Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

27.11.2018 Cz 75 auto

Jan DavidJan David

Dobrý den. Chci se zeptat zdali se bude někdy vyrábět GBB Cz 75 full auto? Od mých pistolí vždy požaduji nejvyšší kvalitu. Předem děkuji.

AirsoftGuns: Pokud víme, tak tento méně známý model CZ FULL AUTO se sériově nevyrábí.


20.11.2018 Walther p99 compact

Peter PoliakPeter Poliak

Dobrý deň chcem sa opýtať, kúpil som si walther p99 compact na CO2. Nemám stym moc skúsenosti, no keď nasrobujem bombicku tak strieľa silno a dobre, problém je ale že po nejakých troch strelách sa mi cela bombicka vypustí a všetok plyn v nej. Vedeli by ste mi nejako poradiť ? Taktiež mám problém že zozaciatku keď to išlo ešte v poriadku tak som dal novú bombicku a strieľala auto. A keď som vystrieľal tak 20 rán tak som musel po každej rane naťahovať pistol aby strieľala. Budem rad za kazdu radu Najviac má trápi to že keď dám novú bombicku tak začne strielať silno a asi to má nejaký otras na pistol až z toho ta bombicka vypadne a vysici mi v pistoli. Neviem si stym dať rady. Ďakujem

AirsoftGuns: Pokud bombička vysyčí, tak se neuzavře ventilek na zásobníku nebo se nevrací kladívko úderníku. Vámi uvedený model neprodáváme, takže netušíme, zda se bombička vkládá do zásobníku nebo přímo do zbraně. Takhle na dálku lze poradit pouze důkladné vyčištění a promazání plynové pistole (viz video na našem YouTube), pokud problémy přetrvají, obraťte se prosím na prodejce zbraně.


12.11.2018 CO2 bombičkách - vypouštění

Dan VlčekDan Vlček

Zdravím, mám dotaz. Koupil jsem si u vás CZ P-07 DUTY ASG a chci se zeptat. Když dokončím střelbu, tak chci vyjmout bombicku. Musím ji vystřílet úplně do prázdna nebo nevadí když ji vypustím trošku plynu? Děkuji.

AirsoftGuns: Pokud povolíte spodní šroub tak plyn vysyčí. Je na Vás zda dáte přednost dostřílení, nebo vypuštění. Rozhodně tam bombičku dlouhodobě nenechávat.


12.11.2018 WE M9A1

Martin HlaváčekMartin Hlaváček

Dobrý den , chci se zeptat vždy když plním svůj green gas zásobník udělám všechno správně. zatřesu z lahvý od plynu a plním zásobníkem dolů. Ovšem vždy když plním tak plyn stříká všude okolo. zásobník se sice ňák tak naplní ale hodně plynu vystříkám okolo.nějaká rada jak plnit nebo jak opravit?. jinak plním nuprol 2.0

AirsoftGuns: Zkuste lahev plynu s jinou tryskou, případně vyzkoušejte do ventilku dosedové těsnění. Důležité je přepouštět z lahve dnem vzhůru, kolmo na ventilek.


27.10.2018 M9

Jiří KolbabaJiří Kolbaba

Dobrý den, Chci se zeptat mam problem s M9. Se zasobnikem je to plynova vezre. A kdyz plnim plynem tak to utika tou dirou nahore a tlačítkem na vypusteni plynu.Jde to nejak opravit ? jestli ano tak prosim mohli by jste mi to popsat ? Dekuji

AirsoftGuns: Bude potřeba rozdělat horní ventilek a přetěsnit ho. Možná bude stačit promazání, nebo bude nutná výměna těsnících O-kroužků.


14.09.2018 porucha

Tomáš KunaTomáš Kuna

Dobrý den, nefunguje mi pistole konkrétně GBB CZ 75 ASG tak jak by měla, prvních cca 5 ran je v pořádku poté začne pistole vynechávat a musím ji vždy natáhnout ručně a závěr se nezasekává vzadu, přijde mi jako kdyby se závěr nedotáhl dostatečně dozadu. Chyba bude spíše ve zbrani než v zásobníku, jelikož mám tři a se všemi se chová zbraň stejně. Zbraň začala takto blbnout už po nějakém prvním dnu používání. Plyn používám Ultra air od ASG plním ho do zásobníků ze shora a ze zbraně střílím vodorovně. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Plyn je pro tuto pistoli vhodný, tlakujete zásobník dostatečně dlouho? Plyn se plní jehlou dolu, zásobník dnem vzhůru s ventilkem - tzn. plyn je po stlačení v kapalném stavu a "přelívá se". Opravdu to vypadá jak kdyby něco drhlo, nebo bylo málo plynu. Na našem YouTube kanále je video jak se starat a mazat GBB pistole, tak doporučujeme zbraň uživatelsky zaservisovat. Pokud se stav nezmění, bylo by nejlepší poslat do servisu.


10.09.2018 WE//M4//GBB

Ivan BukajIvan Bukaj

Dobrý den měl by jsem na vás dotaz jaký plyn by jste mi doporučil pro maximální výkon zbraně bez ohledu na opotřebení vnitřních dílů. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Nejvyšší tlak nabízejí CO2 bombičky.


05.09.2018 Plnění plynu Army GBB G17

Alex PittnerAlex Pittner

Dobrý den mám dotaz mám Army GBB G17 a nevím jaký plyn do něho pořídit jaký je nejlepší pro tuto zbraň?

AirsoftGuns: Doporučený je Ultrair od ASG nebo Ultra Gas od Abbey.


Novinky a slevy emailem