Steyr AUG A2 Police, Jing Gong, JG-0448A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2 Police [JG-0448A] ze série Phantom s unikátním sériovým číslem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 490 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2 Police [JG-0448A] ze série Phantom s unikátním sériovým číslem. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, plastová 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M100, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastová sklopná mířidla na horní RIS, vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 330 BB.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,34 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, nylon
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáře k produktu

01.12.2015 Baterie

Richard KubíkRichard Kubík
Dobrý den, mohl bych se zeptat je ve zbrani i baterie (neuměl jsem to najít v popisu). Předem děkuji

AirsoftGuns: Ano je, viz text v popisku a záložka parametry.

31.05.2015 Pružina

Lukáš HolecLukáš Holec
Dobrý den, rád bych se zeptal jaká pružina je dodávaná k této zbrani a jestli je možno ji vyměnit za silnější.

AirsoftGuns: Základní pružina je na úrovni M100 (viz popisek). S adekvátními díly lze provést upgrade i na silnější typ pružiny.

30.06.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Z duvodu obdobneho mechaboxu je spousta dilu zamenitelnych. Ale neda se rici ze vse. Odlisna je klec na motor, tryska, komora, reseni spouste,... Jednoduche prehozeni mechu za mech mozne neni, ale cca 90% dilu je zamenitelnych. Akumulator se dava do mista v pazbe pod gumovou patkou. Z tech nejvykonnejsich je to tato li-pol, ktera ve vhodne konfiguraci zvladne i nejsilnejsi pruziny: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1678

22.06.2014

matusmezesmatusmezes
A ešte som zabudol akú najväčšie baterku z vašej ponuky by som tam dal, no a kde sa ukladá baterka :) pretože nemam šajnu... vopred ďakujem za odpoveď.

22.06.2014 Upgrade

matusmezesmatusmezes
Zdravím, sú diely z AK-47 napr. od cymy kompatibilné s touto, napr. komora, mech. (je to ver. III ale i tak lebo niekedy nemusi sadnut na 100%), motor a pod. Proste keby som chcel presunut mech z AK do tohto AUG či by to išlo. Ďakujem.

Avatar
Vladislav Nogol, 10. 04. 2016

Avatar
Filip Schich, 31. 08. 2016

Novinky a slevy emailem