Ostatní dotazy

Potřebujete poradit nebo máte ostatní dotazy ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte prostor webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

28.01.2018 Reklamacia

Daniel FričDaniel Frič

Chcel by som sa opytat ako mam reklamovat pokazene AK co mi doslo, su tam 3 chyby, ako to poslat atd.

AirsoftGuns: Informace naleznete v reklamačním řádu a v obchodních podmínkách. Tyto naleznete na stránce dole.


26.12.2017 Doprava

Diana DoleželováDiana Doleželová

chtěla bych se zeptat kdy mi přijde G36 C kterou jsem objednala v sobotu děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Nahromaděné objednávky budeme expedovat první týden v lednu.


17.11.2017 Výrobce2

Jan ČihákJan Čihák

Konkrétně se zajímam o tento produkt. http://www.airsoftguns.cz/colt-m16a1-vietnam-version-jing-gong-jg1601t

AirsoftGuns: Stejné parametry/vlastnosi Vám nabídne i M16A3 (CM.009) od Cymy, která je téměř o 900 Kč levnější. Přdpkládáme, že u M16A1 Vám ale jde o vzhled, takže stejně nemáte jinou možnost, než variantu od značky JG.


12.11.2017 Výrobce

Jan ČihákJan Čihák

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s výrobci od JG. Měl bych právě zájem o jeden produkt od vás a rád bych nějaké srovnání co se týče s jinými výrobci. (jedná se o El. zbraň)

AirsoftGuns: Tak vždy jde o cenu a od toho vychází kvalita a životnost konkrétního modelu. Celokovové AEG za 3-4 tis. bude lepší, než nejlevněší plastové AEG. Jaký model Vás konkrétně zajímá?


27.10.2017 věk

Eduard VaculaEduard Vacula

od kolika se smí hrát airsoft

AirsoftGuns: Airsoft zbraně jsou prodejné od 18 let. Pokud je používá někdo mladší, mělo by to být vždy pod dozorem dospělého.


23.10.2017 Doprava

Petr BaďuraPetr Baďura

Dobrý den když jsem si před 2 minutami koupil zbraň kdy mi to přijde mám to jak česká pošta - balík do ruky a popřípadě jak je to se zrušením objednávky.

AirsoftGuns: Dodání odhadujeme na středu. Zrušení objednávky je třeba řešit s námi a včas. Ideální formou je telefonát nebo příslušný email.


20.09.2017 nákup

Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum

Dobrý den, když si objednávám zbraň tak tam zadávám ať mi to příjde na poštu a když zadávám PSČ tak mi to napíše že vyhledávání neodpovídají žádné pošty.

AirsoftGuns: Pak Vámi uvedené PSČ/pošta neumí službu balík na poštu. Je tedy třeba zvolit nějakou větší poštu v okolí, která je v registru.


18.09.2017 Dotaz

Jay RitschJay Ritsch

Rád bych se zeptal, jsetli jde u vás prodat zbraň do bazaru. Jestli to jde poradily by jste mi co mám udělat. Rád bych prodal plynovou pistoli M1911 Meu Army Armarment a zbraň je použitá na 2 airsoft akcích, kde se z ní moc nestřilelo a přední mířidlo je zalepené sekundovým lepidlem, protože se vyklalo a jinak nešlo připevnit.

AirsoftGuns: Odkup použitých věcí neděláme. Doporučujeme umístit inzerát online, na k tomu určené stránky.


Novinky a slevy emailem