AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

11.11.2017 Desert Eagle

Vít KrejčiříkVít Krejčiřík

Dobrý den asi před měsícem jsem si u vás koupil Desert Eagle AEP, Cyma, CM.121 a stává se mi že mi někdy kulička vystřelí a někdy ne. Chci se zeptat co s tím a jestli je když tak na zboží záruka?

AirsoftGuns: Reklamovat lze výrobní vady zboží po dobu 2 let. Byl problém od začátku? Jaké kuličky používáte? Máte možnost otestovat jiný zásobník?


02.11.2017 Desert Eagle

Pavel KořenekPavel Kořenek

Děkuji za odpověď jak vám mohu zaslat zbraň a co k ni potřebujete? Mám na myslí třeba fakturu či příslušenství a na kolik by to cca vyšlo?(balne postovne nebo nejhorší varianta opravy)

AirsoftGuns: Vše potřebné naleznete v záložce servis (úplně nahoře). Co se týče ceny, tak dokud nevíme co s tím je nelze něco odhadnout. Po zjištění problému by Vás někdo od nás kontaktoval a navrhl postup. Nejhorší varianta je, že by to bylo neopravitelné, nebo finančně neekonomické.


01.11.2017 Desert Eagle

Pavel KořenekPavel Kořenek

Před několika mesici jsem u vas koupil Desert Eagle AEP, Cyma, CM.121ted je ovsem nefunkcni vyměnil sem baterii ale i tak byl stejný výsledek poradite mi co s tím?

AirsoftGuns: Na dálku těžko přesnou příčinu určíme. Může být i špatná nabíječka nebo jen kontakt ve zbrani. Měřil jste napětí akumulátoru. Pokud se problém nevyřeší, je možné zaslat pistoli k nám, aby jsme se na ní podívali.


26.10.2017 Upgrade

David BienDavid Bien

Kolik by stal upgrade na Mp5 cm nefunguje a na g36c taky cm ta funguje a na hk416 specna arms vše aeg aby byl výkon cca 150m/s a přesnost Děkuji za nabídku

AirsoftGuns: Pokud má vše dlouhodobě držet a fungovat, tak cca 3500-6000 Kč díly, cca 3000 Kč práce, plus nový silnější akumulátor. Jde udělat levnější a ekonomičtější volbou a tím pár tisíc ušetřit, ale je to vždy na úkor nižší životnosti zbraně. Orientační kalkulace platí pro jednu zbraň a důležitý je také stav aktuálních dílů a rozsah poškození.


19.10.2017 Spálená kabeláž

Pavel TalpaPavel Talpa

Dobrý den, potřeboval bych poradit kde se mohla stát chyba po výměně pístu kde se utrhl zub a po zapojení baterie a zmacknuti spoustě se začala pálit kabeláž u konektoru k baterce :( jedna se o aimtop m4 děkuji.

AirsoftGuns: Pak jste při skládání třeba udělal někde chybu. Pokud je zbraň seklá a hřeje se elektroinstalace, může být něco mezi koly, nebo je nevhodný píst či zkrat na vodiči.


17.10.2017 cm.042

Zdeněk MichalZdeněk Michal

Dobrý den, potřeboval bych doporučit nějaké vylepšení pro tuto zbraň. Co bych si do ní nejlépe mohl dát pro její lepší výkon,přesnost atd. Budu rád pokud mě něco doporučíte. Taky pokud mě doporučíte nějaký kolimátor vhodný pro tuto zbraň. Předem děkuji

AirsoftGuns: Možností je opravdu hodně. Jde o to jaký výkon požadujete nebo kolik hodláte investovat. V případě báze RIS jde libovolný kolimátor.


12.10.2017 m4a1 kolečko hop-up

Tomáš KřesinaTomáš Křesina

dobrý den tak jsem se koukal do vyhazovacího okénka ale zatím nevím kam bych ho mohl dát. Mimochodem ty drázky jsou z vnitřní strany kolečka

AirsoftGuns: Na HOP-UP komoře jsou celkem 3 kolečka, která na sebe navazují a do sebe pomocí zoubků/drážek zapadají. Bez toho, aby se zbraň rozdělala se kolečko zpět asi nedá.


12.10.2017 Asi je něco špatně

Tomáš KřesinaTomáš Křesina

Dobrý den nedávno jsem si koupil AEG zbraň m4a1 od výrobce aimtop a dnes jsem si trochu zastřílel a něco mi vypadlo ze zásobníkové komory, je to malé plastové kolečko na kterém jsou 3 vroubky kdyžtak můžu poslat foto

AirsoftGuns: Toto bude kolečko z HOP-UP komory, které slouží k regulaci. To že tam chybí, zjistíte i po otevření krytky výhozného okénka.


Novinky a slevy emailem