Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

16.11.2017 Glock 17 co2 well (kufřík) ventilek

Tomáš PoliceTomáš Police

Dobrý den, Rozebíral jsem kvůli mazání ventilek a značka well používá nepochopitelně složitý systém ventilku, na internetu jsem nic nenašel tak se obracím na Vás. Potřeboval bych schéma nebo obrázek jak ten ventilek sestavit zpět do zásobníku. Už jsem vyplácal asi 6 bombiček a jsem bezradnej.. Případně mě můžete kontaktovat na email mitchelle.lesser@seznam.cz. Děkuji :)

AirsoftGuns: Plynové pistole mají ventilky na podobném principu. Jejich schema či rozkresy, ale nikde bohužel zpracované nemáme. 


13.11.2017 Glock 17 CO

Jakub ŠindelářJakub Šindelář

Dobrý den mám problém se svým plynovým glockem, po nabití zbraně a zmáčknutí spouště vyletí kulička, ale zároveň s ní se vypustí celá CO bombička. Nevím jestli mám rovnou kupovat nový zásobník.. Děkuji

AirsoftGuns: Pravděpodobně se nevrací horní/vypouštěcí ventilek u zásobníku - doporučujeme promazat. Také může být problém i s úderníkem v pistoli. V druhém případě by nový zásobník nepomohl a byl by nutný servis.


11.11.2017 Po nabití ihned začne střílet, Glock WE G18C generation 4

David KosinaDavid Kosina

Dobrý den, mám problém se svým Glockem. Zásobník bez problému napustím Green gasem a naplním kuličkami. Problém nastává po vložení zásobníku do zbraně. Po vložení do zbraně a natažení závěru zbraň začne okamžitě střílet (bez stisknutí spouště!) a vystřílí celý zásobník a zůstane v poleze vystříleného zásobníku. Přepnutí zbraně do jednotlivé střelby nebo to dávky nemá na ,,závadu''¨ vliv. Chtěl bych se tedy zeptat zda se ..závada'' dá vyřešit v domácích podmínkách, nebo je nutný zásah do vnitřností zbraně a tedy porušení záruky. Popřípadě dojít na prodejnu a odeslat na reklamaci. Děkuji za Odpověď.

AirsoftGuns: Reklamovat lze výrobní vady zboží po dobu 2 let. Dle slov technika může být vyskočená/poškozená pružinka přerušovače. Na dálku ovšem těžko přesně definovat. Bude nutné zbraň rozdělat a důkladně prohlédnout, aby se správná příčina našla.


15.10.2017 Zásobník AK74, GBB, 30 BB, WE

Tibor TimaTibor Tima

Zdravim chcem sa opytat na ten zasobnik ide o to ze mam doma AK74 ale od vyrobcu WELL a chcem vediet ci ten vas bude pasovat donho respektive ci je kompatibilny plne funkcny. To je asi tak vsetko vopred Dakujem.

AirsoftGuns: To bohužel netušíme, pravděpodobně pasovat nebude.


15.10.2017 Zásobník uchází

Matěj HirkaMatěj Hirka

Dobrý den,před rokem jsem si u vás zakoupil we M92. Dnes začal zásobník zničeho nic ucházet. Zjistil jsem to když neprostřelila ani krabici. Jde to nějak opravit doma? Jestli ne,vyplatí se koupit nový zásobník než nechat servisovat?

AirsoftGuns: Doporučujeme kouknout na náš YouTube, tam je video jak se starat o plynové zbraně. Třeba pomůže promazání od Vás. Další možností je výměna O-kroužků nebo nový zásobník (nejdražší a podle nás zbytečná varianta).


28.09.2017 Glock 17, GBB, kov, KSC, KWA

Aleš ZvonařAleš Zvonař

Dobrý den, před rokem a půl jsem si u vís koupil tento model: Glock 17, GBB, kov, KSC, KWA Model pracoval perfektně, ale nyní, i po promazání, plyn v zásobníku vydrží pouze asi na polovinu jeho kuliček. Nevíte, kde může být chyba? Děkuji

AirsoftGuns: Pokud zásobník neuchází po naplnění, tak může být problém v těsnosti na pístnici a nebo třeba v dávkování úderníku na vypouštěcí ventilek. Na dálku těžko říct, pokud chcete, zašlete pistoli k nám do servisu na opravu a seřízení.


08.08.2017 Glock 18 gen4

Jakub PerlaJakub Perla

Ahoj kdyz naplnim zasobnik kulickama a plynem tak vystrelim 1 nebo 2 krát a musim znovu natahnout zaver a k tomu jeste po par vystrelech zacne unikat plyn a zasobnik je uplne prazdny nevim cos tim diky za radu.

AirsoftGuns: Doporučujeme pistoli promazat viz video na našem YouTube kanále. Máte vhodnou a dostatečně plnou lahev s plynem? Plníte zásobník dostatečně dlouho? Pokud problém přetrvá, bude nutné zaslat do servisu.


06.08.2017 Glock TM

Michal LorencMichal Lorenc

Dobrý den vlastním Glock 17 od firmy Tokyo Murai. Na včerejší akci jsem Glocka naplnil ale po naplnění střílel jednu kuličku a poté jsem musel opět zbraň natáhnout. Zkusil jsem upustit trochu plynu ale ani to nepomohlo nevíte co s tim ?

AirsoftGuns: Doporučujeme pistoli promazat viz video na našem YouTube kanále. Pokud problém přetrvá, bude nutné zaslat do servisu.


Novinky a slevy emailem