Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

19.08.2019 M 870 Long

Jan KaletusJan Kaletus

Dobrý den, pořídil jsem si http://www.airsoftguns.cz/m870-long-a-k-8870a a po krátke době používání se zaseklo natahovaní a vystřelit také nejde ,takže je ve stavu kdy nejde natáhnout ale nejde ani vystřelit ,tak prosím o radu co bych s tím mohl udělat aby zase fungovala jako dřív ,před tím než ij zašlu do servisu ,předem děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Takhle na dálku nedokážeme přesnou příčinu určit. Někdy jsou seklá táhla a jejich uzamykání, jindy vnitřek tzn. píst. Brokovnice jsou na správné natahování velice choulostivé a před výstřelem je nutné předpažbí vrátit až úplně do přední pozice.


17.08.2019 Rozbité natahování u odstřelovací pušky L96

Vendula TomanováVendula Tomanová

Dobrý den, prosím, potřebovala bych poradit. Mám airsoftovou odstřelovací pušku L96 značky Well. Při střelbě se se mi zničehonic nepovedlo natáhnout zbraň, nejsem si vědoma toho, že bych s tím něco provedla, aby k tomu byl důvod. Když to natahuji, jde to zlehka, není tam žádný odpor, jako když je zbraň už natažená a já bych se ji pokoušela natáhnout znovu. Když byly v zásobníku kuličky, pouze se vykutálely z hlavně. Nevíte, čím by to mohlo být? Kde může být problém? Díky.

AirsoftGuns: Podle popisovaného je puška natažená a nejde vystřelit. Není jen zajištěno? Pokud nepomůže, tak bude problém ve funkci záchytu, který je součástí spoušťového mechanismu. Takže pak doporučujeme odborný servis.


14.08.2019 Re: 1911

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Ahoj,to vypadá na ulomená záchyt pístu nebo spoušťovou páku. Pokud je to pistole za pár stovek,nemá cenu to řešit. Pokud je dražší,hodně štěstí při hledání náhradních dílů,co vím,na manuální pistole toho není mnoho k dostání,počítá se s nima jako s jednorázovkama.

12.08.2019 1911

Matyáš KačírekMatyáš Kačírek
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám 1911 a když nabiju tak kulička hned vyletí aniž bych zmáčknul spoušť. Nevím co s tím.

01.08.2019 M4 CQB-R, D-Boys, BY-039, BI-3981M

Marek LehečkaMarek Lehečka

Dobrý den, mám problém se střelbou. Když si překliknu na automat tak mi vystřelí jedná rána a pak je ticho i když to držím třeba 20sekund. A při střelbě jednotlivými ranami tak vystřelí jedna rána z deseti. (Akumulátor je plně nabitý)

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude problém s kontakty u spouště. Doporučujeme zbraň zaslat do servisu. Asi by bylo vhodné nechat instalovat MOS FET sadu.


28.05.2019 Manuál sniperka L96

Tomáš TakačTomáš Takač

Dobrý deň vedeli by ste my poradiť ohľadom mojej sniperky mam taky problém ze keď ju idem natiahnuť tak to ide naprázdno ako keby už bola natiahnuta ale kohútik je tiež stuhnuti

AirsoftGuns: Pokud jde lehko, tak je již natažená (pružina stlačená v pístu). Bude nutné rozdělat a zjistit problém ve spoušťovém mechanismu.


15.03.2019 cz 75D Compact

Kryštof KubátKryštof Kubát

Dobrý den, Stala se mi taková nepříjemná věc, že po natažení se závěr nevrátí do výchozí polohy. Zastaví se 10 mm před koncem. Prosím o radu jak to opravit. Děkuji.

AirsoftGuns: S velkou pravděpodobností bude zaseklá kulička pod závěrem z důvodu špatného dvojitého natažení. Pokud nejde vyklepat při nataženém závěru (bez zásobníku), tak bude nutné pistoli rozdělat.


21.02.2019 MB8A odstrelovacia puška

tomas takactomas takac

Dobrý deň chcem sa spýtať ohľadom problému s MB8A keď idem natiahnuť naťahuje to naprázdno ako keby už bola s pružina natiahnuta ale lebo som z nej vystrelil a až keď som znovu išiel natiahnuť tak to ide naprázdno.

AirsoftGuns: Bohužel takhle na dálku nedokážeme přesnou závadu určit a opravit. Doporučujeme pušku i se zásobníkem dodat do servisu na opravu a seřízení.


Novinky a slevy emailem