AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

12.10.2018 Otázka

P SlvP Slv

Dobrý den, chtěl bych se vás na něco zeptat. Mám airsoftovou AEG pistoli Colt M1911 od značky Cyma achtěl bych se zeptat jestli bych mohl koupit nový závěr, protože ten aktuální postrádá ris lištu, bohužel i možnost pro updgrade a namontování ris lišty. Předem děkuji.

AirsoftGuns: Pokud víme, na tento model se RIS závěr nevyrábí a ani nemáme žádné vhodné upgrade díly.


22.09.2018 Dotaz ohledně tlumičů

Petr HlavatýPetr Hlavatý

Mohou tlumiče snižovat rychlost kuličky, razanci kuličky nebo i dostřel kuličky ? Je možné, že s tlumičem to bolí více než bez tlumiče ? (Mluvím o AEG)

AirsoftGuns: Správně nasazený tlumič nic z výše uvedeného neovlivňuje.


17.09.2018 Výběr zbraně

Marek BudzinskiMarek Budzinski

Dobrý den, hledám doubrou AEG zbraň se snadnou údržbou, ideálně s blowback, nebo bullpup pod 5000,- Snažím se najít nějakou netradiční a zatím se mi zalíbila ppsh.41 s plastovou pažbou od snow wolf, nebo aug, taktéž od snow wolf. Máte nějaký lepší tip? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Blowback je možná hezký, ale celkem nepraktický. Celkově je pak větší spotřeba baterie a nápor na vnitřní díly. PPSH s ohledem na svůj specifický vzhled obsahuje atypické díly. Pokud chcete zbraň více na střílení a méně na koukání, tak AUG bude z těchto dvou lepší volbou.


08.09.2018 FN SCAR, TAN, D-Boys, BY-803T, SC-01T

Pavel MusilPavel Musil

Mám zbraň Scar-L od D-Boy. Potřebuji koupit nový motorek, našel jsem Dlouhý motor Ultimate, BOOST 30K, LS, HT, ASG, zajímalo by mě jestli by ke zbrani seděl a jestli by zbytek zbraně také utáhl třeba m150 pružinu a jestli je potřeba ještě něco jiného dokoupit ?

AirsoftGuns: Motorek je použitelný, ostatní díly nejsou na silnější pružinu vhodné resp. jí nezvládnou.


31.08.2018 cm515

jan trojanjan trojan

dobrý den koupil jsem si tuto zbran a kdys jsem po nabiti baterky chtel vystrelit tak to divne zachrcelo a chrci to pokazde kdys chci vystrelit. a kdys jsem sundal ten plastovy kryt a vystrelil tak jsem zjistil ze je problem v mechaci.

AirsoftGuns: To je opravdu divné. Na expedici se všechny zbraně testují, aby byla jistota, že prodáváme funkční zboží. Asi bude nejlepší, pokud zbraň zašlete zpět k nám na kontrolu a odstranění problému nefunkce.


29.08.2018 FN SCAR, TAN, D-Boys, BY-803T, SC-01T

Pavel MusilPavel Musil

Dobrý den, před cca půl rokem jsem zakoupil tuto zbraň. Byl jsem na víkdendové akci a zbraň začala ''bzučet''. Zkoušeli jsme zkontrolovat motorek, upravit ''tlak'' na motorek skrz šroub apd. Zkusili jsme lechce ''zmáčknout'' konektor mezi zbraní a motorkem aby nevypadával, zbraň střílí, když jsme motorek měli zapojený venku zjistili jsme že motorek jiskří a lechce čmoudí, takže je stále něco špatně, jen by mě zajímalo jak by oprava probýhala a zda by pomohl i upgrade, četl jsem ceník a služby servisu, ale stejně bych to rád slyšet trochu polopatě. Předem děkuji.

AirsoftGuns: Podle prvotního popisu závady to opravdu vypadalo na povolenou výšku motoru. Pokud její nastavení nepomohlo, problém bude někde jinde. To že motorek jiskří v místě uhlíků a komutátoru rotoru je běžný jev, při přeskakování el. proudu. Přesnou závadu a cenu opravy na dálku těžko určíme. Pro bližší upřesnění problému by bylo nutné zbraň dodat k nám a technik by Vám po rozdělání zavolal. Více informací v záložce SERVIS. 


26.08.2018 CM.507

Václav TvardekVáclav Tvardek

Dobrý den, kupuji si zbraň cm.507. Jelikož je zbraň od cymy chtěl bych vyměnit slabší díly za lehce lepší. Mohli by jste mi říct jaké díly by to měly být, nahradní díly bych chtěl z většiny od firmy SHS. Děkuji

AirsoftGuns: Jsou použitelné všechny díly od SHS určené pro M4/M16 nebo mechabox ver. 2, které naleznete v nabídce. Do plastové verze M4 se upgrade lepšímy díly většinou nevyplatí.


22.08.2018 Zasekla hop-up komora

Omar NovotnýOmar Novotný

No, mam takovej hezkej problem. Dosla mi M4. No a po 10 minutach se mi zasekly dvirka od hop-up komory stejne jako natahovac tech blbejch dveri te komory. Ten natahovac je v mezipoloze a ty dvere proste jsou neotviratelne....................................... Nevite co s tim prosim? http://www.airsoftguns.cz/m4-carbine-moe-magpul-pts-black-a-k

AirsoftGuns: Pokud se dvířka zavřou a táhlo závěru není v přední pozici, stane se to co Vám. Dvířka lze uprostřed otevřít/s citem vypáčit např. malým šroubováčkem nebo tenkým nožíkem/lamelákem.


Novinky a slevy emailem