Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

13.02.2017 Dotaz- puška, plyn

Jan KalabzaJan Kalabza

Dobrý den, mám zájem o plynovou pušku, repliku Mosin Nagant [G-1] od značky PPS. Chci se zeptat na dostupnost, případně kdy bude v prodeji. Dále mě zajímá hnací plyn Ultrair Power Gas (v nádobě 230 g), který máte v nabídce. Chtěl bych vědět na kolik cca výstřelů (puškou Mosin) tato nádoba vydrží. Děkuji. J.K.

AirsoftGuns: Naskladnění této značky proběhne nejdřív za několik měsíců. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. Láhev plynu vydrží na cca 800-1000 ran dle teplotních podmínek.

09.02.2017 Dotaz

Miroslav VyvozilMiroslav Vyvozil
Dobrý den! V manuálu k modelu CZ 75 D Compact-GNB od ASG jsem četl,že je vhodné ponechat v zásobníku menší množství plynu pro mazání O-kroužků ventilů,nebotˇGreen Gas obsahuje cca 1 procento silikonového oleje.Platí to obecně pro zásobníky plynovek GNB a GBB i jiných výrobců (Tokyo Marui,CyberGun,STTI a pod.) ? Děkuji !

AirsoftGuns: Ano, je to tak a k tomuto nejlépe poslouží Mazací plyn Predator 144a, Mini, Abbey s vysokým obsahem maziva.

28.01.2017 Upgrade

Radek VondrákRadek Vondrák
Dobrý den Děláte i upgrade plynových dlouhých zbraní? A jakého nejvyššího výkonu (např. u L96) lze upgradem dosáhnout (terčová střelba). Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Nějaké zásadní upgrady dlouhých plynovek moc neděláme (nejsou na to díly). U nich je výkon ovlivněný hlavně hnacím typem plynu. Co se týče dílů, tak máme něco na pušky značky Tanaka Works.

26.01.2017 Jaky plyn

Michal MilfaitMichal Milfait
Dobry den. Chtel bych se zeptat, jestli mohu do pusky kar98k od firmy pps davat plyn ultra air od ASG a predator ultra air od abbey. Dekuji

AirsoftGuns: Ano, určitě můžete. Uvedené plyny jsou vhodné/doporučené.

14.01.2017 Množství plynu

Tomáš SeidlTomáš Seidl
Dobrý den, chci s zeptat na kolik zásobníků vystačí celá lahev plynu (1,1 litru) Díky.

AirsoftGuns: Jde o to do jaké zbraně a jaký konkrétní plyn.

19.12.2016 Velikost hlavně

Jakub ŘíhaJakub Říha
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na velikost hlavně a jestli se do ní dá zabudovat tlumič. U tohoto modelu Colt M1911A1: http://www.airsoftguns.cz/colt-m1911a1-gbb-tokyo-marui Děkuji.

AirsoftGuns: Tlumič hluku výstřelu na základní vnější hlaveň přidělat nelze.

16.12.2016 Problém so zásobníkom v berrete

Matúš HarmanMatúš Harman
Dobrý deň mám jednu otázku na jeden drobný problém s mojou plynovou berretou a tento problém mi poriadne znepríjemňuje hranie airsoft. Problém spočíva v tom, že keď si naplním zásobník guličkami a zasuniem zásobník do rúčky , tak stačí trochu potriasť pištoľou a niektoré guličky sa mi vysypú do pištole. Strieľať sa z nej síce dá, ale guličky v zásobníku sa mi minú rýchlejšie a keď zásobník vysuniem, tak sa guličky ktoré sa vysypali vysypú na zem. Za odpoveď vopred ďakujem.

AirsoftGuns: Dle popisku to vypadá na problém v podávacím ústí na zásobníku. Jde i o konkrétní model zbraně a výrobce. Máte možnost vyzkoušet jiný zásobník?

16.12.2016 Nefunguje mi Airosftka

Miroslav ŘímanMiroslav Říman
Dobrý den,jsem vlastník Umarex Combat zone forcer, a mám problém když si narazím bombičku do rukojeti tak mi plyn z co2 bombičky prostě unikne z hlavně, chci se jen zeptat jestli to není co2 ventilkem jsem začátečník a ještě jsem ho neměnil takže jestli se muže opotřebit ventilek nebo těsnění jestli mi tu může někdo pomoct co s tím tak budu rád. Díky

AirsoftGuns: Dle popisku se ventilek nezavítá nebo prostě netěsní. Bude potřeba pistoli rozdělat a problém odstranit. Vámi uvedený model Umarex pistole neprodáváme, takže netušíme zda by byly kompatibilní díly z jiných CO2 zbraní.

Novinky a slevy emailem