Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

04.10.2019 Re:Dotaz

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,pominu-li nedostatek hnacího média a střelbu v chladu kdy vlivem mrznutí kovových dílů při střelbě přestane systém dobře chodit,je v úvaze poškození přepouštěcí trysky co se stará o příděl plynu pro funkci pistole. Nebo i některý těsnění už netěsní jak je třeba a plyn uniká bokem. Doporučuju přetěsnit a zkontrolovat trysku- nachází se pod závěrem. Pokud nevíte jak,dejte zbraň do servisu,havárie je hned ;)

04.10.2019 Dotaz

Ondřej MacekOndřej Macek

Dobry den, přestal mi fungovat blowback na zbrani Beretta M9 HW, GBB, KJ Works chtěl bych se zeptat co by mohlo to mohlo způsobovat Děkuji

AirsoftGuns: Z Vámi uvedeného popisku se těžko představuje. Funkce Blowback je pro pistoli zásadní. Tzn. když stisknete spoušť po natažení závěru s plným zásobníkem (v pokojové teplotě), co se stane? Nic? Plyn vysyčí z hlavně? Závěr se obtáhne, ale neudělá celkový pohyb? Pistoli doporučujeme rozdělat, vyčistit a správně promazat viz videonávod o plynovkách na našem YouTube.


06.09.2019 Pojistka zásobníku

Tomáš TypltTomáš Typlt

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by bylo možné sehnat pojistku zásobníku na levou stranu pro plynovou zbraň WE HK 416 jsem totiž levák a proto bych ocenil pojistku na levou stranu pro vetší komfort a rychlejší přebíjení :D Předem děkuji za odpověď ale tuším že nic takového není.

AirsoftGuns: Bohužel nemáme ověřenou kompatibilitu oboustranného záchytu zásobníku pro Vámi uvedenou pušku.


30.08.2019 Poraďte mi někdo??

Adam Rudolf FrantaAdam Rudolf Franta

Můžu se zeptat co mám dělat když mi prasklo těsnění u plynové pistole

AirsoftGuns: Nahradit ho. Nejlepší navštívit specializovanou prodejnu na O-kroužky a těsnění. Tam budou mít určitě vhodný rozměr za pár korun.


24.08.2019 Nefunkčnost blowbacku

Matyáš VopatMatyáš Vopat

Dobrý den, u zbraně SVD Dragunov AimTop (green gas verze) mi přestal fungovat blowback. Nevím co s tím je a hlavně nevím nakoupit díly.

AirsoftGuns: Zbraně této značky nedovážíme/neprodáváme, takže s jejich opravou nemáme zkušenosti.


01.08.2019 Dlouhé plynové zbraně

David CerovskýDavid Cerovský

Dobrý den. Mohl by mi někdo doporučit nějakou dobrou GBB útočnou pušku? Model M4 nebo Ak nebo něco podobného. Hlavně kvalitní a bitelná. děkuji

AirsoftGuns: Nejkvalitnější GBB puška, kterou lze doporučit je MWS od Tokyo Marui. AK máme v nabídce od WE, ale M4 MWS bude mít lepší střelecké parametry i životnost.


28.07.2019 Revolver CO2

Jakub MixánJakub Mixán

Dobrý den, mám plynový revolver Dan Wesson 8" a když dám novou bombičku s plynem do rukojeti a zašroubuju jí, tak plyn vysyčí všude kolem zbraně a během pěti vteřin je bombicčka prázdná a omrzlá... začalo mi to dělat z ničeho nic a nevím si rady,protože takhle je zbraň nepoužitelná :(

AirsoftGuns: Nevypadlo Vám dosedové těsnění v místě narážecí jehly? Pokud je zbraň starší, může být problém i s uzavírací funkcí dávkovacího ventilu. Opravný kit obsahující potřebná těsnění pro revolvery DW máme v nabídce. Pokud si s opravou nevíte rady, zašlete zbraň k nám na servis.


25.06.2019 SSP1-Co2/Gas

Martin KoryčanskýMartin Koryčanský

Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda-li je SSP1 na Co2 kompatibilní se zásobníkem na Gas? Zda-li to té zbrani nemůže nějak uškodit nebo tak.

AirsoftGuns: Pistoli typu SSP1 neprodáváme, takže nemáme bohužel zkušenost s možnou kompatibilitou zásobníku.


Novinky a slevy emailem