Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

02.11.2018 CZ 75D Compact - pojistka

David MoudrýDavid Moudrý

Hezký den, mám dotaz ohledně nedávno zakoupené manuální CZ 75D od ASG. Přišla mi ve středu, se vším všudy a hezky promazaná, vystřelil jsem z ní okolo sta kuliček bez problému. Avšak nedávno jsem začal zaznamenávat závadu pojistky, k níž předtím nedocházelo, při používání z levé ruky pojistka funguje a zbraň zajištěná nevystřelí, ale z pravé ano, konektor spouště sepne bicí ústrojí i přez zajištěnou pojistku a zbraň vystřelí. Někteří uživatelé hlásí podobný problém, zajímalo by mě jestli se jedná o konstrukční vadu, a nebo jestli je to chybou operace uživatele, popřípadě jestli se vyplatí zbraň poslat zpět pro servis. Mimo toto jsem s koupí spokojen. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: U tohoto levně provedeného kusu hodně záleží na stylu mačkání spouště. Je to technicky řešené tak, že pokud se spoušť při stisku vychýlí do strany, tak pojistka nefunguje a dojde k výstřelu (to si lze v zajištěném stavu otestovat, je tam cítit i odpor při stisku). Nejde tedy o vadu konkrétního kusu, ale o jejich vlastnost způsobenou technickou konstrukcí pojistky a táhla spouště. Obecně platí, že manuální pistoli není dobré mít dlouhodobě nataženou, ideální je natáhnout těsně před výstřelem. Pak prodloužíte životnost airsoftového modelu i zachování střeleckého výkonu.


05.10.2018 CZ 75D Compact

Pavol PastorekPavol Pastorek

Neviem ako nahodit na sputsti taku kovovu vecicku pri kohutiku. Neviem ako to tam pasuje .

AirsoftGuns: Třeba Vám pomůže s umístěním tento rozkres: http://actionsportgames.com/files/files/ecom/products/Exploded-drawings/15698_CZ75_Spring.pdf


18.09.2018 glock 17

Erik MrocErik Mroc

Zdravim mam asi 4rocny glock zn tokyo marui , problem je v tom ze prestal strielat, óyn v zasobniku drzi aj pri obziahnuti zbrane vojde gulicka do komory avsak zbran nevystreli spust ostane makka , dakujem za odpoved

AirsoftGuns: Na dálku přesnou příčinu bohužel těžko určíme. Dle popisku to vypadá, jak kdyby závěr nešel až dozadu, aby došlo k zachytnutí pístku. Nebo nefunguje záchyt pístu (nezvedá se). Je otázka, zda u 4 roky staré zbraně se to s ohledem na pořizovací cenu nové vyplatí řešit.


21.08.2018 Nepřesná

Jáchym ChynaJáchym Chyna

Dobrý den, zakoupil jsem si Berettu M92FS od ASG manuál. Po výstřelu 10m se kulička zvedne nahoru a na krabici píší že je tam seřiditelný hop-up ale nevím kde je. Jsem teprve začátečník. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Fixed na krabici znamená fixní/pevně nastavený od výroby. Pokud se kulička zvedá, použijte těžší gramáž střeliva.


23.07.2018 Colt M1911 RIS ABS WELL P361

David KopeckýDavid Kopecký

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli k této zbrani lze našroubovat nějaký tlumič bez přechodky

AirsoftGuns: K uvedenému modelu nejde tlumič ani s redukcí, ani bez ní.


09.07.2018 MUNICE

Adam RučkaAdam Ručka

Dobrý den, chtěl bych koupit do pistolí Colt M1911 A1 Government, HG, s Hop, Tokyo Marui a H&K USP, HG, s Hop, Tokyo Marui jedno balení kuliček. Jaká váha kuliček se do těchto pistolí hodí nejvíce.

AirsoftGuns: Doporučené jsou BLS 0,25g.


08.07.2018 Doporučení

Adam RučkaAdam Ručka

Dobrý den, chtěl bych si od vás koupit zbraň a nevím co vybrat. Kterou pistoli od značky Tokyo Marui by jste mi doporučili? Hledám co nejvýkonnější. Radši bych větší a těší. Děkuji.

AirsoftGuns: Dobrou volbou je Colt M1911, z větších pak MK23 Socom. Výkon je však +/- podobný u všech manuálních pistolí od Tokyo Marui.


17.04.2018 Tlumiče

Dominik JežekDominik Ježek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nýbrž u zbraní Tokyo Marui se nedělá ,,místo" na tlumič ,kde tedy a jak mohu najít HG zbraně s touto možností a zároveň s kvalitou? Děkuji ;)

AirsoftGuns: Tlumič lze po zakoupení redukce našroubovat na manuální CZ 75D a SP-01 od ASG. Kvalitou jsou na tom ovšem tyto levnější pistole oproti TM hůř.


Novinky a slevy emailem