AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

19.04.2018 vnější hlaveň m16a4 CM.009A4

Kryštof KydlíčekKryštof Kydlíček

Dobrý den mám dotaz zda hlaveň na této zbrani je z několika částí m4 hlavní nebo je to jedna stálá hlaveň bez přimontovaných dalších hlavní. děkuji za odpověd

AirsoftGuns: M16 má hlaveň v jednom kuse, není nastavovaná.


13.04.2018 AK-47 RIS, Cyma, CM.028-A

Daniel KorábDaniel Koráb

Zdravím, koupil jsem si od vás asi před rokem zbraň AK-47 RIS, Cyma, CM.028-A a jsem nespokojen s přesností. Kuličky letí doprava. Kolem 10-20 metrů kulička letí asi 1,5 metrů doprava. Je to Hup-upem nebo třeba hlavní? Možná i dostřel není úplně nejvyšší ale to bych zatím neřešil. Ale hlavně mi jde o to že musím mířit úplně jinde než se nachází nepřítel abych se nějak trefil.

AirsoftGuns: Rok stará zbraň-byla od zakoupení na nějaké údržbě? Je dost možné, že je v komoře nějaká nečistota nebo jednoduše opotřebená hop-up gumička (zdeformovaný hop hrbolek). Další možností je např. pootočená hlaveň v místě zámku po čištění hlavně vytěrákem. Pokud AK pošlete k nám na servis, tak vše dáme opět do pořádku.


08.04.2018 Zaseknutí kuliček v zásobníku SR92

Daniel KorábDaniel Koráb

Dobrý den, koupil jsem si zbraň SR92 Limited Sahara edition a bohužel zásobník nefunguje jak má. Kuličky se nabíjejí Zigzag (doleva a doprava) a po vystřelení cca 2 kuliček se kuličky seknou. Čím to můžu opravit, nějakým speciálním olejem? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Plynovky od SRC neprodáváme, takže na dálku těžko radit. Tato část se olejem nemaže, protože kuličky by pak zamastili hop up a vy by jste ztratil dostřel. Snad jen zkusit zda jezdec co tlačí kuličky nedrhne (samovolně bez kuliček), nebo zda v místě podávání není nějaký otřepek či nálisek od výroby. Předpokládáme sammozřejmě, že kuličky máte kvalitní.


04.04.2018 L85A1 od firmy Army

Maxim HruškaMaxim Hruška

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jak vyřešit problém s podáváním kuliček u zbraně L85A1. Používám tlačné zásobníky od firmy Cyma. Zbraň ale vystřelí kuličku zhruba každou třetí nebo čtvrtou ránu, ostatní jsou jen prázdné výstřely. Zbraň sem nijak neupgradoval. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Původní zásobník podává spolehlivě?  Pokud ano, zbraň by měla být v pořádku. Je dost možné, že zásobník značky Cyma má v jiném místě záchytové okénko a pak nemusí spodní část komory zásobník dostatečně otvírat (problém se zasunutím jistícího jazýčku). Toto je třeba zkontrolovat a pak náležitě upravit. 


31.03.2018 M4

Šimon ŠolcŠimon Šolc

Dobrý den, dnes jsem si šel zastřílet, včera zbraň střílela úplně normálně jak má, ale dneska to střílelo jen asi 10m. Je to zbraň M4 URX3 cm.516 CQB zakoupená ve vašem obchodě. Mám ji asi čtvrt roku.

AirsoftGuns: Pokud je výkon nižší, mohlo se uvnitř něco uvolnit. Neprováděl jste regulaci s hop-up? Nedošlo k přidušení? Pokud ano, zkuste ve výhozném okénku hop-up ubrat. Pokud se nic nezlepší, doporučujeme zbraň svěřit do servisu.


30.03.2018 Problém u M4 S-System D-Boys

Miroslav UrbanMiroslav Urban

Zdravím mám problém u zbraně M4 S-System D-Boys celokov asi po měsíci používání mi přestala střílet a vždy když zmáčknu spoušť tak jen chrčí, vydává zvuky jakoby nezapadali ozubeny kolečka a jen přeskakovali, nezkoušel sem to moc často abych ji nepokazil ještě víc, někdo mi radil abych jí zkusil vypodložkovat aby kolečka zapadli líp do sebe je možný že je to ten problém a vážně by to pomohlo? A kdybych to nechal opravit v servisu kolik by to stálo? Snad někdo poradí budu moc rád.

AirsoftGuns: Popisovanou závadou může být povolená výška motoru. Oprava je možná, více informací máte v emailu.


19.03.2018 MP5A5 J, Cyma, CM.041J UPGRADE

Jan VotrubaJan Votruba

A je i dobré upgradnou komplet vzduch,píst,18:1 kola a Hop-up gumičku. Po případě kolik by to u vás cca stálo i s prací. Díky

AirsoftGuns: Komplet vzduch je určitě fajn, z SHS komponentů je to investice cca 700 Kč. Kola nejsou úplně nutná, původní nějaký čas vydrží. Pokud chcete kvalitu a neřešíte finance, SHS kola 18:1/16:1 lze doporučit (cana 550 Kč). Celková cena je závislá na konečné sestavě dílů. Můžete se orientačně pohybovat v rozmezí 3-5 tis. Kč za díly a servis práci.


19.03.2018 Blikání u nabíječky

Kryštof VazačKryštof Vazač

Dobrý den, Můžete mi napsat co všechna blikání znamenají u Inteligentní nabíječky Li-Pol, Li-Fe, ASG. (http://www.airsoftguns.cz/inteligentni-li-pol-li-fe-nabijecka-asg) Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Blikání většinou signalizuje špatný/podbitý akumulátor.


Novinky a slevy emailem