Kuličky 6mm 0,20g, BIO Precision, 4000 ks, BLS

Kuličky 6mm BLS 0,20g BIO PRECISION - 4000 ks. Přesné a třikrát leštěné ekologické střelivo z edice PERFECT BB vyniká výborným poměrem cena/kvalita. Biologicky rozložitelný materiál Polylactic Acid (PLA) je granulát přírodního charakteru tvořený zejména kukuřicí. Díky tomuto složení, podléhají kuličky podstatně rychlejšímu rozpadu vlivem teploty a UV záření.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

240 Kč s DPH

Kuličky 6mm BLS 0,20g BIO PRECISION - 4000 ks. Přesné a třikrát leštěné ekologické střelivo z edice PERFECT BB vyniká výborným poměrem cena/kvalita. Veškeré kuličky BLS dovážíme v několika tunovém množství přes půl světa přímo od výrobce z Taiwanu. Biologicky rozložitelný materiál Polylactic Acid (PLA) je granulát přírodního charakteru tvořený zejména kukuřicí. Díky tomuto složení, podléhají kuličky podstatně rychlejšímu rozpadu vlivem teploty a UV záření. Toto použité střelivo tedy nezatěžuje životní prostředí jako běžnější plastové. Kuličky jsou vyráběné ve stejné kvalitě a na stejné výrobní lince jako např. kuličky Guarder, MadBull apod. Dle mnohaletých zkušeností s touto EKO variantou kuliček od BLS lze prohlásit, že jde o nejkvalitnější kuličky v této šetrné podobě na trhu. Baleno v neprůsvitném samostojatém sáčku s praktickým uzávěrem.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jiří Hruška, 21. 08. 2016

Dosud jsem používal jen BIO. Nemám s čím srovnávat.

Avatar
Petra Dalecká, 14. 09. 2016

Avatar
Honza Fiala, 16. 10. 2016

Avatar
Helena Stehlíková, 25. 11. 2016

Avatar
Prokop Huvar, 01. 12. 2016

nezasekavajíse a neštěpí akorát mě dorazilo že když nemají byt vystavovány uv zarenim tak proc je zezadu pruhledny otvor

Novinky a slevy emailem