Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

02.06.2019 Plynoví zásobník

Jan StránskýJan Stránský

Dobrý den chtěl bych se zeptat kde bych mohl sehnat plynoví zásobník na green gas do pistole M&P-BK předem děkuji

AirsoftGuns: V nabídce máme zásobníky pro M&P9 od Tokyo Marui. Pokud máte pistoli jiné značky, tak tam nemůžeme bohužel nic doporučit.


29.05.2019 Beretta

Ondra SpáčilOndra Spáčil

Dobrý den chtěl bych se zeptat, když mám berettu na CO2 s blow-back jestli vadí když použiji zásobník z plynové beretty?

AirsoftGuns: Pokud je zásobník kompatibilní, tak pistoli neublíží ba naopak.


23.05.2019 Cz 75 duty

Jan DrahJan Drah

Dobrý den mám cz 75 buty a mám zlomenou jednu součástku nevím jak se jmenuje na zbrani je označená ASC3 u kohoutku a nevím jestli se dá koupit popřípadě opravit

AirsoftGuns: Bohužel dle značení netušíme o jakou jde součástku. V rozkresu od výrobce jsou díly číslované bez písmen. Pokud je pistole na kuličky, tak jí můžete zaslat na servis. Nějaké díly máme, tak se jí třeba podaří opravit do funkčního stavu.


21.05.2019 Dan Wesson

Jiří MitrociJiří Mitroci

Dá se někde sehnat náhradní páčka?

AirsoftGuns: Tento dílek bohužel nemáme. Nemusí to být hlavní příčina a pokud ano, třeba bude stačit jen její úprava. Na dálku bez zbraně nedokážeme více poradit.


21.05.2019 Dodatek k problému s podáváním

Tomáš KuchařTomáš Kuchař

Ten problřm se děje ale u všech zásobníků co mám.

AirsoftGuns: Pak bude asi problém s nabíracím praporkem, který je na spodní straně pístnice a trysky. Na dálku se příčina těžko a s přesností určije, pokud chcete, zašlete zásobníky s pistolí k nám do servisu.


20.05.2019 Dan Wesson

Jiří MitrociJiří Mitroci

Dobrý den, můj revolver Dan Wesson 6'' při střelbě nedotáčí bubínek. Nevíte v čem by mohl být problém? Předem děkuji.

AirsoftGuns: Pravděpodobně půjde o páčku, která obstarává pohyb bubínku. V revolveru je návaznost mezi spouští a kohoutem, aby fungovala i možnost ručního přednatažení, nebo promáčknutí spouště s větším odporem. U používaných modelů bývá tento dílek obroušený/opotřebený.


19.05.2019 Problém s podáváním

Tomáš KuchařTomáš Kuchař

Dobrý den, ja sem vlastníkem plynovky s blowbackem R31 ARMY. Mám však problém že zbraň bere více než jednu kuličku po nabití blowbackem, takže se buď zasekne nebo vystřelí 2 kuličky . Nevíte v čem by mohl být problém? Děkuji

AirsoftGuns: Asi bude nutné vyměnit nebo upravit horní ústí zásobníku, které drží kuličky.


14.05.2019 Dotaz

Milan CsaszárMilan Csaszár

Smíse na turnaji používat revolvér dan wesson 8 co2. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: To záleží na pravidlech pořadatele u konkrétní akce/turnaje. DW 8 inch poskytuje poměrně nadstandardní výkon, takže na bezprostřední vzdálenost může být pro ostatní hráče nebezpečný. Na toto musí majitel revolveru myslet.


Novinky a slevy emailem