AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

24.05.2017 Upgrade M249

Petr HouštěkPetr Houštěk

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte nějaké zkušenosti a případně doporučení jaké komponenty použít při upgradu M249 MKII (A&K). Jednalo by se o kompletní vzduchotechniku a ozubená kola. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Upgrade kulometů série M249 děláme poměrně často. Vnitřní díly jsou ve velké míře kompatibilní se zbraněmi typu M4/M16, což platí i o vzduchotechnice i kolech. Převod a kvalita kol se následně volí dle konfigurace dílů a míry celkového vylepšení.


16.05.2017 Zásobníky

Jan PeterJan Peter

Dobrý den, chci se zeptat zda-li je lepší z hlediska podávání kuliček točný nebo tlačný zásobník. Zbraň: Ak 47 cm.028B Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Spolehlivější a stabilnější je podle našich zkušeností točák. Dle praxe zvládá lépe i těžší gramáže.


15.05.2017 Ozubená kola

Dominik ŘíhaDominik Říha

Dobrý den, jakou funkci mají zátěžová kola oproti vysokorychlostním?

AirsoftGuns: Převod je více do pomala, tzn. zvládnou silnější pružinu se stejným motorem, než kola vysokorychlostní. Je to jako přehazovačka na kole nebo převodovka v autě. Jen to nelze uživatelsky měnit, takže při upgrade je třeba zvolit vhodnou kombinaci s ohledem na celkovou sestavu.


09.05.2017 Výdrž mechaboxu

Alexander NahodilAlexander Nahodil

Dobrý den mohu se zeptat jestli by mechabox v.2 zbraně AR15 od firmy specna Arms vybavený odolnými vnitřními díly jako jsou vysokozátěžová kola atd. vydržel pružinu M140 ?

AirsoftGuns: Pokud se udělají rádiusy a kvalitně zapře čelo mechaboxu o kovovou komoru, tak by to nějaký čas vydržet mohlo. Počítejte však s tím, že M140 je hraniční a časem původní mechabox praskne. Následně bude dobré nahradit tento starý za kvalitnější hliníkový vyráběný na CNC.


09.05.2017 Dotaz na píst a převodová kola

Alexander NahodilAlexander Nahodil

Dobrý den mohu se zeptat jaké množství zubů mám mít píst když mám kola s převodem 1:18 Děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne

AirsoftGuns: Použivají se klasické písty s počtem zubů 16-14. Jejich počet je závislý na AOE a kadenci airsoft zbraně.


06.05.2017 zásobník

Jan DomiterJan Domiter

dobrý den, rád bych se zeptal který midcap nebo lowcap zásobník do M4/M16 je u vás nejkvalitnější?

AirsoftGuns: Zásobníky od firmy Tokyo Marui.


02.05.2017 Mp5 hop up

Eduard ČernýEduard Černý

Chtěl bych se zeptat jakou gumicku by jste mi doporučili do mp5 od marui.

AirsoftGuns: Doporučujeme nitrilovou od PDI.


30.04.2017 Pružina

Dominik ŘíhaDominik Říha

Dobrý den, co vše musím dokoupit, když si budu kupovat pružinu M130, která by mi vydržela aspoň rok?

AirsoftGuns: To záleží na tom, do jaké zbraně jí chcete vložit, kolik kuliček za rok nastřílíte a v jakém stavu jsou současné díly ve zbrani.


Novinky a slevy emailem