Power Custom M4A1 RIS, baterie v trnu, 160 m/s, AirsoftGuns [BY-051/BI-5181M]

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 RIS [BY-051/BI-5181M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

10 760 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4A1 RIS [BY-051/BI-5181M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím a odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. Konkrétně tato verze má provedenou úpravu vnitřku trubice a posuvné pažby (4 polohy nastavení, nejdou úplně zasunuté pozice). Díky tomuto lze doporučený akumulátor li-pol schovat dovnitř trnu pažby, takže odpadají jakékoli nevzhledné kabely vedoucí k externě přidělanému zdroji, jako tomu je standardně. Další drobnou, ale jistě vítanou změnou je již přidělané poutko na popruh ASAP, které slouží k snazšímu upnutí a lepšímu využití taktického popruhu.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - zátěžová (100:200)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2
Kovová kluzná ložiska 7 mm

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M140
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Nitrilová Hop-Up gumička PDI
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard
Úchyt na popruh ASAP Magpul PTS

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M140 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 160 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, úchyty popruhu, plastový vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť (KAC), 2ks krytek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitace laserového zaměřovače).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 870/820 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,2 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 160 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

03.09.2016 Dotaz

Ilona TulisovaIlona Tulisova
Kdy bude ve vašem obchodě tato zbran

AirsoftGuns:Pro kompletaci tohoto typu nemáme popruhové poutko ASAP. V případě zájmu o tuto verzi pište prosím na náš email. Jsme schopni pro Vás CUSTOM poskládat po individuální domluvě s jiným poutkem.

Avatar
Matej Joštiak, 20. 06. 2016

Prisla mi zbran s obuchanimi castami. Ako keby to bola zbran z druhej ruky. Telo nebolo dotlacene. Medzi hornou castou a dolnou castou bola 2 mm fuga. Co sposobovalo, ze zasobniki narazali o jednu kovovu cast pri hop-up komore. Strelecke vlastnosti vporiaku ale asi po 500 guliach zbran odysla. Predpokaladam, ze zapadka spetneho razu v mechaboxe. Zuril som ako pes. Moje hodnotenie 1/5. Za tie peniaze som cakal kvalitu.

Avatar
Radek Hořejší, 13. 09. 2016

Vnitřek zbraně skvělé, funguje jak má. Jen sem našel problém s povoleným kroužkem, který drží chladič. Je tam vůle, kvůli které se nedá nainstalovat přední rukojeť na zbraň, protože se mele.. Podle mě by zbraň měla být kompletně zkontrolována a dotažena před odesláním k zákazníkovi..

Novinky a slevy emailem