AW .338, CO2, Black, dvojnožka, optika, Well, G96D

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu AW .338 - Black, CO2 [G96D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku, kvalitní optický zaměřovač a kovový zásobník úzpůsobený na CO2 bombičku 12g.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

6 610 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu AW .338 - Black, CO2 [G96D] s plastovým pažbením v černé barvě se vyznačuje především neobvyklým zpracováním pažby, kterou je možné i bočně sklopit. Také je možné pohodlně nastavovat lícnici a celkovou délku pažby pro ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně již na první pohled zaujme specifickým kompenzátorem. Ližina na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montáže se zaměřovačem. Puška je dále již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s montáží. Balení dále obsahuje trubičkovou plničku, vyrážeč kuliček, popruh a kovový zásobník na CO2 bombičku 12g s kapacitou 15 kuliček.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
- upozornění - Pouze na CO2 bombičky.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 650 mm
Délka zbraně 1000/1220 mm
Doporučené střelivo 0,36 - 0,40 - 0,43 g
Hmotnost zbraně 4,95 kg
Hnací plyn CO2
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 90 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost naměřená 200 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 160 m/s
Zásobník kapacita 15 BB

Komentáře k produktu

19.06.2017 Zasobnik

Jan ProkesJan Prokes

Dobrý den chci se zeptat na dostupnost zásobníku ???

AirsoftGuns: Je nám líto, ale zásobníky pro tento typ zbraní bohužel nemáme v nabídce.


01.04.2017 Dozaz

Tomáš BartončíkTomáš Bartončík

Chci se zeptat mám zájem o tuto zbraň a kolik +- vystřílím ran na jednu bombičku dále mě zajíma jak je to s poklesem výkonu u jednotlivých ran a životnost zbraně a dostupnost náhradních dílů při případném servisu předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Na jednu bombičku se při dobrém dotěsnění a vhodné okolní teplotě dá nastřílet pěkných 20-25 ran. Pak je možnost ještě několika dalších ran přičemž u každého výstřelu výkon klesá o cca 10-20 m/s. S nižší úsťovou rychlostí je pak znatelný větší hop-up efekt (kuličky se zvedají). Orientační udávaná životnost  výrobcem je 5000 ran. Co se týče náhradních dílů, tak ty prakticky nejsou potřeba. U plynových zbraní se neřeší mechanické opotřebení jako u pružinových pušek, ale spíš netěsnosti. Ucházení plynu lze předejít pravidelným mazáním a případně odstranit výměnou O-kroužků.   


12.12.2016 dotaz

Miroslav KršekMiroslav Kršek
Chtěl bych se zeptat kdy bude přibližně k dostání a jestli je možné na zásobník přimontovat adaptér na přívod co2 z velké láhve děkuji

AirsoftGuns: Zásilka značky Well se opozdila, naskladnění proběhne v první polovině ledna. S přestavbou tohoto typu nemáme vlastní zkušenost, takže nevíme jak bude zbraň fungovat.

06.11.2016 Omezovač

Jakub NovákJakub Novák
Dobrý den, jak udáváte u Vaší naměřené rychlosti 200m/s , toť je s odstraněním omezovače ?

AirsoftGuns: Ano, toto je výkon po odstranění omezovače.

23.10.2016 Dostupnost

Matyáš KuberaMatyáš Kubera
Dobrý den,chci se zeptat kdy bude tato zbraň opět na skladě.Děkuji

AirsoftGuns:Zboží značky Well očekáváme na přelomu listopad/prosinec.

09.09.2016 Zásobník

Lukáš SkalickýLukáš Skalický
Zdravim. Chci se zeptat. daj se k této zbrani dokoupit zásobníky? popřípadně dali by se přes vás obědnat? Jaká je tam hlaveň a je v této zbrani omezovac. Dekuju

AirsoftGuns:Náhradní zásobníky nemáme bohužel možnost sehnat. Průměr ani typ přesné hlavně zatím neznáme. Omezovač je výrobcem vložen u všech pušek Well.

17.07.2016 Dostupnost

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den, chci se zeptat zda-li tuto zbraň stále odebíráte od výrobce. Rád bych si ji v budoucnu pořídil ( za cca 2-3 měsíce) a nyní jsou tu poslední 3 kusy proto se ptám. Děkuji.

AirsoftGuns: Ano, parkrát do roka nám chodí přímo od výrobce poměrně velké zásoby zboží.

17.07.2016 Tlumič

Alex 1532Alex 1532
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nabízí te k tétu zbrani AW .338, CO2 nejaké tlumiče ?? děkuji

AirsoftGuns: Tlumiče v nabídce máme, ale nejdou standardně na tuto zbraň.

Novinky a slevy emailem