Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

12.06.2018 Vhodný výběr zbraně....

Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož

Dobrý den, potřeboval bych pomoct s výběrem vhodné plynovky... našel jsem 2 které mi připadaj dobré ale radši se zeptám 1) http://www.airsoftguns.cz/sti-duty-one-gbb-co2-asg 2) http://www.airsoftguns.cz/cz-sp-01-shadow-gnb-co2-asg Jde mi o výkon, přesnost a spolehlivost zbraně. -:díky

AirsoftGuns: Levné pistole na CO2 jsou z velké části přesný opak toho co požadujete. Pokud chcete plynovku spolehlivou, přesnou, s velkou životností a budete schopný akceptovat o pár m/s nižší výkon, doporučujeme pistole japonské značky Tokyo Marui.


01.06.2018 Zásobník M1911 WE

Jiří NovotnýJiří Novotný

Dobrý denk. Zhruba půl roku zpátky jsem si u vás koupil M1911 od značky WE. Zbraň vystřelí tři rány a poté dojde plyn v zásobníku a musí se znovu dobít. Nevíte čím by to mohlo být ?

AirsoftGuns: Pokud nedochází k velkému úniku při výstřelu, tak málo plníte zásobník.


16.05.2018 Dotaz ohledně předpaží ris pro M4A1 OD GGB

Adrian KrystlAdrian Krystl

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda jde nasadit předpaží ris od firmy VFC na zbraň od WE předem děkuji za odpověď. S pozdravem Kystl.

AirsoftGuns: Předpažbí u zbraní M4 jsou většinou kompatibilní. Mnohdy je ovšem nutné pro správně sesazení někde něco upravit.


13.04.2018 CZ P-09

Adam OrsovicsAdam Orsovics

Odpověď: Tuto zbraň jsem koupil i s promazáním, poprvé ( a taky naposledy) jsem z ní střílel 3 měsíce po zakoupení. Zkoušel jsem ji venku, bylo cca 10-15 stupňů. Zásobník jsem plnil ze začátku asi 10s, několikrát jsem zkoušel zásobník plnit i půl minuty a výsledek byl stejný. ( zásobníky mám 2 a u obou je to ten samý efekt)

AirsoftGuns: Plynovku je dobré mazat cca 1x měsíčně (více viz video na našem YouTube), uvedená teplota je na pistoli hraniční, proč jí neotestujete v pokojové teplotě? 10s na naplnění zásobníku bude dostatečná doba.


09.04.2018 CZ P-09

Adam OrsovicsAdam Orsovics

Dobrý den, koupil jsem si u vás zbraň CZ P-09 a mám otázku: Používám plyn Plyn Predator Ultra Gas a stává se mi dost často (cca po 8 ranách), že kulička nezajede do hlavně a závěr se tak nedorazí. Zásobníky plním podle návodu a zbraň už jsem dostal promazanou. Nevím si s tím rady. Dokonce se mi i stalo, že se dle mého názoru plyn dávkoval při výstřelu víc než by měl a zásobník se rychle vyprázdnil. Prosím o radu..... jestli by mohlo jít jen o špatnou manipulaci se zbraní, nebo o vadný kus. Předem díky za odpověď.

AirsoftGuns: Dle popisu to vypadá na málo naplněný zásobník, provoz v nízké teplotě nebo suchý závěr. Na dálku těžko dokážeme posoudit. Jak je pistole stará/kdy se naposled promazávala? Kde střílíte (venku nebo pokojová teplota)? Plníte dostatečně dlouho plyn? Lahev musí být dnem vzhůru. Informace ohledně uživatelské údržby GBB pistole naleznete i na našem YouTube.


20.03.2018 Airsoft

Frantisek VojkovskyFrantisek Vojkovsky

Dobrý den, na kolik zásobníku vydrží plynová zbraň když plyn má 1100ml Děkuji :) Zbraň :R31 [ARMY] (colt 1911)

AirsoftGuns: Láhev kde je 240g hnacího plynu vydrží na cca 800 ran. Na toto má vliv i teplota prostředí, stav/utěsnění pistole a její celkové promazání.


19.03.2018 Plyn

Stanislav DolejšíStanislav Dolejší

Nemuzu tu sehnat plyn s plastovou tryskou mam kovovou a nejde mi to naplnit plyn unika

AirsoftGuns: Plastovou plnící trysku mají lahve s plynem Predator od Abbey.


16.03.2018 Colt 1911 R28 green gas

Stanislav DolejšíStanislav Dolejší

Nemuzu sehnat novy zasobnik doplnujici green gaz do me zbraně kde ho mam shanět

AirsoftGuns: Originální zásobník pro tento typ pistole od značky Army bohužel nemáme.


Novinky a slevy emailem