Colt XM177E2, Tokyo Marui

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Colt XM177E2 od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

2 680 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Colt XM177E2 od firmy Tokyo Marui, která je světově nejuznávanějším výrobcem krátkých a dlouhých manuálů.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 370 mm
Délka zbraně 765/844 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,86 kg
Provedení Hop-Up fixní hop-up 0,25g BB
Přibližný dostřel 40 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/jednotlivě
Úsťová rychlost udaná výrobcem 80 m/s
Zásobník kapacita 33 BB

Komentáře k produktu

20.11.2018 drahá

Matěj SkalošMatěj Skaloš

dobrý den chtěl jsem si tuto zbran vystavit do pokoje proč je tak drahá ?

AirsoftGuns: Je kvalitní a vyráběná v Japonsku, střelecky je super (ve své kategorii) a životnost také nadstandardní. Pokud Vám jde o výstavku, stačí Vám MR799 od výrobce Well.


14.09.2017 Zásobník

Hynek VohánkaHynek Vohánka

Zdravím, na kolik kuliček je zásobník?

AirsoftGuns: Kapacita je 33 BB viz záložka parametry v detailu zbraně.


07.04.2016 +

Josef BarášekJosef Barášek
Od kolika let je tato zbraň prodejná?

AirsoftGuns: Od 18 let, jako všechny zbraně kat. D.

07.04.2016 Kolimátor

Josef BarášekJosef Barášek
Dobrý den mohl bych se zeptat když si na ní chci připevnit kolimátor musím si koupit ještě montáž a nebo to jde nasadit jen na lištu?

AirsoftGuns: Je potřeba báze s RIS do transportní rukojeti.

07.12.2015 a jeste dotaz

Martin NovotnýMartin Novotný
dobry den rad bych se zeptal jestli je vubec mozne transportni rukojet oddelat nasadit misto ni kolimator (jakykoliv, nejlepe nejaky tubusovy) nebo trnsportni lista oddleat nejde jakykoliv kolimator je treba zkrze bazi pripevnit na transportni rukojet?

AirsoftGuns: Ucho nelze oddělat. Pro montáž zaměřovače bude třeba báze RIS do transportky.

06.12.2015 dotaz

Martin NovotnýMartin Novotný
dobry den jde na tuto zbran pripevnit tento kolimator (http://www.airsoftguns.cz/tubusovy-kolimator-aimpoint-m2-1x30-s-nizkou-montazi-acm) ? a pokud ano musim oddelat puvodni transportni listu a nahradit ji kolimatorem nebo se kolimator pripevni na listu?

AirsoftGuns: Budete potřebovat bázi do transportní rukojeti a na ní pak uvedený zaměřovač upnete. Potřebné naleznete u zbraně v kartě příslušenství.

26.10.2015 otazka

Christian MlynárChristian Mlynár
Dobry den,chtel bych se zeptat,jak tato dlouho tato airsoftova zbran vydrzy. Predem dekuji za odpoved.

AirsoftGuns: Jde o jeden z nejkvalitnějších dlouhých manuálů, takže při správném zacházení je životnost i několik let. Značka Tokyo Marui je záruka kvality, dobrého zpracování a vysoké životnosti.

14.07.2014 Re: Upgrade

He3ckHe3ck
Pozor, manuální zbraně samozřejmě upgradovat jdou. už je to 7let co vlastním XMko od TM, právě nedávno jsem se rozhodl svou začátečnickou zbraň trošku oprášit. Vzhledem k faktu že už to bylo několikrát modifikováno, sem se rozhodl k radikálnímu řezu a to doslova.... veskrze stačí dvě modifikace... 1) výměna hopup gumičky.... respektive stačí jenom její podložení, vložení malého kousku papíru (to je otázkou laborace, co vzduchotechnika prostě natlačí a kuličku ven vyfoukne. 2) výměna pružiny. První problém pružina je vteklá do pístu, proto nezbývá než řezat... Kus pístu v místě kde je kousek pružiny zateklý prostě pilkou odřezat, udělat do něj díru a přes tu díru pružinu vykroutit ven.... Pak stačí klasická AEG M120 za 80Kč... Co to v reálu znamená? Natahovací síly o cca 20% vyšší, výkon prostě M120 v manuálu.. Plastová táhla se víc namáhají a pochopitelně to nemusí vydržet dalsích 3tisíce ran... Zatím to 100 výstřelů zvládlo, není to automat a ikdyby nějaké táhlo prasklo, není to nic co by se nedalo "nahradit" v domácí kutilně ;-) Takže neříkat že to nejde. Jde ;-) Když se chce

Avatar
Zbynek Klikar, 27. 12. 2015

Novinky a slevy emailem