AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

19.01.2017 Pravidelný servis zbraně

Šimon MachalíčekŠimon Machalíček
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to u Vás funguje s pravidelným servisem zbraně. Můj známý k Vám poslal zbraň na reklamaci. Řekli jste mu, že reklamaci neuznáte, jelikož neposlal zbraň do 6 měsíců k pravidelném servisu. Mě se čas k pravidelném servisu krátí a chtěl bych se zeptat, zda se tento pravidelný servis platí a kolik času to zabere. Děkuji za odpověd. S pozdravem Šimon Machalíček

AirsoftGuns: Servis se platí dle rozsahu úkonu. Ty záleží na stavu Vaší zbraně. Většinou je to práce na cca 2 hodiny -> cca 500 Kč. Více o servisu a o jeho intervalu naleznete v CZ návodu k použití airsoft zbraně.

19.01.2017 Doporučení

Tomáš SeidlTomáš Seidl
Dobrý den, chci se zeptat jestli je na začátek lepší začít s dlouhou el. zbraní nebo s krátkou el. pistolí, děkuji Seidl.

AirsoftGuns: Dlouhá el. zbraň nabízí lepší užitou hodnotu.

10.01.2017 Záchyt zásobníku

Martina ŠpindlerováMartina Špindlerová
Dobrý den,nevíte kde bych sehnala záchyt zásobníku pro Scara-Heavy ? Nebo zda není kompatibilní s jiným záchytem.Děkuji

AirsoftGuns: To bohužel netušíme.

28.12.2016 Mířidla

Roman KelnerRoman Kelner
Dobrý den, vlastím m15carbine od CA kupovanou zde u vás a měl bych dotaz. Jaké přední mířidla se dají na zbraň dát. Originální se mi zlomilo a snažím se ho nahradit. Zkoušel jsem už například jedny od AimTopu, ale ty neseděly. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na tyto modely běžně instalujeme sklopná mířidla Dboys nebo Cyma. Pokud jde o jiného výrobce, jsou běžné nepatrné úpravy pro správnou fixaci.

28.12.2016 .

Damián DuchoňDamián Duchoň
Dobrý deň kúpil som si Kovová hlava válce AK, SHS a Leštěný nerezový válec AK, žebrovaný, O výřez, SHS a keď som skúšal dať hlavu valca do valca tak to nešlo pretože tesnice krúžky majú väčší obvod ,skúšal som to dosť veľkou silou ale aj tak to tam proste nepasuje.

AirsoftGuns: Zkuste kroužky namazat sil. vazelínou a použít více síly. Musí to tam jít.

25.12.2016 Rada s koupí

Daniel KarbanDaniel Karban
Dobrý den, potřebuji radu s koupí, vůbec se nevyznám v airsoftkách, a chtěl bych si jednu koupit. Našel jsem tutu http://www.armyburza.cz/inzerat/m4-ris-cqb-d-boy Napíše mi někdo jestli je v pohodě nebo to je krám za tu cenu ?

AirsoftGuns: Koupě použité zbraně z druhé ruky je riskantní. Vnější stav odpovídá na časté použití a možná i větší staří. Nevíte, zda je něco ohnuté nebo naprasklé. Jde i o stav vnitřních dílů, jejich montáž při upgrade a opotřebení. Zbraň využívá li-pol a nemá MOS FET, takže budou opálené kontakty. Na těle chybí bolt catch a zadní čep...Koupi by jsme za tuto cenu nedoporučili.

10.12.2016 Pružina

Rastislav DuchoňRastislav Duchoň
Dobrý deň rozobral som svoje AK47 od CYMY za účelom upgradu a všimol som si že pružina má na jednej strane hustejšie vinutie ako na druhej a chcel by som opýtať ako ju mám otočiť pri skladaní.Ďakujem

AirsoftGuns: Hustší vinutí patři na vodič pružiny.

05.12.2016 Upgrade m249

Lukáš ZehnalLukáš Zehnal
Dobrý den, chtěl bych se zeptat a poradit ohledně upgradu zbraně. Pořídil jsem si kulomet m249 mkII od firmy A&K a chtěl bych bych si jej upgradovat. Díval jsem se na Váš eshop po dílech ale nejsem si jist zda bych dané díly mohl dát k sobě. Proto bych Vás chtěl požádat jestli byste mi nenavrhli co bych do zbraně měl dát aby šlapala jak má :) Představu bych měl takovou: baterie bude 11.1V Li-Pol, pružina M150 a rád bych zanechal původní mechabox (co jsem si četl měl by vydržet), ostatní díly bych rád vyměnil, tím myslím i hlaveň, hop, kabeláž.... S cenou za díly bych se rád vlezl do 6 000+- Kč. (cena je orientační) Návrh dílů prosím kdyžtak odešlete na můj mail. Děkuji a hezký zbytek dne.

AirsoftGuns: Nabídku upgrade máte v emailu.

Novinky a slevy emailem