Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

17.12.2016 Mauser

Jan MacákJan Macák
dobrý den chtěl bys se vás zeptat pokud nemáte nějaké rozbité díly nebo manuální pušky protože bych si chtěl po domácku sestavit Mausra kar.98 a mám díly od jedné ale jsou to díly na kterých není poznat z čeho jsou a jaká to je firma nebo tak něco tak bych náhodně zkoušel díly. Prostě aby byl mauser levný a tak těch 100m/s aby to mnělo děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Na pušku Mauser žádné náhradní díly bohužel neprodáváme.

04.12.2016 Marui Glock 17

Michal KlimekMichal Klimek
Dobrý den. Dá se objednat na Glock 17 manuál od Tokyo Marui Hop-up gumička? Nikde na internetu ji nemůžu najít. Všude pouze na plynovou verzi. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Originální gumičky TM máme pro servisní účely skladem (nejsou ve standardní nabídce Eshop). V případě zájmu lze gumičku přidat k Vaší další objednávce (cena 200Kč). Požadavek na nestandardní díl připište do poznámky v objednávce.

05.08.2016 Výběr krátkého manuálu

Petr PopelkaPetr Popelka
Dobrý den, Vybírám krátký manuál, chtěl jsem se zeptat, jaký by jste mi doporučili jako nejvýkonnější pistol z vaší nabídky (dostřel a přesnost) Děkuji za odpověď

AirsoftGuns:http://www.airsoftguns.cz/colt-m1911-a1-government-tokyo-marui a k tomu těžké kuličky BLS tzn 0,30g+

20.04.2016 Pružina

Radek ChudýRadek Chudý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká pružina je lepší jestli Pružina M190, Super Shooter, SHS nebo Pružina M190, SHS. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Určitě Super Shooter.

15.04.2016 custom VSR-10 cyma

Jiří MájJiří Máj
Zdravím u této pušky se mi objevil problém s propadáváním kuliček , občas puška nevystřelí někdy zas vystřelí dvě na jednou, pote propadávají zas kuličky do tlumiče a někdy natáhne vice kuliček. Na netu jsem se dočetl že by mělo stačit vyměnit Hop-up gumičku to jsem udělal a problém stále stejný. Měl bych poslat pušku k vám na servis nebo to můžu vyřešit nějak doma ? Diky za odpověď.

AirsoftGuns: Určitě bude nejlepší zaslat pušku na servis a kontrolu Vámi popsaných problémů. Problém nebude jen v hop-up gumičce.

04.04.2016 Co se to stalo ?

Jakub NosekJakub Nosek
www.airsoftguns.cz/l96-aws2-od-dvojnozka-optika-well-ma4402d Dobrá den nedávno jsem si koupil tuto odstřelovací pušku ale po 2 týdnech co jí mám přestala apsolutně střílet přesně přitom jsem s hop nic nedělal navíc jsem zjistil že nemůžu nastavovat puškohled nevíte co s tím ?

AirsoftGuns: Takhle na dálku bohužel přesnou příčinu nezjistíme, pokud chcete, zašlete pušku i s puškohledm do servisu.

28.03.2016 Colt M1911 A1 Government, HG, s Hop, Tokyo Marui

Jakub ZemanJakub Zeman
Dobrý den, chtěl bych si na pistoli dokoupit tlumič, ale nevím, jakou přechodku bych měl použít, můžete mi prosím poradit? Děkuju

AirsoftGuns: Pistole nemá závit, takže ani přechodka nepomůže. Instalace tlumiče není možná.

26.03.2016 M870 Police, SW, S&T [SPG-07]

Lukáš ŠtefkaLukáš Štefka
Dobrý den, koupil jsem u vás tuhle brokovnici a nabíjecí dřevěná část se nějak viklá. Je to u všech stejné nebo je to vada ?

AirsoftGuns: Toto není vada Vašeho kusu nýbrž běžná kvalita způsobena technickým řešením dané brokovnice. Tato vůle je naprosto v pořádku a mají jí všechny.

Novinky a slevy emailem