Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

09.02.2019 HK416

Jan PuklJan Pukl

Dobrý den, před týdnem jsem si u vás zakoupil zbraň HK416, Black, GBB, WE. Při vystřelení poslední kuličky se závěr vrací a nezůstane vzadu a mohu střílet naprázdno dokud nedojde plyn. Děkuji za pomoc.

AirsoftGuns: Na zásobníku je možnost přepnout funkci detekce prázdného zásobníku. Máte ji aktivovanou? Ze začátku záchyt závěru fungoval? Pokud ručně natáhnete táhlo závěru s prázným zásobníkem, dojde k zachycení závěru vzadu?


02.02.2019 Problém se spouští Glock-17 4gen

Lukáš TesarčíkLukáš Tesarčík

Mám problém ze spouští nejde zmačknout. Zbran jsem zkusil prostřiknou olejem ale nepomaha . Mam ji teprve tyden .

AirsoftGuns: O jakou jde značku? Zkusil jste vpředu na spodní straně rámu zbraně posunout stříbrnou pojistku? Tato skrytá funkce dělá mechanické zajištění spouště.


12.01.2019 Cz-P09...střílí jako automat

Vít KovaříkVít Kovařík

Zdravím mám problém s novou Cz-P09 prodávanou s kufříkem .Poté co vystřelím ze zbraně asi 15x(zásobník je na 25bb) začne zbraň střílet po 3-4 ranách.Jako automat. Také se závěr nezasekne vždy vzadu i když mám už prázdný zásobník,ale střílí dál na prázdno.Zbraň jsem dostal jako dárek a mám ji od 24.12 a tohle jsem objevil když jsem si chtěl poprvé seřídit hopup. Zbraň se mi zdá dobře promazaná a použitý plyn byl Pro Tech guns powertec gas...mohu s tím něco udělat nebo mám přistoupit k reklamaci?

AirsoftGuns: Pistole je kupovaná u nás? Pokud ano, před prodejem se testovala a musela fungovat dobře. S uvedeným plynem bohužel zkušenosti nemáme. Doporučované plyny jsou Ultrair a Ultra Gas. Plyn se plní jehlou dolu, zásobník dnem vzhůru s ventilkem - tzn. plyn je po stlačení v kapalném stavu a "přelívá se". Používáte/testujete pistoli v teple? Opravdu to vypadá jak kdyby něco drhlo, nebo se nevracelo. Na našem YouTube kanále je video jak se starat a jak mazat GBB pistole, takže doporučujeme zbraň uživatelsky zaservisovat. Pokud se stav nezmění, bylo by nejlepší poslat do servisu.


05.01.2019 Nevyužítý plyn

Jan OndraJan Ondra

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak dlouho vydrží v zásobníku pistole plyn nebo jak dlouho by tam vůbec měl zůstávat (v rámci uskladnění), děkuji

AirsoftGuns: Zásobníky pod velkým tlakem není vhodné skladovat (namáhají se těsnění, ventilky, časem ujdou,..). Doporučujeme většinu plynu vystřílet a ponechat např. trochu tlaku na 1-2 poslední výstřely. K tomuto uskladnění je ideální servisní/mazací plyn od Abbey, který naleznete v naší nabídce.


30.12.2018 GPM92 od firmy G&G

Standa CechStanda Cech

Dobrý den mám takový problém pořídil jsem si plynovou airsoft zbraň GPM92 s blowbackem a po vystrileni všech kuliček by se měla zbraň zaseknout v zadu ,ale není tomu tak místo toho střílí na prázdno zastávající plyn. Je to moje první airsoft zbraň a nevím si s tímto technickým problémem rady. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Daný model neprodáváme, takže budeme radit pouze obecně. Pokud je zásobník bez kuliček a natáhnete závěr, zůstane vzadu zaseknutý? Pokud ano, tak zásobník vs záchyt závěru mechanicky fungují. Problém pak bude v provozu zimě (zkuste střelbu v pokojové teplotě), špatném či slabém plynu, špatném dávkování plynu, v nepromazaném závěru atd.


27.11.2018 Cz 75 auto

Jan DavidJan David

Dobrý den. Chci se zeptat zdali se bude někdy vyrábět GBB Cz 75 full auto? Od mých pistolí vždy požaduji nejvyšší kvalitu. Předem děkuji.

AirsoftGuns: Pokud víme, tak tento méně známý model CZ FULL AUTO se sériově nevyrábí.


20.11.2018 Walther p99 compact

Peter PoliakPeter Poliak

Dobrý deň chcem sa opýtať, kúpil som si walther p99 compact na CO2. Nemám stym moc skúsenosti, no keď nasrobujem bombicku tak strieľa silno a dobre, problém je ale že po nejakých troch strelách sa mi cela bombicka vypustí a všetok plyn v nej. Vedeli by ste mi nejako poradiť ? Taktiež mám problém že zozaciatku keď to išlo ešte v poriadku tak som dal novú bombicku a strieľala auto. A keď som vystrieľal tak 20 rán tak som musel po každej rane naťahovať pistol aby strieľala. Budem rad za kazdu radu Najviac má trápi to že keď dám novú bombicku tak začne strielať silno a asi to má nejaký otras na pistol až z toho ta bombicka vypadne a vysici mi v pistoli. Neviem si stym dať rady. Ďakujem

AirsoftGuns: Pokud bombička vysyčí, tak se neuzavře ventilek na zásobníku nebo se nevrací kladívko úderníku. Vámi uvedený model neprodáváme, takže netušíme, zda se bombička vkládá do zásobníku nebo přímo do zbraně. Takhle na dálku lze poradit pouze důkladné vyčištění a promazání plynové pistole (viz video na našem YouTube), pokud problémy přetrvají, obraťte se prosím na prodejce zbraně.


12.11.2018 CO2 bombičkách - vypouštění

Dan VlčekDan Vlček

Zdravím, mám dotaz. Koupil jsem si u vás CZ P-07 DUTY ASG a chci se zeptat. Když dokončím střelbu, tak chci vyjmout bombicku. Musím ji vystřílet úplně do prázdna nebo nevadí když ji vypustím trošku plynu? Děkuji.

AirsoftGuns: Pokud povolíte spodní šroub tak plyn vysyčí. Je na Vás zda dáte přednost dostřílení, nebo vypuštění. Rozhodně tam bombičku dlouhodobě nenechávat.


Novinky a slevy emailem