Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

04.05.2017 Kompatibilní díly

Filip ZahradníkFilip Zahradník

Zdravím, mám dotaz vlastním airsoftovou zbraň SAG l96 a mám problém sehnat náhradní díly na tuto zbraň a zajímalo by mě jestli jsou nějaké jiné díly kompatibilní na tuhle zbraň než originální, konkrétně gumičku hop up na SAG l96 jsem na internetu nenašel. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Zbraní typu L96 a dílů na ně máme v nabídce spousta, ale značka SAG nám bohužel nic neříká. 


02.05.2017 Hlaveň

Jiří PraxJiří Prax

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je to s délkou hlavně. Koupil jsem u vás MB03 a rád bych koupil hlaveň ale nevím jak je to s délkou, s původním hopem jsem naměřil délku hlavně 510. Tak nvm která by pasovala na původní a na pdi hop. Měřil jsem čistě délku hlavně, nvm jestli se neměří jiný rozměr.

AirsoftGuns: Aktuálně můžeme nabídnout tuto variantu přesné hlavně. Ostatní hlavně jsou krátké nebo naopak moc dlouhé. U těch dlouhých by bylo nutné přesah zkrátit nebo schovat do tlumiče.


28.03.2017 rozbitá pistole

Adam PašekAdam Pašek

a mohli byste mi prosím poslat nějaký návod na tuto pistoli http://www.airsoftguns.cz/h-k-usp-tokyo-marui jak se dá rozebrat, nezdá se mi totiž že by bylo něco poškozené

AirsoftGuns: Žádný zpracovaný návod nemáme, ale můžete pohledat na internetu např. https://www.youtube.com/watch?v=h6dtvIDimf0


27.03.2017 rozbitá pistole

Adam PašekAdam Pašek

Dobrý den, moje manuální pistole mi spadla na zem a vršek vypadl. S kamarádem jsme součástky posbírali a složili dohromady. Ale ona se nedošoupává při natáhnutí a ani nestřílí, nevíte co by s ní mohlo být ? Děkuji

AirsoftGuns: Při pádu mohlo něco prasknout, nebo jste při kompletaci udělali něco špatně. Takhle na dálku bohužel nedokážeme přesně poradit.


13.03.2017 brokovnice

tomas srubektomas srubek

Mam vybranou brokovnici M4 Super 90, Shorty, Koer, K1203L je v budoucnu možna vymena nebo upgrad vnitřních optřebovanych dilu?

AirsoftGuns: Na brokovnice tohoto typu a ceny se nedělá upgrade ani se nedodávají náhradní díly. Doporučujeme zbraň nechat tak jak je od výrobce.


25.01.2017 ZM26

Lukáš SoukupLukáš Soukup
Dobrý den, Když svojí airsoftovou pistoli ZM26 natáhnu, tak se natáhne pouze do půlky a nenatáhne se úplně, takže nejde vystřelit. Je závada v pistole Velká a da se opravit? Předem děkuji

AirsoftGuns: Daný model pistole bohužel neznáme, takže ani na něj nebudeme mít pravděpodobně náhradní díly. Bez rozdělání nelze přesnou závadu ani poškození určit. Je dost možné, že uvnitř bude třeba jen zaseknutá kulička.

17.12.2016 Mauser

Jan MacákJan Macák
dobrý den chtěl bys se vás zeptat pokud nemáte nějaké rozbité díly nebo manuální pušky protože bych si chtěl po domácku sestavit Mausra kar.98 a mám díly od jedné ale jsou to díly na kterých není poznat z čeho jsou a jaká to je firma nebo tak něco tak bych náhodně zkoušel díly. Prostě aby byl mauser levný a tak těch 100m/s aby to mnělo děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Na pušku Mauser žádné náhradní díly bohužel neprodáváme.

04.12.2016 Marui Glock 17

Michal KlimekMichal Klimek
Dobrý den. Dá se objednat na Glock 17 manuál od Tokyo Marui Hop-up gumička? Nikde na internetu ji nemůžu najít. Všude pouze na plynovou verzi. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Originální gumičky TM máme pro servisní účely skladem (nejsou ve standardní nabídce Eshop). V případě zájmu lze gumičku přidat k Vaší další objednávce (cena 200Kč). Požadavek na nestandardní díl připište do poznámky v objednávce.

Novinky a slevy emailem