Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

09.04.2019 Desert eagle tokyo mauri

Jiří KocourekJiří Kocourek

Prosim vás jaký plyn je nejlepší do desert eagle tokyo mauri? Pri použití green gass mi prijde jakoby byl slaby protoze po druhem vystrelu se nevraci blowback

AirsoftGuns: Výrobcem doporučený plyn je 144a. Green Gas je silnější. Pokud se při druhém výstřelu nevrací závěr bude potřeba pistoli zkontrolovat a důkladně promazat.


01.04.2019 beretta M92F

Filip JuračkaFilip Juračka

Dobrý Den chtěl bych se zeptat mam problém se zbraní berette M92F. U zbraně se nechce vrátit úderník mohli byste mi poradit ? Děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Jde i o konkrétního výrobce pistole. Pokud se nevrací úderník, může být problém s pružinkou. Pokud si s opravou nevíte rady, můžete využít služeb našeho servisu.


01.04.2019 Beretta m92 Green gas

Damián KovačičDamián Kovačič

Dobrý deň prosím vás viete mi poradiť či by do mojej beretty m92 Green gas kupovanej u vás pasoval aj CO2 zásobník? ďakujem za odpoveď

AirsoftGuns: Kompatibilitu nedokážeme stanovit. CO2 plyn do pistole na Green Gas nedoporučujeme, vyšší tlak by jí mohl uškodit.


30.03.2019 Plynová CZ75

Daniel TothDaniel Toth

Dobrý den mám problém s mojí plynovou zbraní na CO2 problém se týká zásobníku a to je že při dvou max třech výstřelech zásobník vypadne nevíte čím by to mohlo být ?

AirsoftGuns: Problém bude v hraně na záchytu zásobníku nebo na zásobníku. Také může být slabá přítlačná pružina.


10.03.2019 Výběr zbraně

Josef AntonJosef Anton

Dobrý den, chtěl jsem radu ohledně své první airsoft zbraně. Zatím chci pouze rekreačně a tím pádem něco levnějšího. Chtěl jsem se zeptat jaká nejlepší airsoftka by se mohla hodit. Chtěl bych aby byla přesná, dostřel kolem 50m a do 1500,-. Díky, hezký zbytek dne

AirsoftGuns: Nejlepší volbou pro začátek jsou natahovací pistole od Tokyo Marui. Například oblíbený model M1911 za 790 Kč. Dostřel bude nižší, ale přesnost dobrá. Pokud vyžadujete takový dostřel/přesnost, bude nutné zainvestovat větší částku např. do pušky typu VSR od firmy Well.


09.03.2019 Rozbity glock

Michal JaškoMichal Jaško

Dobrý den má glock 23 na plyn. Když dam do zbraně zásobník s plynem a zmacknu spoušť tak se nic neděj. A když posunu závěr do zadu tak to de ale do predu tak se zasekne o 4 milimetry musí se mu trochu pomoct. Prosim o radu

AirsoftGuns: Zbraň bude nutné rozdělat a zkontrolovat. Doporučujeme zaslat do odborného servisu na opravu.


21.02.2019 M4 WE

Přemysl VrablikPřemysl Vrablik

Dobrý den 15.6.2018 jsem u vás koupil M4 CQB od firmy WE s touto zbraní jsem velice spokojen a po drobných úpravách jako přesná hlaveň 6.01mm Ra tech tryska a A+ hop Up gumka dosahují dobrého výkonu dostřel 80m a výkon 1.67joul s 0.32g koulema což je slušné ale protože chci ze své zbraně dostat maximum chci se zeptat jak zlepšit přesnost střelby abych mnel co nejmenší rozptyl děkuji za každou radu

AirsoftGuns: Upgrade díly na plynové M4 bohužel nemáme. Přesnost ovlivňuje vhodné střelivo, gumička, hlaveň a stabilita výkonu, což je u plynovek nejčastější problém nemluvě o podchlazování hop-up gumičky při následném výstřelu.


09.02.2019 HK416

Jan PuklJan Pukl

Dobrý den, před týdnem jsem si u vás zakoupil zbraň HK416, Black, GBB, WE. Při vystřelení poslední kuličky se závěr vrací a nezůstane vzadu a mohu střílet naprázdno dokud nedojde plyn. Děkuji za pomoc.

AirsoftGuns: Na zásobníku je možnost přepnout funkci detekce prázdného zásobníku. Máte ji aktivovanou? Ze začátku záchyt závěru fungoval? Pokud ručně natáhnete táhlo závěru s prázným zásobníkem, dojde k zachycení závěru vzadu?


Novinky a slevy emailem