AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

15.06.2019 M4A1 CQB E&C

Josef KarlíkJosef Karlík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné předělat kabeláž od baterky z pazby do predpazbi popř. Jak by to bylo časově a finančně náročné ve vašem servisu? Děkuji za odpoved

AirsoftGuns: Možné to je. Ideální by bylo do zbraně instalovat novou kabeláž + MOS FET. Výměna + instalace MOS FET je na cca 1,5 hod. Pokud se dělá i čištění a údržba mechaboxu, tak čas vzroste. Ceník a další informace ohledně servisu naleznete v liště úplně nahoře. Také je třeba promyslet, zda je v předpažbí dost místa pro uložení vhodného akumulátoru. Případně pořídit nový správně tvarovaný akumulátor s odpovídajícími parametry.


03.06.2019 Přestala mi fungovat zbraň AK-74M, ocel, Cyma, CM.040C

Filip SchwoiserFilip Schwoiser

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na to jestli by se nějak jednoduše dalo vyřešit to že mi zbraň nechce podávat kuličky. Při napojení na baterku a zmáčknutí spouště začne v rukojeti bzučet proud. To je vše co zbraň udělá. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

AirsoftGuns: Bohužel netušíme co si představit pod spojením bzučící proud. Pokud cuká motorek jako u vybité baterie, je zbraň seknutá a motorek se neotočí. Pokud bzučí jako vrtačka, bude pravděpodobně povolená výška motorku nebo se očesaly zuby. Nejlepší by bylo předat zbraň na servis někomu kdo se v tom vyzná a má případně náhradní díly.


16.05.2019 FN FAL zásobníky

Zdeněk GregovskýZdeněk Gregovský

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se někde dají sehnat tlačné zásobníky do FN FAL nebo zda jsou do této zbraně kompatibilní zásobníky jiných zbraní ( G3, M14 ). Děkuji

AirsoftGuns: Zásobníky jsou odlišné a bohužel je nejsme schopni nikde sehnat.


09.05.2019 Hop up - M4A1 CYMA

Marek MajdišMarek Majdiš

Dobrý den, u mé M4A1 se mi stalo něco s hop-up komorou, abych to přiblížil, tak když se snažím komoru otevřít ( prostě normálně z venku) tak to nejde, když jsem zbraň rozebral tak jsem zjistil že vedle komory je taková plastová pojistka s dvěma pružinkami, která má otevřít jakoby tu hop-up komoru z venku no a ta je právě poškozená takže, když chci poštelovat hop-up tak ho ani nemohu otevřít. Chtěl bych se tedy zeptat kolik by asi stála zde u vás oprava této závady? Děkuji.

AirsoftGuns: Nejjednodušší a nejefektivnější řešení je odstranit plastovou pojistku krytky výhozného okénka. Pak stačí otočit pružinku u okénka, které bude mít tendenci přitláčet/zavírat. Takto praktické a jednoduché řešení využívali již před lety značkový výrobci CA a TM.


05.05.2019 Re.:hop up guma + přítlačný váleček

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Ahoj,váleček je jako u všech variací AK v hop komoře pod stavěcím ramenem. Jestli ho nevidíš,nejspíš jsi ho vytratil při rozborce a musíš ho nahradit. Zpravidla postačí 3 mm kousek bužirky z 1 mm2 drátu nebo kup náhradní originální díl. Občas bývá součástí ovládacího ramene.

03.05.2019 hop up guma + přítlačný váleček

Stanislav BotekStanislav Botek
dobrý den, potřeboval bych poradit s přítlačným válečkem u CM.048, nemohu nikde najít, jak se do komory dává, dokázal by někdo poradit, díky

29.04.2019 zaseklá M4

Lukáš ČapounLukáš Čapoun

Čus, potřeboval bych poradit co dělat se zaseklou M4, po výstřelu se mi v ní zasekla kulička. Tu sem vyndal ale tryska je pořád zaseklá vepředu v komoře. Poraďte mi prosím co s tím :D

AirsoftGuns: Pokud se tryska při výstřelu nepohybuje, bude asi prasklé ramínko podavače. Pro zjištění přesné závady bude nutné rozdělat vnitřní mechabox airsoftové zbraně.


25.04.2019 G36 zasobniky na BREN

Michal GolisMichal Golis

Ahoj. Nedavno jsem si koupil elektriku BREN 805 A1 a mam problem najit/koupit tlacne zasobniky G36. Vyzkousel jsem koupit zasobniky od CYMA, ale zasobniky nepodavaly. Jak poznam ktery G36 zasobnik bude fungovat dobre? Existuje takovy? Diky M.G.

AirsoftGuns: Zásobníky Cyma rozfungovat jdou. Většinou je nutné upravit/zpilovat jistící jazýček, který drží kuličky v zásobníku. Protože podavač v zásobníkové šachtě ho nezasune a proto nejdou kuličky do zbraně.


Novinky a slevy emailem