Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

14.01.2017 Množství plynu

Tomáš SeidlTomáš Seidl
Dobrý den, chci s zeptat na kolik zásobníků vystačí celá lahev plynu (1,1 litru) Díky.

AirsoftGuns: Jde o to do jaké zbraně a jaký konkrétní plyn.

19.12.2016 Velikost hlavně

Jakub ŘíhaJakub Říha
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na velikost hlavně a jestli se do ní dá zabudovat tlumič. U tohoto modelu Colt M1911A1: http://www.airsoftguns.cz/colt-m1911a1-gbb-tokyo-marui Děkuji.

AirsoftGuns: Tlumič hluku výstřelu na základní vnější hlaveň přidělat nelze.

16.12.2016 Problém so zásobníkom v berrete

Matúš HarmanMatúš Harman
Dobrý deň mám jednu otázku na jeden drobný problém s mojou plynovou berretou a tento problém mi poriadne znepríjemňuje hranie airsoft. Problém spočíva v tom, že keď si naplním zásobník guličkami a zasuniem zásobník do rúčky , tak stačí trochu potriasť pištoľou a niektoré guličky sa mi vysypú do pištole. Strieľať sa z nej síce dá, ale guličky v zásobníku sa mi minú rýchlejšie a keď zásobník vysuniem, tak sa guličky ktoré sa vysypali vysypú na zem. Za odpoveď vopred ďakujem.

AirsoftGuns: Dle popisku to vypadá na problém v podávacím ústí na zásobníku. Jde i o konkrétní model zbraně a výrobce. Máte možnost vyzkoušet jiný zásobník?

16.12.2016 Nefunguje mi Airosftka

Miroslav ŘímanMiroslav Říman
Dobrý den,jsem vlastník Umarex Combat zone forcer, a mám problém když si narazím bombičku do rukojeti tak mi plyn z co2 bombičky prostě unikne z hlavně, chci se jen zeptat jestli to není co2 ventilkem jsem začátečník a ještě jsem ho neměnil takže jestli se muže opotřebit ventilek nebo těsnění jestli mi tu může někdo pomoct co s tím tak budu rád. Díky

AirsoftGuns: Dle popisku se ventilek nezavítá nebo prostě netěsní. Bude potřeba pistoli rozdělat a problém odstranit. Vámi uvedený model Umarex pistole neprodáváme, takže netušíme zda by byly kompatibilní díly z jiných CO2 zbraní.

13.12.2016 Zásobník

Petr JirákPetr Jirák
Dobrý den je možnost sehnat zásobník do plynové zbraně G-55 děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Tento náhradní zásobník bohužel nejsme schopni sehnat.

09.12.2016 Vadný zásobník

Jan ZámečníkJan Zámečník
Dobrý den, můj táta dostal před pár lety od kamaráda plynovku Berettu M92FS, já jsem si sní hrával a jelikož jsem byl ještě malý nějak se mi ji podařilo rozložit a vyndat z ní pár dílů, a tak jsem ji někam odložil. To ale není podstatné, dnes jsem ji znova našel a zjistil jsem že se s ní nedá střílet, jelikož vždy když ji naplním plynem, hned při prvním výstřelu kulička sice vystřelí ale během toho všechen plyn unikne, takže se s ní dále střílet nedá. Podle mého hledání by měla být zbraň od výrobce Western Arms jehož produkty se v ČR skoro vůbec neprodávají, a tak jsem se chtěl zeptat, jestli není nějaká možnost opravy zásobníku, nebo třeba jestli zde nemáte ke koupi nějaký zásobník který by do zbraně pasoval stejně jako ten původní. Nebo jestli byste mi aspoň nemohli nějak pomoct dát tu zbraň tak celkově dohromady protože mi s ní v jedné části trochu trčí pružinka a jeden malý dílek v ní nemám protože nevím kam ho mám dát, ale pravděpodobně to bude souviset s pojistkou jelikož ta nefunguje. Omlouvám se za delší otázku a díky za odpověď.

AirsoftGuns: Zbraně značky Western Arms jsme v minulosti dováželi a prodávali. Pokud chcete pistoli opravit, bude nutné ji zaslat k nám do servisu, aby se na ní technik podíval. Pak lze případně vyzkoušet i kompatibilní zásobník od jiné značky.

20.11.2016 Plyn do tm

Daniel ChmelikDaniel Chmelik
Dobrý den Můj dotaz se týká brokovnice od firmy tokyo marui, které nabízíte. Chtěl bych vědět jestli do nich jde použít klasický Green gas nebo jestli potřebuji stejný plyn jako pistole od tm. Děkuji za odpověď Daniel Chmelík

AirsoftGuns: Brokovnice jsou GNB, takže Green gas je v pohodě. Pro střelbu v módu 6 BB je silnější plyn i vhodnější.

09.11.2016 mazivo

Jakub ŘíhaJakub Říha
Dobrý den chtěl bych se jaké díly a čím promazávat plynové pistole se systémem blowback.

AirsoftGuns: Potřebné informace naleznete v tomto videu.

Novinky a slevy emailem