Steyr AUG A2 Police, gen. 2,Jing Gong, JG0448A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2 Police [AUG-1G, JG-0448A] od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 380 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2 Police [AUG-1G, JG-0448A] od firmy Jing Gong. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový rotační vodič pružiny, mosazný válec, pružinu na úrovni M120, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastová sklopná mířidla na horní RIS, vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 330 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 110-120 m/s. Regulace se provádí, po sundání gumové patky pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,34 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáře k produktu

22.02.2018 Naskladnění

Filip SkalickýFilip Skalický

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,kdy přibližně bude zbran na skladě? Předem děkuji za odpověd´.

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky bude možná za cca 2 měsíc. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě máme skladem zbraně typu AUG od jiných značek.


18.02.2018 Tlumič

Filip SkalickýFilip Skalický

Dobrý den,chci se zeptat:je pro tuto zbran možné dokoupit tlumič?,pokud ano,prosím pošlete mi na něj prosím odkaz,a pokud to bude možné,tak i na přechodku. Předem děkuji za odpověd´.

AirsoftGuns: Přechodka není potřeba. Tlumič lze použít prakticky libovolný z nabídky. Na hlavni je závit 14x1 levotočivý.


27.12.2017 kola

Václav JanušVáclav Januš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou ozubená kola z oceli, či kovu a jaká je základní pružina. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Kola jsou z ocelové slitiny. Původní pružina je na úrovni cca M120.


17.06.2017 Kolimátor+Předprodej. servis

Jan JudasJan Judas

A dá se tu u Vás sehnat i ten klasický AUG kolimátor? A potřebuje tato zbraň ChinaGun servis který nabízíte? Předem děkuji za odpověď...

AirsoftGuns: Prodáváme pouze zaměřovače, které naleznete v naší nabídce. Předservis pomůže každé zbrani vyrobené v levnější cenové hladině.


17.06.2017 Mířidla

Jan JudasJan Judas

Jsou k této zbrani i mířidla? Nebo je nutné koupit? (např. kolimátor)

AirsoftGuns: Součástí balení jsou nouzová plastová mířidla, ale kolimátor bude jistě lepší.


01.12.2015 Baterie

Richard KubíkRichard Kubík
Dobrý den, mohl bych se zeptat je ve zbrani i baterie (neuměl jsem to najít v popisu). Předem děkuji

AirsoftGuns: Ano je, viz text v popisku a záložka parametry.

31.05.2015 Pružina

Lukáš HolecLukáš Holec
Dobrý den, rád bych se zeptal jaká pružina je dodávaná k této zbrani a jestli je možno ji vyměnit za silnější.

AirsoftGuns: Základní pružina je na úrovni M100 (viz popisek). S adekvátními díly lze provést upgrade i na silnější typ pružiny.

30.06.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Z duvodu obdobneho mechaboxu je spousta dilu zamenitelnych. Ale neda se rici ze vse. Odlisna je klec na motor, tryska, komora, reseni spouste,... Jednoduche prehozeni mechu za mech mozne neni, ale cca 90% dilu je zamenitelnych. Akumulator se dava do mista v pazbe pod gumovou patkou. Z tech nejvykonnejsich je to tato li-pol, ktera ve vhodne konfiguraci zvladne i nejsilnejsi pruziny: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1678

Avatar
Vladislav Nogol, 10. 04. 2016

Avatar
Filip Schich, 31. 08. 2016

Avatar
Soňa Komancová, 14. 01. 2018

Novinky a slevy emailem