garand . Chci se zeptat jestli se tato zbraň dá vzít na splátky . Děkuji za odpověď . S přátelským pozdravem Milan Labaš z Děčína

AirsoftGuns: Prodej na splátky již neposkytujeme. Pokud nemáte finance na vysněnou zbraň, zkuste se domluvit na půjčce u své banky.


03.04.2019 Zásobník

Ondřej SobolOndřej Sobol

Dobrý den, chci se zeptat, jestli prodáváte zásobník kompatibilní k této zbrani? http://www.secutorarms.com/rudis/50-secutor-rudis-model-ii.html Děkuji

AirsoftGuns: To neprodáváme. S tímto dotazem doporučujeme kontaktovat prodejce pistole.


06.03.2019 Dodavka do zhranici

Jan BalogJan Balog

Zdravim.. Mam zajem o koupi zbozi v hodnote neco pres 20 000.. Je mozne mi to dodat do Zhranici. Presneji.. Velká Britanie.. Dekuji Jan. Balog..

AirsoftGuns: Do doby Brexitu dodáváme/zasíláme každý den i do Velké Británie. Možností je objednat na EU verzi našeho Eshopu (přepnutí vlajkou vlevo nahoře) a vybrat cílovou zemi a tedy i odpovídající dopravu.


04.03.2019 Glock 18C AEP, TAN, Cyma, CM.030

Monika HubálovskáMonika Hubálovská

Dobrý den, koupil jsem si mojí první airfoftovou zbraň Glock 18C AEP, TAN, Cyma, CM.030 přišla my v pohodě ale když jsem začal střílet tak u semi my to začalo střílet 2 kuličky a bylo to nepřesné kvůli tomu že jse ty kuličky v letu srazí a letí pryč, tak jse chci zeptat jestli to je v pohodě nebo jestli to mám reklamovat

AirsoftGuns: Kuličky se v letu srazit nemohou. Spíš jde o to, že podané dvě kuličky mají menší výkon a z hlavně je pistole jenom "vyflusne". Pro odstranění tohoto problému bude potřeba seřídit chod trysky podavače.


24.02.2019 mg42

Josef ValtrJosef Valtr

zdravím tak jsem dal hlídání na mg42, a těším se jestli by byl ještě do sezony tedy do jara naskladněn. :) S k98 pps od Vás jsem již delší dobu spokojen proto Vás volím pro další nákup a poradna tehdy při nákupu byla kvalitní.

AirsoftGuns: MG42 v nejbližších měsících bohužel nebudou.


01.01.2019 Obědnávka

Filip JuračkaFilip Juračka

Dobrý den pře dvěmi dny jsem si obědnal zbran a zajímalo by mě kdy by cca měla přijít

AirsoftGuns: Mezi svátky bylo zavřeno viz informace na úvodní stránce. Nahromaděné objednávky rozešleme v nejbližších dnech. O přesném doručení Vás bude informovat Vámi zvolený přepravce. Děkujeme za pochopení.


21.10.2018 Nová zbraň

Christián MlynárChristián Mlynár

Dobrý den, Budu si kupovat novou zbraň M14 ve které je krátký zátěžový motor a chtěl bych si tam dát 130ku pružinu. Bude mi ten motor stačit nebo ne?

AirsoftGuns: Jde o reálnou tuhost pružiny, převodový poměr kol a používaný akumulátor. Původní komponenty M130 nezvládnou.


Novinky a slevy emailem