Manuální poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k manuálním airsoft zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

25.01.2017 ZM26

Lukáš SoukupLukáš Soukup
Dobrý den, Když svojí airsoftovou pistoli ZM26 natáhnu, tak se natáhne pouze do půlky a nenatáhne se úplně, takže nejde vystřelit. Je závada v pistole Velká a da se opravit? Předem děkuji

AirsoftGuns: Daný model pistole bohužel neznáme, takže ani na něj nebudeme mít pravděpodobně náhradní díly. Bez rozdělání nelze přesnou závadu ani poškození určit. Je dost možné, že uvnitř bude třeba jen zaseknutá kulička.

17.12.2016 Mauser

Jan MacákJan Macák
dobrý den chtěl bys se vás zeptat pokud nemáte nějaké rozbité díly nebo manuální pušky protože bych si chtěl po domácku sestavit Mausra kar.98 a mám díly od jedné ale jsou to díly na kterých není poznat z čeho jsou a jaká to je firma nebo tak něco tak bych náhodně zkoušel díly. Prostě aby byl mauser levný a tak těch 100m/s aby to mnělo děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Na pušku Mauser žádné náhradní díly bohužel neprodáváme.

04.12.2016 Marui Glock 17

Michal KlimekMichal Klimek
Dobrý den. Dá se objednat na Glock 17 manuál od Tokyo Marui Hop-up gumička? Nikde na internetu ji nemůžu najít. Všude pouze na plynovou verzi. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Originální gumičky TM máme pro servisní účely skladem (nejsou ve standardní nabídce Eshop). V případě zájmu lze gumičku přidat k Vaší další objednávce (cena 200Kč). Požadavek na nestandardní díl připište do poznámky v objednávce.

05.08.2016 Výběr krátkého manuálu

Petr PopelkaPetr Popelka
Dobrý den, Vybírám krátký manuál, chtěl jsem se zeptat, jaký by jste mi doporučili jako nejvýkonnější pistol z vaší nabídky (dostřel a přesnost) Děkuji za odpověď

AirsoftGuns:http://www.airsoftguns.cz/colt-m1911-a1-government-tokyo-marui a k tomu těžké kuličky BLS tzn 0,30g+

20.04.2016 Pružina

Radek ChudýRadek Chudý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká pružina je lepší jestli Pružina M190, Super Shooter, SHS nebo Pružina M190, SHS. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Určitě Super Shooter.

15.04.2016 custom VSR-10 cyma

Jiří MájJiří Máj
Zdravím u této pušky se mi objevil problém s propadáváním kuliček , občas puška nevystřelí někdy zas vystřelí dvě na jednou, pote propadávají zas kuličky do tlumiče a někdy natáhne vice kuliček. Na netu jsem se dočetl že by mělo stačit vyměnit Hop-up gumičku to jsem udělal a problém stále stejný. Měl bych poslat pušku k vám na servis nebo to můžu vyřešit nějak doma ? Diky za odpověď.

AirsoftGuns: Určitě bude nejlepší zaslat pušku na servis a kontrolu Vámi popsaných problémů. Problém nebude jen v hop-up gumičce.

04.04.2016 Co se to stalo ?

Jakub NosekJakub Nosek
www.airsoftguns.cz/l96-aws2-od-dvojnozka-optika-well-ma4402d Dobrá den nedávno jsem si koupil tuto odstřelovací pušku ale po 2 týdnech co jí mám přestala apsolutně střílet přesně přitom jsem s hop nic nedělal navíc jsem zjistil že nemůžu nastavovat puškohled nevíte co s tím ?

AirsoftGuns: Takhle na dálku bohužel přesnou příčinu nezjistíme, pokud chcete, zašlete pušku i s puškohledm do servisu.

28.03.2016 Colt M1911 A1 Government, HG, s Hop, Tokyo Marui

Jakub ZemanJakub Zeman
Dobrý den, chtěl bych si na pistoli dokoupit tlumič, ale nevím, jakou přechodku bych měl použít, můžete mi prosím poradit? Děkuju

AirsoftGuns: Pistole nemá závit, takže ani přechodka nepomůže. Instalace tlumiče není možná.

Novinky a slevy emailem