Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

11.10.2016 ZBRAN

Roland TyčRoland Tyč
Dobry den chtel bych se zeptat jaky je nazor na plynovou zbran KC-02 od KJW.Zvazuji jeji koupeni a nikde sem nenasel recenze ktere by mi ponohly

AirsoftGuns:Tento model neprodáváme, takže nedokážeme posoudit nebo poradit..

03.10.2016 Tlumič hluku Stubby, 110x30, SHS

Dominik MazanDominik Mazan
Dobrý den dal byse tenhle tlumič dat na tuhle zbran ??? http://www.airsoftguns.cz/cz-sp-01-shadow-gnb-co2-asg

AirsoftGuns:Za použití vhodné redukce/přechodky tlumič použít lze.

28.09.2016 HFC a Green gas

Tomáš HradeckýTomáš Hradecký
Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi - HFC 134a/144a a - Green Gas

AirsoftGuns:Složení, síla, cena a určení. Do každé pistole je vhodné používat doporučený hnací plyn.

06.09.2016 pps kar98 green gas

Josef ValtrJosef Valtr
dobrý den-tímto zdravím technika se kterým jsem dnes mluvil, a děkuji za užitečnou radu, nebot jsem dle jeho návodu rozebral závěr zbraně a skutečně byl povolen šroub na pružině. Po jeho dotažení zbran opět parádně funguje, takže moc díky za vstřícné jednání a dobrou radu, což se dnes jen tak nevidí. Sám totiž nemám s plynovkami moc zkušeností, takže toto člověk ocení.

AirsoftGuns:Jsme rádi, že vše zase funguje k Vaší spokojenosti. Asi jste opravdu kutil, jak jste zmiňoval do telefonu :) Také nás těší, že z důvodu takové maličkosti, jako je povolený šroub nebylo nutné celou pušku zbytečně posílat.

05.09.2016 pps kar98 green gas

Josef ValtrJosef Valtr
DÍK ZA ODPOVĚD ZŘEJMNE JE NEJLEPŠÍ KDYŽ JE V ZÁRUCE JI DÁT SERVISOVAT, AKORÁT SE CHCI JEŠTĚ ZEPTAT, ZDALI NĚJAK OVLIVNUJE ZÁRUKU TO, ŽE JSEM NA NÍ MĚL PŘIMONTOVÁNU OPTIKU NA ČERVÍKY, CCA 1 MM DÍRKY V ZÁVERU, COŽ CHOD NEOVLIVNUJE /BYLA TAM PŘIDĚLÁNA REPLIKA OPTIKY, KTERÁ SE JINAK UCHYTIT NEDALA, PROTO SE RADŠI PTÁM. DÍKY ZAS ODPOVĚD.

AirsoftGuns:Tato úprava nemá vliv na funkci, takže vadit to nebude - viz dnešní telefonát.

04.09.2016 pps kar98 green gas

Josef ValtrJosef Valtr
dobrý den mám od vás zakoupenou kar.98 pps, green gas, již rok, s výkonem max. spokojenost i jako se sniperkou osazenou optikou, akorát po vystřelení cca 200 ran, již nevyskakuje závorka uderníku a tudíž neotevře píst uzávěru, zásobníku. Záváda se ukazovala postupně nejdřív vynechávala občas a ted už nestříli a po cvaknutí spouští už závorka ani nevyskočí, což je vidět v zásobníkové šachtě, tak prosím radu jestli se to diá nějak sám opravit nebo co s tím.

AirsoftGuns:Nejlepší bude, když pušku zašlete do servisu.

02.09.2016 Upgrade

Matěj SedláčekMatěj Sedláček
Dobrý den, mám nově tuto zbraň Beretta M9A1 - celokov, GBB od KJ WORKS. Zajímalo by mě co vše se dá na této zbrani upgradovat + cena chtěl bych upgradovat vše co se dá. A ještě jak často tuto zbraň mám dát do servisu na vyčištění atd.

AirsoftGuns:Žádný vhodný upgrade pro tuto pistoli bohužel nemáme. Informace ohledně uživatelské údržby a pravidelného servisu naleznete v CZ návodu k použití.

02.09.2016 SVD bullpup

Jiří HemzaJiří Hemza
Zdravím zajímalo by mě jestli by šlo předělat elektrické bullpup SVDéčko na plyn. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns:S něčím takovým bohužel nemáme zkušenosti.

Novinky a slevy emailem