Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

18.05.2017 WE hi-capa 5.1

Jiří PraxJiří Prax

Zdravím, zjistil jsem zě mi drhne zavěr při posunu vzad o natažený úderník, chci se zeptat jestli to můžu vyřešit upilováním hrany na úderníku.

AirsoftGuns: Nedrhne Vám závěr spíš o kohoutek? Toto je naprosto běžné u většiny modelů GBB. Pokud kohoutek hodně podbrousíte, je riziko, že se nenapne úderník a nepůjde vystřelit. Tuto úpravu raději nedoporučujeme. Pokud se o kohoutek závěr doslova nezasekne, tak by mělo být vše OK.


17.05.2017 Hlaveň

Stanislav RadilStanislav Radil

Dobrý den, scháním hlaveň na CZ 75 para od ASG mužete mi poradit jakou koupit. Děkuji Stanli

AirsoftGuns: To bohužel netušíme.


05.05.2017 Zasobnik

David FojtíkDavid Fojtík

Dobry den koupil jsem tuto pistoli WE_GAS_G17_G4_BT Glock 17, rám gen. 4, Tan, GBB, WE, je k ní možné dokoupit další zásobník?? Dotaz jsem již pokládal, ale nenašel jsem odpověď.

AirsoftGuns: Vhodné zásobníky aktuálně bohužel nemáme.


03.05.2017 Odpověd.

Jan LupšaJan Lupša

Ano pistole je od firmy WE.

AirsoftGuns: Pak naleznete u pistole v kartě příslušenství přechodku, která slouží k montáži tlumiče. 


28.04.2017 Dotaz

Jan LupšaJan Lupša

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká přechodka a jaký tlumič je vhodný pro pistoli M9? Děkuji.

AirsoftGuns: Pokud to není pistole od firmy WE, tak tlumič na zbraň nedáte.


18.04.2017 dotaz

Lenka PritulováLenka Pritulová

Dobrý den , před týdnem jsme Vám poslali plynovku od Tokyo Marui na reklamaci, zjistili jste už závadu? Kdy máme zbraň očekávat? Děkuji

AirsoftGuns: Vše se řeší postupně. Pokud bude potřeba, spojí se s Vámi kolega z reklamačního. Pro více informací si můžete zavolat nebo napsat na příslušný email, protože osobní záležitosti do této poradny úplně nepatří. Zbraň by Vám měla být zaslána zpět za cca 1-2 týdny.


13.04.2017 Dotaz.

Miroslav VyvozilMiroslav Vyvozil

Dobrý den! Prosím o odpovědˇna následující,spíše jen teoretický dotaz.Utrpí nějak kvalita plynu Green Gas,je-li nádoba obsahující uvedený plyn skladována při teplotách kolem bodu mrazu?Před použitím by byl plyn samozřejmě prohřát potřebnou dobu v prostředí s odpovídající teplotou. Děkuji! Miroslav.

AirsoftGuns: Vámi uvedená teplota při uskladnění nebude mít na následnou kvalitu plynu a jeho použití v předepsané teplotě vliv.


02.04.2017 problém

Lenka PritulováLenka Pritulová

Dobrý den, přibližně v půlce listopadu jsem koupila plynovku Colt Government Mark IV Series 70, GBB, Tokyo Marui. Zbraň jsem koupila pro svého syna. Zbraň nebyla ani jednou na akci a má vystříleno přibližně 2700 ran, syn prováděl pravidelnou uživatelskou rozborku. Dnes po vystřílení 2 ran se kohout i spoušť po přebití zasekli v zadní (natažené poloze) a nejde vystřelit. Dáte mi nějakou radu a nebo to mám poslat k Vám do servisu? Děkuji

AirsoftGuns: Takhle z popisku přesnou závadu bohužel neurčíme. Nejjistější bude, když Vaší pistoli zašlete a technik se na problém podívá.


Novinky a slevy emailem