Kuličky 6mm 0,28g, BIO Precision, 4000 ks, BLS

Kuličky 6mm BLS 0,28g BIO PRECISION - 4000 ks. Přesné a třikrát leštěné ekologické střelivo z edice PERFECT BB vyniká výborným poměrem cena/kvalita. Biologicky rozložitelný materiál Polylactic Acid (PLA) je granulát přírodního charakteru tvořený zejména kukuřicí. Díky tomuto složení, podléhají kuličky podstatně rychlejšímu rozpadu vlivem teploty a UV záření.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

320 Kč s DPH

Kuličky 6mm BLS 0,28g BIO PRECISION - 4000 ks. Přesné a třikrát leštěné ekologické střelivo z edice PERFECT BB vyniká výborným poměrem cena/kvalita. Veškeré kuličky BLS dovážíme v několika tunovém množství přes půl světa přímo od výrobce z Taiwanu. Biologicky rozložitelný materiál Polylactic Acid (PLA) je granulát přírodního charakteru tvořený zejména kukuřicí. Díky tomuto složení, podléhají kuličky podstatně rychlejšímu rozpadu vlivem teploty a UV záření. Toto použité střelivo tedy nezatěžuje životní prostředí jako běžnější plastové. Kuličky jsou vyráběné ve stejné kvalitě a na stejné výrobní lince jako např. kuličky Guarder, MadBull apod. Dle mnohaletých zkušeností s touto EKO variantou kuliček od BLS lze prohlásit, že jde o nejkvalitnější kuličky v této šetrné podobě na trhu. Baleno v neprůsvitném samostojatém sáčku s praktickým uzávěrem.

Komentáře k produktu

08.04.2018 Jsou VHODNÉ?

Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán

Dobrý den, mám dotaz, zda jsou tyto kuličky váhově vhodné pro plynovou pistoli WE Glock 18c Nebo jsou moc těžké? Děkuji.

AirsoftGuns: Do pistole se většinou používají lehčí, ale i tyto lze použít. Jde i o to, jaký rozsah hopu konkrétní pistole má.


Avatar
Daniel Slavík, 25. 07. 2016

Po vystřílení půl pytla nemám víc špinavou hlaveň oproti klasickým BB, takže kukuřice je zatím vynikající :)

Avatar
Pavel Nemejta, 18. 08. 2016

Novinky a slevy emailem