Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

28.05.2019 Manuál sniperka L96

Tomáš TakačTomáš Takač

Dobrý deň vedeli by ste my poradiť ohľadom mojej sniperky mam taky problém ze keď ju idem natiahnuť tak to ide naprázdno ako keby už bola natiahnuta ale kohútik je tiež stuhnuti

AirsoftGuns: Pokud jde lehko, tak je již natažená (pružina stlačená v pístu). Bude nutné rozdělat a zjistit problém ve spoušťovém mechanismu.


15.03.2019 cz 75D Compact

Kryštof KubátKryštof Kubát

Dobrý den, Stala se mi taková nepříjemná věc, že po natažení se závěr nevrátí do výchozí polohy. Zastaví se 10 mm před koncem. Prosím o radu jak to opravit. Děkuji.

AirsoftGuns: S velkou pravděpodobností bude zaseklá kulička pod závěrem z důvodu špatného dvojitého natažení. Pokud nejde vyklepat při nataženém závěru (bez zásobníku), tak bude nutné pistoli rozdělat.


21.02.2019 MB8A odstrelovacia puška

tomas takactomas takac

Dobrý deň chcem sa spýtať ohľadom problému s MB8A keď idem natiahnuť naťahuje to naprázdno ako keby už bola s pružina natiahnuta ale lebo som z nej vystrelil a až keď som znovu išiel natiahnuť tak to ide naprázdno.

AirsoftGuns: Bohužel takhle na dálku nedokážeme přesnou závadu určit a opravit. Doporučujeme pušku i se zásobníkem dodat do servisu na opravu a seřízení.


02.11.2018 CZ 75D Compact - pojistka

David MoudrýDavid Moudrý

Hezký den, mám dotaz ohledně nedávno zakoupené manuální CZ 75D od ASG. Přišla mi ve středu, se vším všudy a hezky promazaná, vystřelil jsem z ní okolo sta kuliček bez problému. Avšak nedávno jsem začal zaznamenávat závadu pojistky, k níž předtím nedocházelo, při používání z levé ruky pojistka funguje a zbraň zajištěná nevystřelí, ale z pravé ano, konektor spouště sepne bicí ústrojí i přez zajištěnou pojistku a zbraň vystřelí. Někteří uživatelé hlásí podobný problém, zajímalo by mě jestli se jedná o konstrukční vadu, a nebo jestli je to chybou operace uživatele, popřípadě jestli se vyplatí zbraň poslat zpět pro servis. Mimo toto jsem s koupí spokojen. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: U tohoto levně provedeného kusu hodně záleží na stylu mačkání spouště. Je to technicky řešené tak, že pokud se spoušť při stisku vychýlí do strany, tak pojistka nefunguje a dojde k výstřelu (to si lze v zajištěném stavu otestovat, je tam cítit i odpor při stisku). Nejde tedy o vadu konkrétního kusu, ale o jejich vlastnost způsobenou technickou konstrukcí pojistky a táhla spouště. Obecně platí, že manuální pistoli není dobré mít dlouhodobě nataženou, ideální je natáhnout těsně před výstřelem. Pak prodloužíte životnost airsoftového modelu i zachování střeleckého výkonu.


05.10.2018 CZ 75D Compact

Pavol PastorekPavol Pastorek

Neviem ako nahodit na sputsti taku kovovu vecicku pri kohutiku. Neviem ako to tam pasuje .

AirsoftGuns: Třeba Vám pomůže s umístěním tento rozkres: http://actionsportgames.com/files/files/ecom/products/Exploded-drawings/15698_CZ75_Spring.pdf


18.09.2018 glock 17

Erik MrocErik Mroc

Zdravim mam asi 4rocny glock zn tokyo marui , problem je v tom ze prestal strielat, óyn v zasobniku drzi aj pri obziahnuti zbrane vojde gulicka do komory avsak zbran nevystreli spust ostane makka , dakujem za odpoved

AirsoftGuns: Na dálku přesnou příčinu bohužel těžko určíme. Dle popisku to vypadá, jak kdyby závěr nešel až dozadu, aby došlo k zachytnutí pístku. Nebo nefunguje záchyt pístu (nezvedá se). Je otázka, zda u 4 roky staré zbraně se to s ohledem na pořizovací cenu nové vyplatí řešit.


21.08.2018 Nepřesná

Jáchym ChynaJáchym Chyna

Dobrý den, zakoupil jsem si Berettu M92FS od ASG manuál. Po výstřelu 10m se kulička zvedne nahoru a na krabici píší že je tam seřiditelný hop-up ale nevím kde je. Jsem teprve začátečník. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Fixed na krabici znamená fixní/pevně nastavený od výroby. Pokud se kulička zvedá, použijte těžší gramáž střeliva.


23.07.2018 Colt M1911 RIS ABS WELL P361

David KopeckýDavid Kopecký

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli k této zbrani lze našroubovat nějaký tlumič bez přechodky

AirsoftGuns: K uvedenému modelu nejde tlumič ani s redukcí, ani bez ní.


Novinky a slevy emailem