Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

11.03.2017 zasobnik do hicapy 5

tomas srubektomas srubek

Dobry den .Mam plynovku Hicapa 5 od KJW nemohu koupit zasobnik od fa.Tokyo Marui ,je možne použit jiné zásobníky od Marui, třeba do Hicapy4. A kdy budete naskladňovat zásobníky do 5.Děkuji

AirsoftGuns: Zásobníky Hi-CAPA 4.3. a 5.1 jsou u pistolí od Tokyo Marui zaměnitelné (liší se pouze patkou/kapacitou). Naskladnění TM proběhne nejdřív za 2 měsíce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


10.03.2017 hop-up

Stanislav RadilStanislav Radil

Dobrý den, zakoupil jsem plynovou HK416 a nevím kde se seřizuje hop-up. V manualu jsem nic nenašel a na zbrani ho nemohu najít. Kde bych ho měl hledat ? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Dobrý den, podívejte se do naší fotogalerie u zboží HK416 od výrobce WE, tam je to znázorněné.


23.02.2017 Zásobník

Ondřej MacekOndřej Macek

Dobrý den, zakoupil jsem u vás Beretta M92F, GBB, Tokyo Marui. Uchází mi plyn nejspíš ze zásobníku, jsem začátečník, prosím o radu jak závadu opravit. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: U GBB zbraní je nutná pravidelná uživatelská udržba. Je třeba mazat gumová těsnění/ventilky na zásobníku silikonovým olejem nebo sil. vazelínou. Zkuste tedy pečlivě promazat, a pokud to nepomůže, můžete zásobník i s pistolí zaslat k nám do servisu.


13.02.2017 Dotaz- puška, plyn

Jan KalabzaJan Kalabza

Dobrý den, mám zájem o plynovou pušku, repliku Mosin Nagant [G-1] od značky PPS. Chci se zeptat na dostupnost, případně kdy bude v prodeji. Dále mě zajímá hnací plyn Ultrair Power Gas (v nádobě 230 g), který máte v nabídce. Chtěl bych vědět na kolik cca výstřelů (puškou Mosin) tato nádoba vydrží. Děkuji. J.K.

AirsoftGuns: Naskladnění této značky proběhne nejdřív za několik měsíců. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. Láhev plynu vydrží na cca 800-1000 ran dle teplotních podmínek.

09.02.2017 Dotaz

Miroslav VyvozilMiroslav Vyvozil
Dobrý den! V manuálu k modelu CZ 75 D Compact-GNB od ASG jsem četl,že je vhodné ponechat v zásobníku menší množství plynu pro mazání O-kroužků ventilů,nebotˇGreen Gas obsahuje cca 1 procento silikonového oleje.Platí to obecně pro zásobníky plynovek GNB a GBB i jiných výrobců (Tokyo Marui,CyberGun,STTI a pod.) ? Děkuji !

AirsoftGuns: Ano, je to tak a k tomuto nejlépe poslouží Mazací plyn Predator 144a, Mini, Abbey s vysokým obsahem maziva.

28.01.2017 Upgrade

Radek VondrákRadek Vondrák
Dobrý den Děláte i upgrade plynových dlouhých zbraní? A jakého nejvyššího výkonu (např. u L96) lze upgradem dosáhnout (terčová střelba). Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Nějaké zásadní upgrady dlouhých plynovek moc neděláme (nejsou na to díly). U nich je výkon ovlivněný hlavně hnacím typem plynu. Co se týče dílů, tak máme něco na pušky značky Tanaka Works.

26.01.2017 Jaky plyn

Michal MilfaitMichal Milfait
Dobry den. Chtel bych se zeptat, jestli mohu do pusky kar98k od firmy pps davat plyn ultra air od ASG a predator ultra air od abbey. Dekuji

AirsoftGuns: Ano, určitě můžete. Uvedené plyny jsou vhodné/doporučené.

14.01.2017 Množství plynu

Tomáš SeidlTomáš Seidl
Dobrý den, chci s zeptat na kolik zásobníků vystačí celá lahev plynu (1,1 litru) Díky.

AirsoftGuns: Jde o to do jaké zbraně a jaký konkrétní plyn.

Novinky a slevy emailem