Kompletní mechabox v. 2, M4, 150 m/s, zadní vývod, AirsoftGuns

Profesionálně sestavený kompletní mechabox v. 2 pro zbraně typu M4 s výkonem až 150 m/s. Zesílený mechabox je určen pro zbraně série M16/M4/M15 s hlavní kratší než 400 mm a zadním vývodem kabelů do pažby. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné sestavení věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Skladem 1-3 ks 30.05.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

4 490 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 45 kreditů.

Více informací
Profesionálně sestavený kompletní mechabox v. 2 pro zbraně typu M4 s výkonem až 150 m/s. Zesílený mechabox je určen pro zbraně série M16/M4/M15 s hlavní kratší než 400 mm a zadním vývodem kabelů do pažby. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné sestavení věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Mechabox byl osazen všemi nutnými součástkami s ohledem na dobrou životnost, celkovou funkci a nejlepší poměr cena/výkon. Z drtivé většiny se použily oblíbené díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - super zátěžová (100:300)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2
Kovová kluzná ložiska 7 mm
SHS západka zpětného chodu - v. 2, 3

Výkonové díly od SHS:
Pružina M130

A ostatní:
Zesílený 7 mm mechabox v. 2 od SHS - (slitina ZnAl)
Zpožďovací vačka SHS
Ramínko podavače SHS - mech v. 2
Spoušť M16/M4
Přerušovač střelby v. 2
Mechanické zajištění spouště M16/M4
Kulisa přepínače pro M16/M4
SHS sada pružinek pro mechabox v. 2
Spínací kontakty SHS - mech v. 2
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Kovový zesílený skelet mechaboxu byl standardně opatřen rádiusy, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Mechabox je osazen pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice lze po správné výměně dosáhnout výkonu až 150 m/s. Instalaci doporučujeme zkušeným technikům nebo odborným servisům. V případě špatné a amatérské montáže nemusí být docíleno dobré souososti a následně může byt problém s výkonem nebo celkovou funkcí zbraně. Celý komplet je nadstandardně vybaven nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

25.12.2016 Dostupnost

Daniel KoudelkaDaniel Koudelka
A kdy by asi byl na skladě?

AirsoftGuns: Kompletace bude možná pravděpodobně v polovině ledna.

25.12.2016 Kabeláž

Daniel KoudelkaDaniel Koudelka
Má tento mechabox konektor na NiMH, NiCd?

16.11.2016 M4

Iwona KoudelkovaIwona Koudelkova
Šel by tento mechabox do M4 CQB-R, ABS, D-Boys [LT-02B/BI-MX-12B] ?

AirsoftGuns: Šel, ale do plastové zbraně takový upgrade nedoporučujeme. Výsledný výkon by nebyl takový jako v celokovovém modelu.

26.07.2016 Ahoj

Jakub DvořákJakub Dvořák
Ahoj chci se zeptat jestli by šel ten mechabox do MP5SD6 od CA co by se na tom muselo upravit aby to tam šlo?Díky

AirsoftGuns: Mechabox je pro M4, takže do MP5 nepůjde (jiná tryska, spoušť...). V případě zájmu můžeme po dodání zbraně udělat stejný upgrade do MP5.

07.02.2016 M150

Jozef HurbaničJozef Hurbanič
Zvládne tato zostava pružinu M150 ak mam v zbrani M-block , ďakujem.

AirsoftGuns: Díly na to stavěné jsou, je třeba počítat s větším opotřebením.

27.01.2016 Jakou hop-up komoru?

Petr HavlíčekPetr Havlíček
Ahoj, jakou jste pouzili hop up komoru, mam m4a1 spec arms a ta moje 2.generace hop up komory od shs moc nesedi na trysce...jestli mi muzete nejakou doporucit abych nemusel tydny laborovat...dekuji

AirsoftGuns: Nelze s přesností říct. Do každé zbraně může být vhodná jiná, nebo se individuálně upravuje délka trysky.

22.02.2015 díky

David HorníkDavid Horník
Dobrá, děkuji mockrát, a jestli bych teda mohl poprosit o radu co tedy upgradovat? vzduchotechniku, kola ? popřípadě jaké? mám novu CNC komoru,a přesnou hlavěň díky Horník.

AirsoftGuns: Pokud máte zájem o opravu/upgrade, tak by bylo nejlepší zaslat zbraň k nám do servisu. Jakmile jí technik rozdělá, zjistí stav vnitřních dílů. Následně se domluví rozsah vylepšení a jeho cena. To bude asi nejlepší řešení, protože na dálku těžko a přesně poradíme.

15.02.2015 Dotaz.

David HorníkDavid Horník
Zdravím mám 2 dotazy, 1 jestli v základu jak je tedka seskládaný, jestli dává 130 m/s? A druhý, dalo by se s vámi na seskládání nějákého dobrého mechaboxu do M4, nejlépe do CNC mechaboxu? tak do 5 tis. Děkuji za odpověď Horník David.

AirsoftGuns: Tuhost pružiny a další použité díly jsou koncipované na výkon 150 m/s. K tomuto výkonu je samozřejmě nutná správná instalace do zbraně. Kompletní CNC mechobox můžeme také obdobně sestavit. Cena bude závislá na použitých dílech a času práce. Kompletní mechabox není vždy nutný a nejlepší způsob vylepšení. Někdy pro upgrade zbraně stačí vyměnit jenom některé díly a ty ostatní, které nejsou nutné/namáhané nechat původní.

Novinky a slevy emailem