AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

06.02.2020 mp5 h&k

Kateřina PastorkováKateřina Pastorková

Zdravím, koupil jsem si mp5 a po jedné akci přestala střílet, poupravil jsem přítlak motorku ale stále se mi to nezdá, zbraň po výstřelu jakoby tahala zpátky, nebo nevím jak ten zvuj popsat je to jakoby se pružina natahovala nebo nevím, nevíte co by to mohlo být?

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude problém s funkcí západky zpětného chodu. Může být celá odštípnutá nebo jen prasklá její pružinka. Určitě bude nutné rozdělat mechabox a celý vnitřek zkontrolovat. Pokud chcete, zašlete MP5 k nám do servisu a vše dáme zase do pořádku.


04.02.2020 Re:upgrade zbrane

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,Vaše PJ zbraň je typická čína,takže na udanou pružinu určitě duralový mech,originál nevydrží,kola 100:200,vzduch shs,ramínko,rotační vodič,poku již ve zbrani není. A jak napsali kolefivé z AsGuns Mosfet spínání.

30.01.2020 upgrade zbrane

štěpán Jablončíkštěpán Jablončík

Ahoj chtel bych se zeptat ohledne upgradu na moji zbran, vlastnim CM.068B [P&J] a chtel bych do ni dat tyto veci : Pružina SP 140 [Guarder], Akumulátor Li-Po 1100mAh 11,1V 20C SF [IPower], Motorek dlouhý Extreme Hi-Torque [Castellan], bude to fungovat nebo bych mel zvolit neco jineho?

AirsoftGuns: Zbraně značky PJ neprodáváme, takže netušíme jak kvalitní díly jsou v konkrétní zbrani. SP140 je již dost silná pružina, takže počítejte s velkým zatížením na čelo mechaboxu. Určitě je třeba vyměnit kabeláž za spínání MOS FET. Také záleží na stáří a opotřebení zbraně. Pokud chcete zbraň adekvátně vylepšit, zašlete ji k nám do servisu. Po rozdělání Vám náš technik zavolá s doporučením vhodných dílů.


26.01.2020 Re: Thompson 1928 nestřílí

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,bez bližšího prozkoumání nelze přesně říct co zbrani chybí,určitě se s ní stavte v prodejně kde jste ji kupoval,prodejce musí zajistit opravu. Sám můžete jak jste psal vy,vyměnit aku,pojistku a ještě zkontrolovat kabely,zda nejsou někde přerušeny,třeba v konektoru bývají občas povysunuty,zvláště pak je-li zbraň osazena konektory Tamia,jeden drátek se povysune a zbraň je mimo provoz. Nebo zkontrolovat usazení konektorů motoru,jestli víte jak se k němu dostat.Ostatní musí být v režii odborníka,samodoma se zbraň snadno zničí.

25.01.2020 Thompson 1928 nestřílí

Zdeněk LibraZdeněk Libra

Dobrý den Byl jsme na 4 akci s novou zbraní thopson 1928 od cymy cena 4000 a něco No a při akci přestala zbran střílet jak pri semy tak auto při zamcknuti spouště to nedělá nic skousel jsem dát jínou baterií a nic Nedělá i pojistka je v pořádku V mechaboxz a ani motoru se nehrabu tak bych rád věděl co teď stim Děkuji Libra

AirsoftGuns: Ještě je možné zkontrolovat konektory v domečku co je v pažbě a na akumulátoru. Jestli nejsou povysunuté a zda je tedy kontakt. Pojistku je dobré propípnout multimetrem, i když vypadá vzhledově OK. Dobré je i zkontrolovat plechy u pojistky. Pokud je zbraň úplně mrtvá (nedělá zvuk), bude to závada na elektroinstalaci. Pokud je slyšet slabé škubání motorku, je mechabox zaseknutý. Tak jako tak toho bez většího rozdělání více doma neuděláte a bude asi nejlepší samopal poslat do servisu.


22.01.2020 Airsoft

Jozef LíznarJozef Líznar

Dobrý den, po dvou letech jsem se rozhodl skládat Mechabox ale stal se mi problém a to je ten že se mi rozdělal celý mikrospínače pro M4 V2 a nevím jak to složit mohl bych poprosit o fotku ?? Jak vypadá mikrospínače ze vnitř předem děkuji. pepan389@gmail.com

AirsoftGuns: Dobrý den, bohužel netušíme co máte za konkrétní zbraň a od jakého výrobce. Vetšinou jsou u spouště obyčejné kontakty (plechy+jezdec/člunek). Pokud máte mikrospínač, tak asi půjde již o něco novějšího třeba i se zabudovaným MOS FETem. Pokud si nevíte rady, zkuste pohledat návod na internetu přímo pro Vaší zbraň. V opačném případě se obraťte na někoho kdo si s tím poradí, nebo zašlete rovnou k nám do servisu na opravu/složení.


17.01.2020 Záchyt zásobníku M4

Jiří JanoušekJiří Janoušek

Dobrý den, včera jsem měnil hop up komoru za kovovou a když jsem vše složil zpět objevil se problém se záchytem zásobníku, po složení se tlačítko nevrací zpět, musím ho zatlačit zpět na druhé straně. Záchyt je složený správně vč. pruzinky. Puška je stařičká M4 od warrior. Předem děkuji za případné odpovědi.

AirsoftGuns: Pokud to je tak, tak jste to špatně složil. Záchyt vyšroubujte a zkontrolujte usazení tlačné pružinky.


06.01.2020 Re: Miroslav Šudoma

Vít BaxaVít Baxa
Děkuji, vyzkoušel jsem to a povedlo se. Na poprvé mi pružina vyházela všechny kuličky do vzduchu, na druhý pokus už se povedlo. P.S. mám v plánu si koupit i jeden mid-cap zásobník, abych si zvykl na oboje.

Novinky a slevy emailem