Sada kol, šikmé zuby, zátěžová, 100:200, gen. 3, SHS

Zátěžová sada ozubených kol Gen. 3 se šikmými zuby (100:200) od firmy SHS. Důležité části vyrobeny z oceli na přesných CNC strojích. Kola s tichým převodem a odolnějšími šikmými zuby. Výrobce uvádí použití na pružinách M120-M170, ale nám se v praxi skvěle osvědčili i na těch nejsilnějších sestavách.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

550 Kč s DPH

Zátěžová sada ozubených kol Gen. 3 se šikmými zuby (100:200) od firmy SHS. Důležité části vyrobeny z oceli na přesných CNC strojích. Kola s tichým převodem a odolnějšími šikmými zuby. Výrobce uvádí použití na pružinách M120-M170, ale nám se v praxi skvěle osvědčili i na těch nejsilnějších sestavách. Ve zbrani je možné použít klasický modrý píst s 15cti celými zuby, což je jistě další velkou výhodou. V kombinaci se zátěžovým motorem SHS výrobce udává kadenci okolo 20-23 ran za sekundu. Kola je vhodné kombinovat s pastorkem od značky SHS. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Motorové/kuželové kolo je v případě této nejnovější třetí generace vyrobeno z Chrom Molybdenové legované oceli. Polovina pístového kola doléhající na hřeben pístu již také není z běžného odlitku, ale je vyrobena z jednoho kusu díky třískovému obrábění oceli. Tyto a další změny se pozitivně projevily na odolnosti celé sady kol.

Komentáře k produktu

07.03.2018 Píst

Michal JagulákMichal Jagulák

Dobrý den, chci se zeptat jaký je ideální píst pro ty to kola? Děkuji

AirsoftGuns: Nejčastěji dáváme modrý píst od SHS.


Avatar
Miroslav Šudoma, 27. 07. 2017

Avatar
Jakub Trojan, 28. 06. 2018

Novinky a slevy emailem