Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

01.08.2019 Dlouhé plynové zbraně

David CerovskýDavid Cerovský

Dobrý den. Mohl by mi někdo doporučit nějakou dobrou GBB útočnou pušku? Model M4 nebo Ak nebo něco podobného. Hlavně kvalitní a bitelná. děkuji

AirsoftGuns: Nejkvalitnější GBB puška, kterou lze doporučit je MWS od Tokyo Marui. AK máme v nabídce od WE, ale M4 MWS bude mít lepší střelecké parametry i životnost.


28.07.2019 Revolver CO2

Jakub MixánJakub Mixán

Dobrý den, mám plynový revolver Dan Wesson 8" a když dám novou bombičku s plynem do rukojeti a zašroubuju jí, tak plyn vysyčí všude kolem zbraně a během pěti vteřin je bombicčka prázdná a omrzlá... začalo mi to dělat z ničeho nic a nevím si rady,protože takhle je zbraň nepoužitelná :(

AirsoftGuns: Nevypadlo Vám dosedové těsnění v místě narážecí jehly? Pokud je zbraň starší, může být problém i s uzavírací funkcí dávkovacího ventilu. Opravný kit obsahující potřebná těsnění pro revolvery DW máme v nabídce. Pokud si s opravou nevíte rady, zašlete zbraň k nám na servis.


25.06.2019 SSP1-Co2/Gas

Martin KoryčanskýMartin Koryčanský

Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda-li je SSP1 na Co2 kompatibilní se zásobníkem na Gas? Zda-li to té zbrani nemůže nějak uškodit nebo tak.

AirsoftGuns: Pistoli typu SSP1 neprodáváme, takže nemáme bohužel zkušenost s možnou kompatibilitou zásobníku.


02.06.2019 Plynoví zásobník

Jan StránskýJan Stránský

Dobrý den chtěl bych se zeptat kde bych mohl sehnat plynoví zásobník na green gas do pistole M&P-BK předem děkuji

AirsoftGuns: V nabídce máme zásobníky pro M&P9 od Tokyo Marui. Pokud máte pistoli jiné značky, tak tam nemůžeme bohužel nic doporučit.


29.05.2019 Beretta

Ondra SpáčilOndra Spáčil

Dobrý den chtěl bych se zeptat, když mám berettu na CO2 s blow-back jestli vadí když použiji zásobník z plynové beretty?

AirsoftGuns: Pokud je zásobník kompatibilní, tak pistoli neublíží ba naopak.


23.05.2019 Cz 75 duty

Jan DrahJan Drah

Dobrý den mám cz 75 buty a mám zlomenou jednu součástku nevím jak se jmenuje na zbrani je označená ASC3 u kohoutku a nevím jestli se dá koupit popřípadě opravit

AirsoftGuns: Bohužel dle značení netušíme o jakou jde součástku. V rozkresu od výrobce jsou díly číslované bez písmen. Pokud je pistole na kuličky, tak jí můžete zaslat na servis. Nějaké díly máme, tak se jí třeba podaří opravit do funkčního stavu.


21.05.2019 Dan Wesson

Jiří MitrociJiří Mitroci

Dá se někde sehnat náhradní páčka?

AirsoftGuns: Tento dílek bohužel nemáme. Nemusí to být hlavní příčina a pokud ano, třeba bude stačit jen její úprava. Na dálku bez zbraně nedokážeme více poradit.


21.05.2019 Dodatek k problému s podáváním

Tomáš KuchařTomáš Kuchař

Ten problřm se děje ale u všech zásobníků co mám.

AirsoftGuns: Pak bude asi problém s nabíracím praporkem, který je na spodní straně pístnice a trysky. Na dálku se příčina těžko a s přesností určije, pokud chcete, zašlete zásobníky s pistolí k nám do servisu.


Novinky a slevy emailem