AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

19.03.2017 M249 nepodává

Adam OleckýAdam Olecký

Dobrý den, před půl rokem jsem si od vás koupil M249 od PJ - podle kolegů tedy vylepšené A&K. Se zbraní jsem měl závadu - praskl píst. Tu jsem opravil a nyní mám druhou -> přestal mi podávat zásobník (bubnový elektrický). Moje otázka zní, zda-li to může být způsovbeno vybitými bateriemi v zásobníku? Ve zbrani jsem v poslední době měnil hlaveň, nicméně hop komora zůstala stejná.

AirsoftGuns: Kulomet od značky PJ jste u nás rozhodně nekoupil, prodáváme pouze verze A&K. Pokud jsou baterie v zásobníku vybité, tak logicky podávat nemusí. Pokud zásobník tlačí, ale kuličky nestřílejí, může být problém v hop-up gumičce nebo zmiňované vnitřní hlavni. Jestli chcete, zašlete kulomet k nám do servisu a my problémy odstraníme. 


18.03.2017 Upgrade PPSH-41

Vojta KorduliakVojta Korduliak

Dobrý den, Koupil jsem si u vás PPSH-41 za 4,500Kč a chtěl bych upgradovat na 120ku pružinu. Stačil by mi na to tenhle mechabox? http://www.airsoftguns.cz/zesileny-7-mm-mechabox-v-2-d-boys Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Uvedený mechabox do zbraně nedáte, protože má jiný tvar. Při upgrade doporučujeme do zbraně instalovat MOS FET, dotěsnit vzduchotechniku a s ohledem na tužší pružinu i další zátěžové díly jako píst a třeba i kola (dle typu akumulátoru).


17.03.2017 M4 APS

Jakub HuberJakub Huber

Dobrý den chtěl jsem se zeptat vyměňoval jsem pružinu na své M4 a poté co jsem jí vyměnil začala zbraň mít divný zvuk, střílela po dvou kuličkách a na semi se jí zasekávala spoušť a někdy střílela auto nevíte co by s tím mohlo být ?

AirsoftGuns: To že se na SEMI zasekává spoušť bude pravděpodobně o přerušovači střelby a setrvačnosti kol na konkrétní konfiguraci. Divný zvuk může být následkem špatné kompletace nebo přespříliš silné pružiny na původní díly. Pokud chcete, zašlete zbraň k nám do servisu na kontrolu a seřízení. 


17.03.2017 upgrade M4

Michal JuřicaMichal Juřica

Dobrý den, vlastním M4 (PJ16 SR) Gearbox: v.2 již s upgrage na M150 a hodlám udělat zvýšení kadence,momentálně pruživám M150,rád bych zachoval M140 - M150 a chci poradit s výběrem převodu ozubených kol a dalšího vnitř vybavení,motorek jsem vybral : Dlouhý motor INFINITY U-30000, LS, HT, ASG,ale konečný vyběr bych nechal na vás,jde mi hlavně o kadenci a dostřel,ještě bych se chtěl zeptat jak je to s akumulátorem,baterii používám 9,6 v, ale na vybraném motorku se píše 30k ot./m pri 12V,takže jestly předělat i pojistku a silnější baterii,prosil bych o podrobný popis součástí,veškerý upgradě bych rád nakoupil u vás,na ceně moc nezáleží ale cca asi kolem 5000 Kč by bylo fajn.Děkuji

AirsoftGuns: Moterk je velice silný, ale né otáčkový. Proto do této konfigurace doporučujeme převodová kola SHS 16:1. Na motorek by bylo dobré dokoupit i SHS pastorek (kulatý). Co se týče elektroinstalce, tak doporučujeme sadu MOS FET (standard), kde je i vhodná pojistka.


04.03.2017 M14

jan Vedejjan Vedej

Dobrý den na této stránce jsem koupil elektrickou M14 a když chci vystřelit tak bud neviletí, letí maximálně 5 metrů nebo letí rovně když se vystřílím cca 50 kulí tak už to nedělá a létá skvěle ale když vychladne (10 minut) tak opět ,,blbne¨zkoušel jsem gramáž 0,25 0,23 0,28 a dělá to u všech zásobníků . Můžete mi poradit co by s tím mohlo být, zbran je stará 2 měsíce takže popřípadně záruka stále je.

AirsoftGuns: Problém bude pravděpodobně u Hop-Up gumičky. Pokud chcete, zašlete zbraň, zásobníky a vzorek kuliček k nám do servisu.


03.03.2017 G36K-2

Filip ŠafránekFilip Šafránek

dobrý den nedávno jsem si koupil od jednoho známého G36K-2 bohužel už od začátku jsem s ní měl problém když nabiji baterii dám jí do zbraně a chci střílet tak při zmáčknutí se tam pohne jaký si píst nejspíše ale nevystřelí a dokud se baterie ve zbrani nezahřeje tak nestřílí do té doby musím mačkat spoušť furt dokola dokud baterie není zahřátá nevíte prosím co s tím?? děkuji předem

AirsoftGuns: Pravděpodobně budou napálené/ojiskřené kontakty a bylo by dobré instalovat novou kabeláž + MOS FET spínání.


26.02.2017 Upgrade M4

Ivan BukajIvan Bukaj

Dobrý den měl by jsem na vás jeden dotaz vyplatí se Válec s integrovanou hlavou válce ? děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Vždy jde o konkrétní případ. Někdy je vhodnější, když je každý díl zvlášť. Lze to lépe usadit a výsledek na výkonu je stejný.


16.02.2017 Upgrade M14 EBR

Jiří MájJiří Máj

Dobry den koupil jsem si uvas M14 EBR , Cyma a chtel jsem se zeptat jestli je moznost udelat na tuto zbran upgrade na zhruba 150 m/s? Koukal jsem na upgrade ale nikde jsem nenasel plny upgrade set na tento typ zbrane. Dale bych chtel docilit co nejvetsi presnosti. Predem dekuji za odpoved.

AirsoftGuns: Celý upgrade set se na M14 EBR nedělá, takže je nutné poskládat z volně prodejných komponentů. Potřebné informace s nabídkou sestavy dílů jsme zaslali na Váš email.


Novinky a slevy emailem