AEG poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k elektrickým AEG zbraním? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

15.12.2018 Cm.125

Aleš TomašAleš Tomaš

Dobry den koupil sem si u vas cm.125 po vysteleni par ran prestala pisfole strile.baterie po vytazeni horka.ot te doby nestrili nepomohlo ani nabiti.poratite jestli zakoupit novou bateriu nebo co muze byt zavadou.dekuji

AirsoftGuns: Na dálku bohužel nedokážeme přesný problém určit. Máte možnost proměřit nabíječku? Jaké napětí má akumulátor po nabití? Kde zbraň testujete (venku/uvnitř)? Pokud se problém nepodaří vyřešit, bylo by nejjistější poslat zboží zpět k nám.


05.12.2018 Upgrade sr 15

Jakub PažoutJakub Pažout

Dobry den stavim si dlouhou SR-15 s hlavni 510mm s pruzinou m130 sionejsi tam ani nebude a jde mi to jaka kola pouzit jestli 18:1 nebo 16:1 protoze jsem koukal na vase videa a na 16:1 davate 7.4v lipol ze je to idealni pomer pro tuto baterku. No a ja tech 7.4 mam vice a tak spise uvazuji o tech 16:1 ale nejsem si jist co se tyce te delky zbrane. Predem dekuji za odpoved

AirsoftGuns: Délka zbraně na volbu kol vliv nemá. Na výběru kol závisí typ/síla motorku, konkrétní typ li-pol (kapacita, tvrdost C), reálná tuhost pružiny. Pokud budete měnit i motorek, tak převod 16/18:1 - jsou prakticky totožné a 7,4V lipol.


26.11.2018 M4 Cyma

Mirek ŠulcMirek Šulc

Ahoj, se airsoftem začínáme. Doporučili byste nám tuhle zbraň jako vhodnou i pro 12 letého kluka, dostatečně spolehlivou a kvalitní? Díky, Mirek http://www.airsoftguns.cz/m4a1-cyma-cm-002a1

AirsoftGuns: Airsoftové zbraně jsou určené osobám starším 18 let. Ideální by bylo, aby si kluk pro použití zbraň vyzkoušel a také obtěžkal. Zbraně typu M4 jsou pro mladší střelce vhodné z důvodu nastavitelné teleskopické pažby. Vámi uvedený celokovový model je oproti levnějším "plastovkám" na lepší úrovni zpracování a zbraň je více realistická.


13.11.2018 Otázka

Radek VyvadilRadek Vyvadil

A jinak když si chci koupit koliminátor a chci njákej do 800 Kč jakej je nejlepší

AirsoftGuns: Čím levnější kolimátor, tím horší parametry, materiál, ostrost bodu,.... Aktuálně žádný levný skladem nemáme.


13.11.2018 radecekvyvadil@seznam.cz

Radek VyvadilRadek Vyvadil

Můžu si koupit baterku když mám základní 1100 mh tak mužů a jí klidně 1600

AirsoftGuns: Ano, kapacita udává výdrž, tzn. nastřílíte více ran na jeden nabíjecí cyklus.


04.11.2018 Výběr zbraně

Dalimil KlíčDalimil Klíč

Chtěl bych si pořídit zbraň P90 CM.060 a chci se vás zeptat jestli je to dobrý nápad. Chtěl bych něco neobvyklého a levného (pod 3 000).

AirsoftGuns: U méně obvyklých, tedy atypičtějších, zbraní jsou pak nepatrně dražší servisy s horší dostupnost některých dílů. Pokud se chcete odlišit a zbraň se Vám líbí, tak proč ne. Pokud chcete tuctovější klasiku co má každý, zvolte AK nebo M4.


12.10.2018 Otázka

P SlvP Slv

Dobrý den, chtěl bych se vás na něco zeptat. Mám airsoftovou AEG pistoli Colt M1911 od značky Cyma achtěl bych se zeptat jestli bych mohl koupit nový závěr, protože ten aktuální postrádá ris lištu, bohužel i možnost pro updgrade a namontování ris lišty. Předem děkuji.

AirsoftGuns: Pokud víme, na tento model se RIS závěr nevyrábí a ani nemáme žádné vhodné upgrade díly.


22.09.2018 Dotaz ohledně tlumičů

Petr HlavatýPetr Hlavatý

Mohou tlumiče snižovat rychlost kuličky, razanci kuličky nebo i dostřel kuličky ? Je možné, že s tlumičem to bolí více než bez tlumiče ? (Mluvím o AEG)

AirsoftGuns: Správně nasazený tlumič nic z výše uvedeného neovlivňuje.


Novinky a slevy emailem