• Novinka

UFC Pro-Chronograf, TAN, ACM

UFC Pro-Chronograf je verze měřiče úsťové rychlosti nabízeného pod značkou Union Fire Company. Jednoduše a pohodlně si můžete změřit kadenci zbraně (RPM/RPS), úsťovou rychlost kuličky (FPS/MPS) a kinetickou energii projektilu (Joule).

Skladem > 20 ks 27.07.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 690 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 17 kreditů.

Více informací

UFC Pro-Chronograf je verze měřiče úsťové rychlosti nabízeného pod značkou Union Fire Company. Jednoduše a pohodlně si můžete změřit kadenci zbraně (RPM/RPS), úsťovou rychlost kuličky (FPS/MPS) a kinetickou energii projektilu (Joule). Naměřené hodnoty se zobrazují na podsvíceném LCD displeji na předním panelu. Podsvícení lze i vypnout a tak navýšit celkovou dobu provozu. Dále je možné nastavit libovolnou váhu střeliva a uložit si nastavení do paměti. Tato verze disponuje nastavením automatického vypnutí po předem nastavené době. Orientace v přehledném menu je rychlá a jednoduchá. Měřič standardně umožňuje připevnění na klasický stativ fotoaparátu. Součástí balení je trafo nabíječka, která slouží k napájení integrovaného akumulátoru. Rozměry: 107 x 87 x 37 mm, hmotnost: 150g

Upozornění: V případě častého využívání zařízení k měření plynových airsoft zbraní (Green Gas/CO2) může dojít k znečištění snímacích čidel chronografu. Toto je způsobeno uvolněným množstvím plynu po výstřelu, které obsahuje maziva a další složky v tomto hnacím médiu. V případě nefunkce snímací techniky doporučujeme celý chronograf zaslat do odborného servisu k vyčištění.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jiří Oreský, 28. 02. 2017

Avatar
Michal Pištínek, 17. 03. 2017

Avatar
marian sisolak, 16. 07. 2017

Novinky a slevy emailem