Plynová poradna

Potřebujete poradit nebo máte dotaz k plynovým airsoft zbraním a příslušenství? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

19.08.2018 Špatná funkce závěru

Vilém BeránekVilém Beránek

Dobrý den, u mé zbraně glock 17 ARMY_GBB_R17_OD. Dříve fungoval bez problémů, ale nyní se při každém vrácení závěru směrem vpřed vystřelí další náboj, někdy se do původní polohy ani nevrátí. Co s tím mám dělat? Zkoušel jsem promazávaní, ale nic se nezměnilo. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Máte možnost otestovat jiný zásobník? Takhle na dálku bohužel přesnou příčinu určíme. Doporučujeme pistoli i zásobník poslat případně do servisu na opravu. 


04.08.2018 Ostřelovací puška na plyn.

Vit KučeraVit Kučera

Dobrý den, mám zájem o plynovou ostřelovací pušku, která není plněna hnacím plinem přes zásobník. ( moc přechodek a těsnění ) minimální výkon 220M/s a přesná Minimálně na 100M. Typ zbraně by byl bud mauser kar, AW .338, MB.. V žádném případě SVD nebo podobny typ. Sam jsem koukal na AW .338, CO2, Well, G96D jeli možnost zaslat cenu i spaci ubgrade. Děkuji. Vit Kučera

AirsoftGuns: Nic co by splnilo Váš požadavek bohužel nemáme. AW. 338 od Well využívá plyn nebo CO2 v zásobníku.


25.07.2018 Unik plynu

Jakub MičanekJakub Mičanek

Dobrý den, chci se zeptat kde muze byt problem vystřílim cca 24 kuly v pohoďe dobiju plyn kuličky a chci strilet a po chvili mě to vypustí celý plyn ze zasobniku zavěrem ( mám 3 zasobniky vše stejně) ..mám novou trysku, hlavu pistu i rám na trysku komplet up hlaveň, hop komoru, gumu, sekalo se to už i předtím We G19

AirsoftGuns: V první řadě zkuste, zda někde něco nedrhne. Vypadá to na špatný chod pístnice, případně funkci úderníku. Tzn. důkladně vyčistit a pak promazat třeba dle návodu: údržba GBB pistole GlockPokud nepomůže, bylo by nejlepší zaslat do servisu i s používanými zásobníky.


22.07.2018 Rozbité semi auto

Vilém BeránekVilém Beránek

Dobrý den, před nedávnou dobou jsem si koupil glock 17, OD, GBB, ARMY, R17. Nyní při jednom zmáčknutí spoušťe vystřelí vícekrát např 15X, nevím co s tím mám dělat a poprosil bych vás o radu Předem děkuji Vilém Beránek

AirsoftGuns: V první řadě zkuste, zda někde něco nedrhne. Tzn. důkladně vyčistit a pak promazat třeba dle návodu: údržba GBB pistole GlockPokud nepomůže, bylo by nejlepší zaslat do servisu.


12.06.2018 Vhodný výběr zbraně....

Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož

Dobrý den, potřeboval bych pomoct s výběrem vhodné plynovky... našel jsem 2 které mi připadaj dobré ale radši se zeptám 1) http://www.airsoftguns.cz/sti-duty-one-gbb-co2-asg 2) http://www.airsoftguns.cz/cz-sp-01-shadow-gnb-co2-asg Jde mi o výkon, přesnost a spolehlivost zbraně. -:díky

AirsoftGuns: Levné pistole na CO2 jsou z velké části přesný opak toho co požadujete. Pokud chcete plynovku spolehlivou, přesnou, s velkou životností a budete schopný akceptovat o pár m/s nižší výkon, doporučujeme pistole japonské značky Tokyo Marui.


01.06.2018 Zásobník M1911 WE

Jiří NovotnýJiří Novotný

Dobrý denk. Zhruba půl roku zpátky jsem si u vás koupil M1911 od značky WE. Zbraň vystřelí tři rány a poté dojde plyn v zásobníku a musí se znovu dobít. Nevíte čím by to mohlo být ?

AirsoftGuns: Pokud nedochází k velkému úniku při výstřelu, tak málo plníte zásobník.


16.05.2018 Dotaz ohledně předpaží ris pro M4A1 OD GGB

Adrian KrystlAdrian Krystl

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda jde nasadit předpaží ris od firmy VFC na zbraň od WE předem děkuji za odpověď. S pozdravem Kystl.

AirsoftGuns: Předpažbí u zbraní M4 jsou většinou kompatibilní. Mnohdy je ovšem nutné pro správně sesazení někde něco upravit.


13.04.2018 CZ P-09

Adam OrsovicsAdam Orsovics

Odpověď: Tuto zbraň jsem koupil i s promazáním, poprvé ( a taky naposledy) jsem z ní střílel 3 měsíce po zakoupení. Zkoušel jsem ji venku, bylo cca 10-15 stupňů. Zásobník jsem plnil ze začátku asi 10s, několikrát jsem zkoušel zásobník plnit i půl minuty a výsledek byl stejný. ( zásobníky mám 2 a u obou je to ten samý efekt)

AirsoftGuns: Plynovku je dobré mazat cca 1x měsíčně (více viz video na našem YouTube), uvedená teplota je na pistoli hraniční, proč jí neotestujete v pokojové teplotě? 10s na naplnění zásobníku bude dostatečná doba.


Novinky a slevy emailem