AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

22.08.2019 M4 problém s podáváním

Matyáš VopatMatyáš Vopat

Dobrý den, moje M4 blbě podává. byla rozebrána na všechny díly, koupena nová tryska, vše dobře utěsněno. Jistý si nejsem v hopce, kterou jsem také kontroloval, ale nejsem si s ní 100% jistý. Zbraň nepodává vůbec, ale podává trochu jen když hodně namáčknu zásobník a držím ho. zkoušel jsem 5 dobře udržovaných zásobníku, z toho ani jeden neuspěl.

AirsoftGuns: Pravděpodobně se neotvírá jazýček na zásobníku. Pokud jste vyměnil či jinak usadil hop-up komoru, mohlo by to být tím. Pokud pomůže přitlačení zásobníku, upravuje se záchyt zásobníku nebo se nepatrně zbrousí právě jistící jazýček na ústí zásobníku.


18.08.2019 M4 upgrade

Štěpán VacekŠtěpán Vacek

Dobrý den mám m4 od specna arms (sa-v26) a dal jsem si do ní hlaveň 510mm a lepší hop up gumu a chtěl bych se zeptat jestli je třeba vyměnit válec z m4 za válec třeba z m16 protože ty jsou prý dělané na delší hlavně. Děkuji.

AirsoftGuns: Pokud má původní válec specny otvor, tak by ho bylo vhodné vyměnit za plný válec bez otvoru (typ M16).


15.08.2019 Re:M4a1

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Čau chlape,je to jednoduchý,pokud máš kvéra po upgrade,máš moc silnou aku,resp.nedostačující převod vůči síle pružiny,následek je vysoké proud v kabelech,pokud máš kvéra jakž takž "obyč" muže byt problem v přidřených kolech,motor tlačí víc než by měl nebo je krpa v kabelech samotných. Třeba origo kabely nesnesou bez přídavných elektronických zařízení(mosfetu) zátěže od výkonných baterek. Oproti tomu kabely bez příměsí můžou mít velký vnitřní odpor,žerou víc než předají motoru. Nebo taky muže byt špatně nastavená výška motoru,má to podobnej efekt jak přidřený kola. Řešení je zkontrolovat správné vypodložení kol,musí se volně otáčet(ale ne klechtat) při sešroubovaným mechu,zkontrolovat nastavení výšky motoru,případně instalovat do zbraně mosfet nebo spínací jednotku. Určitě uděláš dobře výměnou původních kabelů za nějaký nízkoodporový,ideálně s obsahem stříbra,pomuže taky vhodný motor místo původního,ideální volba je zátěžák SHS nebo ULTIMATE ASG. Ale jestli nevíš jak na to,svěř se servisu nebo se ptej na https://www.facebook.com/6Speci%C3%A1ln%C3%AD-Brig%C3%A1da-gener%C3%A1la-Moravce-701336199950673/?ref=profile_intro_card určo ti někdo napíše a poradí ;)

15.08.2019 M4a1

Tomáš BeránekTomáš Beránek

Čau chlapy, mám problém s mojí m4 a to takový že se mě šíleně přehřívaji kabely od mechaboxu k baterie čím to je?

AirsoftGuns: Takhle těžko říct. Jde o konkrétní zbraň, zda se již rozdělávala/upravovala, jaký akumulátor danou konfiguraci pohání. Jde o to, zda se hřály vodiče již dřev, nebo až teď od určité doby. Jistě to není normální a dobré, takže doporučujeme předat M4 i s baterií na kontrolu do servisu. Pokud jste laik, tak toho doma stejně moc nezmůžete.


01.08.2019 Re: Tomáš Pakosta

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Prosím,rádo se stalo ;)

31.07.2019 RE: Miroslav Šudoma

Tomáš PakostaTomáš Pakosta
Děkuji moc za vysvětlení zašel jsem na reklamaci a řekli my že to je upálenými plíšky ještě jednou děkuji za radu. (◑‿◐)٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

30.07.2019 Re: CYMA CM. 127 AEG

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Ahoj,něco utahovat podle návodu,,, mno zřejmě je tam uvedeno utahování hopu,resp.směr otáčení stavícího kolečka,pod pažbou se nic neutahuje,pistole pažbu nemá. Pouze rukojeť v níž je uložen mechabox a zásobník,jediné co lze dotáhnout jsou spojovací šroubky pod krytem(závěrem) a v botce rukojeti 2 šroubky co drží botku na místě. Jinak problém se spouští může být v zanesení kontaktů nečistotama,může pomoct prostříknutí sprejem KONTAKT 60,taky se občas stane,že kontaktní plíšky,které při střelbě propojuje spoušť mohou byt upáleny nebo mechanicky poškozeny. Odpovídá to popsanému,je to častý jev u dlouhých AEG,ale i u AEP,takže rozdělej pistoli a zkontroluj co je špatně. Ale POZOR!!!! Pokud nemáš zkušenosti s rozborkou pistolí AEP svěř se servisu,je to dosti odlišné od pušek AEG,ať si pistoli nezrušíš ;)

30.07.2019 CYMA CM. 127 AEG

Tomáš PakostaTomáš Pakosta

Mám airsoft pistoli cm. 127 elektrickou, když jsem z ní strilel poprvé spoušť byla ladná a lehce se střílelo teď musím hodně tlačit a to my rozhazuje míření v návodu bylo něco o tom že mám pod pazbou po delší střelbě něco utahovat prosím o pomoc.

AirsoftGuns: Jak napsal Miroslav Š. asi bude problém v napálených či zdeformovaných kontaktech u spouště. Na spodní straně pistolové pažbičky u AEP je červík na imbus pro nastavení výšky motoru, na ten raději nesahejte (ve Vašem případě by nic nevyřešil). Pro řešení Vámi popisované vlastnosti bude nutné pistoli rozdělat, takže doporučujeme odborný servis.


Novinky a slevy emailem