Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

17.04.2018 Tlumiče

Dominik JežekDominik Ježek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nýbrž u zbraní Tokyo Marui se nedělá ,,místo" na tlumič ,kde tedy a jak mohu najít HG zbraně s touto možností a zároveň s kvalitou? Děkuji ;)

AirsoftGuns: Tlumič lze po zakoupení redukce našroubovat na manuální CZ 75D a SP-01 od ASG. Kvalitou jsou na tom ovšem tyto levnější pistole oproti TM hůř.


15.12.2017 Colt M1911A1, kov, Silver, Galaxy, A&K, G.13S

Jan AndrleJan Andrle

Dobrý den. Dnes mi dorazila zbraň (Colt M1911A1, kov, Silver, Galaxy, A&K, G.13S), obědnaná u vás a po rozdělání balíku a následné kontrole pistole jsem zjistil, že je nefunkční. Po vyjmutí zásobníku ze zbraně vypadly ze zásobníkové šachty kusy plastu, které jsou zřejmě důležité pro správný chod zbraně. Se zbraní jsem dále nemanipuloval a nyní se obracím na vás, s prosbou o vyřešení problému. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Celá situace nás samozřejmě mrzí. Všechny zbraně před odesláním kontrolujeme na kompletnost balení, vzhled i funkčnost. Dle objednávky bylo v zásilce větší množství zboží. Ostatní je v pořádku? Jak je na tom obal? S velkou pravděpodobností mohlo dojít k poškození vlivem přepravy, což by bylo třeba řešit co nejdříve se zvloleným přepravcem a sepsat protokol o poškození. Bohužel teď před svátky je mnohonásobně větší množství zásilek, přepravci tedy nabírají brigádníky a ne každý se k zásilce může chovat odpovídajícím způsobem. O těchto skutečnostech samozřejmě víme, takže se snažíme balit tak, aby se nic cestou nepoškodilo. Bohužel občas se i něco takového přihodí a je třeba co nejdříve řešit. Takhle na dálku bohužel nedokážeme stav pistole posoudit. Pro bližší konzultaci je možné zaslat foto na příslušný email. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.


01.11.2017 Beretta M92F, HG, s Hop, Tokyo Marui

Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková

Dobrý den, Zakoupila jsem u vás již výše zmíněnou Berettu, ale bohužel po naplnění zásobníku a "nabití" pomocí hlavně nestřílí. Je možné že jsem něco někde udělal špatně ? A nebo je prostě rozbitá ? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Máte dostatečně natažený závěr? Jaké kuličky používáte? Pistole před odesláním testujeme, takže doručujeme funkční zboží. Jak se nefunkce projevuje? Jde natáhnout a nevyletí kulička? Nebo ani nevystřelí zbraň na prázdno?


20.10.2017 Rozbitá zbraň

Petr RůžičkaPetr Růžička

Dobrý den, rád bych se zeptal,jaký by mohl být problém v mé zbrani, když při střelbě z ničeho nic začala vydávat hlasitější zvuky a kuličky létají na krátkou vzdálenost a nemají dostatečnou rychlost,sílu a občas ani nevystřelí. Zkoušel jsem to i s plně nabitými bateriemi. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Možností poškození je opravdu hodně. Bez rozdělání zbraně nebude oprava možná.

17.10.2017 Zbraň na ulici

Martin KaziMartin Kazi

Je dovoleno mít v ruce manuální zbraň na ulici?

AirsoftGuns: Jde o zbraň kategorie D, takže nemůže být viditelná na veřejnosti. Více viz zákon o zbraních a střelivu.


21.09.2017 AK předpažbí

Matěj SemeckýMatěj Semecký

Rád bych se zeptal jestli má AK74 a AK74u stejné předpažbí a jestli by se dalo dát předpažbí z AK74 na AK74u

AirsoftGuns: Zkrácené varianty SU a U mají i kratší/jiné předpažbí, než standardní dlouhé modely AK74 nebo AK105. Mnohdy se liší i tvar upnutí k tělu, takže zaměnitelnost nemusí být zaručená.


04.05.2017 Kompatibilní díly

Filip ZahradníkFilip Zahradník

Zdravím, mám dotaz vlastním airsoftovou zbraň SAG l96 a mám problém sehnat náhradní díly na tuto zbraň a zajímalo by mě jestli jsou nějaké jiné díly kompatibilní na tuhle zbraň než originální, konkrétně gumičku hop up na SAG l96 jsem na internetu nenašel. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Zbraní typu L96 a dílů na ně máme v nabídce spousta, ale značka SAG nám bohužel nic neříká. 


02.05.2017 Hlaveň

Jiří PraxJiří Prax

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je to s délkou hlavně. Koupil jsem u vás MB03 a rád bych koupil hlaveň ale nevím jak je to s délkou, s původním hopem jsem naměřil délku hlavně 510. Tak nvm která by pasovala na původní a na pdi hop. Měřil jsem čistě délku hlavně, nvm jestli se neměří jiný rozměr.

AirsoftGuns: Aktuálně můžeme nabídnout tuto variantu přesné hlavně. Ostatní hlavně jsou krátké nebo naopak moc dlouhé. U těch dlouhých by bylo nutné přesah zkrátit nebo schovat do tlumiče.


Novinky a slevy emailem