H&K MP5KA4 PDW, Tokyo Marui

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K MP5KA4 PDW od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

5 690 Kč s DPH

Německá zbrojovka Heckler&Koch vyrábí široký sortiment pušek, samopalů, kulometů a odstřelovacích pušek. Zajímavostí je, že u většiny typů používá proslulý uzamykací systém s válečky a hlaveň s polygonálním vývrtem (hlaveň nemá klasické drážky, ale mnohostěn se spirálovým stoupáním). Samopaly série MP5 jsou vyráběny v mnoha různých provedeních. Pro nízkou hmotnost a malý rozměr nacházejí uplatnění především u speciálních policejních jednotek.

Tento model je vyráběný firmou Tokyo Marui. Obsahuje mechabox verze 3., výkonný motor EG700 a speciální sklopnou pažbu. Mezi hráči airsoftu jsou tyto zbraně používány především pro CQB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 140 mm
Délka zbraně 393/629 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 1,98 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, nylon
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru EG700
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu verze 3
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 28 BB

Komentáře k produktu

20.10.2004 Zkušenosti

micinakmicinak
PDW používám buď jako hlavní zbraň, když mi zrovna nefunguje moje kletba smrti(PSG) nebo záložku, když mi funguje PSG(žertovné, že? to jsou ty maxi upgrady s M170 brkem). Co se týče spracování, tak je to prostě maruika, k tomu asi není co dodávat. Základní problém je že po jednodení akci musíte dotáhnout pažbu, často se uvolňuje, je vhodné dát pod šroby pérovou podložku. Jinak na to, jak s ní mlátím, drží po hromadě. PDW mám v základu. Výkonově a na přesnost není moc skvělá. Prostě krátká hlaveň a základní pružina z Vás v lese neudělá Robina Hooda. Situace se mění když jste v budově, bafnete to do jedný ruky a střílíte za roh. Do místnosti s tím napochodujete jak Urňák a do nikoho nepícháte hlavní. Pro rychlejší míření doporučuji koupit RIS lištu, kolímator a taktickou svítilnu. To je investice, která mě ještě čeká. Používám do toho dlouhej točák na 200, protože s tim krátkým si moc nezastřílíte. V případě potřeby se s tím alespoń dá dělat krycí palba na krátké vzdálenosti. Co se týče reálnou dostřelu. S mířením tak 25-35m. Jinak to s mírným zdvihem zvládne i těch 50m. Kule používám 0,25 a na hop jsem zatím nemusel šáhnout. Skusím do toho kule 0,20. Bude to bude lítat dál.

03.06.2004

MUNK 1MUNK 1
supr gan vbudovách

21.03.2004

SwatSwat
no na A2 to nema :)

21.11.2003

colmancolman
je to tswk akortsmk poro debily

02.10.2003

SniperSniper
Podle miho nejlepsi zalozni zbran pro odstrelovace jaka existuje.

Novinky a slevy emailem