AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

14.07.2017 Snow Wolf M3A1 Grease Gun

Milan ZrcekMilan Zrcek

Díky za zodpovězení předchozího dotazu k Snow Wolf M3A1 Grease Gun. Zbraň si u Vás pořídím, ale ještě jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte představu, jaký upgrade by eventuálně dával význam? Spíše něco základního. Snad hlaveň a gumičku? Nevím jaká je tam pružina. Sneslo by to i silnější? Díky.

AirsoftGuns: Upgrade základního rozsahu by byl teoreticky možný, Než jít formou vylepšení na silnější pružinu, tak by bylo vhodné instalovat např. kvalitnější píst, hop up gumičku, třeba i kola atd. Silnější pružinu s původními díly s ohledem na stávající akumulátor nedoporučujeme.


10.07.2017 Snow Wolf M3A1 Grease Gun

Milan ZrcekMilan Zrcek

Dobrý den, rád bych si pořídil M3A1 Grease Gun od S&T a snažím se zjistit, jestli tento ve Vaší nabídce je stejný, pouze rebrandovaný: http://www.airsoftguns.cz/m3a1-grease-gun-bez-blowback-snow-wolf-sw-m6-02 Vychází mi to že ano, ale pouze si nejsem jistý odpovídající barvou. Ten od S&T má zelenou barvu simulující parkerizaci, viz např. toto video: https://www.youtube.com/watch?v=0Vn3EGPgQ3A Na Vašich fotkách mi případá barva šedá. Nevíte jak je to s tím rebrandingem a barvou? Díky za odpověd.

AirsoftGuns: Pravděpodobně půjde o stejný typ zbraně, přeci jen výrobců tohoto specifického modelu není tolik. Co se týče barvy, naše fotky jsou do šediva. Reálná barva je rozhodně zelená (jako na videu).


01.07.2017 m4

jakub Pospíšiljakub Pospíšil

Dobry den nevite čím to muže byt když mi střilí dvě kule naraz děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Problém může být ve špatné hop-up gumičce, posunuté vnitřní hlavni nebo ve funkci trysky s ramínkem podavače. Pokud chcete problém odstranit, můžete se zbraní obrátit na náš servis.


30.06.2017 Problém s přepínáním střelby

Jakub ŘíhaJakub Říha

Dobrý den co mám dělat když mám zbraň přepnutou na semi-auto a stejně to střílí dávku...a na dávku taky dávku...předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude problém s funkcí přerušovače střelby, který v případě střelby (režim jednotlivě) el. rozpojuje obvod. Bez toho, aniž by se zbraň rozdělala se toto neopraví. Další možností je poloha páčky přepínače a funkce kulisy přepínače.


28.06.2017 pist do SR-25

René MuráňRené Muráň

Dobrý den, jaký píst doporučíte do mechaboxu do sr25 RA ver.1 SP-G-psg 150... jde mi hlavně o šírku pístu s vodícími kolejnickami... (čím širší tím lepší) děkuji za odpověd na moji komplikovanou otázku.

AirsoftGuns: Píst s SHS s CNC tělem je nejužší. Polykarbonáty od SHS na SR25 jsou na tom o pár desetin mm lépe, ale i tak je v RA mechu vůle. Bohužel netušíme proč RA mechy jsou v místě drážek pístu tak "široké".


28.06.2017 M4 SD

Aleš Málek-SMTAleš Málek-SMT

Koupil jsem si M4 SD (D-Boys) dal jsem nabít baterku.Potom jsem zmáčknul spoušť na semi a vylétly dvě kuličky co mám dělat?

AirsoftGuns: To je opravdu divné, protože veškeré zbraně před odesláním testujeme na správnost funkce. Dělá Vám to v režimu SEMI při každém výstřelu nebo jen občas? Na toto může mít vliv i typ akumulátoru (jeho nabití) a setrvačnost kol ve zbrani.


27.06.2017 Upgrade AK74u(cm.045a) cyma

Jiří HemzaJiří Hemza

Dobrý den. Plánuji kompletní upgrade svého AK a rád bych se zeptal jaké díly by jste mi doporučili. Chtěl bych dosáhnout výkonu kolem 460-500fps. Také jsem přemýšlel o prodloužení hlavně do tlumiče. Zajímalo by mně na kolik by to zhruba vyšlo a zda bych mohl poslat zbraň na sestavení k vám. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Potřebné informace naleznete v emailu.


23.06.2017 Baterka do MP5

Kristian SmrekKristian Smrek

Dobrý den, mám MP5 už asi 4 roky. Cca.3 roky som snu nehraval a teraz som znovu začal a chcem sa spítat ,že mam tam baterku 8,4V možem tam dat aj silnejšiu baterku napr:9,6V + som objednal baterku Li-pol 7,4V baterku dobre som spravil????

AirsoftGuns: Pokud zbraň dlouho ležela, doporučujeme její rozdělání a údržbu. Jestliže plánujete výkonnější akumulátory (což je i li-pol s napětím 7,4V), tak by pro zbraň bylo nejlepší nechat nainstalovat MOS FET spínací sadu, aby se zamezilo opalování spoušťových kontaktů.


Novinky a slevy emailem