Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

02.12.2019 Re : Plinící ventil M9 GBB

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,vyměnit těsnění,popř. celý ventil.

01.12.2019 Plinící ventil M9 GBB

Martin VavříkMartin Vavřík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mám dělat když mi uniká plyn ze zásobníku plnícím ventilem?

AirsoftGuns: Není to aktuální zimou? Dělá to i doma v teple? Určitě doporučujeme promazat silikonovým olejem či vazelínou. Pokud nepomůže, bude se muset ventilek vyndat a vyměnit u něj O-kroužky. Pokud se Vám to nepodaří, lze zaslat pistoli se zásobníkem na servis k nám.


26.11.2019 Re: Bezpečnostní páčka u Beretta M92F, GBB, Tokyo Marui

Matěj KouřilMatěj Kouřil

Omlouvám se, už je to vyřešené, měl jste pravdu ohledně imbusu, opravdu ten šroubek tam byl jenom nebyl dotažený, děkuji moc :) Přeji hezký den.

AirsoftGuns: To jsme rádi, že se zadařilo. Červík na imbus je opravdu malý. Přepínač namáčknou, dotlačit k závěru a s citem dotáhnout. V některých případech pomůže i slabé podlepení lakem, barvou nebo záviťákem - ale opravdu jen lehce.


26.11.2019 Re: Bezpečnostní páčka u Beretta M92F, GBB, Tokyo Marui

Matěj KouřilMatěj Kouřil
Žádný šroubek tam není, ani to tolik nevypadá, že tam nějaký byl, ono to chvíli samo drželo, potom páčka odpadla, hledal jsem všude ale nemohl jsem šroubek najít, předpokladám, že po domácku to určitě nepujde vyřešit. Kdyžtak to pošlu k Vám do servisu. Děkuji za odpovědi.

24.11.2019 Re: Bezpečnostní páčka u Beretta M92F, GBB, Tokyo Marui

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím, páčka pojistky bývá aretována titěrným šroubečkem nebo kolíkem,zřejmě Vám vypadl,dá se nahradit v servisu

24.11.2019 Bezpečnostní páčka u Beretta M92F, GBB, Tokyo Marui

Matěj KouřilMatěj Kouřil

Dobrý den, mám problém s pravou bezpečnostní páčkou u této Beretty, vypadává mi z ničeho nic, nevím co se stalo, nijak jsem se zbraní neházel nebo nebouchal o zem.

AirsoftGuns: Páčka pojistky je fixovaná malým šroubkem na imbus, doporučujeme dotáhnout.


20.10.2019 Re:Berreta

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,jak stříká plyn? Jakože nabijete,stisknete spoušť a celý zásobník vyletí i kulema nebo,že co kule tak troška plynu,jakoby oblak? Pokud ano,je to v pořádku,jedná se o běžný doprovodný jev výstřelu plynové pistole. Osobně používám za hnací medium plyn Brut nebo velmi moderní propan a máte vidět jaký "flusanec" plynu vyletí z hlavně :) Každopádně pokud se Vám pistole a její funkce nějak nezdají a popsané Vám nestačí,zašlete zbraň do servisu prodejce na kontrolu,nic tím nezkazíte.

19.10.2019 Berreta

Šimon KarlovskýŠimon Karlovský

Dobrý den. Doma máme Airsoft Berretu kterou jsme objednali z vaší stránky a když dáme do zásobníku plyn a kuličky tak ho dáme do zbraně a když začneme střílet tak z hlavně začne stříkat plyn a kuličky létají stejnou rychlostí jako když jsme ji dostali. Jen nevíme proč nám spolu s těmi kuličkami z hlavně stříká i plyn. Byli by jsme rádi za radu.

AirsoftGuns: Při výstřelu se závěr zasekne a plyn vysyčí všechen ze zásobníku? A pak již nic nefunguje? Nebo pistole  střílí normálně a při výstřelu prskne oblak dýmu či kapky plynu? Za druhou možností může stat zima resp. aktuální provozní teplota. Každopádně doporučujeme pistoli promazat (viz návod na našem YouTube) a následně otestovat v pokojové teplotě.


Novinky a slevy emailem