Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

20.01.2020 Upgrade

Filip FišerFilip Fišer

Dobrý den! Mám dotaz jestli můžu přijít do vaší prodejny s dlouhou plynovou airsoftkou konkrétně http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/GBB_Rifles_SMGs_Umarex_Umarex_MP40_Battlefield_Co2_Version.htm s prosbou o upvrade do 5000 na zvýšení úsťové rychlosti a dostřelu?

AirsoftGuns: Přijít s ní můžete, ale nebudeme Vám schopni bohužel nabídnout odpovídající vylepšení. Zbraň ani díly na ní neprodáváme.


12.01.2020 Re: Nicolas Anthu

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,do pistole na CO2 lze vsunout i zásobník na plyn,pistole funguje s obojím,jen občas vypadne systém gbb,ale u nových už to dělat prý nemá. Dlouhý zásobník na CO2 bohužel u nás k dostání není,viděl jsem jej jen u čínských prodejců,zkuste třeba Wish.

11.01.2020 Glock

Nicolas AnthuNicolas Anthu

Dobrý den, muže se do glocka na co2 dat zásobník na green gas ?:)

AirsoftGuns: Někteří výrobci změnu hnacího plynu umožňují např. WE, některé pistole CZ od ASG. Výrobce k vybraným modelům dodává zásobníky na GreenGas nebo pak variantu na CO2 bombičku.


11.01.2020 Glock 17 co2 umarex

Nicolas AnthuNicolas Anthu

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se vůbec dělají prodloužené zásobníky pro glock 17 co2? Všude jsou jen na greengas a já už si nevim rady. Díky za odpověď:)

AirsoftGuns: Žádný takový v nabídce nemáme.


04.01.2020 Re: We HK 416

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,kolegové plynaři doporučují tuto variantu : https://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upgrade/dily-pro-plynove-zbrane/pro-we-m4/kompletni-nabijeci-tryska-zero-1-anti-icer-pro-serii-we-m4-m16-416-detail a hnací medium Propan. Ten ostatně taky líp tlačí v nízkých teplotách,měl by pomoct i bez výměny trysky ;)

04.01.2020 We HK 416

Štěpán VacekŠtěpán Vacek

Dobrý den mám doma plynovou hk 416 a rád bych se zeptal jestli existuje nějaká nabíjecí tryska nebo jiný upgrade do chladného počasí. Popřípadě jaký plyn vydrží v nejméně stupních atd. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Puška je výrobcem určena na GreenGas či CO2 zásobníky. Oba typy plynu budou mít s ohledem na svoje fyzikální vlastnosti v zimě problém. Někteří uživatelé volí přestavbu na stlačený vzduch (HPA), ale pak se musí smířit s hadicí a bombou/lahví např. v batohu na zádech. Vzduch vlivem nižších teplot svůj tlak zásadně nemění. Zima všeobecně nesvědčí žádným airsoft zbraním, ale plynovky jsou na tom v tomto ročním období nejhůře.


26.12.2019 Re:Green gas

Miroslav ŠudomaMiroslav Šudoma
Zdravím,jako ostatní zbraně,krátce a rázně,plyn je hodně rychlý,tak 2-3x stlacit a musí být plno,někdy stačí i 1x po cca 5 sekund

25.12.2019 Green gas

David MrazekDavid Mrazek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho mám naplňovat zásobník plynového Colt 1911R31Army plynem Green Gas.... dekuji za odpověď

AirsoftGuns: Dokud je slyšet syčení nebo nezačne ucházet více plynu okolo plnícího ventilku. Doba může být cca 3-5s.


Novinky a slevy emailem