Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

13.04.2018 CZ P-09

Adam OrsovicsAdam Orsovics

Odpověď: Tuto zbraň jsem koupil i s promazáním, poprvé ( a taky naposledy) jsem z ní střílel 3 měsíce po zakoupení. Zkoušel jsem ji venku, bylo cca 10-15 stupňů. Zásobník jsem plnil ze začátku asi 10s, několikrát jsem zkoušel zásobník plnit i půl minuty a výsledek byl stejný. ( zásobníky mám 2 a u obou je to ten samý efekt)

AirsoftGuns: Plynovku je dobré mazat cca 1x měsíčně (více viz video na našem YouTube), uvedená teplota je na pistoli hraniční, proč jí neotestujete v pokojové teplotě? 10s na naplnění zásobníku bude dostatečná doba.


09.04.2018 CZ P-09

Adam OrsovicsAdam Orsovics

Dobrý den, koupil jsem si u vás zbraň CZ P-09 a mám otázku: Používám plyn Plyn Predator Ultra Gas a stává se mi dost často (cca po 8 ranách), že kulička nezajede do hlavně a závěr se tak nedorazí. Zásobníky plním podle návodu a zbraň už jsem dostal promazanou. Nevím si s tím rady. Dokonce se mi i stalo, že se dle mého názoru plyn dávkoval při výstřelu víc než by měl a zásobník se rychle vyprázdnil. Prosím o radu..... jestli by mohlo jít jen o špatnou manipulaci se zbraní, nebo o vadný kus. Předem díky za odpověď.

AirsoftGuns: Dle popisu to vypadá na málo naplněný zásobník, provoz v nízké teplotě nebo suchý závěr. Na dálku těžko dokážeme posoudit. Jak je pistole stará/kdy se naposled promazávala? Kde střílíte (venku nebo pokojová teplota)? Plníte dostatečně dlouho plyn? Lahev musí být dnem vzhůru. Informace ohledně uživatelské údržby GBB pistole naleznete i na našem YouTube.


20.03.2018 Airsoft

Frantisek VojkovskyFrantisek Vojkovsky

Dobrý den, na kolik zásobníku vydrží plynová zbraň když plyn má 1100ml Děkuji :) Zbraň :R31 [ARMY] (colt 1911)

AirsoftGuns: Láhev kde je 240g hnacího plynu vydrží na cca 800 ran. Na toto má vliv i teplota prostředí, stav/utěsnění pistole a její celkové promazání.


19.03.2018 Plyn

Stanislav DolejšíStanislav Dolejší

Nemuzu tu sehnat plyn s plastovou tryskou mam kovovou a nejde mi to naplnit plyn unika

AirsoftGuns: Plastovou plnící trysku mají lahve s plynem Predator od Abbey.


16.03.2018 Colt 1911 R28 green gas

Stanislav DolejšíStanislav Dolejší

Nemuzu sehnat novy zasobnik doplnujici green gaz do me zbraně kde ho mam shanět

AirsoftGuns: Originální zásobník pro tento typ pistole od značky Army bohužel nemáme.


02.03.2018 Plyn v zásobníku

Samuel ŠvarcSamuel Švarc

Koupil jsem si pistoli na green gas a nevím jestli mám nechávat plyn v zásobníku. Některé stránky píšou že se má vystřílet a některé že se tam ma nechat. Bouhžel se nikde nezmínily o tom jestli to platí i pro green gas, neboť vím že u C02 se má vždy vystřílet. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Ideální je ponechat malé množství plynu např. na 2 poslední výstřely (v zásobníku pak není tak velký tlak). K tomuto skladování doporučujeme tento servisní/mazací plyn.


13.02.2018 Dostupnost pistole

Tomáš MěrkaTomáš Měrka

Dobrý den, kdy bude dostupná zbraň mk23 od tokyo marui?

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky bude nejdřív za cca 2-3 měsíce. Také jde o to, zda bude v době odeslání kontejneru konkrétní typ skladem u výrobce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


29.01.2018 Měnění režimu střelby u plynovek.

Karel BušekKarel Bušek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má a nebo nemá být airsoftka natažená, když chci změnit režim střelby. (Mám Kac PDW od WE)

AirsoftGuns: Netušíme jak to má KAC od WE. GBB pušky od WE pracují podobně jako palné zbraně, tzn přepínání jednotlivě a dávka jde v natažené i v nenatažené pozici. Pozice SAFE lze přepnout pouze pokud je zbraň natažená a připravená ke střelbě. Je to logické, proč také zajišťovat nenataženou zbraň.


Novinky a slevy emailem