AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

16.02.2017 Upgrade M14 EBR

Jiří MájJiří Máj

Dobry den koupil jsem si uvas M14 EBR , Cyma a chtel jsem se zeptat jestli je moznost udelat na tuto zbran upgrade na zhruba 150 m/s? Koukal jsem na upgrade ale nikde jsem nenasel plny upgrade set na tento typ zbrane. Dale bych chtel docilit co nejvetsi presnosti. Predem dekuji za odpoved.

AirsoftGuns: Celý upgrade set se na M14 EBR nedělá, takže je nutné poskládat z volně prodejných komponentů. Potřebné informace s nabídkou sestavy dílů jsme zaslali na Váš email.


11.02.2017 SVD

Martin ŠkolařMartin Školař

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bych dokázal hrát s SVD DRAGUNOVEM AEG je mi 14 a mám zhruba 164 cm nechci si koupit něco co by mi nevyhovovalo...Prosím o radu moc děkuji

AirsoftGuns: Toto musíte posoudit sám, berte prosím v úvahu, že puška SVD je přes metr dlouhá a jde o to jak se Vám s ní bude manipulovat. Ideální by bylo si pušku od někoho půjčit a vyzkoušet.


06.02.2017 Ares Amoeba AM-009

David PreislerDavid Preisler
Dobrý den, Chci se zeptat zda byste mi mohli doporučit ramínko podavače pro Amoeba AM-009. Základní, které prasklo, jsem vyměnil za ramínko verze II. ale tryska se nyní po výstřelu nevysune. Zůstane v zatažené poloze. Prosím o radu Moc děkuji

AirsoftGuns: Máte správně nasazenou pružinku na ramínku? Pohybuje se ramínko hladce v drážkách mechaboxu? Pokud je moc široké, je potřeba ho sbrousit. Pokud úprava nepomůže, můžete zaslat zbraň k nám do servisu.

28.01.2017 dotaz

Pavel ZapletalPavel Zapletal
dobrý den nedávno mi došla zbraň M92 Beretta od firmy Cyma cm.126 když jsem zbraň obdržel dal jsem akumulátor na 2 hodiny na nabíječku pak jsem ho dal do zbraně a ta normálně fungovala pak když jsem ho chtěl vyndat zasekl se tak jsem na odstranění použil nůž a poškodil jsem povrch akumulátoru udělal jsem do něj malou díru ale vnitřek by neměl být poškozen pak jsem akumulátor dal na nabíječku na 5 hodin a když jsem ho znovu dal do zbraně tak mi nefungovala chci se zeptat nevíte o jaký problém jde jestli je to akumulátorem nebo čím? děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Na dálku přesnou závadu těžko určíme. Může být špatný kontakt mezi zbraní a akumulátorem, z toho jak jste ho páčil nožem, nebo je akumulátor přebitý po nabíjení po dobu 5 hodin (což je hodně a špatně viz návod k použití). Pokud chcete, pošlete vše zpět k nám na kontrolu a případnou opravu.

19.01.2017 Pravidelný servis zbraně

Šimon MachalíčekŠimon Machalíček
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to u Vás funguje s pravidelným servisem zbraně. Můj známý k Vám poslal zbraň na reklamaci. Řekli jste mu, že reklamaci neuznáte, jelikož neposlal zbraň do 6 měsíců k pravidelném servisu. Mě se čas k pravidelném servisu krátí a chtěl bych se zeptat, zda se tento pravidelný servis platí a kolik času to zabere. Děkuji za odpověd. S pozdravem Šimon Machalíček

AirsoftGuns: Servis se platí dle rozsahu úkonu. Ty záleží na stavu Vaší zbraně. Většinou je to práce na cca 2 hodiny -> cca 500 Kč. Více o servisu a o jeho intervalu naleznete v CZ návodu k použití airsoft zbraně.

19.01.2017 Doporučení

Tomáš SeidlTomáš Seidl
Dobrý den, chci se zeptat jestli je na začátek lepší začít s dlouhou el. zbraní nebo s krátkou el. pistolí, děkuji Seidl.

AirsoftGuns: Dlouhá el. zbraň nabízí lepší užitou hodnotu.

10.01.2017 Záchyt zásobníku

Martina ŠpindlerováMartina Špindlerová
Dobrý den,nevíte kde bych sehnala záchyt zásobníku pro Scara-Heavy ? Nebo zda není kompatibilní s jiným záchytem.Děkuji

AirsoftGuns: To bohužel netušíme.

28.12.2016 Mířidla

Roman KelnerRoman Kelner
Dobrý den, vlastím m15carbine od CA kupovanou zde u vás a měl bych dotaz. Jaké přední mířidla se dají na zbraň dát. Originální se mi zlomilo a snažím se ho nahradit. Zkoušel jsem už například jedny od AimTopu, ale ty neseděly. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na tyto modely běžně instalujeme sklopná mířidla Dboys nebo Cyma. Pokud jde o jiného výrobce, jsou běžné nepatrné úpravy pro správnou fixaci.

Novinky a slevy emailem