AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

16.02.2019 Aug

Tomáš PřibylTomáš Přibyl

Dobrý den chtěl bych si koupit auga do cca. 4500kc ale nevím jaký výrobce je spolehlivý a aby ta zbraň taky vydržela nějaký ten menší upgrade.

AirsoftGuns: Do Vámi zvoleného rozpočtu lze pořídit AUG značky Snow Wolf. U této verze bude možný i budoucí upgrade.


14.02.2019 M4a1

Tomáš BeránekTomáš Beránek

Dobrý den, koupil jsem si new mechabox s pružinou m130 a mám v ní základní moturek co byl ve zbraní originál, baterií mám nipol 9,6V 1600mhA a zbraň dala jen jeden výstřel a nic víc jen cvaka že chce strelit ale nic víc. Čím to může být ať mohu objednat nato věci dekuji

AirsoftGuns: Parametr akumulátoru je na danou pružinu poměrně slabý. Jde i o reálnou tuhost pružiny a správnost uložení všech dílů v mechaboxu. Samozřejmě záleží i na převodovém poměru kol, ale asi bude nutný silnější motorek nebo vyzkoušet silnější akumulátor.


17.01.2019 Zvýšení životnosti AEP

Dominik VegrichtDominik Vegricht

Pěkný den, měl bych dotaz k GLOCK 18c od CYMY. Pořídil jsem si ji na doporučení a jsem s ní zatím celkem spokojen, tak bych se rád zeptal jaké díly vyměnit za kvalitnější pro prodloužení životnosti?

AirsoftGuns: U AEP zbraní je to těžké. Největší slabinou je akumulátor a pak spoušťové kontakty, stejnosměrný motorek,... Na AEP se jako na velké AEG běžně díly nedodávají, i když některé pro potřeby servisu máme. AEP Cyma se bere nejčastěji jako jednorázová záložní pistole, kde využití a počet ran nejsou tak vysoké. Pokud Vám AEP vyhovuje, doporučujeme šetřit na kvalitnější provedení od značky Tokyo Marui, které jako budoucí náhrada za Cymu nabídne lepší materiály, zpracování i požadovanou životnost.


07.01.2019 AEG zbraně

Jan LuděkJan Luděk

Dobrý den. Vyrábějí se i EBB zbraně, které je potřeba před střelbou natáhnout jako u ostré? Mám rád realistické repliky. Děkuji.

AirsoftGuns: Jako pro efekt táhlo závěru natáhnout můžete, ale není to funkční, takže to není ani nutné. Pro nácvik manipulace a realistické funkce jsou ideální GBB zbraně (tzn. funkční záchyt závěru, natažení a nabití do komory,...). 


03.01.2019 Vzduchotechnika

Jakub MašekJakub Mašek

Dobrý den, potřeboval bych poradit se vzduchotechnikou pro M4. Mam v ní pružinu M130. Chci si pořídit vzduchtechniku tak do 2000 ale nevím jakou značku zvolit. Chtěl bych, aby vzduchotechnika byla NBU a hlavně tichá. Děkuji

AirsoftGuns: Na M130 postačuje kvalitní vzduchotechnika běžného rozměru (prakticky podobný nárust za podstatně nižší investici, lepší dostupnost a kompatibilita jednotlivých komponentů). Kvalitní NBU má smysl od M150. Za ušetřené finance doporučujeme do zbraně  např. MOS FET, píst s kovovým zubem, kvalitní gumičku,...


02.01.2019 Tlumiče

Ernest Vít HatalaErnest Vít Hatala

Prosím o odkaz na přechodku a tlumič na http://www.airsoftguns.cz/m4-keymod-16-5-inch-black-cyma-cm-068d

AirsoftGuns: Přechodka není nutná. Tlumič libovolný z nabídky se závitem M14x1 (levý).


27.12.2018 Tlumič

Damian GašparekDamian Gašparek

Dobrý den... Když našroubuju tlumič na zbran a vystřelím tak kuličky létaj hnedka do prava když ho sundám a vystřelím tak zbran střílí normálně

AirsoftGuns: Pak kuličky škrtají o tlumič a tím mění trajek. Zkuste si zkontrolovat zda nemáte křivě našroubováno na závitu nebo redukci v hlavni.


23.12.2018 Re:zaseknuti

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravim jmenovče,jak se zasekla? Že se pár kuliček podalo,dál nešlo nic? No možnosti je šiška,smeti nebo otřepy v dráze kulí. Zkus vytěrákem zatlačit do šachty proti pružině jakobys nabíjel,muže se zádrh spravit. Jestli ne,je nutno zásobník rozdělat a vyčistit šachtu. Pokud neviš jak na to,skoč s tim do servisu,sice zásobníky stojí dneska pakatel diky chině,ale i tak,zničit si ho je blbý ;)

Novinky a slevy emailem