Steyr AUG A3, RIS Tactical, FDE, APS, KU905

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A3, RIS Tactical [KU905] v pískovém provedení od firmy APS. Model A3 Tactical je osazen integrovaným tlumičem a RIS nástavbou předpažbí, která umožňuje snadnou montáž zaměřovače a libovolného taktického příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

4 980 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A3, RIS Tactical [KU905] v pískovém provedení od firmy APS. Model A3 Tactical je osazen integrovaným tlumičem a RIS nástavbou předpažbí, která umožňuje snadnou montáž zaměřovače a libovolného taktického příslušenství. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je celá přední část s horní RIS lištou, tlumič hluku výstřelu a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Na zbrani jsou dva úchyty na popruh typu QD, takže rychle a jednoduše odnímatelné.

Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s axiálním ložiskem a ocelovou základnou, 7 mm kuličková ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 280 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 765 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,84 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáře k produktu

20.07.2016 dostupnost

Láďa SvobodaLáďa Svoboda
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy myslíte že bude zbraň opět naskladněna?

AirsoftGuns: Naskladnění APS očekáváme za cca 2-3 měsíce.

Avatar
Martin Štefan, 02. 10. 2015

Novinky a slevy emailem