Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

09.07.2018 MUNICE

Adam RučkaAdam Ručka

Dobrý den, chtěl bych koupit do pistolí Colt M1911 A1 Government, HG, s Hop, Tokyo Marui a H&K USP, HG, s Hop, Tokyo Marui jedno balení kuliček. Jaká váha kuliček se do těchto pistolí hodí nejvíce.

AirsoftGuns: Doporučené jsou BLS 0,25g.


08.07.2018 Doporučení

Adam RučkaAdam Ručka

Dobrý den, chtěl bych si od vás koupit zbraň a nevím co vybrat. Kterou pistoli od značky Tokyo Marui by jste mi doporučili? Hledám co nejvýkonnější. Radši bych větší a těší. Děkuji.

AirsoftGuns: Dobrou volbou je Colt M1911, z větších pak MK23 Socom. Výkon je však +/- podobný u všech manuálních pistolí od Tokyo Marui.


17.04.2018 Tlumiče

Dominik JežekDominik Ježek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nýbrž u zbraní Tokyo Marui se nedělá ,,místo" na tlumič ,kde tedy a jak mohu najít HG zbraně s touto možností a zároveň s kvalitou? Děkuji ;)

AirsoftGuns: Tlumič lze po zakoupení redukce našroubovat na manuální CZ 75D a SP-01 od ASG. Kvalitou jsou na tom ovšem tyto levnější pistole oproti TM hůř.


15.12.2017 Colt M1911A1, kov, Silver, Galaxy, A&K, G.13S

Jan AndrleJan Andrle

Dobrý den. Dnes mi dorazila zbraň (Colt M1911A1, kov, Silver, Galaxy, A&K, G.13S), obědnaná u vás a po rozdělání balíku a následné kontrole pistole jsem zjistil, že je nefunkční. Po vyjmutí zásobníku ze zbraně vypadly ze zásobníkové šachty kusy plastu, které jsou zřejmě důležité pro správný chod zbraně. Se zbraní jsem dále nemanipuloval a nyní se obracím na vás, s prosbou o vyřešení problému. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Celá situace nás samozřejmě mrzí. Všechny zbraně před odesláním kontrolujeme na kompletnost balení, vzhled i funkčnost. Dle objednávky bylo v zásilce větší množství zboží. Ostatní je v pořádku? Jak je na tom obal? S velkou pravděpodobností mohlo dojít k poškození vlivem přepravy, což by bylo třeba řešit co nejdříve se zvloleným přepravcem a sepsat protokol o poškození. Bohužel teď před svátky je mnohonásobně větší množství zásilek, přepravci tedy nabírají brigádníky a ne každý se k zásilce může chovat odpovídajícím způsobem. O těchto skutečnostech samozřejmě víme, takže se snažíme balit tak, aby se nic cestou nepoškodilo. Bohužel občas se i něco takového přihodí a je třeba co nejdříve řešit. Takhle na dálku bohužel nedokážeme stav pistole posoudit. Pro bližší konzultaci je možné zaslat foto na příslušný email. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.


01.11.2017 Beretta M92F, HG, s Hop, Tokyo Marui

Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková

Dobrý den, Zakoupila jsem u vás již výše zmíněnou Berettu, ale bohužel po naplnění zásobníku a "nabití" pomocí hlavně nestřílí. Je možné že jsem něco někde udělal špatně ? A nebo je prostě rozbitá ? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Máte dostatečně natažený závěr? Jaké kuličky používáte? Pistole před odesláním testujeme, takže doručujeme funkční zboží. Jak se nefunkce projevuje? Jde natáhnout a nevyletí kulička? Nebo ani nevystřelí zbraň na prázdno?


20.10.2017 Rozbitá zbraň

Petr RůžičkaPetr Růžička

Dobrý den, rád bych se zeptal,jaký by mohl být problém v mé zbrani, když při střelbě z ničeho nic začala vydávat hlasitější zvuky a kuličky létají na krátkou vzdálenost a nemají dostatečnou rychlost,sílu a občas ani nevystřelí. Zkoušel jsem to i s plně nabitými bateriemi. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Možností poškození je opravdu hodně. Bez rozdělání zbraně nebude oprava možná.

17.10.2017 Zbraň na ulici

Martin KaziMartin Kazi

Je dovoleno mít v ruce manuální zbraň na ulici?

AirsoftGuns: Jde o zbraň kategorie D, takže nemůže být viditelná na veřejnosti. Více viz zákon o zbraních a střelivu.


21.09.2017 AK předpažbí

Matěj SemeckýMatěj Semecký

Rád bych se zeptal jestli má AK74 a AK74u stejné předpažbí a jestli by se dalo dát předpažbí z AK74 na AK74u

AirsoftGuns: Zkrácené varianty SU a U mají i kratší/jiné předpažbí, než standardní dlouhé modely AK74 nebo AK105. Mnohdy se liší i tvar upnutí k tělu, takže zaměnitelnost nemusí být zaručená.


Novinky a slevy emailem