AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

07.09.2017 přebíjení

Daniel CzibulaDaniel Czibula

Dobrý den co je potřeba vyměnit za díly u zbraně mb03 aby zásobník podával do zbraně vždy jen jednu kuličku.

AirsoftGuns: Pravděpodobně bude stačit seřídit/doupravit původní komoru.


02.09.2017 Dušení zbraně

Martin ZáhořMartin Záhoř

Zdravím, čím může být způsobeno dušení zbraně a jak to popřípadě opravit?

AirsoftGuns: Špinavá hlaveň, nekvalitní kuličky, špatná hop-up gumička, ... příčin dušení může být více.


19.08.2017 Custom zbraně

Lukáš VytopilLukáš Vytopil

Chtěl bych se zeptat jak se dají objednat custom zbraně když nejsou na skladu na stránkách ? (na email mi nikdo neodpověděl)

AirsoftGuns: Na Eshopu v nabídce jsou, skladově budou k objednání snad do týdne. Děkujeme za pochopení.


19.08.2017 upgrade M4

Miroslav HomolkaMiroslav Homolka

Dobrý den,jaká kola a motor z vaší nabýdky by jste mi doporučili na pružinu guarder M160 až M170? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na podobné konfigurace nejčastěji používáme kola SHS 18:1, li-pol 11,1V a motor INFINITY U-30000, ULTIMATE.


17.08.2017 M4 upgrade

Lukáš VytopilLukáš Vytopil

Dobrý den, s airsoftem začínám a chtěl by se zeptat jestli je lepší si koupit Next Gen. SOPMOD M4, EBB, Tokyo Marui + lepší pružinu a bude to stačit a nebo jestli mi doporučujete levnější zbraň a poté udělat větší upgrade, chtěl bych za zbraň dát kolem 13 000Kč. Děkuji předem za odpověď.

AirsoftGuns: Na zbraň Next Gen. SOPMOD M4, EBB, Tokyo Marui nemáme díly, aby se dala použít silnější pružina. Tento systém využívá atypických dílů. Pokud chcete kvalitní zbraň M4 s větším výkonem, tak doporučujeme naší sekci Custom zbraní. 


05.08.2017 Bateria Ak74u Cyma

Roman PavlovicRoman Pavlovic

Dobrý den, rád by som si zakúpil novú batériu do AEG Cyma.045. Rozhodujem sa medzi 9.6V NiMh a 7.2V Li-Pol, aká je podľa Vás lepšia voľba. Keď pôjde o Li-Pol tak MOSFET je samozrejmosť. Vopred vďaka za Vašu odpoveď.

AirsoftGuns: Doporučujeme 9,6V 1600 mAh a MOS FET.


14.07.2017 Snow Wolf M3A1 Grease Gun

Milan ZrcekMilan Zrcek

Díky za zodpovězení předchozího dotazu k Snow Wolf M3A1 Grease Gun. Zbraň si u Vás pořídím, ale ještě jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte představu, jaký upgrade by eventuálně dával význam? Spíše něco základního. Snad hlaveň a gumičku? Nevím jaká je tam pružina. Sneslo by to i silnější? Díky.

AirsoftGuns: Upgrade základního rozsahu by byl teoreticky možný, Než jít formou vylepšení na silnější pružinu, tak by bylo vhodné instalovat např. kvalitnější píst, hop up gumičku, třeba i kola atd. Silnější pružinu s původními díly s ohledem na stávající akumulátor nedoporučujeme.


10.07.2017 Snow Wolf M3A1 Grease Gun

Milan ZrcekMilan Zrcek

Dobrý den, rád bych si pořídil M3A1 Grease Gun od S&T a snažím se zjistit, jestli tento ve Vaší nabídce je stejný, pouze rebrandovaný: http://www.airsoftguns.cz/m3a1-grease-gun-bez-blowback-snow-wolf-sw-m6-02 Vychází mi to že ano, ale pouze si nejsem jistý odpovídající barvou. Ten od S&T má zelenou barvu simulující parkerizaci, viz např. toto video: https://www.youtube.com/watch?v=0Vn3EGPgQ3A Na Vašich fotkách mi případá barva šedá. Nevíte jak je to s tím rebrandingem a barvou? Díky za odpověd.

AirsoftGuns: Pravděpodobně půjde o stejný typ zbraně, přeci jen výrobců tohoto specifického modelu není tolik. Co se týče barvy, naše fotky jsou do šediva. Reálná barva je rozhodně zelená (jako na videu).


Novinky a slevy emailem