AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

19.04.2019 Re: M4 cm. 013

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Ahoj,opravdu to vypadá na chybu v pojistce,model cm.013 neznám osobně,ale obecně M4 má jen 2 možnosti kde lze pojistku najít,buďto v předpažbí blízko konektoru kam zapojuješ baterku nebo v pažbě na témže místě,nachází se v plastové dvoudílné krabičce,obvykle bývá válcová,skleněná s viditelným vláknem. Nu ještě mi napadá horší varianta,že se utřepal jeden (možná oba) kabely uvnitř mechaboxu,v tom případě navštiv servis,sám to nedělej,pokud nevíš jak na to. Ještě to muže byt vytažená dutinka v konektoru,zkus zatlačit na kabely dovnitř konektoru,jestli nepomuže,bohužel bude to nejspíš výše popsaným.

19.04.2019 M4 cm. 013

marek fišermarek fišer

Dobrý den, vlastním m4 od cymy (cm. 013), po druhém dnů vybalení se zbraň zasekla a vůbec nevím v čem. Baterií mám novou, kvalitní VB Power 9,6V 1600 Mah a kuličky kvalitní BLS takže tím to asi nebude. Napadlo mě že to bude v pojistce. Ale nevím kde ji zbraň má a jestli ji vůbec má. Vodiče v pažbičce jsem zkontroloval a vše v pořádku. Když mám zapojeno nabitou baterii a stisku spoušť prostě se nic nestane. Spoušť nedrhá, a opravdu nevív v čem to je.

AirsoftGuns: Problém s nefunkcí nás samozřejmě mrzí. Pojistka bude v trubici posuvné pažby. Další možné rady naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=pMplTSiyqDE Pokud nic nepomůže, bude nejlepší zaslat zbraň zpět k nám.


18.04.2019 Složení AGM MP40

Karel ZaoralekKarel Zaoralek

Dobrý den, vlastním zbraň AGM MP40 a jako nezkušený opravář jsem ji rozebral a neumím složit zpět. Mám rozpůlený mechabox a trošku se mi při snaze vrátit ho, povedlo ho trochu vysypat. Od té doby jsem to neřešil a zapomněl jsem, jak zbraň složit. Kolik by stálo složení zbraně zpět dohromady? Dále s touto zbraní problém s dostřelem. Dostrělí cca 25 m. Bylo mi řečeno že je to problém namazané hop gumičky, jenže MP40 komora nelze sundat. Byli byste schopni mi vyměnit gumičku Vy? Kolik by to stálo? Předem díky za odpověd

AirsoftGuns: Pokud nic zásadního/atypického nechybí tak údržba zbraně + seřízení bude stát cca 600-800 Kč. Gumička/komora je specifická a nemáme možnost jí nahradit. Odmaštění může pomoct, problém s nízkým dostřelem, může být i v netěsnosti, jde o to zbraň změřit na chronografu.


12.04.2019 M4 SD, KAC FF RAS

Matěj WágnerMatěj Wágner

Zdravím chtěl bych se zeptat kolik by stál full upgrade a jaké části by jste vyměnily.

AirsoftGuns: Díly cca 10 000 Kč, maximální upgrade sestavy naleznete na našem YouTube nebo inspirace i zde: http://www.airsoftguns.cz/upgrade-m15a4-spr-dily-shs


11.04.2019 M4

Jakub BuchlovskýJakub Buchlovský

Zdravím, mam problém s tím, že mi zbraň se zasunutým zásobníkem podává se strašně nízkou úsťovou rychlostí, ale když zásobník vytáhnu a nechám tam jen jednu kuličku v komoře tak to vystřelí s ideální úsťovkou. nevíte čím by to mohlo být? díky

AirsoftGuns: Dosedání trysky na lem hop-up gumičky? Pokud se vloží zásobník, tak se nezapřená komora posune dle ústí zásobníku a dojde k ufouknutí vzduchu mimo hlaveň.


04.04.2019 M4A1 RIS, TAN, Cyma, CM.007

Roman GinaRoman Gina

Zdravim mam tuto zbran v zakladu a chtel bych zvysit kadenci jak se to da udelat popripade jaka by byla cena ve vasem servisu

AirsoftGuns: Pro začátek stačí dokoupit vhodný silnější akumulátor. Pokud již tento máte, tak pak rychlejší motorek, jiný převod kol nebo použít slabší pružinu. Zbrani pomůže i nová kabeláž s MOS FET spínáním.


01.04.2019 Vypálené kabely

M BastlováM Bastlová

Dobrý den vlastním AK od známého staré cca 5 let a nedávno se mi stalo že ve zbraní začala hořet baterka (Nimh) a nejspíš mi vyhořely kontakty ve zbraní. Poradíte mi co s tím mám dělat či jaké díky vyměnit? Děkuji

AirsoftGuns: V první řadě bude nutné zbraň rozdělat a zjistit stav dílů. Po 5 letech může být solidní opotřebení i na dalších součástkách. Určitě bude vhodné instalovat novou kabeláž s MOS FET spínačem a pořídit nový akumulátor.


01.04.2019 Zbraň špatně podává

Tomáš PřibylTomáš Přibyl

Zbraň vystřelí zhruba každou čtvrtou kuličku ale když jsem rozebral zásobník tak byl v pohodě ale kuličky šly normálně do hop komory a ani to nemělo přidušený zvuk jen to znělo jako by nebyl natažený zásobník

AirsoftGuns: Máte možnost otestovat jiný zásobník? Máte zásobník natažený na maximum? Problém může být i v komoře nebo nabírací trysce s raménkem podavače. Takhle na dálku bohužel nedokážeme přesně určit.


Novinky a slevy emailem