AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

01.10.2019 Re : zaseknuti kuličky

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Pouhé uvolnění hopu nic neřeší. Zřejmě máte již hop na minimálním - výchozím-bodě. Opravdu bude nutné demontovat hlaveň spolu s komorou a prošťouchnout ji,právě k tomu se hop povoluje uplně na "nulu" aby se předešlo poškození gumky. Nebo jak jsem psal,kusem izolovanýho drátu zkusit protlačit kuličku skrz komoru ústím hlavně i bez rozebrání zbraně. nic jinýho se dělat nedá

01.10.2019 zaseknuti kuličky

Vladimír HorákVladimír Horák
Děkuji za odpověď. Vyzkoušel sem jenom uvolnit hop up a nejde to nevím proč.

01.10.2019 Re: Zaseknuti kuličky

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma

Zdravim,pokud je kulička seklá v hlavni či komoře,je nutné demontovat hlaveň s komorou a kuličku odstranit,poté zbraň opět složit. Může k tomu posloužit kus izolovaného drátu,pokud tedy vytěrák není. Jestliže nevíte jak na to,svěřte se servisu ASGuns nebo napište na -------@seznam.cz sám raději nic nedělejte,bez vědomostí se zbraň snadno zničí.


30.09.2019 Zaseknuti kuličky

Vladimír HorákVladimír Horák

Dobrý den, zasekla se mi kulička a nejde mi dát pryč hop up a nemám vyterak hlavně. Poradíte mi jak ji mám dát pryč a nebo kolik by stála oprava

AirsoftGuns: Bohužel nepíšete jakou máte zbraň. Kulička se v komoře zasekne v případě nečistoty, nekvalitní kuličky nebo při poškození hop-up gumičky. Mnohdy se při zádusu ohrne lem gumičky a tím se celá natrhne nebo přestřihne. Jak je uvedeno výše, nejlepší je zbraň rozdělat, komoru demontovat a většinou je pak nutná nová hop-up gumka. Hlavně se zbraní dál nestřílejte, situace se sama nezlepší, ba naopak je riziko poškození pístu nebo zubů na převodových kolech.


24.09.2019 Re: FN Scar 2 kuličky

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,muže byt poškozená hop gumka - ustřihlý lem. Často se to stává použitím nekvalitních kuliček i třeba bio kvality kde materiálem je papírová vláknina - celuloza. Ty se vlivem prostředí roztahují a pak dochází k uvíznutí v hlavni. Běžná věc je použití šišek alá tržnice,tam taky hrozí likvidace gumky,řeším to denně. Nu a potom,jestliže je hop v pořádku,je na řadě tryska,potažmo problém v mechaboxu. Doporučuju dodat do servisu prodejce,pokud je zbraň stále ještě v záruce

23.09.2019 FN Scar 2 kuličky

Jakub TolmanJakub Tolman

Dobrý den, koupil jsem si u vás FN SCAR se vším příslušenstvím a používám 0,25g kuličky BLS. se zbraní mám problém, že mi vystřeluje 2 kuličky. Skoro každý 5-10 výstřel je dvojitý. Přenastavení Hop-upu nepomáhá ba naopak je to ještě častější. Co to může udělat se zbraní? Zde píšou, že to může vést ke zničení vnitřních dílů. Kvůli tomuto problému se mi kuličky zasekávali v hlavní a při užití tlumiče ani občas nevyletěli ven a zůstali v něm jak měli pozměněnou trajektorii letu.

AirsoftGuns: Pokud se kuličky hromadí v komoře, může se kulička zadusit o hop-up gumičku a při další střelbě se např. očešou zuby na pístu nebo převodových kolech. Pokud se zasekávají v hlavni, doporučujeme vyčistit hlaveň nebo zkontrolovat čistotu používaných kuliček. Mnohdy se stává, že lidé při nabíjení na kuličkách zanechají kousky trávy, listy, jehličí, kůru/dřevo, hlínu atd. to pak způsobí celkovou nefunkci zbraně. Se zbrani v tomto stavu dál rozhodně nestřílejte, samo se to nezlepší. Pokud nepomůže vyčištění hlavně a kontrola kuliček, doporučujeme zaslat do servisu na kontrolu vnitřku a celkové funkce.


17.09.2019 Re: zbraň nestříli jak má

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma

Zdravím,co popisujete je zřejmě chybička v hop gumce. Je třeba demontovat hlaveň spolu s komorou,poté rozebrat komoru a zkontrolovat gumku zda není prasklá nebo ustřižený lem. Pokud je vše ok,další věcí může být problém ve vzduchotechnice. Tam je nutno demontovat mechabox,ale jak píšete,nemáte zkušenosti,tak bude lepší servis nebo https://www.facebook.com/6Speci%C3%A1ln%C3%AD-Brig%C3%A1da-gener%C3%A1la-Moravce-701336199950673/ Ještě doplněk - pokud je zbraň stále v záruce,není co řešit - servis prodejce.


17.09.2019 zbraň nestříli jak má

Jakub DufekJakub Dufek

Dobrý den, koupil jsem si tady zbraň FN scar H od D-Boys. Měl jsem ji na jedné airsoftové akci a vystřílel cca 200 kuliček a zbraň začala ,,blbnout´´. Občas střelí dobře a jindy vydá podivný zvuk (špatně se popisuje. Jako by někde něco špatně narazilo) a kulička uletí asi metr a půl. Navíc se mi zdá že kuličky se často zasekávají. Po dostřílení často jedna vypadne z hlavně. Hop-up jsem zkoušel povolit ale nepomohlo to, a zásobníkem to také není. Zbraň jsem rozebral(jen v mezích jak se to píše v manuálu) a nevšiml jsem si ničeho co by bylo nějak špatně. Samozřejmě se v tom vůbec nevyznám takž je hodně pravděpodobné že jsem si toho jen nevšiml. Předem moc děkuji za odpověď, Dufek.

AirsoftGuns: Pokud jsou čisté a kvalitní kuličky, tak bude asi problém v místě hop-up gumičky/komory. Bude nutné rozdělat a zkontrolovat. Pokud chcete, zašlete zbraň k nám a my jí opravíme.

Novinky a slevy emailem