Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

20.09.2017 nákup

Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum

Dobrý den, když si objednávám zbraň tak tam zadávám ať mi to příjde na poštu a když zadávám PSČ tak mi to napíše že vyhledávání neodpovídají žádné pošty.

AirsoftGuns: Pak Vámi uvedené PSČ/pošta neumí službu balík na poštu. Je tedy třeba zvolit nějakou větší poštu v okolí, která je v registru.


18.09.2017 Dotaz

Jay RitschJay Ritsch

Rád bych se zeptal, jsetli jde u vás prodat zbraň do bazaru. Jestli to jde poradily by jste mi co mám udělat. Rád bych prodal plynovou pistoli M1911 Meu Army Armarment a zbraň je použitá na 2 airsoft akcích, kde se z ní moc nestřilelo a přední mířidlo je zalepené sekundovým lepidlem, protože se vyklalo a jinak nešlo připevnit.

AirsoftGuns: Odkup použitých věcí neděláme. Doporučujeme umístit inzerát online, na k tomu určené stránky.


06.09.2017 Zbraň

David NicDavid Nic

Zdravím, u jedné ze zbraní typu AK mám problém s tím, když ji držím vzpřímeně s cílem, tudíž zásobník je čelem k zemi, tak zbraň pouze vystřelí vzduch, ale když ji nakloním vzhůru nohama, tak vystřelí, nevíte v čem je problém?

AirsoftGuns: Pokud je zásobník točák, tak bude potřeba ještě více dotáhnout/natočit spodní kolečko, tak aby lopatky podávaly kuličky do komory.


31.07.2017 Omylná objednávka číslo 201706213

Jaroslava AmlerováJaroslava Amlerová

omlouvám se za rušení ale stále jsem chtěl dokupovat další věci ale najednou se objednávka doručila předem děkuji za zrušení Pan Amler

AirsoftGuns: Objednávku jsme na Vaší žádost v emailu stornovali.


17.07.2017 nabíječka a akumulátor

Lukáš 00Lukáš 00

chtěl bych se zeptat jestli je možné nabíjet 9,6V akumulátor 8,4V nabíječkou

AirsoftGuns: Není to ideální.


02.06.2017 vss vintorez

Filip MachálekFilip Machálek

Dobrý den chci se zeptat jestli stojí vss vintorez za to ? Rád bych si ho totiž koupil ale vůbec o airsoftu nic nevím :(.

AirsoftGuns: Pokud Vám jde o zbraň vzhledu VSS, tak nemáte stejně moc na výběr. Pokud Vám jde o zbraň na střílení, tak je lepší pořídit např. AK, na které lze lépe sehnat náhradní díly i příslušenství.


14.04.2017 mg42

Josef ValtrJosef Valtr

ok dík za zprávu, už jsem mg42 sehnal a přijde mi přiští týden jak mi bylo sděleno , byl poslední kus mezi všemi, na skladě. :)

AirsoftGuns: Tak ať slouží k Vaší spokojenosti :)


08.04.2017 mg42 dotaz

Josef ValtrJosef Valtr

dobrý den měl bych zájem o mg42, na splátky homecreditu-což podmínky jsou mi jasné akorát nevím když je dočasně nedostupný jestli mám vyplnovat žádost o splátkový prodej a čekat až bude, nebo mám sledovat naskladnění a pak když bude k mání to vyplnit. dík za radu. Valtr Josef

AirsoftGuns: Nákup na splátky lze pouze u skladově dostupného zboží. Vámi požadovaná zbraň této značky v nejbližších měsících bohužel nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email a pak půjde objednat.


Novinky a slevy emailem