WIDE BORE 6,1+ mm hlaveň VSR-10, 430 mm, PDI

Precizní ocelová 6,1+ mm hlaveň PDI ze série WIDE BORE pro zbraně VSR-10 - délka 430 mm. Na četné žádosti firma PDI začala vyrábět i tyto hlavně s větším vnitřním průměrem, které lépe stabilizují kuličku na „vzduchovém polštáři“. Docílení lepší trajektorie a přesnosti je ovšem vykoupeno nezbytnou ztrátou výkonu. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C.

Skladem > 3 ks 20.06.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 280 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 13 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,1+ mm hlaveň PDI ze série WIDE BORE pro zbraně VSR-10 - délka 430 mm. Na četné žádosti firma PDI začala vyrábět i tyto hlavně s větším vnitřním průměrem, které lépe stabilizují kuličku na „vzduchovém polštáři“. Docílení lepší trajektorie a přesnosti je ovšem vykoupeno nezbytnou ztrátou výkonu. Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

02.01.2017 Strata vykonu

Samuel JaščurSamuel Jaščur
Zdravim, o akej velkej strate vykonu sa da priblizne hovorit? Oproti standardnym presnym hlavniam ako napr. 6.03mm.

AirsoftGuns: Vždy jde o konkrétní konfiguraci a použitou hmotnost střeliva. Přibližně můžete počítat cca - 10 m/s, což okem při vyšších výkonech těžko zpozorujete.

15.09.2016 Použití s HPA setem

Radek NovotnýRadek Novotný
Zdravím, údajně mají tyto WIDE hlavně zlepšit dostřel u odstřelovacích pušek s HPA systémem, kde ztráta výkonu nehraje roli - je to pravda? Chci se i zeptat, zda neovlivní délka hlavně (o 80mm méně, než MB03) přesnost?

AirsoftGuns:S HPA jsme tuto hlaveň zatím netestovali. Delší WIDE BORE zatím PDI nedělá, takže pro docílení vhodné přesnosti budou nutné kvalitní těžké kuličky.

Avatar
Ondrej Vrablic, 05. 12. 2016

Novinky a slevy emailem