Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

14.09.2018 porucha

Tomáš KunaTomáš Kuna

Dobrý den, nefunguje mi pistole konkrétně GBB CZ 75 ASG tak jak by měla, prvních cca 5 ran je v pořádku poté začne pistole vynechávat a musím ji vždy natáhnout ručně a závěr se nezasekává vzadu, přijde mi jako kdyby se závěr nedotáhl dostatečně dozadu. Chyba bude spíše ve zbrani než v zásobníku, jelikož mám tři a se všemi se chová zbraň stejně. Zbraň začala takto blbnout už po nějakém prvním dnu používání. Plyn používám Ultra air od ASG plním ho do zásobníků ze shora a ze zbraně střílím vodorovně. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Plyn je pro tuto pistoli vhodný, tlakujete zásobník dostatečně dlouho? Plyn se plní jehlou dolu, zásobník dnem vzhůru s ventilkem - tzn. plyn je po stlačení v kapalném stavu a "přelívá se". Opravdu to vypadá jak kdyby něco drhlo, nebo bylo málo plynu. Na našem YouTube kanále je video jak se starat a mazat GBB pistole, tak doporučujeme zbraň uživatelsky zaservisovat. Pokud se stav nezmění, bylo by nejlepší poslat do servisu.


10.09.2018 WE//M4//GBB

Ivan BukajIvan Bukaj

Dobrý den měl by jsem na vás dotaz jaký plyn by jste mi doporučil pro maximální výkon zbraně bez ohledu na opotřebení vnitřních dílů. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Nejvyšší tlak nabízejí CO2 bombičky.


05.09.2018 Plnění plynu Army GBB G17

Alex PittnerAlex Pittner

Dobrý den mám dotaz mám Army GBB G17 a nevím jaký plyn do něho pořídit jaký je nejlepší pro tuto zbraň?

AirsoftGuns: Doporučený je Ultrair od ASG nebo Ultra Gas od Abbey.


05.09.2018 Plnění plynu SR33 Tokarev.

Tomáš JánskýTomáš Jánský

Dobrý den.Mám dotaz. Mám plynovou airsoft SRC Tokarev 33. Jak poznám při plnění zásobníku že je již plně naplněn? Jak dlouho to přibližně trví jedno naplnění.Děkuji.

AirsoftGuns: Plnění trvá cca 5s, pak začne plyn více ucházet kolem ventilku, nebo není slyšet syčení/přepouštění.


31.08.2018 ASG CZ P-09 problém se zásobníkem

Ondřej SůvaOndřej Sůva

Dobrý den, nedávno jsem dostal darem zbraň CZ P-09 od ASG a bohužel po měsíci používání mám trochu starosti se zásobníkem. K naplnění je potřeba značně větší přitlačení než u ostatních GBB pistolí. Po naplnění plynem lahev přímo "odstřelí" od zásobníku spolu s nějakým plynem, netuším vůbec proč. Bohužel takto "odstřelí" i vnitřní těsnění plnícího ventilku. Plyn používám ASG Ultrair. Kamarád vlastní také tu samou zbraň a nic z toho se u jeho zásobníku neprojevuje. Proto bych se chtěl zeptat, co to může způsobovat a popřípadě jak to vyřešit.

AirsoftGuns: To je divné, nezkoušel jste použít jiný plyn např. od kamaráda? A naopak Vaším plynem napustit jeho zásobník?. Neměl jste náhodou plyn někde v teple nebo na sluníčku? Vše je to o tlaku, takže může na to mít vliv i plnost lahve. Vnitřní těsnění z plnícího ventilku vypadnout nemůže, půjde pravděpodobně o těsnění dosedové.


22.08.2018 Výběr plynu

Lukáš KostaalikLukáš Kostaalik

Dobrý měl bych dotaz jestli bych mohl použít Plyn Brut Sniper Gas, Abbey do zbraně Beretta M92, Black, GBB, WE.

AirsoftGuns: Ano, možné to je.


19.08.2018 Špatná funkce závěru

Vilém BeránekVilém Beránek

Dobrý den, u mé zbraně glock 17 ARMY_GBB_R17_OD. Dříve fungoval bez problémů, ale nyní se při každém vrácení závěru směrem vpřed vystřelí další náboj, někdy se do původní polohy ani nevrátí. Co s tím mám dělat? Zkoušel jsem promazávaní, ale nic se nezměnilo. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Máte možnost otestovat jiný zásobník? Takhle na dálku bohužel přesnou příčinu určíme. Doporučujeme pistoli i zásobník poslat případně do servisu na opravu. 


04.08.2018 Ostřelovací puška na plyn.

Vit KučeraVit Kučera

Dobrý den, mám zájem o plynovou ostřelovací pušku, která není plněna hnacím plinem přes zásobník. ( moc přechodek a těsnění ) minimální výkon 220M/s a přesná Minimálně na 100M. Typ zbraně by byl bud mauser kar, AW .338, MB.. V žádném případě SVD nebo podobny typ. Sam jsem koukal na AW .338, CO2, Well, G96D jeli možnost zaslat cenu i spaci ubgrade. Děkuji. Vit Kučera

AirsoftGuns: Nic co by splnilo Váš požadavek bohužel nemáme. AW. 338 od Well využívá plyn nebo CO2 v zásobníku.


Novinky a slevy emailem