Zesílený píst pro Dragunov SVD, A&K, SHS

Kovový zesílený píst pro manuální Dragunov SVD [A&K] od firmy SHS (zn. PPS). Konstrukce je naprosto odlišná od sériových pístů používaných v puškách SVD od firmy A&K. Jak je patrné již z fotografie, tak píst není pouze z jednoho kusu, ale je sestavený z více samostatných funkčních částí. Zjednodušeně lze říci, že se skládá z odlehčeného duralového těla, ocelového záchytu a nejdůležitější kovové hlavy pístu s ložiskem.

Skladem 1-3 ks 19.06.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

550 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 6 kreditů.

Více informací
Kovový zesílený píst pro manuální Dragunov SVD [A&K] od firmy SHS (zn. PPS). Konstrukce je naprosto odlišná od sériových pístů používaných v puškách SVD od firmy A&K. Jak je patrné již z fotografie, tak píst není pouze z jednoho kusu, ale je sestavený z více samostatných funkčních částí. Zjednodušeně lze říci, že se skládá z odlehčeného duralového těla, ocelového záchytu a nejdůležitější kovové hlavy pístu s ložiskem. Její nízká váha zajišťuje hladký chod a přesně rozložené kuželové otvory v kombinaci s dvěma o-kroužky optimálně zvýší výkon. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny. Tento precizní píst vyrobený na CNC strojích je jeden z nutných dílů při upgrade zbraně na silnější pružinu a bez problému snese i M190. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Komentáře k produktu

25.08.2017 kompatibilita

Daniel MrlinaDaniel Mrlina

Dobrý den, Chci se zeptat, zda píst pasuje i do SVD od firmy King Arms? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Tento model SVD neprodáváme, takže to nelze s přesností potvrdit. Většina manuálních SVD mají stejné technické řešení a kompatibilní díly.


25.05.2016 kompabilita

Vratislav BubeníkVratislav Bubeník
Dobrý den chci se zeptat jestli tento díl bude pasovat do SVD od ACM? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: ACM je zkratka pro All China Made. A&K je jeden z čínských výrobců, takže jde v podstatě o podobné zbraně.

Novinky a slevy emailem