AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

08.08.2018 Upgrade hlavně

Petr RudaPetr Ruda

Dobrý den, uvažuji o zakoupení g36c od cymy. Hlaveň se mi zdá moc krátká a chtěl bych jí vyměnit za přesnější. Je potřeba měnit nějaké ostatní díly kromě hlavně?

AirsoftGuns: Pokud zachováte délku hlavně, není nutné pro správny chod nic dalšího. S výměnou vnitřní hlavně se většinou instaluje i nová hop-up gumička.


05.08.2018 M4 URX3 CQB

Tomáš KopeckýTomáš Kopecký

Dobrý den, zakoupil jsem si uvás zbraň m4 urx3 cqb z které jsem 1 vystrelil a po druhé už nereagovala. Je možné ji vyreklamovat nebo by jste mi pomohl co sní udělat?

AirsoftGuns: To je divné, pravděpodobně půjde o nějakou maličkost. V první řadě doporučujeme toto video: https://www.youtube.com/watch?v=pMplTSiyqDE&list=PLB1IOD7_GvHkmk1222jUWAE6-yv5vxtpe&index=2  Pokud nepomůže, bude nutné dodat zbraň k nám, aby jsme se na ní v servise podívali.


30.07.2018 FN SCAR HEAVY, TAN, D-Boys, BY-805T, SC-02T

Filip ChladFilip Chlad

Dobrý den, Dne 27.7.2018 jsem u vás zakoupil 2 zbraně FN SCAR HEAVY, TAN, D-Boys, BY-805T, SC-02T bohužel s nimi mám problém. Prví zbraň při určité poloze jakoby ztratila kontakt s baterkou, a tudíž přestane střílet. A druhá zbraň podává tak do poloviny zásobníku, a pak přestane podávat, což znamená, že cca po 10 výstřelech musím znovu natočit kuličky do zásobníku. Nevíte co s tím může být, popřípadě je možná reklamace, když jsou čerstvě zakoupené? Předem děkuji za Odpověď.

AirsoftGuns: U prvního kusu doporučujeme toto VIDEO. Pravděpodobně to bude nějaká maličkost se špatným kontaktem. U druhého kusu bude asi problém v zásobníku. Pokud zásobník prohodíte, funguje vše dobře? Pokud problémy přetrvají, doporučujeme zboží zaslat zpět k nám.


29.07.2018 m249 upgrade

Jiří NěmecJiří Němec

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co byste mi doporučili za upgrade do M249 na pružinu M130. Děkuji

AirsoftGuns: Jde o to, od jakého je M249 výrobce a co od zbraně očekáváte. Upgrade lze dělat různými způsoby z různě kvalitních dílů. Orientačně lze počítat s rozsahem ceny od cca 2000 po 5000 Kč.


28.07.2018 Motorky pro airsoftove zbraně

Ondřej BuriánekOndřej Buriánek

Dobrý den, chci si pořídit nový výkonnější motorek ale nevím jestli si ve zbrani něco vylepšit nebo stačí jen si koupit motorek a nic víc?

AirsoftGuns: Jde o to, co od zbraně vyžadujete, o jaký jde model, a zda je uvnitř třeba již něco měněno. Výměna motorku většinou nevyžaduje nutně měnit nějaké další díly.


20.07.2018 Thompson M1A1 SW-05

Milan SkálaMilan Skála

Dobrý den, snažil jsem se upgradeovat samopal Thompson od SW, ale narazil jsem na problém s ložisky, původní plastová oválná ložiska byla menší. Abych tam mohl vložit nová ložiska, musel jsem otvor zvětšit, ale zřejmě se mi povedlo pozměnit ovalitu středového kola. Máte u Vás v servisu prostředky k vyfrézování oválného otvoru? Mechabox je verze 6, a až na válec jsem vyměnil snad vše. Kola zátěžová 100:200 SHS 3. generace se šikmými zuby, SHS vysoko zátěžový motorek krátký, nová tryska pro M1A1 od SHS, kovová hlava válce verze 6, píst s celokovovým hřebenem, ložiska Guarder ver.6, rotační trn verze 6, pružina 140. Mohli by jste mi sdělit odhadovanou cenu za opravu? Děkuji.

AirsoftGuns: V servise děláme pouze přefrézování klasických kulatých ložisek. Méně rozšířená oválná jsme tímto způsobem nikdy řešit nemuseli. Takhle na dálku servis a jeho cenu nedokážeme posoudit. Pro bližší nacenění a konzultaci by bylo nutné zbraň vidět rozdělanou na stole u nás v servise.


19.07.2018 AK-47 AEG

Adam WorekAdam Worek

A vy máte servis? Dalo by se vám to poslat a že byste mi vyměnili tu gumičku, popřípadě vyčistili zbraň? A kolik by to tak stalo kdybych vám to poslal do servisu?

AirsoftGuns: Ano máme: http://www.airsoftguns.cz/servis  Celková údržba, seřízení, díly a pomocný instalační materiál, pošta zpět k Vám - celkový odhad cca 1000 Kč.


14.07.2018 upgrade AEG

Kryštof SlavotínekKryštof Slavotínek

Dobrý den, Jaké díly nejvíce trpí při změně pružiny. Konkrétně u sr-25(A&K), pružina SS (185, 200, 215 m/s). Řekl bych, že v základu to tato zbraň asi nevydrží... Děkuji za radu, objasnění.

AirsoftGuns: Původní díly takový typ pružiny nezvládnou. Pro spravnou funkci a odpovídající výkon bude nutné vyměnit prakticky vše uvnitř tzn. kvalitní díly za cca 10-12 tis. Kč.


Novinky a slevy emailem